Автовокзал Сімферополь АС-3

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Самохвалова, 4 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0652-616989

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Сімферополь — Опушки
06:10Сімферополь — Лісносілля
06:20Сімферополь — Нижньогірський
06:40Сімферополь — Кленівка
06:50Сімферополь — Айкаван
06:50Сімферополь — Краснівка
06:50Сімферополь — Литвиненкове
07:05Сімферополь — Кленівка
07:05Сімферополь — Лічебне
07:10Сімферополь — Лісносілля
07:10Сімферополь — Нижньогірський
07:15Сімферополь — Аннівка
07:16Русаківка — Русаківка
07:17Сімферополь — Зернове
07:20Сімферополь — Ароматне
07:30Сімферополь — Лічебне
07:32Сімферополь — Мазанка
07:35Сімферополь — Верхньокурганне (кр Нд)
07:35Сімферополь — Нижньогірський
07:35Абрикосівка — Сімферополь
07:38Сімферополь — Долинівка
07:45Сімферополь — Айкаван
07:50Сімферополь — Білогірськ
07:50Сімферополь — Донське
08:00Сімферополь — Опушки
08:00Сімферополь — Совєтський
08:00Нижньогірський — Ялта
08:05Сімферополь — Нижньогірський
08:08Сімферополь — Василівка
08:10Сімферополь — Колодязне
08:15Сімферополь — Білогірськ
08:20Сімферополь — Голованівка
08:22Сімферополь — Литвиненкове
08:25Сімферополь — Краснівка
08:25Сімферополь — Ударне
08:30Сімферополь — Совєтський
08:35Сімферополь — Кленівка
08:35Совєтський — Севастополь
08:37Сімферополь — Уварівка
08:50Сімферополь — Лічебне
08:50Сімферополь — Мазанка
08:59Сімферополь — Совєтський
09:00Сімферополь — Айкаван
09:00Сімферополь — Білогірськ
09:05Сімферополь — Нижньогірський
09:07Сімферополь — Білогірськ
09:10Сімферополь — Кленівка
09:20Сімферополь — Совєтський
09:20Сімферополь — Совєтський
09:25Сімферополь — Дрофине
09:25Сімферополь — Лісносілля
09:26Сімферополь — Ізобільне
09:30Сімферополь — Донське
09:35Сімферополь — Долинівка
09:40Сімферополь — Совєтський
09:44Сімферополь — Любимівка
10:00Нижньогірський — Євпаторія
10:00Сімферополь — Пшеничне
10:05Сімферополь — Білогірськ
10:05Сімферополь — Краснівка
10:10Сімферополь — Верхньокурганне (кр Нд)
10:10Сімферополь — Дмитрівка
10:15Сімферополь — Литвиненкове
10:15Сімферополь — Совєтський
10:15Сімферополь — Совєтський
10:20Сімферополь — Зоркіне
10:25Сімферополь — Білогірськ
10:30Сімферополь — Аннівка
10:30Сімферополь — Кленівка
10:40Сімферополь — Красногірське
10:40Сімферополь — Лісносілля
10:42Сімферополь — Олексіївка
10:45Сімферополь — Ударне
10:50Сімферополь — Ізобільне
10:55Сімферополь — Совєтський
11:00Сімферополь — Колодязне
11:05Сімферополь — Великосілля
11:15Сімферополь — Мазанка
11:20Сімферополь — Білогірськ
11:20Сімферополь — Донське
11:30Білогірськ — Бахчисарай
11:30Сімферополь — Урожайне
11:35Сімферополь — Зернове
11:40Сімферополь — Білогірськ
11:40Сімферополь — Краснівка
11:50Сімферополь — Білогірськ
11:52Сімферополь — Вишенне (кр Вт,Пт)
12:00Сімферополь — Нижньогірський
12:07Сімферополь — Дмитрівка
12:10Сімферополь — Лісносілля
12:15Сімферополь — Баланове
12:34Сімферополь — Кленівка
12:35Сімферополь — Кленівка
12:35Сімферополь — Литвиненкове
12:40Сімферополь — Білогірськ
12:41Сімферополь — Нижньогірський
12:45Сімферополь — Опушки
12:48Сімферополь — Долинівка
