Автовокзал Голованівськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 88 (приховати карту)

Телефон довідки: 05252-21798

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Голованівськ — Кропивницький
06:48Гайворон — Кропивницький
07:35Первомайськ — Перегонівка
08:00Южноукраїнськ — Київ
08:05Голованівськ — Одеса
08:20Умань — Грузьке
09:20Грузьке — Умань
10:15Перегонівка — Первомайськ
10:30Голованівськ — Люшнювате
10:30Голованівськ — Цвіткове
11:20Кропивницький — Гайворон
11:30Голованівськ — Люшнювате
11:30Голованівськ — Цвіткове
15:00Первомайськ — Перегонівка
15:45Гайворон — Кропивницький
15:50Умань — Грузьке
16:45Грузьке — Умань
17:15Перегонівка — Первомайськ

за маршрутами автобусів

Гайворон — Кропивницький
06:48 15:45

Голованівськ — Кропивницький
05:00

Голованівськ — Люшнювате
10:30 11:30

Голованівськ — Одеса
08:05

Голованівськ — Цвіткове
10:30 11:30

Грузьке — Умань
09:20 16:45

Кропивницький — Гайворон
11:20

Первомайськ — Перегонівка
07:35 15:00

Перегонівка — Первомайськ
10:15 17:15

Умань — Грузьке
08:20 15:50

Южноукраїнськ — Київ
08:00

Інформація оновлена: 23.11.2019