Автовокзал Балаклія

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. 40 Років Перемоги, 3 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05749-53813

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Балаклія — Веселе (Вт-Ср,Пт)
05:10Балаклія — Харків
05:10Балаклія — Петрівське
05:10Балаклія — Бригадирівка (кр Пн,Чт)
05:20Балаклія — с. Шебелинка (кр Сб-Нд)
05:30Балаклія — Щурівка
05:30Балаклія — Лозовенька
05:30Балаклія — Норцівка (Пн,Чт,Сб)
05:30Веселе — Нурове (Вт-Ср,Пт)
05:50Балаклія — Харків
05:50Балаклія — Вовчий Яр (Ср)
06:00Балаклія — Явірське
06:10Балаклія — Червоний Донець (кр Нд)
06:10Балаклія — Жовтневе
06:13Савинці — Харків (кр Нд)
06:15Балаклія — Андріївка (кр Нд)
06:30Балаклія — Мілова
06:40Балаклія — Чепіль
06:50Петрівське — Харків
08:00Балаклія — Андріївка (кр Нд)
09:30Балаклія — Червоний Донець (кр Нд)
09:30Балаклія — Лозовенька
09:40Балаклія — Ізюм
10:00Балаклія — Андріївка (кр Нд)
10:00Балаклія — Щурівка
10:00Балаклія — Савинці (кр Нд)
10:45Балаклія — Явірське
11:00Балаклія — с. Шебелинка (кр Сб-Нд)
11:30Балаклія — Мілова
11:30Балаклія — Бригадирівка (кр Пн,Чт)
12:00Балаклія — Андріївка (кр Нд)
12:00Балаклія — Лозовенька
12:00Балаклія — Норцівка (Пн,Чт,Сб)
12:00Балаклія — Веселе (Вт-Ср,Пт)
12:15Балаклія — Савинці (Ср)
12:40Балаклія — Петрівське (Ср,Пт)
12:40Веселе — Нурове (Вт-Ср,Пт)
13:00Балаклія — Червоний Донець (кр Нд)
13:20Балаклія — Харків
13:25Балаклія — Чепіль
13:40Балаклія — Явірське
13:55Балаклія — Жовтневе
14:20Балаклія — Вовчий Яр (Ср,Нд)
14:30Балаклія — Мілова
15:00Балаклія — Андріївка (кр Сб-Нд)
15:10Балаклія — Ізюм
15:30Харків — Савинці (кр Нд)
16:00Балаклія — Червоний Донець (кр Сб-Нд)
16:00Балаклія — Савинці (кр Нд)
16:40Балаклія — Лозовенька (кр Пт-Нд)
17:06Харків — Петрівське
17:30Балаклія — Щурівка
17:50Балаклія — Бригадирівка (Пт)
18:10Балаклія — Явірське (кр Сб-Нд)
18:15Балаклія — Савинці (кр Сб-Нд)
18:30Балаклія — Жовтневе (Пт)
18:30Балаклія — Лозовенька (Пт-Нд)
18:40Балаклія — Вовчий Яр (Пт)
18:40Балаклія — Чепіль (Пт-Нд)

за маршрутами автобусів

Балаклія — Ізюм
09:40 15:10

Балаклія — Андріївка
06:15(кр Нд) 08:00(кр Нд) 10:00(кр Нд) 12:00(кр Нд) 15:00(кр Сб-Нд)

Балаклія — Бригадирівка
05:10(кр Пн,Чт) 11:30(кр Пн,Чт) 17:50(Пт)

Балаклія — Веселе
05:00(Вт-Ср,Пт) 12:00(Вт-Ср,Пт)

Балаклія — Вовчий Яр
05:50(Ср) 14:20(Ср,Нд) 18:40(Пт)

Балаклія — Жовтневе
06:10 13:55 18:30(Пт)

Балаклія — Лозовенька
05:30 09:30 12:00 16:40(кр Пт-Нд) 18:30(Пт-Нд)

Балаклія — Мілова
06:30 11:30 14:30

Балаклія — Норцівка
05:30(Пн,Чт,Сб) 12:00(Пн,Чт,Сб)

Балаклія — Петрівське
05:10 12:40(Ср,Пт)

Балаклія — Савинці
10:00(кр Нд) 12:15(Ср) 16:00(кр Нд) 18:15(кр Сб-Нд)

Балаклія — Харків
05:10 05:50 13:20

Балаклія — Чепіль
06:40 13:25 18:40(Пт-Нд)

Балаклія — Червоний Донець
06:10(кр Нд) 09:30(кр Нд) 13:00(кр Нд) 16:00(кр Сб-Нд)

Балаклія — Щурівка
05:30 10:00 17:30

Балаклія — Явірське
06:00 10:45 13:40 18:10(кр Сб-Нд)

Балаклія — с. Шебелинка
05:20(кр Сб-Нд) 11:00(кр Сб-Нд)

Веселе — Нурове
05:30(Вт-Ср,Пт) 12:40(Вт-Ср,Пт)

Петрівське — Харків
06:50

Савинці — Харків
06:13(кр Нд)

Харків — Петрівське
17:06

Харків — Савинці
15:30(кр Нд)

Інформація оновлена: 16.02.2016