Автовокзал Сімферополь АС-1

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Київська, 4 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0652-276495

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

02:20Новоросійськ (РФ) — Севастополь
02:20Кримськ (РФ) — Севастополь (Вт,Чт,Сб)
03:20Краснодар (РФ) — Севастополь
03:21Ростов-на-Дону (РФ) — Севастополь
04:25Ростов-на-Дону (РФ) — Севастополь
04:55Одеса — Краснодар (РФ)
05:15Донецьк — Ялта (Пн-Вт,Чт,Сб)
05:25Донецьк — Ялта (Пн-Вт,Чт,Сб)
05:25Ростов-на-Дону (РФ) — Ялта
05:45Одеса — Ялта
06:10Кіровоград — Ялта (Пн,Ср,Пт,Нд)
06:15Ростов-на-Дону (РФ) — Ялта
06:20Сімферополь — Чорноморське
06:40Сімферополь — Керч
06:45Сімферополь — Судак
07:05Сімферополь — Миколаїв
07:05Ізмаїл — Севастополь
07:20Сімферополь — Геленджик (РФ) (Пн,Ср,Пт,Нд)
07:22Трускавець — Ялта (Пн,Ср,Пт,Нд)
07:25Сімферополь — Чорноморське
07:30Житомир — Євпаторія
07:35Кишинів (Мол) — Ялта
07:40Севастополь — Краснодар (РФ)
07:45Сімферополь — Армянськ
07:55Сімферополь — Роздольне
08:00Севастополь — Дніпропетровськ
08:00Армянськ — Ялта
08:10Сімферополь — Керч
08:10Сімферополь — Красноперекопськ
08:15Сімферополь — Синапне
08:15Ялта — Херсон
08:30Сімферополь — Хрестівка (Кіровське)
08:30Красноперекопськ — Севастополь
08:35Євпаторія — Керч
08:42Сімферополь — Соколине
08:45Ялта — Красноперекопськ
08:57Севастополь — Керч
09:00Сімферополь — Роздольне
09:15Сімферополь — Щолкіне
09:20Бахчисарай — Білогірськ
09:20Сімферополь — Соколине
09:25Ялта — Кривий Ріг
09:30Чорноморське — Керч
09:30Феодосія — Севастополь
09:50Сімферополь — Красноперекопськ
10:00Севастополь — Бердянськ
10:00Ялта — Керч
10:00Сімферополь — Чорноморське
10:05Джанкой — Ялта
10:10Сімферополь — Стефанівка (Пт-Нд)
10:20Ялта — Одеса
10:20Сімферополь — Севастополь
10:25Сімферополь — Керч (Пт-Пн)
10:40Сімферополь — Абрикосівка
10:40Сімферополь — Хрестівка (Кіровське)
10:45Ялта — Маріуполь
10:50Сімферополь — Керч
10:55Сімферополь — Первомайське (кр Пт,Нд)
11:05Сімферополь — Красноперекопськ
11:05Керч — Севастополь
11:12Саки — Керч
11:20Севастополь — Красноперекопськ
11:35Євпаторія — Керч
11:55Сімферополь — Синапне
12:00Білогірськ — Бахчисарай
12:00Сімферополь — Хрестівка (Кіровське)
12:05Сімферополь — Керч
12:05Сімферополь — Красноперекопськ
12:10Сімферополь — Роздольне
12:25Севастополь — Одеса
12:35Сімферополь — Керч
12:45Сімферополь — Армянськ
12:50Сімферополь — Новотроїцьке (Пт-Пн)
12:50Сімферополь — Феодосія
13:00Сімферополь — Азовське
13:00Сімферополь — Хрестівка (Кіровське) (кр Нд)
13:15Сімферополь — Керч
13:15Сімферополь — Соколине
13:20Севастополь — Миколаїв
13:30Сімферополь — Керч
