Автовокзал Ковель

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: б-р Лесі Українки, 42 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03352- 50376

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

02:30Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
04:30Ковель — Люблін (Пол)
04:40Ковель — Трускавець
04:45Ковель — Шацьк ч/з Грабове
05:10Ковель — Личини ч/з Качин
05:15Ратне — Луцьк
05:25Ковель — Синове ч/з Шкроби
05:30Ковель — Синявка
05:30Ковель — Світле ч/з Голоби
05:30Ковель — Берестя (Біл) ч/з Ратне
05:35Ковель — Тернопіль
05:45Ковель — Львів
05:45Ковель — Висоцьк
05:50Ковель — Пересіка
05:50Світязь "Шацькі озера" — Луцьк
06:00Ковель — Клевецьк
06:00Ковель — Адамівка ч/з Ратне
06:05Світязь — Тернопіль
06:10Ковель — Поворськ
06:10Ковель — Луцьк
06:10Ковель — Володимир-Волинський ч/з Купичів
06:15Ковель — Стеблі ч/з Скулин
06:15Ковель — Сокіл
06:15Ковель — Скулин
06:15Камінь-Каширський — Рівне
06:15Ковель — Львів
06:15Ковель — Берестя (Біл) ч/з Камінь-Каширський
06:20Луцьк — Ратне
06:20KOBEЛЬ — Луцьк
06:20Ковель — Ворона
06:25Ковель — Яревище
06:25Сільце — Луцьк
06:30Ковель — Стара Вижівка ч/з Мизове
06:30Ковель — Любомль ч/з Підгородне
06:30Ковель — Кашівка ч/з Пісочне
06:30Ковель — Берестя (Біл) ч/з Ратне
06:35Ковель — Почаїв
06:35Ковель — Нововолинськ
06:40Ковель — Чорноплеси
06:40Ковель — Ратне ч/з Велимче
06:40Камінь-Каширський — Львів
06:40KOBEЛЬ — Луцьк
06:45KOBEЛЬ — Луцьк
06:45Ковель — Санаторій "Лісова Пісня"
06:45Ковель — Глухи ч/з Стара Вижівка
06:50Ковель — Стара Вижівка ч/з Луків
06:50Ковель — Мирин ч/з Мельниця
06:50Ковель — Горохів
06:50Ковель — Відути ч/з Турійськ
06:50Ковель — Борщівка
06:55Ковель — Любохини ч/з Смолярі
06:55Ковель — Луцьк
07:00Ковель — Черемошне
07:00Ковель — Стара Вижівка ч/з Сереховичі
07:00Ратне — Львів
07:00Ковель — Гончий Брід
07:00Нововолинськ — Берестя (Біл)
07:05Любохини — Луцьк
07:10Ковель — Нововолинськ
07:10Дошне — Луцьк
07:15Ковель — Стеблі ч/з Скулин
07:15Ковель — Любешів
07:15Хрипськ — Луцьк
07:20Луцьк — Шацькі озера
07:20Ковель — Львів
07:20Краснилівка — Берестечко
07:25Березники — Луцьк
07:25Луцьк — Датинь
07:30Ковель — Перковичі
07:30Стара Гута — Луцьк
07:30Ковель — Карпилівка
07:35Межисить — Луцьк
07:35Ковель — Доротище ч/з Гішин
07:40Пульмо — Луцьк
07:40Ковель — Берестя (Біл) ч/з Ратне
07:45Верхи — Луцьк ч/з Камінь-Каширський
07:50Ковель — Мильці
07:50Ковель — Львів
07:50Ратне — Луцьк
07:50Ковель — Байківці
07:55Луцьк — Шацькі озера
07:55Комарове — Луцьк
08:00Ковель — Стеблі ч/з Скулин
08:00Хабарище — Луцьк
08:00Ковель — Гулівка
08:00Луцьк — Брониця
08:05Гірки — Луцьк
08:10Ковель — Тернопіль
08:10Луцьк — Вишнів ч/з Старовойтове
08:10Луцьк — Самари ч/з Броди
08:15Ковель — Скулин
08:15Сокіл — Луцьк
08:15Ковель — Володимир-Волинський
08:20Луцьк — Любешів ч/з Залаззя
08:20Залисиця — Луцьк
08:25Ковель — Горохів
08:26Любохини — Луцьк
