Автовокзал Костянтинівка ДП Зал. вокзал

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 106 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-4771022

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:45Костянтинівка — Часів Яр
05:05Костянтинівка — Плещіївка
05:07Костянтинівка — Калинове
05:10Костянтинівка — Катеринівка
05:45Костянтинівка — Бердянськ
05:45Костянтинівка — Кпп Зайцеве
05:55Костянтинівка — Плещіївка
06:00Краматорськ — Кпп Зайцеве
06:10Бахмут (Артемівськ) — Харків
06:10Слов'янськ — Маріуполь
06:15Костянтинівка — Катеринівка
06:20Краматорськ — Кпп Зайцеве
06:40Костянтинівка — Бахмут (Артемівськ)
06:45Торецьк (Дзержинськ) — Слов'янськ
06:55Краматорськ — Соледар
06:57Краматорськ — Кпп Зайцеве
07:00Торецьк (Дзержинськ) — Лиман
07:00Слов'янськ — Дніпропетровськ
07:10Катеринівка — Костянтинівка
07:20Костянтинівка — Яцьківка
07:20Торецьк (Дзержинськ) — Бахмут (Артемівськ)
07:20Краматорськ — Кпп Зайцеве
07:25Костянтинівка — Плещіївка
07:35Торецьк (Дзержинськ) — Яцьківка
07:40Костянтинівка — Слов'янськ
07:40Костянтинівка — Катеринівка
07:50Костянтинівка — Катеринівка
07:51Калинове — Костянтинівка
08:00Костянтинівка — Кпп Зайцеве
08:05Торецьк (Дзержинськ) — Маріуполь
08:10Слов'янськ — Красноармійськ
08:25Межова — Бахмут (Артемівськ)
08:30Новогродівка — Слов'янськ
08:40Бахмут (Артемівськ) — Кривий Ріг
08:45Бахмут (Артемівськ) — Торецьк (Дзержинськ)
08:50Ростов-на-Дону (РФ) — Бердянськ
09:00Костянтинівка — Катеринівка
09:00Костянтинівка — Красноармійськ
09:05Костянтинівка — Бахмут (Артемівськ)
09:15Костянтинівка — Часів Яр
09:20Курахове — Святогірськ
09:30Святогірськ — Бердянськ
09:55Катеринівка — Костянтинівка
09:55Бахмут (Артемівськ) — Красноармійськ
09:57Курахове — Святогірськ
10:00Костянтинівка — Плещіївка
10:15Слов'янськ — Торецьк (Дзержинськ)
10:15Костянтинівка — Катеринівка
10:22Кпп Зайцеве — Краматорськ
10:25Павлоград — Бахмут (Артемівськ)
10:47Костянтинівка — Калинове
10:48Святогірськ — Урзуф
10:50Костянтинівка — Торецьк (Дзержинськ)
11:00Костянтинівка — Катеринівка
11:10Краматорськ — Кпп Зайцеве
11:10Соледар — Краматорськ
11:20Костянтинівка — Слов'янськ
11:30Сєвєродонецьк — Урзуф
11:45Костянтинівка — Бахмут (Артемівськ)
11:45Красноармійськ — Слов'янськ
12:10Костянтинівка — Плещіївка
12:15Торецьк (Дзержинськ) — Бахмут (Артемівськ)
12:27Лиман — Торецьк (Дзержинськ)
12:30Костянтинівка — Москва (РФ)
12:35Торецьк (Дзержинськ) — Слов'янськ
12:45Костянтинівка — Часів Яр
13:00Костянтинівка — Катеринівка
13:10Красноармійськ — Барвінкове
13:15Слов'янськ — Новогродівка
13:15Костянтинівка — Катеринівка
13:25Межова — Бахмут (Артемівськ)
13:30Костянтинівка — Кпп Зайцеве
13:31Калинове — Костянтинівка
13:35Бердянськ — Марківка
13:55Миколаївка — Урзуф
14:00Торецьк (Дзержинськ) — Лиман
14:00Костянтинівка — Плещіївка
14:10Краматорськ — Кпп Зайцеве
14:15Урзуф — Сєвєродонецьк
14:35Костянтинівка — Бахмут (Артемівськ)
14:45Краматорськ — Соледар
15:00Бахмут (Артемівськ) — Красноармійськ
15:00Донецьк — Москва (РФ)
15:05Урзуф — Миколаївка
15:10Бахмут (Артемівськ) — Торецьк (Дзержинськ)
15:15Костянтинівка — Москва (РФ)
15:20Святогірськ — Курахове
15:25Святогірськ — Курахове
15:25Костянтинівка — Часів Яр
15:30Костянтинівка — Катеринівка
15:30Костянтинівка — Ростов-на-Дону (РФ)
15:30Костянтинівка — Ростов-на-Дону (РФ)
15:40Слов'янськ — Красноармійськ
15:50Слов'янськ — Торецьк (Дзержинськ)
15:53Бахмут (Артемівськ) — Дніпропетровськ
16:02Маріуполь — Торецьк (Дзержинськ)
16:10Костянтинівка — Катеринівка
16:11Маріуполь — Слов'янськ
16:20Кпп Зайцеве — Краматорськ
16:25Костянтинівка — Слов'янськ
16:55Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)

