Автовокзал Хирів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: - (показати на мапі)

Телефон довідки: 03231-91931

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:15Нижанковичі — Львів
05:20Смільниця — Львів
05:40Добромиль — Львів ч/з Скелівка
06:10Добромиль — Львів ч/з Скелівка
06:15Нижанковичі — Львів
06:30Добромиль — Львів ч/з Скелівка
06:45Самбір — Лібохова
06:50Добромиль — Львів ч/з Скелівка
07:00Самбір — Смільниця
07:00Росохи — Львів
07:00Самбір — Велика Сушиця
07:15Нижанковичі — Дрогобич
07:30Добромиль — Львів ч/з Скелівка
07:40Самбір — Катина
07:45Велика Сушиця — Самбір
07:50Смільниця — Самбір
08:20Самбір — Смільниця
08:20Нижанковичі — Самбір
08:30Велика Сушиця — Самбір
08:40Добромиль — Львів ч/з Скелівка
08:40Нижанковичі — Дрогобич
08:55Дроздовичі — Самбір
09:00Катина — Самбір
09:15Нижанковичі — Самбір
09:25Смільниця — Самбір
09:35Нижанковичі — Львів
09:40Хирів — Терло
09:50Добромиль — Львів ч/з Скелівка
10:10Самбір — Смільниця
10:20Нижанковичі — Львів
10:20Самбір — Велика Сушиця
10:25Добромиль — Львів ч/з Скелівка
10:40Терло — Самбір
10:50Добромиль — Львів ч/з Скелівка
11:10Велика Сушиця — Самбір
11:20Львів — Смільниця
11:20Смільниця — Самбір
11:30Добромиль — Львів ч/з Скелівка
11:50Самбір — Катина
12:10Добромиль — Львів ч/з Скелівка
12:30Львів — Росохи
12:35Нижанковичі — Львів
12:45Самбір — Велика Сушиця
13:00Нижанковичі — Самбір
13:00Смільниця — Львів
13:00Дрогобич — Лібохова
13:20Катина — Самбір
13:20Нижанковичі — Дрогобич
13:20Самбір — Велика Сушиця
13:30Добромиль — Львів ч/з Скелівка
13:40Росохи — Львів
13:55Добромиль — Львів ч/з Скелівка
14:10Велика Сушиця — Самбір
14:15Нижанковичі — Самбір
14:30Львів — Росохи
14:30Нижанковичі — Львів
14:30Лібохова — Дрогобич
14:45Нижанковичі — Дрогобич
14:50Самбір — Катина
15:00Самбір — Смільниця
15:30Добромиль — Львів ч/з Скелівка
15:50Смільниця — Самбір
16:10Росохи — Львів
16:10Самбір — Дроздовичі
16:30Добромиль — Львів ч/з Скелівка
16:45Самбір — Велика Сушиця
16:50Нижанковичі — Львів
16:55Самбір — Смільниця
17:05Велика Сушиця — Самбір
17:20Добромиль — Львів ч/з Скелівка
17:45Смільниця — Самбір
18:05Добромиль — Львів ч/з Скелівка
18:20Катина — Самбір
18:30Дрогобич — Лібохова
18:35Нижанковичі — Львів
18:50Львів — Смільниця
19:10Добромиль — Львів ч/з Скелівка
19:30Лібохова — Дрогобич
19:35Добромиль — Львів ч/з Скелівка
20:10Львів — Росохи

за маршрутами автобусів

Велика Сушиця — Самбір
07:45 08:30 11:10 14:10 17:05

Добромиль — Львів ч/з Скелівка
05:40 06:10 06:30 06:50 07:30 08:40 09:50 10:25 10:50 11:30 12:10 13:30 13:55 15:30 16:30 17:20 18:05 19:10 19:35

Дрогобич — Лібохова
13:00 18:30

Дроздовичі — Самбір
08:55

Катина — Самбір
09:00 13:20 18:20

Львів — Росохи
12:30 14:30 20:10

Львів — Смільниця
11:20 18:50

Лібохова — Дрогобич
14:30 19:30

Нижанковичі — Дрогобич
07:15 08:40 13:20 14:45

Нижанковичі — Львів
05:15 06:15 09:35 10:20 12:35 14:30 16:50 18:35

Нижанковичі — Самбір
08:20 09:15 13:00 14:15

Росохи — Львів
07:00 13:40 16:10

Самбір — Велика Сушиця
07:00 10:20 12:45 13:20 16:45

Самбір — Дроздовичі
16:10

Самбір — Катина
07:40 11:50 14:50

Самбір — Лібохова
06:45

Самбір — Смільниця
07:00 08:20 10:10 15:00 16:55

Смільниця — Львів
05:20 13:00

Смільниця — Самбір
07:50 09:25 11:20 15:50 17:45

Терло — Самбір
10:40

Хирів — Терло
09:40

Інформація оновлена: 20.12.2013