Автовокзал Алушта

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Сімферопольська, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06560-50343

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:45Сімферополь — Ялта
06:15Донецьк — Ялта (Пн-Вт,Чт,Сб)
06:30Партеніт — Сімферополь
06:30Донецьк — Ялта (Пн-Вт,Чт,Сб)
06:45Сімферополь — Сімеїз
06:48Алушта — Сімферополь
06:50Ялта — Сімферополь
06:55Ялта — Херсон
07:05Сімферополь — Ялта
07:15Сімферополь — Кореїз
07:15Сімферополь — Партеніт
07:29санаторій «Утес» — Сімферополь
07:30Ялта — Красноперекопськ
07:30Ялта — Сімферополь
07:30Кіровоград — Ялта
07:40Одеса — Ялта
07:40Сімферополь — Ялта
07:45Ялта — Чорноморське
07:55Сімферополь — Інкерман
07:55Ялта — Сімферополь
08:00Бахчисарай — Ялта
08:05Ялта — Кривий Ріг
08:07Сімферополь — Рибаче
08:08Сімферополь — Гурзуф
08:10Ялта — Джанкой
08:10Сімферополь — Ялта
08:18Гурзуф — Сімферополь
08:20Сімферополь — Ялта
08:20Трускавець — Ялта (Вт,Чт,Сб)
08:25Сімферополь — Ялта
08:25Сімферополь — Ялта
08:30Ялта — Керч
08:30Партеніт — Сімферополь
08:35Нижньогірський — Ялта
08:37Сімферополь — Рибаче
08:38Сімферополь — Гурзуф
08:40Ялта — Сімферополь
08:45Ялта — Сімферополь
08:45Сімферополь — Ялта
08:50Ялта — Одеса
08:50Кишинів (Мол) — Ялта
08:53Сімферополь — Партеніт
08:55Сімферополь — Інкерман
09:10Армянськ — Ялта
09:10Саки — Ялта
09:15Алушта — Севастополь (Пт-Нд)
09:15Євпаторія — Ялта
09:25Ялта — Маріуполь
09:30Нижньогірський — Ялта
09:35Привітне — Сімферополь
09:35Сімферополь — Ялта
09:40Сімферополь — Сімеїз
09:45Ялта — Сімферополь
09:49Сімферополь — санаторій «Утес» (Пт-Нд)
09:50Ялта — Сімферополь
09:55Сімферополь — Ялта
09:58Гурзуф — Сімферополь
10:00Ялта — Сімферополь
10:00Ялта — Сімферополь
10:00Джанкой — Ялта
10:05Сімферополь — Сімеїз
10:10Ялта — Сімферополь
10:10Партеніт — Сімферополь
10:10Бахчисарай — Ялта
10:15Сімферополь — Рибаче (Пт-Пн)
10:23Гурзуф — Сімферополь
10:25Ялта — Сімферополь
10:25Ялта — Сімферополь
10:30Сімферополь — Ялта
10:40Сімферополь — Ялта
10:49Сімферополь — санаторій «Утес»
10:50Феодосія — Ялта
11:00Сімферополь — Алушта
11:10Сімферополь — Рибаче
11:10Ялта — Сімферополь
11:10Сімферополь — Ялта
11:12Ялта — Сімферополь
11:15Джанкой — Ялта
11:25Ялта — Євпаторія
11:25Сімферополь — Партеніт
11:28Сімферополь — Гурзуф
11:29санаторій «Утес» — Сімферополь (Пт-Нд)
11:30Ялта — Сімферополь
11:37Сімферополь — Рибаче
11:50Сімферополь — Алушта
11:50Ялта — Сімферополь
11:50Сімферополь — Ялта
11:50Сімферополь — Ялта
12:00Сімферополь — Ялта
12:00Сімферополь — Ялта
12:20Ялта — Сімферополь
12:25Сімферополь — Сімеїз
12:30Ялта — Сімферополь
12:30Керч — Ялта
12:40Сімферополь — Сімеїз
12:40Армянськ — Ялта
12:43Сімферополь — Партеніт
12:45Ялта — Саки
12:45Сімферополь — Ялта
12:50Ялта — Сімферополь
12:50Роздольне — Ялта
13:05Алушта — Генеральське
13:05Джанкой — Ялта
13:08Сімферополь — Гурзуф
13:15Сімферополь — Ялта
13:15Сімферополь — Ялта
13:18Гурзуф — Сімферополь