08:30Ковель — Хмельницький
08:35Піски-Річицькі — Луцьк
08:40Ковель — Тагачин ч/з Задиби
08:40Любешів — Луцьк
08:45Рівне — Світязь
08:45Світязь "Шацькі озера" — Луцьк
08:50Ковель — Черемошне
08:50Нововолинськ — Любешів ч/з Седлище
08:50Залаззя — Луцьк
08:50Ковель — Доротище ч/з Гішин
08:50Луцьк — Санаторій
08:55Залазько — Луцьк
09:00Ковель — Шацькі озера
09:00Датинь — Луцьк
09:00Ковель — Володимир-Волинський
09:00Луцьк — Берестя (Біл)
09:00Луцьк — Берестя (Біл)
09:05Санаторій — Рівне
09:10Ковель — Ратне
09:10Любохини — Любешів
09:10Каливиця — Луцьк
09:15Ковель — Стеблі ч/з Скулин
09:15Любомль — Луцьк
09:15Забужжя — Луцьк
09:20Луцьк — Світязь "Шацькі озера"
09:20Любохини — Луцьк
09:25Гірки — Луцьк
09:30Щитинь — Луцьк
09:30Луцьк — Камінь-Каширський
09:30Ковель — Володимир-Волинський
09:35Луцьк — Пульмо
09:35Дубечне — Львів
09:35Межисить — Луцьк
09:40Нововолинськ — Кузнецовськ
09:45Луцьк — Шацькі озера
09:45Шацькі озера — Луцьк
09:50Верхи — Луцьк ч/з Камінь-Каширський
09:55Висоцьк — Луцьк
10:00KOBEЛЬ — Хотешів
10:00Луцьк — Світязь "Шацькі озера"
10:00Луцьк — Межисить
10:00Жиричі — Луцьк
10:05Луцьк — Пехи ч/з Стара Вижівка
10:05Хабарище — Луцьк
10:10Камінь-Каширський — Нововолинськ
10:10Березники — Луцьк
10:15Ковель — Черемошне
10:15Камінь-Каширський — Рівне
10:20Ковель — Тернопіль
10:20Ковель — Ворона
10:25Тернопіль — Світязь
10:25Хабарище — Луцьк
10:30Ковель — Скулин
10:30Ковель — Нововолинськ
10:30Каливиця — Луцьк
10:30Ковель — Берестя (Біл) ч/з Ратне
10:35Пулемець — Луцьк
10:45Шацькі озера — Луцьк
10:45Луцьк — Датинь
10:50Берестя (Біл) — Червоноград
10:50Ковель — Стара Вижівка ч/з Мизове
10:50Луцьк — Шацькі озера
10:50Височне — Луцьк
10:50Ковель — Камінь-Каширський
10:50Ковель — Володимир-Волинський
10:55Ковель — Ратне
10:55Хотешів — Луцьк
11:00Борове — Луцьк
11:05Луцьк — Стара Вижівка
11:10Луцьк — Шацькі озера
11:10Ковель — Луцьк
11:15Ковель — Берестя (Біл) ч/з Ратне
11:20Пульмо — Луцьк
11:20Ковель — Личини ч/з Качин
11:25Ковель — Пересіка
11:30Луцьк — Ратне
11:30KOBEЛЬ — Луцьк
11:30Рівне — Камінь-Каширський
11:30Ковель — Варшава (Пол)
11:35Ковель — Нововолинськ
11:40Ковель — Скулин
11:40Вербівка — Луцьк
11:40Луцьк — Датинь
11:40Луцьк — Гряда
11:45Рівне — Світязь
11:45Ковель — Ревушки
11:45Шацьк — Рівне
11:45Луцьк — Піски-Річицькі
11:50Крушинець — Луцьк
11:55Луцьк — Любохини
11:55Луцьк — Любешів ч/з Залаззя
11:55Вишнівка — Луцьк ч/з Старовойтове
12:00Ковель — Ситовичі ч/з Голоби
12:00Ковель — Поворськ
12:00Датинь — Луцьк
12:00Ковель — Володимир-Волинський ч/з Гайки
12:00Червоноград — Берестя (Біл)
12:05Луцьк — Шацькі озера
12:05Брониця — Луцьк
12:10Ковель — Мильці
12:15Ковель — Стеблі ч/з Скулин
12:15Шацьк — Луцьк
12:15Ковель — Діброва
12:15Ковель — Глухи ч/з Стара Вижівка
12:15Ковель — Відути ч/з Турійськ
12:15Луцьк — Великий Обзир
12:20Ковель — Нововолинськ
12:20Шацькі озера — Луцьк
12:25Ковель — Синове ч/з Грабове
