Автовокзал Ізмаїл

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Пушкіна, 70 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04841-25164, 04841-20202

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:39Одеса — Рені
03:30Ізмаїл — Одеса
04:15Ізмаїл — Одеса
05:00Ізмаїл — Одеса
05:30Ізмаїл — Броска
05:30Ізмаїл — Рені
05:45Ізмаїл — Одеса
05:55Ізмаїл — Нова Некрасівка
06:00Ізмаїл — Нова Некрасівка
06:00Ізмаїл — Ларжанка
06:20Ізмаїл — Нова Некрасівка
06:20Ізмаїл — Матроська
06:20Ізмаїл — Матроська
06:30Ізмаїл — Білгород-Дністровський
06:30Ізмаїл — Приморське
06:30Ізмаїл — Лощинівка
06:30Ізмаїл — Одеса
06:35Ізмаїл — Дунайське
06:45Ізмаїл — Стара Некрасівка
07:00Ізмаїл — Кілія
07:00Ізмаїл — Болград
07:00Ізмаїл — Броска
07:00Ізмаїл — Саф'яни
07:05Ізмаїл — Багате
07:10Ізмаїл — Озерне
07:15Ізмаїл — Кислиця (кр Пн)
07:15Ізмаїл — Першотравневе
07:15Ізмаїл — Одеса
07:20Ізмаїл — Матроська
07:20Ізмаїл — Стара Некрасівка
07:20Ізмаїл — Матроська
07:30Ізмаїл — Ларжанка
07:30Ізмаїл — Броска
07:30Ізмаїл — Новокаланчак
07:30Ізмаїл — Саф'яни
07:35Ізмаїл — Стара Некрасівка
07:45Ізмаїл — Дунайське
07:50Ізмаїл — Нова Некрасівка
08:00Ізмаїл — Болград
08:00Ізмаїл — Вилкове
08:00Ізмаїл — Броска
08:00Ізмаїл — Стара Некрасівка
08:00Ізмаїл — Суворове
08:00Ізмаїл — Одеса
08:10Ізмаїл — Багате
08:10Ізмаїл — Кам'янка
08:20Ізмаїл — Херсон
08:20Ізмаїл — Рені
08:20Ізмаїл — Стара Некрасівка
08:20Ізмаїл — Кишинів (Мол)
08:30Ізмаїл — Кілія
08:30Ізмаїл — Стара Некрасівка
08:30Ізмаїл — Броска
08:30Ізмаїл — Саф'яни
08:35Ізмаїл — Дунайське
08:45Ізмаїл — Одеса
09:00Ізмаїл — Болград
09:00Ізмаїл — Озерне
09:00Ізмаїл — Нова Некрасівка
09:15Ізмаїл — Стара Некрасівка
09:30Ізмаїл — Багате
09:30Ізмаїл — Рені
09:30Ізмаїл — Броска
09:30Ізмаїл — Одеса
09:40Ізмаїл — Дунайське
09:40Ізмаїл — Утконосівка
09:50Ізмаїл — Кислиця (кр Пн)
09:50Ізмаїл — Стара Некрасівка
10:00Ізмаїл — Кілія
10:00Ізмаїл — Багате
10:00Ізмаїл — Муравлівка
10:00Ізмаїл — Болград
10:13Рені — Одеса
10:15Ізмаїл — Стара Некрасівка
10:15Ізмаїл — Одеса
10:20Ізмаїл — Нова Некрасівка
10:20Ізмаїл — Новокаланчак
10:30Ізмаїл — Виноградівка
10:30Ізмаїл — Суворове
10:30Ізмаїл — Саф'яни
10:40Ізмаїл — Рені
10:45Ізмаїл — Стара Некрасівка
10:50Ізмаїл — Першотравневе
10:58Рені — Одеса
11:00Ізмаїл — Кілія
11:00Ізмаїл — Болград
11:00Ізмаїл — Василівка
11:00Ізмаїл — Дунайське
11:00Ізмаїл — Нова Некрасівка
11:00Ізмаїл — Багате
11:00Ізмаїл — Арциз
11:00Ізмаїл — Озерне
11:00Ізмаїл — Одеса
11:19Одеса — Рені
11:20Ізмаїл — Стара Некрасівка
11:20Ізмаїл — Рені
11:30Рені — Одеса
11:30Ізмаїл — Броска
11:40Ізмаїл — Кахул (Мол) (кр Пн)
11:40Ізмаїл — Утконосівка
11:40Ізмаїл — Утконосівка
11:45Ізмаїл — Стара Некрасівка
11:45Ізмаїл — Одеса
11:55Одеса — Рені
12:00Ізмаїл — Болград
12:00Ізмаїл — Багате
12:00Ізмаїл — Матроська
12:00Ізмаїл — Броска
12:00Ізмаїл — Комишівка
12:00Ізмаїл — Саф'яни
12:10Ізмаїл — Кислиця (кр Пн)
12:19Одеса — Рені
12:20Ізмаїл — Кілія
12:20Ізмаїл — Нова Некрасівка
12:20Ізмаїл — Стара Некрасівка
12:20Ізмаїл — Матроська
12:30Ізмаїл — Суворове
12:30Ізмаїл — Броска
12:30Ізмаїл — Озерне
12:30Ізмаїл — Кам'янка
12:30Ізмаїл — Одеса
12:30Ізмаїл — Залізничне
12:35Ізмаїл — Дунайське
