Автовокзал Сімферополь АС-4

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Севастопольська, 243 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0652-502752

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:18Піщане — Сімферополь
06:40Сімферополь — Бахчисарай
06:50Сімферополь — Каштанове
07:00Сімферополь — Бахчисарай
07:20Сімферополь — Научний
07:20Сімферополь — Бахчисарай
07:25Новопавлівка — Бахчисарай
07:30Піщане — Сімферополь
07:30Сімферополь — Білокам'яне
07:35Соколине — Сімферополь
07:35Сімферополь — Кизилівка
07:40Соколине — Сімферополь
07:40Севастополь — Сімферополь
07:40Сімферополь — Бахчисарай
07:45Синапне — Сімферополь
07:45Сімферополь — Казанки
07:55Берегове — Сімферополь
08:00Кача — Сімферополь
08:00Сімферополь — Бахчисарай
08:10Сімферополь — Научний
08:10Сімферополь — Костянтинівка
08:19Бахчисарай — Сімферополь
08:20Сімферополь — Каштанове
08:20Сімферополь — Дубрівка
08:20Сімферополь — Бахчисарай
08:30Сімферополь — Піщане
08:40Сімферополь — Научний
08:40Сімферополь — Бахчисарай
08:50Сімферополь — Костянтинівка (кр Нд)
08:55Піщане — Сімферополь
09:00Сімферополь — Піщане
09:00Сімферополь — Бахчисарай
09:10Сімферополь — Соколине
09:10Сімферополь — Научний
09:10Сімферополь — Кизилівка
09:18Піщане — Сімферополь
09:20Сімферополь — Бахчисарай
09:25Сімферополь — Кача
09:30Щасливе — Сімферополь
09:35Севастополь — Сімферополь
09:35Сімферополь — Кизилівка
09:40Сімферополь — Піщане
09:40Сімферополь — Бахчисарай
10:00Сімферополь — Костянтинівка
10:05Сімферополь — Бахчисарай
10:10Сімферополь — Хмельницьке
10:15Сімферополь — Холмівка
10:15Піщане — Сімферополь
10:20Сімферополь — Бахчисарай
10:30Сімферополь — Севастополь
10:35Сімферополь — Научний
10:40Сімферополь — Бахчисарай
10:50Сімферополь — Костянтинівка (кр Нд)
10:50Сімферополь — Білокам'яне
10:58Кача — Сімферополь
11:00Сімферополь — Каштанове
11:00Сімферополь — Бахчисарай
11:05Піщане — Сімферополь
11:10Сімферополь — Кизилівка
11:12Сімферополь — Щасливе
11:15Сімферополь — Севастополь
11:20Сімферополь — Костянтинівка
11:20Сімферополь — Бахчисарай
11:30Синапне — Сімферополь
11:30Сімферополь — Рідне
11:40Севастополь — Сімферополь
11:40Сімферополь — Кизилівка
11:40Сімферополь — Дубрівка
11:40Сімферополь — Бахчисарай
11:47Піщане — Сімферополь
12:00Сімферополь — Научний
12:00Сімферополь — Костянтинівка (кр Нд)
12:00Сімферополь — Бахчисарай
12:00Сімферополь — Андріївка
12:10Сімферополь — Бахчисарай
12:20Сімферополь — Синапне
12:20Соколине — Сімферополь
12:30Сімферополь — Піщане
12:30Сімферополь — Костянтинівка
12:40Сімферополь — Бахчисарай
12:47Сімферополь — Научний
12:50Сімферополь — Кизилівка
12:50Сімферополь — Бахчисарай
13:00Сімферополь — Піщане
13:00Сімферополь — Кача
13:05Сімферополь — Каштанове
13:20Сімферополь — Костянтинівка
13:20Сімферополь — Казанки
13:20Сімферополь — Бахчисарай
13:25Піщане — Сімферополь
13:30Кача — Сімферополь
13:30Соколине — Сімферополь
13:35Сімферополь — Бахчисарай
13:40Сімферополь — Кизилівка
13:50Сімферополь — Соколине
13:50Сімферополь — Піщане
13:50Сімферополь — Научний
14:00Берегове — Сімферополь
14:00Сімферополь — Костянтинівка (кр Нд)
14:00Сімферополь — Бахчисарай
14:10Сімферополь — Піщане
14:10Сімферополь — Білокам'яне
14:15Піщане — Сімферополь
14:25Сімферополь — Бахчисарай
14:30Сімферополь — Костянтинівка
14:40Сімферополь — Бахчисарай
14:45Сімферополь — Кача
14:47Сімферополь — Дубрівка
15:00Сімферополь — Костянтинівка (кр Нд)
15:00Сімферополь — Берегове
15:00Сімферополь — Бахчисарай
15:05Сімферополь — Каштанове
15:10Сімферополь — Научний
15:20Сімферополь — Бахчисарай
15:30Сімферополь — Кизилівка
15:35Сімферополь — Бахчисарай
15:50Сімферополь — Синапне
15:52Сімферополь — Научний
15:55Сімферополь — Костянтинівка
16:00Піщане — Сімферополь
16:00Сімферополь — Піщане
16:00Сімферополь — Бахчисарай
16:05Щасливе — Сімферополь
16:10Сімферополь — Рідне
16:20Севастополь — Сімферополь
16:20Сімферополь — Костянтинівка (кр Нд)
16:20Сімферополь — Бахчисарай
16:25Сімферополь — Андріївка
16:30Піщане — Сімферополь
16:30Сімферополь — Севастополь
16:30Сімферополь — Каштанове
16:40Сімферополь — Научний
16:40Сімферополь — Кизилівка
16:40Сімферополь — Бахчисарай
16:45Піщане — Сімферополь
16:48Сімферополь — Холмівка
17:00Сімферополь — Піщане
17:00Сімферополь — Бахчисарай
17:10Піщане — Сімферополь
17:10Сімферополь — Костянтинівка
17:10Сімферополь — Бахчисарай
17:20Сімферополь — Дубрівка
17:20Сімферополь — Бахчисарай
17:25Сімферополь — Хмельницьке
17:30Сімферополь — Щасливе
17:30Сімферополь — Научний
17:30Сімферополь — Кизилівка
17:38Піщане — Сімферополь
17:40Кача — Сімферополь
17:40Сімферополь — Бахчисарай
17:45Сімферополь — Бахчисарай
17:55Сімферополь — Костянтинівка (кр Нд)
18:00Сімферополь — Научний
18:05Сімферополь — Каштанове
18:05Сімферополь — Бахчисарай
18:15Сімферополь — Піщане
18:20Берегове — Сімферополь
18:20Сімферополь — Костянтинівка
18:20Сімферополь — Бахчисарай
18:22Сімферополь — Севастополь
18:30Сімферополь — Білокам'яне
18:40Сімферополь — Кизилівка
18:42Сімферополь — Бахчисарай
18:50Сімферополь — Піщане
18:55Сімферополь — Научний
19:00Сімферополь — Костянтинівка (кр Нд)
19:00Сімферополь — Бахчисарай
19:20Сімферополь — Бахчисарай (кр Нд)
19:40Піщане — Сімферополь
19:40Сімферополь — Кизилівка
19:40Сімферополь — Бахчисарай
20:05Піщане — Сімферополь
21:30Піщане — Сімферополь

