Автовокзал Лопатин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: - (показати на мапі)

Телефон довідки: 03255-36495

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:05Броди — Львів
06:55Броди — Червоноград
07:05Львів — Сморжів
07:10Броди — Львів
07:20Червоноград — Броди
08:00Сморжів — Львів
08:00Червоноград — Київ (Пн,Ср,Пт)
08:25Демидівка — Львів
08:30Червоноград — Тернопіль
08:45Лопатин — Львів
09:00Броди — Червоноград
09:00Сокаль — Рівне
09:30Сокаль — Кременець
10:15Броди — Червоноград
11:00Кременець — Сокаль
11:10Львів — Броди
11:35Броди — Червоноград
11:55Тернопіль — Червоноград
12:10Львів — Сморжів
12:10Червоноград — Броди
12:45Броди — Львів
13:20Львів — Броди
13:45Червоноград — Броди
13:55Березівка — Львів
14:20Броди — Червоноград
15:15Червоноград — Тернопіль
15:25Броди — Червоноград
15:35Львів — Сморжів
15:40Броди — Львів
16:10Броди — Червоноград
16:30Кременець — Сокаль
16:50Тернопіль — Червоноград
16:50Львів — Броди
17:00Червоноград — Броди
17:20Сокаль — Кременець
18:00Рівне — Сокаль
18:10Червоноград — Броди
18:20Львів — Сморжів
18:40Київ — Червоноград (Вт,Чт,Сб)
19:10Броди — Червоноград
19:35Львів — Броди
20:10Броди — Червоноград
20:15Червоноград — Броди
22:00Львів — Сморжів

за маршрутами автобусів

Березівка — Львів
13:55

Броди — Львів
06:05 07:10 12:45 15:40

Броди — Червоноград
06:55 09:00 10:15 11:35 14:20 15:25 16:10 19:10 20:10

Демидівка — Львів
08:25

Київ — Червоноград
18:40(Вт,Чт,Сб)

Кременець — Сокаль
11:00 16:30

Лопатин — Львів
08:45

Львів — Броди
11:10 13:20 16:50 19:35

Львів — Сморжів
07:05 12:10 15:35 18:20 22:00

Рівне — Сокаль
18:00

Сморжів — Львів
08:00

Сокаль — Кременець
09:30 17:20

Сокаль — Рівне
09:00

Тернопіль — Червоноград
11:55 16:50

Червоноград — Броди
07:20 12:10 13:45 17:00 18:10 20:15

Червоноград — Київ
08:00(Пн,Ср,Пт)

Червоноград — Тернопіль
08:30 15:15

Інформація оновлена: 25.12.2013