Автовокзал Чернігів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пр-т Перемоги, 3 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0462-678431

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:10Київ — Мінськ (Біл) ч/з Гомель (Біл) (Пн,Ср,Нд)
00:35Мозир (Біл) — Київ ч/з Бориспіль (Вт,Нд)
01:22Київ — Речиця (Біл) (кр Пн)
02:15Мінськ (Біл) — Очаків ч/з Київ
05:15Чернігів — Суми ч/з Батурин
05:20Чернігів — Корюківка
05:20Москва (РФ) — Чернівці
05:30Чернігів — Київ
05:40Чернігів — Новгород-Сіверський
05:40Чернігів — Київ
05:50Чернігів — Лемешівка ч/з Городня
05:55Чернігів — Гомель (Біл)
06:00Чернігів — Київ ч/з Козелець
06:00Чернігів — Славутич
06:00Чернігів — Остапівка ч/з Прилуки
06:15Чернігів — Київ
06:16Москва (РФ) — Київ
06:20Чернігів — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця
06:25Чернігів — Київ (Пн,Пт-Сб)
06:26Чернігів — Городня
06:30Чернігів — Черкаси ч/з Прилуки
06:33Чернігів — Любеч ч/з Славутич
06:35Чернігів — Київ ч/з Десна
06:37Чернігів — Остер
06:40Чернігів — Семенівка ч/з Щорс
06:45Чернігів — Київ
06:50Чернігів — Короп ч/з Сосниця
07:00Чернігів — Борзна ч/з Ядути
07:05Мінськ (Біл) — Київ (Вт,Сб-Нд)
07:05Чернігів — Срібне ч/з Прилуки
07:10Одеса — Гомель (Біл) (Пт,Нд)
07:20Чернігів — Хоробичі ч/з Городня
07:20Чернігів — Корюківка ч/з Щорс
07:30Чернігів — Городня (Пт-Нд)
07:30Короп — Прилуки ч/з Ніжин
07:35Чернігів — Неданчичі ч/з Славутич
07:37Чернігів — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця
07:40Чернігів — Ічня ч/з Ніжин (Пт-Нд)
07:45Корюківка — Київ
07:45Чернігів — Київ
08:00Чернігів — Сеньківка ч/з Городня
08:05Чернігів — Гомель (Біл)
08:15Чернігів — Борзна ч/з Куликівка (Пт-Пн,Ср)
08:15Чернігів — Короп ч/з Сосниця
08:20Чернігів — Козилівка
08:24Короп — Київ
08:37Чернігів — Тростянець ч/з Ічня
08:40Чернігів — Радичів ч/з Сосниця (Пт-Нд)
08:49Свердловка — Київ (Пт-Нд)
08:50Чернігів — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця
08:50Чернігів — Славутич
08:51Чернігів — Городня (кр Нд)
08:53Чернігів — Десна ч/з Козелець
08:55Чернігів — Семенівка ч/з Корюківка
09:00Чернігів — Київ
09:05Миколаїв — Мінськ (Біл) ч/з Жлобин (Біл)
09:10Чернігів — Мена
09:10Чернігів — Козелець
09:11Чернігів — Талалаївка ч/з Срібне
09:20Чернігів — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця
09:30Чернігів — Київ
09:31Чернігів — Макошине ч/з Мена (Сб)
09:35Славутич — Київ
09:35Чернігів — Суми ч/з Конотоп
09:40Чернігів — Городня
09:45Чернігів — Миргород ч/з Прилуки (Вт,Пт,Нд)
09:50Чернігів — Славутич
09:50Дніпропетровськ — Гомель (Біл) (Сб-Нд)
09:50Новгород-Сіверський — Київ (Пт,Нд)
10:00Чернігів — Київ
10:10Київ — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця
10:12Чернігів — Щорс ч/з Седнів
10:23Городня — Київ
10:25Чернігів — Корюківка
10:26Чернігів — Городня
10:30Чернігів — Срібне ч/з Прилуки
10:30Чернігів — Славутич
10:30Чернігів — Київ
10:38Чернігів — Матвіївка ч/з Вільшане (Сб)
10:38Чернігів — Матвіївка ч/з Сосниця (Нд)
10:38Чернігів — Сосниця (Пн-Чт)
10:50Чернігів — Ніжин