12:50Сімферополь — Совєтський
12:55Сімферополь — Лічебне
13:00Сімферополь — Верхньокурганне (кр Нд)
13:10Сімферополь — Аннівка
13:12Сімферополь — Нижньогірський
13:15Сімферополь — Красногірське
13:15Сімферополь — Мазанка
13:20Сімферополь — Совєтський
13:25Сімферополь — Білогірськ
13:30Сімферополь — Голованівка
13:31Сімферополь — Совєтський
13:31Сімферополь — Совєтський
13:32Сімферополь — Нижньогірський
13:35Сімферополь — Дрофине
13:35Сімферополь — Кленівка
13:40Сімферополь — Ударне
13:42Сімферополь — Василівка
13:45Сімферополь — Краснівка
13:50Сімферополь — Совєтський
13:55Сімферополь — Олексіївка
14:00Сімферополь — Нижньогірський
14:10Сімферополь — Колодязне
14:10Сімферополь — Лісносілля
14:15Сімферополь — Білогірськ
14:20Сімферополь — Нижньогірський
14:28Сімферополь — Вишенне
14:30Сімферополь — Совєтський
14:35Сімферополь — Литвиненкове
14:35Сімферополь — Мазанка
14:40Сімферополь — Донське
14:40Сімферополь — Нижньогірський
14:42Сімферополь — Білогірськ
15:00Севастополь — Совєтський
15:05Сімферополь — Ізобільне
15:05Сімферополь — Опушки
15:10Сімферополь — Білогірськ
15:16Сімферополь — Зернове
15:20Сімферополь — Совєтський
15:20Сімферополь — Совєтський
15:30Сімферополь — Лісносілля
15:30Сімферополь — Лічебне
15:32Сімферополь — Уварівка
15:36Сімферополь — Русаківка
15:40Сімферополь — Кленівка
15:40Сімферополь — Совєтський
15:50Сімферополь — Баланове
15:50Сімферополь — Мазанка
15:55Сімферополь — Верхньокурганне (кр Нд)
16:00Сімферополь — Любимівка
16:05Сімферополь — Голованівка
16:05Сімферополь — Долинівка
16:10Сімферополь — Дмитрівка
16:10Сімферополь — Кленівка
16:15Севастополь — Нижньогірський
16:18Сімферополь — Краснівка
16:20Сімферополь — Литвиненкове
16:25Сімферополь — Білогірськ
16:35Сімферополь — Олексіївка
16:35Абрикосівка — Сімферополь
16:40Сімферополь — Айкаван
16:40Сімферополь — Донське
16:40Сімферополь — Лісносілля
16:40Сімферополь — Урожайне
16:42Сімферополь — Ударне
16:45Сімферополь — Аннівка
16:47Сімферополь — Великосілля
16:52Сімферополь — Совєтський
16:52Сімферополь — Совєтський
17:00Сімферополь — Курортне
17:05Сімферополь — Мазанка
17:05Сімферополь — Пшеничне
17:10Сімферополь — Совєтський
17:15Білогірськ — Бахчисарай
17:15Сімферополь — Білогірськ
17:20Сімферополь — Зоркіне
17:25Сімферополь — Русаківка
17:30Сімферополь — Білогірськ
17:34Сімферополь — Кленівка
17:35Сімферополь — Ізобільне
17:35Сімферополь — Кленівка
17:40Сімферополь — Айкаван
17:40Сімферополь — Колодязне
17:45Сімферополь — Лічебне
17:45Сімферополь — Опушки
17:50Сімферополь — Совєтський
17:55Сімферополь — Долинівка (Пн-Чт)
17:55Сімферополь — Ударне (Пт-Нд)
17:58Сімферополь — Кленівка
18:00Євпаторія — Нижньогірський
18:05Сімферополь — Олександрівка
18:05Сімферополь — Краснівка
18:12Сімферополь — Василівка
18:18Ялта — Нижньогірський
18:20Сімферополь — Совєтський
18:25Сімферополь — Лісносілля
18:30Сімферополь — Совєтський (Пт-Пн)
18:35Сімферополь — Верхньокурганне (кр Нд)
18:40Сімферополь — Дрофине
18:50Сімферополь — Дмитрівка
18:50Сімферополь — Мазанка
19:05Сімферополь — Донське
19:10Сімферополь — Нижньогірський
19:30Сімферополь — Краснівка
19:55Ялта — Нижньогірський
20:00Сімферополь — Опушки

