Автовокзал Батурин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Кооперативна, 9 (показати на мапі)

Телефон довідки: -

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:25Батурин — Чернігів
05:30Батурин — Конотоп
05:50Короп — Київ
06:02Бахмач — Обмачів (кр Вт)
06:05Бахмач — Каціри (Чт)
06:35Конотоп — Короп
06:57Обмачів — Бахмач (кр Вт)
07:00Каціри — Бахмач (Чт)
07:10Батурин — Конотоп
07:25Конотоп — Бахмач
08:00Батурин — Конотоп
08:04Красне — Бахмач (Чт-Пт)
08:27Бахмач — Каціри (кр Вт)
08:35Бахмач — Конотоп
08:45Короп — Конотоп
09:24Каціри — Бахмач (кр Вт)
09:35Чернігів — Суми
10:20Конотоп — Бахмач
10:32Конотоп — Короп
11:10Батурин — Конотоп
11:37Бахмач — Каціри (кр Вт)
11:45Бахмач — Конотоп
12:17Бахмач — Обмачів (Чт-Нд)
12:21Каціри — Бахмач (кр Вт)
12:30Короп — Конотоп
12:30Київ — Орел (РФ)
12:54Бахмач — Красне (Вт,Пт)
12:55Чернігів — Суми
13:04Обмачів — Бахмач (Чт-Нд)
13:07Бахмач — Каціри (Чт)
13:44Красне — Бахмач (Вт,Чт-Пт)
13:47Каціри — Бахмач (Чт)
13:50Конотоп — Короп
13:55Суми — Чернігів
14:00Батурин — Конотоп
14:15Конотоп — Бахмач
14:27Короп — Ніжин (Пт,Нд)
15:06Бахмач — Обмачів (кр Вт)
15:40Короп — Конотоп
15:50Орел (РФ) — Київ
15:55Обмачів — Бахмач (кр Вт)
17:25Конотоп — Короп
17:28Бахмач — Каціри (кр Вт)
17:30Батурин — Конотоп
17:35Бахмач — Конотоп (Пт,Нд)
17:45Батурин — Конотоп
18:15Суми — Чернігів
18:24Каціри — Бахмач (кр Вт)
18:28Ніжин — Короп (Пт,Нд)
19:26Короп — Конотоп
19:30Київ — Короп
19:35Бахмач — Обмачів (Пт)
20:19Обмачів — Бахмач (Пт)
20:20Батурин — Конотоп

за маршрутами автобусів

Батурин — Конотоп
05:30 07:10 08:00 11:10 14:00 17:30 17:45 20:20

Батурин — Чернігів
04:25

Бахмач — Каціри
06:05(Чт) 08:27(кр Вт) 11:37(кр Вт) 13:07(Чт) 17:28(кр Вт)

Бахмач — Конотоп
08:35 11:45 17:35(Пт,Нд)

Бахмач — Красне
12:54(Вт,Пт)

Бахмач — Обмачів
06:02(кр Вт) 12:17(Чт-Нд) 15:06(кр Вт) 19:35(Пт)

Каціри — Бахмач
07:00(Чт) 09:24(кр Вт) 12:21(кр Вт) 13:47(Чт) 18:24(кр Вт)

Київ — Короп
19:30

Київ — Орел (РФ)
12:30

Конотоп — Бахмач
07:25 10:20 14:15

Конотоп — Короп
06:35 10:32 13:50 17:25

Короп — Київ
05:50

Короп — Конотоп
08:45 12:30 15:40 19:26

Короп — Ніжин
14:27(Пт,Нд)

Красне — Бахмач
08:04(Чт-Пт) 13:44(Вт,Чт-Пт)

Ніжин — Короп
18:28(Пт,Нд)

Обмачів — Бахмач
06:57(кр Вт) 13:04(Чт-Нд) 15:55(кр Вт) 20:19(Пт)

Орел (РФ) — Київ
15:50

Суми — Чернігів
13:55 18:15

Чернігів — Суми
09:35 12:55

Інформація оновлена: 18.06.2014