10:55Чернігів — Короп ч/з Сосниця
11:00Чернігів — Гомель (Біл)
11:05Чернігів — Любеч ч/з Славутич
11:06Чернігів — Корюківка ч/з Мена
11:10Чернігів — Городня
11:10Чернігів — Київ
11:16Чернігів — Макошине ч/з Мена (Нд)
11:17Чернігів — Прилуки ч/з Ніжин
11:20Чернігів — Десна ч/з Козелець
11:20Чернігів — Понорниця (кр Пн,Пт)
11:25Чернігів — Київ
11:35Чернігів — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця
11:40Чернігів — Машеве
11:40Чернігів — Київ
11:45Климово (РФ) — Київ ч/з Козелець (Нд)
11:50Чернігів — Київ
11:52Речиця (Біл) — Київ (кр Пн)
11:54Чернігів — Новгород-Сіверський (Пт,Нд)
11:55Чернігів — Прилуки ч/з Ніжин (кр Сб-Нд)
11:56Чернігів — Городня
12:00Чернігів — Київ
12:01Чернігів — Макошине ч/з Мена (кр Сб-Нд)
12:05Чернігів — Неданчичі ч/з Славутич
12:05Київ — Гомель (Біл) (Пт-Нд)
12:06Чернігів — Щорс (Пт)
12:10Чернігів — Київ (Пн,Пт-Сб)
12:10Чернігів — Остер ч/з Козелець
12:15Чернігів — Остапівка ч/з Прилуки
12:15Чернігів — Бахмач ч/з Сосниця
12:20Чернігів — Шабалинів ч/з Короп
12:25Чернігів — Київ ч/з Десна
12:27Чернігів — Машеве
12:30Чернігів — Корюківка ч/з Щорс
12:30Чернігів — Городня (кр Вт)
12:35Чернігів — Київ
12:36Чернігів — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця
12:40Чернігів — Козелець
12:42Чернігів — Любеч ч/з Славутич
12:45Чернігів — Короп
12:50Чернігів — Київ
13:00Чернігів — Славутич
13:05Чернігів — Полтава ч/з Прилуки
13:10Чернігів — Ільмівка ч/з Городня (Пн-Ср)
13:10Чернігів — Володимирівка ч/з Городня (Чт-Пт,Нд)
13:15Чернігів — Мена (кр Пн)
13:15Чернігів — Бобровиця ч/з Козелець (кр Сб-Нд)
13:15Чернігів — Київ
13:20Чернігів — Борзна ч/з Ядути (Пн,Пт)
13:21Чернігів — Ічня ч/з Ніжин (Пн,Пт)
13:25Чернігів — Київ
13:27Чернігів — Лемешівка ч/з Городня
13:30Чернігів — Буда Вороб’ївська ч/з Сосниця (Пн,Пт,Нд)
13:31Чернігів — Неданчичі ч/з Славутич
13:35Чернігів — Новгород-Сіверський ч/з Корюківка
13:35Чернігів — Київ
13:44Прилуки — Короп ч/з Мена
13:45Чернігів — Семенівка ч/з Корюківка (кр Сб-Нд)
13:50Чернігів — Брагін (Біл) (Чт,Нд)
13:50Чернігів — Борзна ч/з Сосниця (кр Сб-Нд)
13:50Семенівка — Київ ч/з Козелець
13:55Чернігів — Варва ч/з Прилуки
13:55Чернігів — Славутич
13:57Чернігів — Городня (кр Ср)
14:00Чернігів — Грем’яч ч/з Мена
14:05Чернігів — Шишківка ч/з Корюківка (Пн,Нд)
14:10Чернігів — Атюша ч/з Сосниця
14:11Чернігів — Десна ч/з Козелець
14:12Київ — Гомель (Біл)
14:14Чернігів — Срібне ч/з Прилуки
14:15Чернігів — Матвіївка ч/з Сосниця (Пт)
14:20Чернігів — Городня (Пт-Нд)
14:20Чернігів — Славутич
14:25Чернігів — Короп ч/з Сосниця
14:40Київ — Семенівка ч/з Сосниця
14:45Чернігів — Хоробичі ч/з Городня
14:45Чернігів — Неданчичі ч/з Славутич
14:45Чернігів — Житомир ч/з Київ
14:47Чернігів — Макошине ч/з Мена (Сб-Пн)
14:50Чернігів — Талалаївка ч/з Срібне
14:50Чернігів — Київ
14:52Гомель (Біл) — Київ
14:57Чернігів — Борзна ч/з Сосниця
15:03Чернігів — Короп ч/з Сосниця
15:04Чернігів — Бобровиця ч/з Козелець
15:05Чернігів — Гомель (Біл)
15:10Чернігів — Городня