12:40Ізмаїл — Котловина
12:50Ізмаїл — Стара Некрасівка
13:00Ізмаїл — Височанське
13:00Ізмаїл — Болград
13:00Ізмаїл — Муравлівка
13:00Ізмаїл — Новокаланчак
13:00Ізмаїл — Нова Некрасівка
13:00Ізмаїл — Багате
13:00Ізмаїл — Рені
13:00Ізмаїл — Утконосівка
13:00Ізмаїл — Височанське
13:00Ізмаїл — Утконосівка
13:00Ізмаїл — Новокаланчак
13:10Ізмаїл — Червоний Яр
13:15Ізмаїл — Одеса
13:19Одеса — Рені
13:20Ізмаїл — Стара Некрасівка
13:30Ізмаїл — Кілія
13:30Ізмаїл — Веселий Кут
13:30Ізмаїл — Броска
13:30Ізмаїл — Червоний Яр
13:43Рені — Одеса
13:45Ізмаїл — Стара Некрасівка
13:50Ізмаїл — Нова Покровка
13:50Ізмаїл — Саф'яни
13:55Ізмаїл — Дунайське
14:00Ізмаїл — Городнє
14:00Ізмаїл — Владичень
14:00Ізмаїл — Багате
14:00Ізмаїл — Нова Некрасівка
14:00Ізмаїл — Озерне (кр Сб-Нд)
14:00Ізмаїл — Одеса
14:00Ізмаїл — Рені
14:00Ізмаїл — Кирнички
14:00Ізмаїл — Муравлівка
14:00Ізмаїл — Болград
14:10Ізмаїл — Кислиця (кр Пн)
14:10Ізмаїл — Калчева
14:19Одеса — Рені
14:20Ізмаїл — Василівка
14:20Ізмаїл — Стара Некрасівка
14:30Ізмаїл — Білгород-Дністровський
14:30Ізмаїл — Кілія
14:30Ізмаїл — Броска
14:30Ізмаїл — Матроська
14:30Ізмаїл — Виноградівка
14:33Рені — Одеса
14:45Ізмаїл — Стара Некрасівка
14:45Ізмаїл — Одеса
14:50Ізмаїл — Першотравневе
14:59Одеса — Рені
15:00Ізмаїл — Болград
15:00Ізмаїл — Багате
15:00Ізмаїл — Дунайське
15:00Ізмаїл — Нова Некрасівка
15:00Ізмаїл — Утконосівка
15:00Ізмаїл — Рені
15:00Ізмаїл — Саф'яни
15:10Ізмаїл — Дмитрівка
15:10Ізмаїл — Матроська
15:15Ізмаїл — Новоселівка
15:20Ізмаїл — Суворове
15:20Ізмаїл — Новокаланчак
15:20Ізмаїл — Стара Некрасівка
15:20Ізмаїл — Озерне
15:20Ізмаїл — Новокаланчак
15:30Ізмаїл — Вилкове
15:30Ізмаїл — Броска
15:30Ізмаїл — Одеса
15:30Ізмаїл — Олександрівка
15:34Одеса — Рені
15:40Ізмаїл — Рені
15:45Ізмаїл — Стара Некрасівка
15:53Рені — Одеса
16:00Ізмаїл — Севастополь
16:00Ізмаїл — Чорноморськ (Іллічівськ)
16:00Ізмаїл — Багате
16:00Ізмаїл — Броска
16:10Ізмаїл — Дунайське
16:15Ізмаїл — Нова Некрасівка
16:15Ізмаїл — Стара Некрасівка
16:15Ізмаїл — Одеса
16:15Ізмаїл — Саф'яни
16:19Одеса — Рені
16:20Рені — Одеса
16:30Ізмаїл — Броска
16:45Ізмаїл — Стара Некрасівка
17:00Ізмаїл — Кілія
17:00Ізмаїл — Болград
17:00Ізмаїл — Броска
17:00Ізмаїл — Одеса
17:00Ізмаїл — Муравлівка
17:04Одеса — Рені
17:10Ізмаїл — Нова Некрасівка
17:10Ізмаїл — Рені
17:10Ізмаїл — Саф'яни
17:15Ізмаїл — Стара Некрасівка
17:15Ізмаїл — Озерне
17:15Ізмаїл — Суворове
17:20Ізмаїл — Багате
17:30Ізмаїл — Вилкове
17:30Ізмаїл — Першотравневе
17:30Ізмаїл — Дунайське
17:30Ізмаїл — Броска
17:30Ізмаїл — Залізничне
17:45Ізмаїл — Стара Некрасівка
17:45Ізмаїл — Одеса
17:49Одеса — Рені
18:00Ізмаїл — Новокаланчак
18:00Ізмаїл — Утконосівка
18:00Ізмаїл — Кам'янка
18:00Ізмаїл — Утконосівка
18:00Ізмаїл — Новокаланчак
18:00Ізмаїл — Саф'яни
18:10Ізмаїл — Нова Некрасівка
18:10Ізмаїл — Рені
18:10Ізмаїл — Озерне (кр Сб-Нд)
18:15Ізмаїл — Стара Некрасівка
18:30Ізмаїл — Одеса
18:34Одеса — Рені
19:15Ізмаїл — Одеса
19:19Одеса — Рені
19:30Ізмаїл — Озерне
20:00Ізмаїл — Стара Некрасівка
20:04Одеса — Рені
20:10Ізмаїл — Нова Некрасівка
20:15Ізмаїл — Саф'яни
20:30Ізмаїл — Багате
20:49Одеса — Рені
22:39Одеса — Рені
23:19Одеса — Рені