13:20Сімферополь — Ялта
13:25санаторій «Утес» — Сімферополь
13:30Ялта — Сімферополь
13:30Партеніт — Сімферополь
13:37Сімферополь — Рибаче
13:38Сімферополь — Гурзуф
13:40Ялта — Сімферополь
13:40Сімферополь — Ялта
13:50Ялта — Євпаторія
14:00Сімферополь — Сімеїз
14:00Сімеїз — Сімферополь
14:10Ялта — Сімферополь
14:19Сімферополь — санаторій «Утес» (Пт-Нд)
14:20Сімферополь — Привітне
14:20Ялта — Сімферополь
14:20Сімферополь — Ялта
14:25Сімферополь — Інкерман
14:25Ялта — Сімферополь
14:28Сімферополь — Ялта
14:30Партеніт — Сімферополь
14:40Ялта — Джанкой
14:45Сімферополь — Ялта
14:48Гурзуф — Сімферополь
14:50Ялта — Сімферополь
14:50Сімферополь — Ялта
14:55Сімферополь — Ялта
14:57Сімферополь — Рибаче
15:00Ялта — Феодосія
15:05Ялта — Кишинів (Мол)
15:10Сімферополь — Ялта
15:13Гурзуф — Сімферополь
15:20Сімферополь — Ялта
15:25Сімферополь — Інкерман
15:29санаторій «Утес» — Сімферополь (Пт-Нд)
15:30Ялта — Сімферополь
15:40Сімферополь — Ялта
15:45Сімферополь — Сімеїз
15:45Ялта — Сімферополь
15:48Сімферополь — Гурзуф
15:50Сімферополь — Партеніт
15:50Ялта — Сімферополь
15:55Херсон — Ялта
15:57Ялта — Ростов-на-Дону (РФ)
16:00Алушта — Генеральське
16:00Сімферополь — Ялта
16:10Ялта — Нижньогірський
16:12Ялта — Армянськ
16:15Сімферополь — Рибаче (Пт-Пн)
16:25Сімферополь — Ялта
16:30Ялта — Сімферополь
16:39Сімферополь — санаторій «Утес»
16:42Сімферополь — Зеленогір'я
16:45Ялта — Сімферополь
16:50Ялта — Комрат (Мол) (Ср,Сб)
16:53Сімферополь — Партеніт
16:55Сімеїз — Сімферополь
17:00Красноперекопськ — Ялта
17:05Ялта — Сімферополь
17:10Ялта — Бахчисарай
17:15Ялта — Армянськ
17:15Євпаторія — Кореїз
17:15Ялта — Сімферополь
17:15Джанкой — Ялта
17:15Сімферополь — Ялта
17:28Сімферополь — Гурзуф
17:30Сімферополь — Ялта
17:32Алушта — Севастополь (Пт-Нд)
17:35Ялта — Джанкой
17:45Євпаторія — Ялта
17:47Ялта — Одеса
17:48Гурзуф — Сімферополь
17:50Ялта — Керч
17:50Ялта — Сімферополь
17:57Ялта — Кіровоград
17:57Ялта — Нижньогірський
17:58Сімферополь — Гурзуф
18:00Ялта — Сімферополь
18:00Партеніт — Сімферополь
18:00Чорноморське — Ялта
18:01Ялта — Роздольне
18:10Сімферополь — Алушта
18:15Сімферополь — Кореїз
18:35Ялта — Сімферополь
18:35Кривий Ріг — Ялта
18:35Сімферополь — Ялта
18:45Партеніт — Сімферополь (Пт-Нд)
18:50Ялта — Джанкой
18:52Сімферополь — Рибаче
18:55Сімферополь — Ялта
19:05Ялта — Сімферополь
19:08Гурзуф — Сімферополь
19:15Ялта — Сімферополь
19:22Рибаче — Сімферополь (Пт-Пн)
19:25Сімферополь — Алушта
19:30Сімферополь — Ялта
19:30Сімферополь — Ялта
19:35Сімферополь — Сімеїз
19:35Ялта — Сімферополь
19:38Гурзуф — Сімферополь
19:40Ялта — Бахчисарай
19:55Ялта — Сімферополь
19:56Маріуполь — Ялта
20:00Євпаторія — Ялта
20:05Ялта — Євпаторія
20:25Сімеїз — Сімферополь
20:40Ялта — Сімферополь
20:45Сімферополь — Ялта
20:50Одеса — Ялта
21:01Одеса — Ялта
21:15Ялта — Донецьк (Пн,Ср,Пт,Нд)
21:15Сімферополь — Ялта
21:35Ялта — Сімферополь
21:45Сімферополь — Сімеїз
21:53Сімферополь — Партеніт (Пт-Нд)
22:25Керч — Ялта

