Автовокзал Кам'янка-Дніпровська

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Радянська, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06138-23607, 06138-23667

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Кам'янка — Енергодар ч/з Дніпровка
05:10Знам'янка — Запоріжжя
05:30Верхній Рогачик — Запоріжжя ч/з Енергодар
05:40Кам'янка — Харків
05:40Енергодар — Кирилівка
06:00Верхній Рогачик — Запоріжжя
06:00Кам'янка — Олексіївка
06:10Кам'янка — Дніпропетровськ ч/з Енергодар
06:20Кам'янка — Бердянськ
06:25Кам'янка — Енергодар ч/з Дніпровка
06:40Кам'янка — Севастополь
06:40Петрівське — Запоріжжя
06:45Кам'янка — Енергодар ч/з Мічуріне
07:00Лепетиха — Запоріжжя ч/з Дніпровка
07:10Кам'янка — Енергодар ч/з Мічуріне
07:35Кам'янка — Енергодар ч/з Мічуріне
07:50Іллінка — Запоріжжя ч/з Енергодар
08:00Енергодар — Одеса
08:00Кам'янка — Олексіївка
08:20Рубанівка — Запоріжжя ч/з Дніпровка
08:30Каховка — Запоріжжя
08:40Кам'янка — Енергодар ч/з Мічуріне
09:00Кам'янка — Енергодар ч/з Мічуріне
09:30Кам'янка — Енергодар ч/з Мічуріне
09:50Запоріжжя — Кишинів (Мол) (Пн,Ср,Сб)
09:55Велика Лепетиха — Запоріжжя ч/з Дніпровка
10:05Кам'янка — Енергодар ч/з Дніпровка
10:15Запоріжжя — Каховка
10:30Кам'янка — Енергодар ч/з Мічуріне
10:55Кам'янка — Запоріжжя
10:55Нова Каховка — Запоріжжя (Пт-Нд)
11:00Кам'янка — Олексіївка
11:15Запоріжжя — Верхній Рогачик
11:20Кам'янка — Енергодар ч/з Мічуріне
11:30Кам'янка — Благовіщенка
11:45Запоріжжя — Знам'янка
11:55Кам'янка — Запоріжжя ч/з Енергодар
12:30Кам'янка — Енергодар ч/з Мічуріне
12:45Запоріжжя — Херсон
13:00Знам'янка — Запоріжжя ч/з Енергодар
13:35Кам'янка — Енергодар ч/з Дніпровка
13:40Кам'янка — Запоріжжя
13:50Кам'янка — Енергодар ч/з Мічуріне
14:10Запоріжжя — Знам'янка
14:15Херсон — Запоріжжя
14:20Кишинів (Мол) — Запоріжжя ч/з Енергодар (Вт,Пт)
14:25Кам'янка — Енергодар ч/з Мічуріне
14:45Запоріжжя — Петрівське
14:50Кам'янка — Енергодар ч/з Мічуріне
15:08Запоріжжя — Велика Лепетиха
15:40Знам'янка — Запоріжжя
15:45Запоріжжя — Знам'янка
16:00Кам'янка — Енергодар ч/з Мічуріне
16:10Одеса — Запоріжжя ч/з Енергодар
16:20Кам'янка — Енергодар ч/з Дніпровка
16:30Знам'янка — Запоріжжя
16:30Запоріжжя — Рубанівка
16:35Кам'янка — Енергодар ч/з Мічуріне
16:40Запоріжжя — Верхній Рогачик
17:10Кам'янка — Енергодар ч/з Мічуріне
17:30Кам'янка — Запоріжжя ч/з Енергодар
18:00Запоріжжя — Знам'янка
18:00Кам'янка — Енергодар ч/з Мічуріне
18:30Запоріжжя — Велика Лепетиха

за маршрутами автобусів

Іллінка — Запоріжжя ч/з Енергодар
07:50

Велика Лепетиха — Запоріжжя ч/з Дніпровка
09:55

Верхній Рогачик — Запоріжжя
06:00

Верхній Рогачик — Запоріжжя ч/з Енергодар
05:30

Енергодар — Кирилівка
05:40

Енергодар — Одеса
08:00

Запоріжжя — Велика Лепетиха
15:08 18:30

Запоріжжя — Верхній Рогачик
11:15 16:40

Запоріжжя — Знам'янка
11:45 14:10 15:45 18:00

Запоріжжя — Каховка
10:15

Запоріжжя — Кишинів (Мол)
09:50(Пн,Ср,Сб)

Запоріжжя — Петрівське
14:45

Запоріжжя — Рубанівка
16:30

Запоріжжя — Херсон
12:45

Знам'янка — Запоріжжя
05:10 15:40 16:30

Знам'янка — Запоріжжя ч/з Енергодар
13:00

Кам'янка — Бердянськ
06:20

Кам'янка — Благовіщенка
11:30

Кам'янка — Дніпропетровськ ч/з Енергодар
06:10

Кам'янка — Енергодар ч/з Дніпровка
05:00 06:25 10:05 13:35 16:20

Кам'янка — Енергодар ч/з Мічуріне
06:45 07:10 07:35 08:40 09:00 09:30 10:30 11:20 12:30 13:50 14:25 14:50 16:00 16:35 17:10 18:00

Кам'янка — Запоріжжя
10:55 13:40

Кам'янка — Запоріжжя ч/з Енергодар
11:55 17:30

Кам'янка — Олексіївка
06:00 08:00 11:00

Кам'янка — Севастополь
06:40

Кам'янка — Харків
05:40

Каховка — Запоріжжя
08:30

Кишинів (Мол) — Запоріжжя ч/з Енергодар
14:20(Вт,Пт)

Лепетиха — Запоріжжя ч/з Дніпровка
07:00

Нова Каховка — Запоріжжя
10:55(Пт-Нд)

Одеса — Запоріжжя ч/з Енергодар
16:10

Петрівське — Запоріжжя
06:40

Рубанівка — Запоріжжя ч/з Дніпровка
08:20

Херсон — Запоріжжя
14:15

Інформація оновлена: 11.06.2014