12:25Камінь-Каширський — Луцьк
12:30Ковель — Черемошне
12:30Ковель — Перковичі
12:30Ковель — Доротище ч/з Гішин
12:35Луцьк — Світязь "Шацькі озера"
12:35Шацькі озера — Луцьк
12:40Луцьк — Любохини
12:40Ковель — Камінь-Каширський
12:45Луцьк — Хабарище
12:45Ковель — Луцьк
12:50Ковель — Стара Вижівка ч/з Луків
12:50Ковель — Синявка
12:50Самари — Луцьк
12:55Шацькі озера — Луцьк
12:55Ковель — Володимир-Волинський
12:55Луцьк — Санаторій
13:00Ковель — Яревище ч/з Любохини
13:00Ковель — Рудка
13:00Ковель — Кашівка ч/з Пісочне
13:00Ковель — Гончий Брід
13:00Луцьк — Гірки
13:00Ковель — Берестя (Біл) ч/з Ратне
13:05Ковель — Угли
13:05Любешів — Луцьк
13:10Ковель — Скулин
13:10Пульмо — Луцьк
13:15Ковель — Грабове
13:20Рівне — Світязь
13:20Ковель — Луцьк
13:20Ковель — Володимир-Волинський ч/з Купичів
13:25Ковель — Львів
13:25Берестя (Біл) — Луцьк
13:25Стара Вижівка — Луцьк
13:25Ковель — Кобринь (Біл)
13:25Луцьк — Каливиця
13:30Ковель — Горохів
13:35Луцьк — Ратне
13:35Ковель — Велимче
13:40Шацькі озера — Луцьк
13:45Ковель — Луцьк
13:45Луцьк — Гряда
13:50Ковель — Рудня ч/з Стара Вижівка
13:50Луцьк — Залаззя
13:50Ковель — Борщівка
13:55Луцьк — Любомль
13:55Ковель — Луцьк
13:55Луцьк — Жиричі
14:00Ковель — Чорноплеси
14:00Ковель — Стеблі ч/з Скулин
14:00Ковель — Київ
14:00Ковель — Доротище ч/з Гішин
14:00Ковель — Володимир-Волинський
14:05Ковель — Черемошне
14:10Луцьк — Щитинь
14:10Ратне — Луцьк
14:20Луцьк — Межисить
14:20Світязь "Шацькі озера" — Луцьк
14:20Ковель — Карпилівка
14:20Ковель — Діброва
14:25Луцьк — Хрипськ
14:25Крушинець — Луцьк
14:30Ковель — Кузнецовськ
14:30Ковель — Глухи ч/з Стара Вижівка
14:35Луцьк — Любохини
14:35Пехи — Луцьк
14:35Підбороччя — Луцьк
14:40Ковель — Мирин ч/з Мельниця
14:45Санаторій — Луцьк
14:45Луцьк — Залисиця
14:45Херсон — Берестя (Біл)
14:50Луцьк — Висоцьк
14:55Луцьк — Хабарище
14:55Ковель — Нововолинськ
14:55Датинь — Луцьк
15:00Любешів — Любохини
15:00Луцьк — Верхи ч/з Камінь-Каширський
15:05Луцьк — Ратне
15:10Шацькі озера — Луцьк
15:10Луцьк — Залазько
15:15Ковель — Стеблі ч/з Скулин
15:15Ковель — Поворськ
15:20Ковель — Черемошне
15:20Ковель — Нововолинськ
15:20Рівне — Камінь-Каширський
15:25Луцьк — Сільце ч/з Ратне
15:30Ковель — Львів
15:30KOBEЛЬ — Луцьк
15:35Луцьк — Пулемець
15:35Гряда — Луцьк
15:40Ковель — Нововолинськ
15:40Любохини — Луцьк
15:40Ковель — Доротище ч/з Гішин
15:45Ковель — Світле ч/з Голоби
15:45Світязь — Рівне
15:50Луцьк — Хабарище
15:50Луцьк — Гірки
15:55Ковель — Львів
15:55Ковель — Луцьк
15:55Луцьк — Крушинець
16:05Луцьк — Пехи ч/з Стара Вижівка
16:05Любешів — Нововолинськ
16:05Ратне — Луцьк
16:10Луцьк — Пульмо
16:10Ковель — Берестя (Біл) ч/з Ратне
16:15Ковель — Скулин
16:15Ковель — Луцьк
16:15Ковель — Кашівка ч/з Пісочне
16:15Луцьк — Камінь-Каширський
16:15Луцьк — Височне
16:20Ковель — Мочалки
16:25Луцьк — Шацькі озера
16:25Світязь "Шацькі озера" — Луцьк
16:30Ковель — Львів
16:30KOBEЛЬ — Луцьк