за маршрутами автобусів

Євпаторія — Кореїз
17:15

Євпаторія — Ялта
09:15 17:45 20:00

Алушта — Генеральське
13:05 16:00

Алушта — Севастополь
09:15(Пт-Нд) 17:32(Пт-Нд)

Алушта — Сімферополь
06:48

Армянськ — Ялта
09:10 12:40

Бахчисарай — Ялта
08:00 10:10

Гурзуф — Сімферополь
08:18 09:58 10:23 13:18 14:48 15:13 17:48 19:08 19:38

Джанкой — Ялта
10:00 11:15 13:05 17:15

Донецьк — Ялта
06:15(Пн-Вт,Чт,Сб) 06:30(Пн-Вт,Чт,Сб)

Керч — Ялта
12:30 22:25

Кишинів (Мол) — Ялта
08:50

Красноперекопськ — Ялта
17:00

Кривий Ріг — Ялта
18:35

Кіровоград — Ялта
07:30

Маріуполь — Ялта
19:56

Нижньогірський — Ялта
08:35 09:30

Одеса — Ялта
07:40 20:50 21:01

Партеніт — Сімферополь
06:30 08:30 10:10 13:30 14:30 18:00 18:45(Пт-Нд)

Привітне — Сімферополь
09:35

Рибаче — Сімферополь
19:22(Пт-Пн)

Роздольне — Ялта
12:50

Саки — Ялта
09:10

Сімеїз — Сімферополь
14:00 16:55 20:25

Сімферополь — Інкерман
07:55 08:55 14:25 15:25

Сімферополь — Алушта
11:00 11:50 18:10 19:25

Сімферополь — Гурзуф
08:08 08:38 11:28 13:08 13:38 15:48 17:28 17:58

Сімферополь — Зеленогір'я
16:42

Сімферополь — Кореїз
07:15 18:15

Сімферополь — Партеніт
07:15 08:53 11:25 12:43 15:50 16:53 21:53(Пт-Нд)

Сімферополь — Привітне
14:20

Сімферополь — Рибаче
08:07 08:37 10:15(Пт-Пн) 11:10 11:37 13:37 14:57 16:15(Пт-Пн) 18:52

Сімферополь — Сімеїз
06:45 09:40 10:05 12:25 12:40 14:00 15:45 19:35 21:45

Сімферополь — Ялта
05:45 07:05 07:40 08:10 08:20 08:25 08:25 08:45 09:35 09:55 10:30 10:40 11:10 11:50 11:50 12:00 12:00 12:45 13:15 13:15 13:20 13:40 14:20 14:28 14:45 14:50 14:55 15:10 15:20 15:40 16:00 16:25 17:15 17:30 18:35 18:55 19:30 19:30 20:45 21:15

Сімферополь — санаторій «Утес»
09:49(Пт-Нд) 10:49 14:19(Пт-Нд) 16:39

Трускавець — Ялта
08:20(Вт,Чт,Сб)

Феодосія — Ялта
10:50

Херсон — Ялта
15:55

Чорноморське — Ялта
18:00

Ялта — Євпаторія
11:25 13:50 20:05

Ялта — Армянськ
16:12 17:15

Ялта — Бахчисарай
17:10 19:40

Ялта — Джанкой
08:10 14:40 17:35 18:50

Ялта — Донецьк
21:15(Пн,Ср,Пт,Нд)

Ялта — Керч
08:30 17:50

Ялта — Кишинів (Мол)
15:05

Ялта — Комрат (Мол)
16:50(Ср,Сб)

Ялта — Красноперекопськ
07:30

Ялта — Кривий Ріг
08:05

Ялта — Кіровоград
17:57

Ялта — Маріуполь
09:25

Ялта — Нижньогірський
16:10 17:57

Ялта — Одеса
08:50 17:47

Ялта — Роздольне
18:01

Ялта — Ростов-на-Дону (РФ)
15:57

Ялта — Саки
12:45

Ялта — Сімферополь
06:50 07:30 07:55 08:40 08:45 09:45 09:50 10:00 10:00 10:10 10:25 10:25 11:10 11:12 11:30 11:50 12:20 12:30 12:50 13:30 13:40 14:10 14:20 14:25 14:50 15:30 15:45 15:50 16:30 16:45 17:05 17:15 17:50 18:00 18:35 19:05 19:15 19:35 19:55 20:40 21:35

Ялта — Феодосія
15:00

Ялта — Херсон
06:55

Ялта — Чорноморське
07:45

санаторій «Утес» — Сімферополь
07:29 11:29(Пт-Нд) 13:25 15:29(Пт-Нд)

Інформація оновлена: 07.02.2014