за маршрутами автобусів

Бахчисарай — Сімферополь
08:19

Берегове — Сімферополь
07:55 14:00 18:20

Кача — Сімферополь
08:00 10:58 13:30 17:40

Новопавлівка — Бахчисарай
07:25

Піщане — Сімферополь
06:18 07:30 08:55 09:18 10:15 11:05 11:47 13:25 14:15 16:00 16:30 16:45 17:10 17:38 19:40 20:05 21:30

Севастополь — Сімферополь
07:40 09:35 11:40 16:20

Синапне — Сімферополь
07:45 11:30

Соколине — Сімферополь
07:35 07:40 12:20 13:30

Сімферополь — Андріївка
12:00 16:25

Сімферополь — Бахчисарай
06:40 07:00 07:20 07:40 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:40 10:05 10:20 10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:10 12:40 12:50 13:20 13:35 14:00 14:25 14:40 15:00 15:20 15:35 16:00 16:20 16:40 17:00 17:10 17:20 17:40 17:45 18:05 18:20 18:42 19:00 19:20(кр Нд) 19:40

Сімферополь — Берегове
15:00

Сімферополь — Білокам'яне
07:30 10:50 14:10 18:30

Сімферополь — Дубрівка
08:20 11:40 14:47 17:20

Сімферополь — Казанки
07:45 13:20

Сімферополь — Кача
09:25 13:00 14:45

Сімферополь — Каштанове
06:50 08:20 11:00 13:05 15:05 16:30 18:05

Сімферополь — Кизилівка
07:35 09:10 09:35 11:10 11:40 12:50 13:40 15:30 16:40 17:30 18:40 19:40

Сімферополь — Костянтинівка
08:10 08:50(кр Нд) 10:00 10:50(кр Нд) 11:20 12:00(кр Нд) 12:30 13:20 14:00(кр Нд) 14:30 15:00(кр Нд) 15:55 16:20(кр Нд) 17:10 17:55(кр Нд) 18:20 19:00(кр Нд)

Сімферополь — Научний
07:20 08:10 08:40 09:10 10:35 12:00 12:47 13:50 15:10 15:52 16:40 17:30 18:00 18:55

Сімферополь — Піщане
08:30 09:00 09:40 12:30 13:00 13:50 14:10 16:00 17:00 18:15 18:50

Сімферополь — Рідне
11:30 16:10

Сімферополь — Севастополь
10:30 11:15 16:30 18:22

Сімферополь — Синапне
12:20 15:50

Сімферополь — Соколине
09:10 13:50

Сімферополь — Хмельницьке
10:10 17:25

Сімферополь — Холмівка
10:15 16:48

Сімферополь — Щасливе
11:12 17:30

Щасливе — Сімферополь
09:30 16:05

Інформація оновлена: 11.02.2014