16:35Берестя (Біл) — Нововолинськ
16:35Шацькі озера — Луцьк
16:35Луцьк — Борове
16:35Луцьк — Березники ч/з Годинь
16:40Луцьк — Стара Гута
16:40Піски-Річицькі — Луцьк
16:45Ковель — Ревушки
16:45Камінь-Каширський — Рівне
16:45Нововолинськ — Камінь-Каширський
16:50Берестя (Біл) — Луцьк
16:50Любохини — Луцьк
16:50Берестя (Біл) — Луцьк
16:55Луцьк — Верхи ч/з Камінь-Каширський
17:00Ковель — Трускавець
17:00KOBEЛЬ — Луцьк
17:00Луцьк — Вербівка
17:05Світязь — Тернопіль
17:10Луцьк — Межисить
17:10Луцьк — Любешів
17:10Межисить — Луцьк
17:10Ковель — Санаторій "Лісова Пісня"
17:10Ковель — Клевецьк
17:15Ковель — Тагачин
17:15Ковель — Стеблі ч/з Скулин
17:15Ковель — Стара Вижівка ч/з Мизове
17:15Великий Обзир — Луцьк
17:15Ковель — Гончий Брід
17:15Ковель — Велимче
17:20Ковель — Мильці
17:20Шацькі озера — Луцьк
17:20Ковель — Кузнецовськ
17:20Ковель — Ворона
17:25Луцьк — Світязь "Шацькі озера"
17:25Луцьк — Любохини
17:25Датинь — Луцьк
17:30Жиричі — Луцьк
17:30Ковель — Личини ч/з Качин
17:30Берестечко — Краснилівка
17:40Луцьк — Пульмо
17:40Гряда — Луцьк
17:40Луцьк — Датинь
17:44Луцьк — Берестя (Біл)
17:45Ковель — Черемошне
17:45Ковель — Доротище ч/з Гішин
17:45Ковель — Володимир-Волинський
17:50Луцьк — Хотешів
17:50Санаторій — Луцьк
17:55Луцьк — Світязь "Шацькі озера"
18:00Луцьк — Ратне
18:00Ковель — Поворськ
18:00Ковель — Перковичі
18:00Ковель — Володимир-Волинський
18:05Котуш — Луцьк
18:05Луцьк — Головне
18:10Ковель — Синове
18:10Кузнецовськ — Нововолинськ
18:10Ковель — Карпилівка
18:10Луцьк — Забужжя
18:15Ковель — Скулин
18:15Шацькі озера — Луцьк
18:15Луцьк — Каливиця
18:15Ковель — Діброва
18:20Тернопіль — Світязь
18:25Львів — Ратне
18:30Пульмо — Луцьк
18:30Рівне — Камінь-Каширський
18:30Ковель — Байківці
18:35Камінь-Каширський — Луцьк
18:35Луцьк — Дошне
18:40Світязь — Рівне
18:40Луцьк — Шацькі озера
18:40Ковель — Глухи ч/з Стара Вижівка
18:40Ковель — Володимир-Волинський
18:55Луцьк — Сокіл
18:55Луцьк — Комарове ч/з Ратне
19:00Світязь "Шацькі озера" — Луцьк
19:00Львів — Камінь-Каширський
19:00Ковель — Варшава (Пол)
19:10Ратне — Луцьк
19:15Ковель — Угли ч/з Жмудче
19:15Ковель — Ратне
19:20Камінь-Каширський — Луцьк
19:20Рівне — Санаторій
19:25Ковель — Любешів
19:25Луцьк — Березники
19:30Ковель — Черемошне
19:30Світязь — Рівне
19:30Ковель — Мильці
19:40Луцьк — Шацькі озера
19:45Ратне — Луцьк
19:45Ковель — Доротище ч/з Гішин
19:50Луцьк — Датинь
20:00Луцьк — Любохини
20:00Невір — Луцьк
20:05Луцьк — Піски-Річицькі
20:10Луцьк — Камінь-Каширський
20:15Ковель — Стеблі ч/з Скулин
20:15Ковель — Перковичі
20:15Ковель — Любохини
20:25Залаззя — Луцьк
20:30Ковель — Нововолинськ
20:30Ковель — Ворона
20:45Луцьк — Камінь-Каширський
20:55Ратне — Луцьк
21:00Луцьк — Шацькі озера
21:00Львів — Дубечне
21:15Рівне — Шацьк
21:20Луцьк — Жиричі
21:35Луцьк — Камінь-Каширський
21:55Берестя (Біл) — Кам'янець-Подільський
23:00Ковель — Київ
23:40Берестя (Біл) — Херсон