15:12Чернігів — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця
15:15Чернігів — Талалаївка ч/з Срібне (кр Сб-Нд)
15:16Чернігів — Корюківка ч/з Забарівка
15:20Чернігів — Славутич
15:22Чернігів — Ічня (кр Нд)
15:27Київ — Москва (РФ) ч/з Брянськ (РФ)
15:30Київ — Свердловка ч/з Сосниця (Пт-Нд)
15:35Чернігів — Сеньківка ч/з Городня
15:35Чернігів — Свердловка ч/з Сосниця (кр Сб-Нд)
15:35Чернігів — Срібне ч/з Прилуки
15:37Чернігів — Семенівка
15:40Чернігів — Київ
15:44Чернігів — Макіївка ч/з Козелець (кр Пт)
15:45Чернігів — Талалаївка ч/з Ічня (кр Нд)
15:50Чернігів — Київ
15:52Чернігів — Понорниця (Сб-Нд)
15:52Чернігів — Понорниця ч/з Сосниця (кр Сб)
15:57Чернігів — Козелець
16:00Чернігів — Короп (кр Сб-Нд)
16:05Чернігів — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця
16:05Чернігів — Гомель (Біл)
16:10Київ — Городня
16:11Чернігів — Батурин
16:15Чернігів — Семенівка ч/з Корюківка
16:18Чернігів — Мена (Нд)
16:20Чернігів — Сокиринці ч/з Ічня
16:20Чернігів — Харків ч/з Полтава
16:25Чернігів — Розльоти ч/з Сосниця
16:25Чернігів — Київ ч/з Козелець
16:35Чернігів — Любеч ч/з Славутич (Пт-Нд)
16:40Чернігів — Короп ч/з Мена (Нд)
16:40Чернігів — Короп ч/з Сосниця (кр Сб-Нд)
16:46Чернігів — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця (Пт,Нд)
16:52Чернігів — Городня
16:54Чернігів — Іваниця ч/з Монастирище (Сб)
16:54Чернігів — Іваниця ч/з Ічня (кр Сб)
17:00Чернігів — Клюси ч/з Щорс
17:00Чернігів — Остер
17:05Київ — Славутич
17:05Чернігів — Козилівка ч/з Корюківка
17:13Київ — Короп ч/з Сосниця
17:20Чернігів — Борзна ч/з Куликівка (Пн,Ср,Пт,Нд)
17:20Чернігів — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця
17:30Чернігів — Корюківка ч/з Щорс
17:35Чернігів — Гомель (Біл)
17:35Чернігів — Київ
17:40Чернігів — Городня
17:40Чернігів — Талалаївка ч/з Ічня (кр Сб)
17:42Чернігів — Любеч ч/з Славутич
17:45Чернігів — Остер ч/з Козелець (Нд)
17:50Чернігів — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця (кр Пт,Нд)
17:50Чернігів — Київ
17:55Київ — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця (Пт,Нд)
18:00Мінськ (Біл) — Миколаїв ч/з Умань
18:00Чернігів — Городня ч/з Тупичів (Пт,Нд)
18:01Чернігів — Макошине ч/з Мена (Пт)
18:05Чернігів — Неданчичі ч/з Славутич
18:10Чернігів — Прилуки ч/з Ніжин
18:20Київ — Мозир (Біл) ч/з Гомель (Біл) (Пт,Нд)
18:20Чернігів — Щорс (Пт,Нд)
18:25Чернігів — Макіївка ч/з Козелець (Пт)
18:30Чернігів — Сосниця
18:37Чернігів — Щорс ч/з Седнів
18:40Чернігів — Славутич
18:43Чернігів — Короп ч/з Сосниця
18:45Чернігів — Городня
18:50Чернігів — Київ
19:00Чернігів — Ніжин
19:00Чернігів — Сосниця (Нд)
19:01Чернігів — Корюківка ч/з Мена
19:15Чернігів — Київ
19:25Київ — Гомель (Біл)
19:30Київ — Корюківка ч/з Мена
19:35Чернігів — Короп ч/з Сосниця
19:40Чернігів — Київ
19:45Новгород-Сіверський — Київ ч/з Козелець
19:49Чернігів — Славутич
19:55Гомель (Біл) — Київ ч/з Козелець (Пт-Нд)
20:07Гомель (Біл) — Одеса ч/з Київ
20:10Чернігів — Городня
21:55Чернівці — Москва (РФ)
22:50Очаків — Мінськ (Біл) ч/з Гомель (Біл)