за маршрутами автобусів

Бахмут (Артемівськ) — Дніпропетровськ
15:53

Бахмут (Артемівськ) — Красноармійськ
09:55 15:00

Бахмут (Артемівськ) — Кривий Ріг
08:40

Бахмут (Артемівськ) — Торецьк (Дзержинськ)
08:45 15:10

Бахмут (Артемівськ) — Харків
06:10

Бердянськ — Марківка
13:35

Донецьк — Москва (РФ)
15:00

Калинове — Костянтинівка
07:51 13:31

Катеринівка — Костянтинівка
07:10 09:55

Костянтинівка — Бахмут (Артемівськ)
06:40 09:05 11:45 14:35

Костянтинівка — Бердянськ
05:45

Костянтинівка — Калинове
05:07 10:47

Костянтинівка — Катеринівка
05:10 06:15 07:40 07:50 09:00 10:15 11:00 13:00 13:15 15:30 16:10

Костянтинівка — Кпп Зайцеве
05:45 08:00 13:30

Костянтинівка — Красноармійськ
09:00

Костянтинівка — Москва (РФ)
12:30 15:15

Костянтинівка — Плещіївка
05:05 05:55 07:25 10:00 12:10 14:00

Костянтинівка — Ростов-на-Дону (РФ)
15:30 15:30

Костянтинівка — Слов'янськ
07:40 11:20 16:25

Костянтинівка — Торецьк (Дзержинськ)
10:50

Костянтинівка — Часів Яр
04:45 09:15 12:45 15:25

Костянтинівка — Яцьківка
07:20

Кпп Зайцеве — Краматорськ
10:22 16:20

Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
16:55

Краматорськ — Кпп Зайцеве
06:00 06:20 06:57 07:20 11:10 14:10

Краматорськ — Соледар
06:55 14:45

Красноармійськ — Барвінкове
13:10

Красноармійськ — Слов'янськ
11:45

Курахове — Святогірськ
09:20 09:57

Лиман — Торецьк (Дзержинськ)
12:27

Маріуполь — Слов'янськ
16:11

Маріуполь — Торецьк (Дзержинськ)
16:02

Межова — Бахмут (Артемівськ)
08:25 13:25

Миколаївка — Урзуф
13:55

Новогродівка — Слов'янськ
08:30

Павлоград — Бахмут (Артемівськ)
10:25

Ростов-на-Дону (РФ) — Бердянськ
08:50

Святогірськ — Бердянськ
09:30

Святогірськ — Курахове
15:20 15:25

Святогірськ — Урзуф
10:48

Слов'янськ — Дніпропетровськ
07:00

Слов'янськ — Красноармійськ
08:10 15:40

Слов'янськ — Маріуполь
06:10

Слов'янськ — Новогродівка
13:15

Слов'янськ — Торецьк (Дзержинськ)
10:15 15:50

Соледар — Краматорськ
11:10

Сєвєродонецьк — Урзуф
11:30

Торецьк (Дзержинськ) — Бахмут (Артемівськ)
07:20 12:15

Торецьк (Дзержинськ) — Лиман
07:00 14:00

Торецьк (Дзержинськ) — Маріуполь
08:05

Торецьк (Дзержинськ) — Слов'янськ
06:45 12:35

Торецьк (Дзержинськ) — Яцьківка
07:35

Урзуф — Миколаївка
15:05

Урзуф — Сєвєродонецьк
14:15

Інформація оновлена: 29.07.2016