за маршрутами автобусів

KOBEЛЬ — Луцьк
06:20 06:40 06:45 11:30 15:30 16:30 17:00

KOBEЛЬ — Хотешів
10:00

Березники — Луцьк
07:25 10:10

Берестечко — Краснилівка
17:30

Берестя (Біл) — Кам'янець-Подільський
21:55

Берестя (Біл) — Луцьк
13:25 16:50 16:50

Берестя (Біл) — Нововолинськ
16:35

Берестя (Біл) — Херсон
23:40

Берестя (Біл) — Червоноград
10:50

Борове — Луцьк
11:00

Брониця — Луцьк
12:05

Великий Обзир — Луцьк
17:15

Вербівка — Луцьк
11:40

Верхи — Луцьк ч/з Камінь-Каширський
07:45 09:50

Висоцьк — Луцьк
09:55

Височне — Луцьк
10:50

Вишнівка — Луцьк ч/з Старовойтове
11:55

Гряда — Луцьк
15:35 17:40

Гірки — Луцьк
08:05 09:25

Датинь — Луцьк
09:00 12:00 14:55 17:25

Дошне — Луцьк
07:10

Дубечне — Львів
09:35

Жиричі — Луцьк
10:00 17:30

Забужжя — Луцьк
09:15

Залаззя — Луцьк
08:50 20:25

Залазько — Луцьк
08:55

Залисиця — Луцьк
08:20

Каливиця — Луцьк
09:10 10:30

Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
02:30

Камінь-Каширський — Луцьк
12:25 18:35 19:20

Камінь-Каширський — Львів
06:40

Камінь-Каширський — Нововолинськ
10:10

Камінь-Каширський — Рівне
06:15 10:15 16:45

Ковель — Адамівка ч/з Ратне
06:00

Ковель — Байківці
07:50 18:30

Ковель — Берестя (Біл) ч/з Камінь-Каширський
06:15

Ковель — Берестя (Біл) ч/з Ратне
05:30 06:30 07:40 10:30 11:15 13:00 16:10

Ковель — Борщівка
06:50 13:50

Ковель — Варшава (Пол)
11:30 19:00

Ковель — Велимче
13:35 17:15

Ковель — Висоцьк
05:45

Ковель — Володимир-Волинський
08:15 09:00 09:30 10:50 12:55 14:00 17:45 18:00 18:40

