Автовокзал Золочів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Коника, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05764-51036

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Золочів — Леміщине (Сб)
05:25Золочів — Малижине (Пт-Нд)
05:25Золочів — Харків
05:50Золочів — Харків
05:55Золочів — Івашки (Пт-Нд)
06:00Золочів — Сотницький Козачок (Вт)
06:15Золочів — Сковородинівка (Ср,Пт)
06:15Золочів — Уди (Вт)
06:15Золочів — Харків
06:20Золочів — Олександрівка ч/з Лютівка (Ср)
06:30Золочів — Уди (Пт-Нд)
06:40Золочів — Харків
07:00Золочів — Довжик (Вт,Пт)
07:00Харків — Сотницький Козачок (Пт-Нд)
07:00Золочів — Харків
07:20Золочів — Харків
07:45Золочів — Харків
07:50Золочів — Жовтневе (Вт)
07:58Харків — Грайворон (РФ)
08:10Золочів — Харків
08:48Сотницький Козачок — Харків (Пт-Нд)
08:50Харків — Олександрівка ч/з Лютівка (Пт-Нд)
08:50Золочів — Харків (Пн-Чт)
09:20Золочів — Харків
09:45Золочів — Харків
10:00Золочів — Леміщине (Пт-Нд)
10:05Харків — Грайворон (РФ) (Пт-Нд)
10:10Золочів — Харків
10:35Золочів — Харків
10:42Грайворон (РФ) — Харків
11:00Золочів — Малижине (Пт-Нд)
11:00Золочів — Харків
11:25Олександрівка — Харків ч/з Лютівка (Пт-Нд)
11:25Золочів — Харків (Пн-Чт)
11:35Золочів — Уди (Вт)
11:45Золочів — Івашки (Пт-Нд)
11:50Золочів — Харків
12:00Золочів — Олександрівка ч/з Лютівка (Ср)
12:15Харків — Сотницький Козачок (Пт-Нд)
12:20Золочів — Уди (Пт-Нд)
12:25Золочів — Харків
12:50Золочів — Харків
13:05Золочів — Жовтневе (Вт)
13:15Золочів — Харків
13:30Золочів — Сотницький Козачок (Вт)
13:40Золочів — Харків
13:50Золочів — Сковородинівка (Ср,Пт)
14:10Золочів — Харків
14:13Харків — Грайворон (РФ)
14:35Золочів — Харків
15:00Сотницький Козачок — Харків (Пт-Нд)
15:00Золочів — Харків (Пн-Чт)
15:20Золочів — Харків
15:25Золочів — Леміщине (Пт-Нд)
15:45Золочів — Харків
16:10Харків — Олександрівка ч/з Лютівка (Пт-Нд)
16:10Золочів — Харків
16:30Золочів — Малижине (Пт-Нд)
16:35Золочів — Харків
16:45Грайворон (РФ) — Харків
17:00Золочів — Харків
17:15Харків — Грайворон (РФ)
17:25Золочів — Івашки (Пт-Нд)
17:30Золочів — Харків
17:40Золочів — Уди (Пт-Нд)
18:00Золочів — Харків (Нд)
18:20Харків — Сотницький Козачок (Пт-Нд)
18:30Золочів — Харків

за маршрутами автобусів

Грайворон (РФ) — Харків
10:42 16:45

Золочів — Івашки
05:55(Пт-Нд) 11:45(Пт-Нд) 17:25(Пт-Нд)

Золочів — Довжик
07:00(Вт,Пт)

Золочів — Жовтневе
07:50(Вт) 13:05(Вт)

Золочів — Леміщине
05:00(Сб) 10:00(Пт-Нд) 15:25(Пт-Нд)

Золочів — Малижине
05:25(Пт-Нд) 11:00(Пт-Нд) 16:30(Пт-Нд)

Золочів — Олександрівка ч/з Лютівка
06:20(Ср) 12:00(Ср)

Золочів — Сковородинівка
06:15(Ср,Пт) 13:50(Ср,Пт)

Золочів — Сотницький Козачок
06:00(Вт) 13:30(Вт)

Золочів — Уди
06:15(Вт) 06:30(Пт-Нд) 11:35(Вт) 12:20(Пт-Нд) 17:40(Пт-Нд)

Золочів — Харків
05:25 05:50 06:15 06:40 07:00 07:20 07:45 08:10 08:50(Пн-Чт) 09:20 09:45 10:10 10:35 11:00 11:25(Пн-Чт) 11:50 12:25 12:50 13:15 13:40 14:10 14:35 15:00(Пн-Чт) 15:20 15:45 16:10 16:35 17:00 17:30 18:00(Нд) 18:30

Олександрівка — Харків ч/з Лютівка
11:25(Пт-Нд)

Сотницький Козачок — Харків
08:48(Пт-Нд) 15:00(Пт-Нд)

Харків — Грайворон (РФ)
07:58 10:05(Пт-Нд) 14:13 17:15

Харків — Олександрівка ч/з Лютівка
08:50(Пт-Нд) 16:10(Пт-Нд)

Харків — Сотницький Козачок
07:00(Пт-Нд) 12:15(Пт-Нд) 18:20(Пт-Нд)

Інформація оновлена: 17.02.2016