13:30Бердянськ — Севастополь
13:30Сімферополь — Стахановка
13:40Сімферополь — Руч'ї
13:42Сімферополь — Щолкіне
13:45Сімферополь — Генічеськ
14:00Севастополь — Хрестівка (Кіровське)
14:00Сімферополь — Чернівці
14:02Сімферополь — Керч
14:05Сімферополь — Красноперекопськ
14:05Сімферополь — Міжводне
14:20Євпаторія — Хрестівка (Кіровське)
14:30Сімферополь — Азовське
14:30Сімферополь — Іванівка
14:30Сімферополь — Керч
14:30Сімферополь — Севастополь
14:35Херсон — Ялта
14:40Сімферополь — Соколине
14:48Сімферополь — Армянськ
15:00Бахчисарай — Білогірськ
15:00Сімферополь — Новотроїцьке
15:00Сімферополь — Херсон
15:10Сімферополь — Керч
15:15Сімферополь — Каховка
15:19Севастополь — Феодосія
15:25Сімферополь — Роздольне
15:30Сімферополь — Котовське
15:40Сімферополь — Нижні Сірогози
15:40Сімферополь — Севастополь
15:45Сімферополь — Красноперекопськ
15:45Севастополь — Щолкіне
16:00Сімферополь — Хрестівка (Кіровське)
16:00Сімферополь — Скадовськ
16:00Сімферополь — Ульм (Нім) (Пн,Пт)
16:05Сімферополь — Міжводне
16:05Сімферополь — Стефанівка
16:10Сімферополь — Керч
16:10Ялта — Ростов-на-Дону (РФ)
16:15Сімферополь — Красноперекопськ
16:20Красноперекопськ — Севастополь
16:25Сімферополь — Щолкіне
16:30Ялта — Кишинів (Мол)
16:35Сімферополь — Нижньогірський
16:40Севастополь — Красноперекопськ
16:40Одеса — Севастополь
16:50Сімферополь — Керч
16:50Сімферополь — Роздольне
16:50Ялта — Феодосія
17:00Сімферополь — Карлсруе (Нім) (Пн,Пт)
17:00Севастополь — Краснодар (РФ)
17:00Сімферополь — Севастополь
17:02Одеса — Севастополь
17:10Ялта — Ростов-на-Дону (РФ)
17:15Сімферополь — Абрикосівка
17:15Ялта — Армянськ
17:15Кривий Ріг — Ялта
17:22Сімферополь — Керч
17:30Сімферополь — Щолкіне
17:45Білогірськ — Бахчисарай
17:45Сімферополь — Хрестівка (Кіровське)
17:52Сімферополь — Армянськ
18:00Севастополь — Ізмаїл
18:00Миколаїв — Севастополь
18:04Севастополь — Керч
18:10Ялта — Комрат (Мол) (Ср,Сб)
18:25Сімферополь — Стахановка
18:30Євпаторія — Житомир
18:32Краснодар (РФ) — Севастополь
18:36Маріуполь — Ялта
18:45Ялта — Армянськ
19:00Сімферополь — Краснодар (РФ) (Вт,Чт,Сб)
19:05Ялта — Керч
19:05Ялта — Одеса
19:05Ялта — Роздольне
19:15Ялта — Кіровоград (Пн,Ср,Пт,Нд)
19:40Севастополь — Краснодар (РФ)
19:50Севастополь — Керч
19:55Севастополь — Кримськ (РФ) (Пн,Ср,Пт,Нд)
19:55Севастополь — Новоросійськ (РФ) (Вт,Чт,Сб)
20:05Одеса — Ялта
20:30Севастополь — Феодосія
21:00Сімферополь — Астрахань (РФ)
22:00Сімферополь — Севастополь
22:05Севастополь — Ростов-на-Дону (РФ)
22:10Дніпропетровськ — Севастополь
22:35Ялта — Донецьк (Пн-Вт,Чт,Сб)
22:55Севастополь — Ростов-на-Дону (РФ)
23:00Ялта — Одеса