за маршрутами автобусів

Гомель (Біл) — Київ
14:52

Гомель (Біл) — Київ ч/з Козелець
19:55(Пт-Нд)

Гомель (Біл) — Одеса ч/з Київ
20:07

Городня — Київ
10:23

Дніпропетровськ — Гомель (Біл)
09:50(Сб-Нд)

Київ — Гомель (Біл)
12:05(Пт-Нд) 14:12 19:25

Київ — Городня
16:10

Київ — Короп ч/з Сосниця
17:13

Київ — Корюківка ч/з Мена
19:30

Київ — Мозир (Біл) ч/з Гомель (Біл)
18:20(Пт,Нд)

Київ — Москва (РФ) ч/з Брянськ (РФ)
15:27

Київ — Мінськ (Біл) ч/з Гомель (Біл)
00:10(Пн,Ср,Нд)

Київ — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця
10:10 17:55(Пт,Нд)

Київ — Речиця (Біл)
01:22(кр Пн)

Київ — Свердловка ч/з Сосниця
15:30(Пт-Нд)

Київ — Семенівка ч/з Сосниця
14:40

Київ — Славутич
17:05

Климово (РФ) — Київ ч/з Козелець
11:45(Нд)

Короп — Київ
08:24

Короп — Прилуки ч/з Ніжин
07:30

Корюківка — Київ
07:45

Миколаїв — Мінськ (Біл) ч/з Жлобин (Біл)
09:05

Мозир (Біл) — Київ ч/з Бориспіль
00:35(Вт,Нд)

Москва (РФ) — Київ
06:16

Москва (РФ) — Чернівці
05:20

Мінськ (Біл) — Київ
07:05(Вт,Сб-Нд)

Мінськ (Біл) — Миколаїв ч/з Умань
18:00

Мінськ (Біл) — Очаків ч/з Київ
02:15

Новгород-Сіверський — Київ
09:50(Пт,Нд)

Новгород-Сіверський — Київ ч/з Козелець
19:45

Одеса — Гомель (Біл)
07:10(Пт,Нд)

Очаків — Мінськ (Біл) ч/з Гомель (Біл)
22:50

Прилуки — Короп ч/з Мена
13:44

Речиця (Біл) — Київ
11:52(кр Пн)

Свердловка — Київ
08:49(Пт-Нд)

Семенівка — Київ ч/з Козелець
13:50

Славутич — Київ
09:35

Чернівці — Москва (РФ)
21:55

Чернігів — Іваниця ч/з Ічня
16:54(кр Сб)

Чернігів — Іваниця ч/з Монастирище
16:54(Сб)

Чернігів — Ільмівка ч/з Городня
13:10(Пн-Ср)

Чернігів — Ічня
15:22(кр Нд)

Чернігів — Ічня ч/з Ніжин
07:40(Пт-Нд) 13:21(Пн,Пт)

Чернігів — Атюша ч/з Сосниця
14:10

Чернігів — Батурин
16:11

Чернігів — Бахмач ч/з Сосниця
12:15

Чернігів — Бобровиця ч/з Козелець
13:15(кр Сб-Нд) 15:04

Чернігів — Борзна ч/з Куликівка
08:15(Пт-Пн,Ср) 17:20(Пн,Ср,Пт,Нд)

Чернігів — Борзна ч/з Сосниця
13:50(кр Сб-Нд) 14:57

Чернігів — Борзна ч/з Ядути
07:00 13:20(Пн,Пт)

Чернігів — Брагін (Біл)
13:50(Чт,Нд)

Чернігів — Буда Вороб’ївська ч/з Сосниця
13:30(Пн,Пт,Нд)

Чернігів — Варва ч/з Прилуки
13:55

Чернігів — Володимирівка ч/з Городня
13:10(Чт-Пт,Нд)

Чернігів — Гомель (Біл)
05:55 08:05 11:00 15:05 16:05 17:35

Чернігів — Городня
06:26 07:30(Пт-Нд) 08:51(кр Нд) 09:40 10:26 11:10 11:56 12:30(кр Вт) 13:57(кр Ср) 14:20(Пт-Нд) 15:10 16:52 17:40 18:45 20:10

Чернігів — Городня ч/з Тупичів
18:00(Пт,Нд)

Чернігів — Грем’яч ч/з Мена
14:00

Чернігів — Десна ч/з Козелець
08:53 11:20 14:11

Чернігів — Житомир ч/з Київ
14:45

Чернігів — Київ
05:30 05:40 06:15 06:25(Пн,Пт-Сб) 06:45 07:45 09:00 09:30 10:00 10:30 11:10 11:25 11:40 11:50 12:00 12:10(Пн,Пт-Сб) 12:35 12:50 13:15 13:25 13:35 14:50 15:40 15:50 17:35 17:50 18:50 19:15 19:40

