Автовокзал Сквира

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Залізнична, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04468-51433

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Сквира — Біла Церква
06:10Сквира — Мовчанівка
06:20Сквира — Дулицьке
06:20Сквира — Каленна
06:30Сквира — Міньківці
06:40Біла Церква — Житомир
06:45Сквира — Кривошиїнці
07:23Новофастів — Київ
07:30Сквира — Попільня
07:45Сквира — Міньківці
07:55Біла Церква — Вінниця
08:35Погребище — Київ
08:50Сквира — Біла Церква
09:10Сквира — Мовчанівка
09:10Сквира — Кривошиїнці
09:15Київ — Погребище
09:26Київ — Іллінці
09:30Сквира — Міньківці
09:35Київ — Вінниця
10:12Погребище — Київ
10:45Сквира — Міньківці
11:05Київ — Могилів-Подільський
11:20Сквира — Мовчанівка
11:20Сквира — Каленна
11:20Сквира — Попільня
11:30Сквира — Кривошиїнці
11:30Житомир — Біла Церква
11:50Погребище — Київ
12:00Сквира — Біла Церква
12:20Сквира — Дулицьке
12:30Сквира — Міньківці
12:35Біла Церква — Вінниця
12:47Київ — Новофастів
13:00Сквира — Кривошиїнці
13:25Погребище — Київ
13:40Біла Церква — Житомир
14:20Сквира — Мовчанівка
14:20Вінниця — Біла Церква
14:30Сквира — Каленна
14:30Сквира — Міньківці
14:45Київ — Погребище
15:00Сквира — Біла Церква
15:12Топори — Київ
15:30Сквира — Міньківці
16:00Сквира — Попільня
16:05Могилів-Подільський — Київ
16:25Вінниця — Київ
17:00Сквира — Каленна
17:10Сквира — Мовчанівка
17:10Київ — Погребище
17:15Сквира — Кривошиїнці
17:15Погребище — Київ
17:50Сквира — Дулицьке
17:50Іллінці — Київ
18:10Київ — Погребище
18:15Сквира — Міньківці

за маршрутами автобусів

Іллінці — Київ
17:50

Біла Церква — Вінниця
07:55 12:35

Біла Церква — Житомир
06:40 13:40

Вінниця — Біла Церква
14:20

Вінниця — Київ
16:25

Житомир — Біла Церква
11:30

Київ — Іллінці
09:26

Київ — Вінниця
09:35

Київ — Могилів-Подільський
11:05

Київ — Новофастів
12:47

Київ — Погребище
09:15 14:45 17:10 18:10

Могилів-Подільський — Київ
16:05

Новофастів — Київ
07:23

Погребище — Київ
08:35 10:12 11:50 13:25 17:15

Сквира — Біла Церква
06:00 08:50 12:00 15:00

Сквира — Дулицьке
06:20 12:20 17:50

Сквира — Каленна
06:20 11:20 14:30 17:00

Сквира — Кривошиїнці
06:45 09:10 11:30 13:00 17:15

Сквира — Мовчанівка
06:10 09:10 11:20 14:20 17:10

Сквира — Міньківці
06:30 07:45 09:30 10:45 12:30 14:30 15:30 18:15

Сквира — Попільня
07:30 11:20 16:00

Топори — Київ
15:12

Інформація оновлена: 25.07.2021