за маршрутами автобусів

Євпаторія — Житомир
18:30

Євпаторія — Керч
08:35 11:35

Євпаторія — Хрестівка (Кіровське)
14:20

Ізмаїл — Севастополь
07:05

Армянськ — Ялта
08:00

Бахчисарай — Білогірськ
09:20 15:00

Бердянськ — Севастополь
13:30

Білогірськ — Бахчисарай
12:00 17:45

Джанкой — Ялта
10:05

Дніпропетровськ — Севастополь
22:10

Донецьк — Ялта
05:15(Пн-Вт,Чт,Сб) 05:25(Пн-Вт,Чт,Сб)

Житомир — Євпаторія
07:30

Керч — Севастополь
11:05

Кишинів (Мол) — Ялта
07:35

Краснодар (РФ) — Севастополь
03:20 18:32

Красноперекопськ — Севастополь
08:30 16:20

Кривий Ріг — Ялта
17:15

Кримськ (РФ) — Севастополь
02:20(Вт,Чт,Сб)

Кіровоград — Ялта
06:10(Пн,Ср,Пт,Нд)

Маріуполь — Ялта
18:36

Миколаїв — Севастополь
18:00

Новоросійськ (РФ) — Севастополь
02:20

Одеса — Краснодар (РФ)
04:55

Одеса — Севастополь
16:40 17:02

Одеса — Ялта
05:45 20:05

Ростов-на-Дону (РФ) — Севастополь
03:21 04:25

Ростов-на-Дону (РФ) — Ялта
05:25 06:15

Саки — Керч
11:12

Севастополь — Ізмаїл
18:00

Севастополь — Бердянськ
10:00

Севастополь — Дніпропетровськ
08:00

Севастополь — Керч
08:57 18:04 19:50

Севастополь — Краснодар (РФ)
07:40 17:00 19:40

Севастополь — Красноперекопськ
11:20 16:40

Севастополь — Кримськ (РФ)
19:55(Пн,Ср,Пт,Нд)

Севастополь — Миколаїв
13:20

Севастополь — Новоросійськ (РФ)
19:55(Вт,Чт,Сб)

Севастополь — Одеса
12:25

Севастополь — Ростов-на-Дону (РФ)
22:05 22:55

Севастополь — Феодосія
15:19 20:30

Севастополь — Хрестівка (Кіровське)
14:00

Севастополь — Щолкіне
15:45

Сімферополь — Іванівка
14:30

Сімферополь — Абрикосівка
10:40 17:15

Сімферополь — Азовське
13:00 14:30

Сімферополь — Армянськ
07:45 12:45 14:48 17:52

Сімферополь — Астрахань (РФ)
21:00

Сімферополь — Геленджик (РФ)
07:20(Пн,Ср,Пт,Нд)

Сімферополь — Генічеськ
13:45

Сімферополь — Карлсруе (Нім)
17:00(Пн,Пт)

Сімферополь — Каховка
15:15

Сімферополь — Керч
06:40 08:10 10:25(Пт-Пн) 10:50 12:05 12:35 13:15 13:30 14:02 14:30 15:10 16:10 16:50 17:22

Сімферополь — Котовське
15:30

Сімферополь — Краснодар (РФ)
19:00(Вт,Чт,Сб)

Сімферополь — Красноперекопськ
08:10 09:50 11:05 12:05 14:05 15:45 16:15

Сімферополь — Миколаїв
07:05

Сімферополь — Міжводне
14:05 16:05

Сімферополь — Нижньогірський
16:35

Сімферополь — Нижні Сірогози
15:40

Сімферополь — Новотроїцьке
12:50(Пт-Пн) 15:00

Сімферополь — Первомайське
10:55(кр Пт,Нд)

Сімферополь — Роздольне
07:55 09:00 12:10 15:25 16:50

Сімферополь — Руч'ї
13:40

Сімферополь — Севастополь
10:20 14:30 15:40 17:00 22:00

Сімферополь — Синапне
08:15 11:55

Сімферополь — Скадовськ
16:00

Сімферополь — Соколине
08:42 09:20 13:15 14:40

Сімферополь — Стахановка
13:30 18:25

Сімферополь — Стефанівка
10:10(Пт-Нд) 16:05

Сімферополь — Судак
06:45

Сімферополь — Ульм (Нім)
16:00(Пн,Пт)

Сімферополь — Феодосія
12:50

Сімферополь — Херсон
15:00

Сімферополь — Хрестівка (Кіровське)
08:30 10:40 12:00 13:00(кр Нд) 16:00 17:45

Сімферополь — Чернівці
14:00

Сімферополь — Чорноморське
06:20 07:25 10:00

Сімферополь — Щолкіне
09:15 13:42 16:25 17:30

Трускавець — Ялта
07:22(Пн,Ср,Пт,Нд)

Феодосія — Севастополь
09:30

Херсон — Ялта
14:35

Чорноморське — Керч
09:30

Ялта — Армянськ
17:15 18:45

Ялта — Донецьк
22:35(Пн-Вт,Чт,Сб)

Ялта — Керч
10:00 19:05

Ялта — Кишинів (Мол)
16:30

Ялта — Комрат (Мол)
18:10(Ср,Сб)

Ялта — Красноперекопськ
08:45

Ялта — Кривий Ріг
09:25

Ялта — Кіровоград
19:15(Пн,Ср,Пт,Нд)

Ялта — Маріуполь
10:45

Ялта — Одеса
10:20 19:05 23:00

Ялта — Роздольне
19:05

Ялта — Ростов-на-Дону (РФ)
16:10 17:10

Ялта — Феодосія
16:50

Ялта — Херсон
08:15

Інформація оновлена: 11.02.2014