за маршрутами автобусів

Євпаторія — Нижньогірський
18:00

Абрикосівка — Сімферополь
07:35 16:35

Білогірськ — Бахчисарай
11:30 17:15

Нижньогірський — Євпаторія
10:00

Нижньогірський — Ялта
08:00

Русаківка — Русаківка
07:16

Севастополь — Нижньогірський
16:15

Севастополь — Совєтський
15:00

Совєтський — Севастополь
08:35

Сімферополь — Ізобільне
09:26 10:50 15:05 17:35

Сімферополь — Айкаван
06:50 07:45 09:00 16:40 17:40

Сімферополь — Аннівка
07:15 10:30 13:10 16:45

Сімферополь — Ароматне
07:20

Сімферополь — Баланове
12:15 15:50

Сімферополь — Білогірськ
07:50 08:15 09:00 09:07 10:05 10:25 11:20 11:40 11:50 12:40 13:25 14:15 14:42 15:10 16:25 17:15 17:30

Сімферополь — Василівка
08:08 13:42 18:12

Сімферополь — Великосілля
11:05 16:47

Сімферополь — Верхньокурганне
07:35(кр Нд) 10:10(кр Нд) 13:00(кр Нд) 15:55(кр Нд) 18:35(кр Нд)

Сімферополь — Вишенне
11:52(кр Вт,Пт) 14:28

Сімферополь — Голованівка
08:20 13:30 16:05

Сімферополь — Дмитрівка
10:10 12:07 16:10 18:50

Сімферополь — Долинівка
07:38 09:35 12:48 16:05 17:55(Пн-Чт)

Сімферополь — Донське
07:50 09:30 11:20 14:40 16:40 19:05

Сімферополь — Дрофине
09:25 13:35 18:40

Сімферополь — Зернове
07:17 11:35 15:16

Сімферополь — Зоркіне
10:20 17:20

Сімферополь — Кленівка
06:40 07:05 08:35 09:10 10:30 12:34 12:35 13:35 15:40 16:10 17:34 17:35 17:58

Сімферополь — Колодязне
08:10 11:00 14:10 17:40

Сімферополь — Красногірське
10:40 13:15

Сімферополь — Краснівка
06:50 08:25 10:05 11:40 13:45 16:18 18:05 19:30

Сімферополь — Курортне
17:00

Сімферополь — Литвиненкове
06:50 08:22 10:15 12:35 14:35 16:20

Сімферополь — Любимівка
09:44 16:00

Сімферополь — Лісносілля
06:10 07:10 09:25 10:40 12:10 14:10 15:30 16:40 18:25

Сімферополь — Лічебне
07:05 07:30 08:50 12:55 15:30 17:45

Сімферополь — Мазанка
07:32 08:50 11:15 13:15 14:35 15:50 17:05 18:50

Сімферополь — Нижньогірський
06:20 07:10 07:35 08:05 09:05 12:00 12:41 13:12 13:32 14:00 14:20 14:40 19:10

Сімферополь — Олександрівка
18:05

Сімферополь — Олексіївка
10:42 13:55 16:35

Сімферополь — Опушки
06:00 08:00 12:45 15:05 17:45 20:00

Сімферополь — Пшеничне
10:00 17:05

Сімферополь — Русаківка
15:36 17:25

Сімферополь — Совєтський
08:00 08:30 08:59 09:20 09:20 09:40 10:15 10:15 10:55 12:50 13:20 13:31 13:31 13:50 14:30 15:20 15:20 15:40 16:52 16:52 17:10 17:50 18:20 18:30(Пт-Пн)

Сімферополь — Уварівка
08:37 15:32

Сімферополь — Ударне
08:25 10:45 13:40 16:42 17:55(Пт-Нд)

Сімферополь — Урожайне
11:30 16:40

Ялта — Нижньогірський
18:18 19:55

Інформація оновлена: 11.02.2014