Ковель — Володимир-Волинський ч/з Гайки
12:00

Ковель — Володимир-Волинський ч/з Купичів
06:10 13:20

Ковель — Ворона
06:20 10:20 17:20 20:30

Ковель — Відути ч/з Турійськ
06:50 12:15

Ковель — Глухи ч/з Стара Вижівка
06:45 12:15 14:30 18:40

Ковель — Гончий Брід
07:00 13:00 17:15

Ковель — Горохів
06:50 08:25 13:30

Ковель — Грабове
13:15

Ковель — Гулівка
08:00

Ковель — Доротище ч/з Гішин
07:35 08:50 12:30 14:00 15:40 17:45 19:45

Ковель — Діброва
12:15 14:20 18:15

Ковель — Камінь-Каширський
10:50 12:40

Ковель — Карпилівка
07:30 14:20 18:10

Ковель — Кашівка ч/з Пісочне
06:30 13:00 16:15

Ковель — Київ
14:00 23:00

Ковель — Клевецьк
06:00 17:10

Ковель — Кобринь (Біл)
13:25

Ковель — Кузнецовськ
14:30 17:20

Ковель — Личини ч/з Качин
05:10 11:20 17:30

Ковель — Луцьк
06:10 06:55 11:10 12:45 13:20 13:45 13:55 15:55 16:15

Ковель — Львів
05:45 06:15 07:20 07:50 13:25 15:30 15:55 16:30

Ковель — Любешів
07:15 19:25

Ковель — Люблін (Пол)
04:30

Ковель — Любомль ч/з Підгородне
06:30

Ковель — Любохини
20:15

Ковель — Любохини ч/з Смолярі
06:55

Ковель — Мильці
07:50 12:10 17:20 19:30

Ковель — Мирин ч/з Мельниця
06:50 14:40

Ковель — Мочалки
16:20

Ковель — Нововолинськ
06:35 07:10 10:30 11:35 12:20 14:55 15:20 15:40 20:30

Ковель — Пересіка
05:50 11:25

Ковель — Перковичі
07:30 12:30 18:00 20:15

Ковель — Поворськ
06:10 12:00 15:15 18:00

Ковель — Почаїв
06:35

Ковель — Ратне
09:10 10:55 19:15

Ковель — Ратне ч/з Велимче
06:40

Ковель — Ревушки
11:45 16:45

Ковель — Рудка
13:00

Ковель — Рудня ч/з Стара Вижівка
13:50

Ковель — Санаторій "Лісова Пісня"
06:45 17:10

Ковель — Світле ч/з Голоби
05:30 15:45

Ковель — Синове
18:10

Ковель — Синове ч/з Грабове
12:25

Ковель — Синове ч/з Шкроби
05:25

Ковель — Синявка
05:30 12:50

Ковель — Ситовичі ч/з Голоби
12:00

Ковель — Скулин
06:15 08:15 10:30 11:40 13:10 16:15 18:15

Ковель — Сокіл
06:15

Ковель — Стара Вижівка ч/з Луків
06:50 12:50

Ковель — Стара Вижівка ч/з Мизове
06:30 10:50 17:15

Ковель — Стара Вижівка ч/з Сереховичі
07:00

Ковель — Стеблі ч/з Скулин
06:15 07:15 08:00 09:15 12:15 14:00 15:15 17:15 20:15

Ковель — Тагачин
17:15

Ковель — Тагачин ч/з Задиби
08:40

Ковель — Тернопіль
05:35 08:10 10:20

Ковель — Трускавець
04:40 17:00

Ковель — Угли
13:05

Ковель — Угли ч/з Жмудче
19:15

Ковель — Хмельницький
08:30

Ковель — Черемошне
07:00 08:50 10:15 12:30 14:05 15:20 17:45 19:30

Ковель — Чорноплеси
06:40 14:00

Ковель — Шацьк ч/з Грабове
04:45

Ковель — Шацькі озера
09:00

Ковель — Яревище
06:25

Ковель — Яревище ч/з Любохини
13:00

Комарове — Луцьк
07:55

Котуш — Луцьк
18:05

Краснилівка — Берестечко
07:20

Крушинець — Луцьк
11:50 14:25

Кузнецовськ — Нововолинськ
18:10

Луцьк — Березники
19:25

Луцьк — Березники ч/з Годинь
16:35

Луцьк — Берестя (Біл)
09:00 09:00 17:44

Луцьк — Борове
16:35

Луцьк — Брониця
08:00

Луцьк — Великий Обзир