Чернігів — Київ ч/з Десна
06:35 12:25

Чернігів — Київ ч/з Козелець
06:00 16:25

Чернігів — Клюси ч/з Щорс
17:00

Чернігів — Козелець
09:10 12:40 15:57

Чернігів — Козилівка
08:20

Чернігів — Козилівка ч/з Корюківка
17:05

Чернігів — Короп
12:45 16:00(кр Сб-Нд)

Чернігів — Короп ч/з Мена
16:40(Нд)

Чернігів — Короп ч/з Сосниця
06:50 08:15 10:55 14:25 15:03 16:40(кр Сб-Нд) 18:43 19:35

Чернігів — Корюківка
05:20 10:25

Чернігів — Корюківка ч/з Забарівка
15:16

Чернігів — Корюківка ч/з Мена
11:06 19:01

Чернігів — Корюківка ч/з Щорс
07:20 12:30 17:30

Чернігів — Лемешівка ч/з Городня
05:50 13:27

Чернігів — Любеч ч/з Славутич
06:33 11:05 12:42 16:35(Пт-Нд) 17:42

Чернігів — Макошине ч/з Мена
09:31(Сб) 11:16(Нд) 12:01(кр Сб-Нд) 14:47(Сб-Пн) 18:01(Пт)

Чернігів — Макіївка ч/з Козелець
15:44(кр Пт) 18:25(Пт)

Чернігів — Матвіївка ч/з Вільшане
10:38(Сб)

Чернігів — Матвіївка ч/з Сосниця
10:38(Нд) 14:15(Пт)

Чернігів — Машеве
11:40 12:27

Чернігів — Мена
09:10 13:15(кр Пн) 16:18(Нд)

Чернігів — Миргород ч/з Прилуки
09:45(Вт,Пт,Нд)

Чернігів — Неданчичі ч/з Славутич
07:35 12:05 13:31 14:45 18:05

Чернігів — Новгород-Сіверський
05:40 11:54(Пт,Нд)

Чернігів — Новгород-Сіверський ч/з Корюківка
13:35

Чернігів — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця
06:20 07:37 08:50 09:20 11:35 12:36 15:12 16:05 16:46(Пт,Нд) 17:20 17:50(кр Пт,Нд)

Чернігів — Ніжин
10:50 19:00

Чернігів — Остапівка ч/з Прилуки
06:00 12:15

Чернігів — Остер
06:37 17:00

Чернігів — Остер ч/з Козелець
12:10 17:45(Нд)

Чернігів — Полтава ч/з Прилуки
13:05

Чернігів — Понорниця
11:20(кр Пн,Пт) 15:52(Сб-Нд)

Чернігів — Понорниця ч/з Сосниця
15:52(кр Сб)

Чернігів — Прилуки ч/з Ніжин
11:17 11:55(кр Сб-Нд) 18:10

Чернігів — Радичів ч/з Сосниця
08:40(Пт-Нд)

Чернігів — Розльоти ч/з Сосниця
16:25

Чернігів — Свердловка ч/з Сосниця
15:35(кр Сб-Нд)

Чернігів — Семенівка
15:37

Чернігів — Семенівка ч/з Корюківка
08:55 13:45(кр Сб-Нд) 16:15

Чернігів — Семенівка ч/з Щорс
06:40

Чернігів — Сеньківка ч/з Городня
08:00 15:35

Чернігів — Славутич
06:00 08:50 09:50 10:30 13:00 13:55 14:20 15:20 18:40 19:49

Чернігів — Сокиринці ч/з Ічня
16:20

Чернігів — Сосниця
10:38(Пн-Чт) 18:30 19:00(Нд)

Чернігів — Срібне ч/з Прилуки
07:05 10:30 14:14 15:35

Чернігів — Суми ч/з Батурин
05:15

Чернігів — Суми ч/з Конотоп
09:35

Чернігів — Талалаївка ч/з Ічня
15:45(кр Нд) 17:40(кр Сб)

Чернігів — Талалаївка ч/з Срібне
09:11 14:50 15:15(кр Сб-Нд)

Чернігів — Тростянець ч/з Ічня
08:37

Чернігів — Харків ч/з Полтава
16:20

Чернігів — Хоробичі ч/з Городня
07:20 14:45

Чернігів — Черкаси ч/з Прилуки
06:30

Чернігів — Шабалинів ч/з Короп
12:20

Чернігів — Шишківка ч/з Корюківка
14:05(Пн,Нд)

Чернігів — Щорс
12:06(Пт) 18:20(Пт,Нд)

Чернігів — Щорс ч/з Седнів
10:12 18:37

Інформація оновлена: 09.08.2016