Автовокзал Балта

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Уварова, 38а (показати на мапі)

Телефон довідки: 04866-22195

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

03:30Балта — Одеса
04:20Балта — Одеса
05:00Балта — Одеса
05:20Балта — Миколаїв
05:20Балта — Пасат (кр Пн,Чт)
05:20Балта — Плоске (кр Пн,Чт)
05:20Балта — Саражинка (кр Пн)
06:00Балта — Гербине (Вт-Ср,Пт-Сб)
06:00Балта — Одеса
06:10Кодима — Одеса
06:10Балта — Пужайкове
06:15Тростянець — Одеса
06:30Балта — Білине (кр Пн,Чт)
07:10Котовськ — Вінниця
07:10Обжиле — Одеса
07:30Балта — Білине (кр Пн,Чт)
07:30Балта — Котовськ (кр Пн)
07:32Оленівка — Одеса
08:30Балта — Білине (кр Пн,Чт)
08:30Балта — Котовськ
08:45Саврань — Котовськ
08:45Балта — Одеса
08:45Балта — Саврань
09:00Первомайськ (Мол) — Кишинів (Мол)
09:15Котовськ — Київ
09:30Балта — Білине (кр Пн,Чт)
09:40Котовськ — Миколаїв
10:15Балта — Гербине (Вт-Ср,Пт-Сб)
10:20Балта — Саражинка (кр Пн)
10:30Балта — Пасат (кр Пн,Чт)
10:30Балта — Пасицели (кр Пн,Чт)
10:30Балта — Плоске (Пт-Нд)
10:30Балта — Пужайкове
10:40Котовськ — Київ
10:40Балта — Котовськ (кр Пн)
10:45Балта — Бершадь
11:00Балта — Білине (кр Пн,Чт)
11:00Балта — Кодима (Пт-Нд)
11:10Котовськ — Київ
11:20Балта — Котовськ
11:45Балта — Білине (кр Пн,Чт)
11:45Миколаїв — Котовськ
12:07Одеса — Козацьке
12:10Балта — Білине (кр Пн,Чт)
12:15Котовськ — Саврань
12:20Балта — Білине (кр Пн,Чт)
12:30Балта — Білине (кр Пн,Чт)
12:40Балта — Білине (кр Пн,Чт)
13:00Балта — Білине (кр Пн,Чт)
13:00Балта — Гербине (Вт-Ср,Пт-Сб)
13:05Кишинів (Мол) — Первомайськ (Мол)
13:10Балта — Одеса
13:30Балта — Пужайкове
13:50Балта — Котовськ (кр Пн)
14:00Балта — Саврань
14:00Балта — Саражинка (кр Пн)
14:00Балта — Тирасполь (Мол)
14:10Балта — Білине (кр Пн,Чт)
14:20Балта — Плоске (Пт-Нд)
14:30Балта — Пасат (Вт,Пт-Нд)
14:45Миколаїв — Котовськ
14:55Котовськ — Миколаїв
15:15Київ — Котовськ
16:00Київ — Котовськ
16:10Балта — Білине (кр Пн,Чт)
16:10Балта — Котовськ (кр Пн)
16:10Козацьке — Одеса
16:30Балта — Кодима (Пт-Нд)
17:20Балта — Котовськ
17:30Балта — Бершадь
17:55Київ — Котовськ
18:12Київ — Котовськ
18:25Київ — Котовськ
18:25Одеса — Тростянець
18:50Одеса — Кодима
19:10Одеса — Кодима
19:10Київ — Котовськ
19:30Одеса — Обжиле
20:44Вінниця — Котовськ
20:58Одеса — Оленівка
21:05Одеса — Бершадь

за маршрутами автобусів

Балта — Бершадь
10:45 17:30

Балта — Білине
06:30(кр Пн,Чт) 07:30(кр Пн,Чт) 08:30(кр Пн,Чт) 09:30(кр Пн,Чт) 11:00(кр Пн,Чт) 11:45(кр Пн,Чт) 12:10(кр Пн,Чт) 12:20(кр Пн,Чт) 12:30(кр Пн,Чт) 12:40(кр Пн,Чт) 13:00(кр Пн,Чт) 14:10(кр Пн,Чт) 16:10(кр Пн,Чт)

Балта — Гербине
06:00(Вт-Ср,Пт-Сб) 10:15(Вт-Ср,Пт-Сб) 13:00(Вт-Ср,Пт-Сб)

Балта — Кодима
11:00(Пт-Нд) 16:30(Пт-Нд)

Балта — Котовськ
07:30(кр Пн) 08:30 10:40(кр Пн) 11:20 13:50(кр Пн) 16:10(кр Пн) 17:20

Балта — Миколаїв
05:20

Балта — Одеса
03:30 04:20 05:00 06:00 08:45 13:10

Балта — Пасат
05:20(кр Пн,Чт) 10:30(кр Пн,Чт) 14:30(Вт,Пт-Нд)

Балта — Пасицели
10:30(кр Пн,Чт)

Балта — Плоске
05:20(кр Пн,Чт) 10:30(Пт-Нд) 14:20(Пт-Нд)

Балта — Пужайкове
06:10 10:30 13:30

Балта — Саврань
08:45 14:00

Балта — Саражинка
05:20(кр Пн) 10:20(кр Пн) 14:00(кр Пн)

Балта — Тирасполь (Мол)
14:00

Вінниця — Котовськ
20:44

Кишинів (Мол) — Первомайськ (Мол)
13:05

Київ — Котовськ
15:15 16:00 17:55 18:12 18:25 19:10

Кодима — Одеса
06:10

Козацьке — Одеса
16:10

Котовськ — Вінниця
07:10

Котовськ — Київ
09:15 10:40 11:10

Котовськ — Миколаїв
09:40 14:55

Котовськ — Саврань
12:15

Миколаїв — Котовськ
11:45 14:45

Обжиле — Одеса
07:10

Одеса — Бершадь
21:05

Одеса — Кодима
18:50 19:10

Одеса — Козацьке
12:07

Одеса — Обжиле
19:30

Одеса — Оленівка
20:58

Одеса — Тростянець
18:25

Оленівка — Одеса
07:32

Первомайськ (Мол) — Кишинів (Мол)
09:00

Саврань — Котовськ
08:45

Тростянець — Одеса
06:15

Інформація оновлена: 14.02.2014