12:15

Луцьк — Вербівка
17:00

Луцьк — Верхи ч/з Камінь-Каширський
15:00 16:55

Луцьк — Висоцьк
14:50

Луцьк — Височне
16:15

Луцьк — Вишнів ч/з Старовойтове
08:10

Луцьк — Головне
18:05

Луцьк — Гряда
11:40 13:45

Луцьк — Гірки
13:00 15:50

Луцьк — Датинь
07:25 10:45 11:40 17:40 19:50

Луцьк — Дошне
18:35

Луцьк — Жиричі
13:55 21:20

Луцьк — Забужжя
18:10

Луцьк — Залаззя
13:50

Луцьк — Залазько
15:10

Луцьк — Залисиця
14:45

Луцьк — Каливиця
13:25 18:15

Луцьк — Камінь-Каширський
09:30 16:15 20:10 20:45 21:35

Луцьк — Комарове ч/з Ратне
18:55

Луцьк — Крушинець
15:55

Луцьк — Любешів
17:10

Луцьк — Любешів ч/з Залаззя
08:20 11:55

Луцьк — Любомль
13:55

Луцьк — Любохини
11:55 12:40 14:35 17:25 20:00

Луцьк — Межисить
10:00 14:20 17:10

Луцьк — Пехи ч/з Стара Вижівка
10:05 16:05

Луцьк — Пулемець
15:35

Луцьк — Пульмо
09:35 16:10 17:40

Луцьк — Піски-Річицькі
11:45 20:05

Луцьк — Ратне
06:20 11:30 13:35 15:05 18:00

Луцьк — Самари ч/з Броди
08:10

Луцьк — Санаторій
08:50 12:55

Луцьк — Світязь "Шацькі озера"
09:20 10:00 12:35 17:25 17:55

Луцьк — Сокіл
18:55

Луцьк — Стара Вижівка
11:05

Луцьк — Стара Гута
16:40

Луцьк — Сільце ч/з Ратне
15:25

Луцьк — Хабарище
12:45 14:55 15:50

Луцьк — Хотешів
17:50

Луцьк — Хрипськ
14:25

Луцьк — Шацькі озера
07:20 07:55 09:45 10:50 11:10 12:05 16:25 18:40 19:40 21:00

Луцьк — Щитинь
14:10

Львів — Дубечне
21:00

Львів — Камінь-Каширський
19:00

Львів — Ратне
18:25

Любешів — Луцьк
08:40 13:05

Любешів — Любохини
15:00

Любешів — Нововолинськ
16:05

Любомль — Луцьк
09:15

Любохини — Луцьк
07:05 08:26 09:20 15:40 16:50

Любохини — Любешів
09:10

Межисить — Луцьк
07:35 09:35 17:10

Невір — Луцьк
20:00

Нововолинськ — Берестя (Біл)
07:00

Нововолинськ — Камінь-Каширський
16:45

Нововолинськ — Кузнецовськ
09:40

Нововолинськ — Любешів ч/з Седлище
08:50

Пехи — Луцьк
14:35

Пулемець — Луцьк
10:35

Пульмо — Луцьк
07:40 11:20 13:10 18:30

Підбороччя — Луцьк
14:35

Піски-Річицькі — Луцьк
08:35 16:40

Ратне — Луцьк
05:15 07:50 14:10 16:05 19:10 19:45 20:55

Ратне — Львів
07:00

Рівне — Камінь-Каширський
11:30 15:20 18:30

Рівне — Санаторій
19:20

Рівне — Світязь
08:45 11:45 13:20

Рівне — Шацьк
21:15

Самари — Луцьк
12:50

Санаторій — Луцьк
14:45 17:50

Санаторій — Рівне
09:05

Світязь — Рівне
15:45 18:40 19:30

Світязь — Тернопіль
06:05 17:05

Світязь "Шацькі озера" — Луцьк
05:50 08:45 14:20 16:25 19:00

Сокіл — Луцьк
08:15

Стара Вижівка — Луцьк
13:25

Стара Гута — Луцьк
07:30

Сільце — Луцьк
06:25

Тернопіль — Світязь
10:25 18:20

Хабарище — Луцьк
08:00 10:05 10:25

Херсон — Берестя (Біл)
14:45

Хотешів — Луцьк
10:55

Хрипськ — Луцьк
07:15

Червоноград — Берестя (Біл)
12:00

Шацьк — Луцьк
12:15

Шацьк — Рівне
11:45

Шацькі озера — Луцьк
09:45 10:45 12:20 12:35 12:55 13:40 15:10 16:35 17:20 18:15

Щитинь — Луцьк
09:30

Інформація оновлена: 23.10.2013