за маршрутами автобусів

Ізмаїл — Арциз
11:00

Ізмаїл — Багате
07:05 08:10 09:30 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:20 20:30

Ізмаїл — Болград
07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 17:00

Ізмаїл — Броска
05:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:30 11:30 12:00 12:30 13:30 14:30 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30

Ізмаїл — Білгород-Дністровський
06:30 14:30

Ізмаїл — Василівка
11:00 14:20

Ізмаїл — Веселий Кут
13:30

Ізмаїл — Вилкове
08:00 15:30 17:30

Ізмаїл — Виноградівка
10:30 14:30

Ізмаїл — Височанське
13:00 13:00

Ізмаїл — Владичень
14:00

Ізмаїл — Городнє
14:00

Ізмаїл — Дмитрівка
15:10

Ізмаїл — Дунайське
06:35 07:45 08:35 09:40 11:00 12:35 13:55 15:00 16:10 17:30

Ізмаїл — Залізничне
12:30 17:30

Ізмаїл — Калчева
14:10

Ізмаїл — Кам'янка
08:10 12:30 18:00

Ізмаїл — Кахул (Мол)
11:40(кр Пн)

Ізмаїл — Кирнички
14:00

Ізмаїл — Кислиця
07:15(кр Пн) 09:50(кр Пн) 12:10(кр Пн) 14:10(кр Пн)

Ізмаїл — Кишинів (Мол)
08:20

Ізмаїл — Комишівка
12:00

Ізмаїл — Котловина
12:40

Ізмаїл — Кілія
07:00 08:30 10:00 11:00 12:20 13:30 14:30 17:00

Ізмаїл — Ларжанка
06:00 07:30

Ізмаїл — Лощинівка
06:30

Ізмаїл — Матроська
06:20 06:20 07:20 07:20 12:00 12:20 14:30 15:10

Ізмаїл — Муравлівка
10:00 13:00 14:00 17:00

Ізмаїл — Нова Некрасівка
05:55 06:00 06:20 07:50 09:00 10:20 11:00 12:20 13:00 14:00 15:00 16:15 17:10 18:10 20:10

Ізмаїл — Нова Покровка
13:50

Ізмаїл — Новокаланчак
07:30 10:20 13:00 13:00 15:20 15:20 18:00 18:00

Ізмаїл — Новоселівка
15:15

Ізмаїл — Одеса
03:30 04:15 05:00 05:45 06:30 07:15 08:00 08:45 09:30 10:15 11:00 11:45 12:30 13:15 14:00 14:45 15:30 16:15 17:00 17:45 18:30 19:15

Ізмаїл — Озерне
07:10 09:00 11:00 12:30 14:00(кр Сб-Нд) 15:20 17:15 18:10(кр Сб-Нд) 19:30

Ізмаїл — Олександрівка
15:30

Ізмаїл — Першотравневе
07:15 10:50 14:50 17:30

Ізмаїл — Приморське
06:30

Ізмаїл — Рені
05:30 08:20 09:30 10:40 11:20 13:00 14:00 15:00 15:40 17:10 18:10

Ізмаїл — Саф'яни
07:00 07:30 08:30 10:30 12:00 13:50 15:00 16:15 17:10 18:00 20:15

Ізмаїл — Севастополь
16:00

Ізмаїл — Стара Некрасівка
06:45 07:20 07:35 08:00 08:20 08:30 09:15 09:50 10:15 10:45 11:20 11:45 12:20 12:50 13:20 13:45 14:20 14:45 15:20 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 20:00

Ізмаїл — Суворове
08:00 10:30 12:30 15:20 17:15

Ізмаїл — Утконосівка
09:40 11:40 11:40 13:00 13:00 15:00 18:00 18:00

Ізмаїл — Херсон
08:20

Ізмаїл — Червоний Яр
13:10 13:30

Ізмаїл — Чорноморськ (Іллічівськ)
16:00

Одеса — Рені
00:39 11:19 11:55 12:19 13:19 14:19 14:59 15:34 16:19 17:04 17:49 18:34 19:19 20:04 20:49 22:39 23:19

Рені — Одеса
10:13 10:58 11:30 13:43 14:33 15:53 16:20

Інформація оновлена: 12.02.2014