Автовокзал Сквира

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Залізнична, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04468-51433

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:40Біла Церква — Житомир
07:23Новофастів — Київ
07:30Сквира — Попільня
07:30Сквира — Антонів
07:55Біла Церква — Вінниця
08:30Сквира — Пустоварівка
08:35Погребище — Київ
09:06Погребище — Київ
09:11Київ — Рубченки
09:15Київ — Погребище
09:20Сквира — Антонів
09:26Київ — Іллінці
09:35Київ — Вінниця
10:04Київ — Сквира
10:12Погребище — Київ
10:40Сквира — Пустоварівка
11:05Київ — Могилів-Подільський
11:20Сквира — Попільня
11:24Київ — Сквира
11:35Рубченки — Київ
11:50Погребище — Київ
12:05Житомир — Біла Церква
12:24Київ — Сквира
12:30Сквира — Антонів
12:35Біла Церква — Вінниця
12:47Київ — Новофастів
13:25Погребище — Київ
13:30Сквира — Пустоварівка
13:40Біла Церква — Житомир
14:10Сквира — Антонів
14:20Вінниця — Біла Церква
14:45Київ — Погребище
15:04Київ — Сквира
16:00Сквира — Попільня
16:05Могилів-Подільський — Київ
16:25Вінниця — Київ
16:50Київ — Рубченки
17:10Київ — Погребище
17:10Сквира — Антонів
17:10Сквира — Пустоварівка
17:10Київ — Шаргород
17:15Погребище — Київ
17:44Київ — Сквира
17:50Іллінці — Київ
18:10Київ — Погребище
19:04Київ — Сквира
19:08Київ — Козятин
19:40Київ — Погребище
20:22Київ — Топори
20:24Київ — Сквира
20:25Київ — Бєльці (Мол) (Пн,Ср,Пт)
20:30Вінниця — Біла Церква
21:08Київ — Козятин

за маршрутами автобусів

Іллінці — Київ
17:50

Біла Церква — Вінниця
07:55 12:35

Біла Церква — Житомир
06:40 13:40

Вінниця — Біла Церква
14:20 20:30

Вінниця — Київ
16:25

Житомир — Біла Церква
12:05

Київ — Іллінці
09:26

Київ — Бєльці (Мол)
20:25(Пн,Ср,Пт)

Київ — Вінниця
09:35

Київ — Козятин
19:08 21:08

Київ — Могилів-Подільський
11:05

Київ — Новофастів
12:47

Київ — Погребище
09:15 14:45 17:10 18:10 19:40

Київ — Рубченки
09:11 16:50

Київ — Сквира
10:04 11:24 12:24 15:04 17:44 19:04 20:24

Київ — Топори
20:22

Київ — Шаргород
17:10

Могилів-Подільський — Київ
16:05

Новофастів — Київ
07:23

Погребище — Київ
08:35 09:06 10:12 11:50 13:25 17:15

Рубченки — Київ
11:35

Сквира — Антонів
07:30 09:20 12:30 14:10 17:10

Сквира — Попільня
07:30 11:20 16:00

Сквира — Пустоварівка
08:30 10:40 13:30 17:10

Інформація оновлена: 13.02.2014