Автовокзал Десна

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Ювілейна, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04646-46298

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Десна — Київ
06:30Десна — Київ
07:00Десна — Козелець
07:00Десна — Чернігів ч/з Отрохи (Пн,Ср,Пт)
07:00Десна — Чернігів (Вт,Чт,Сб-Нд)
08:00Десна — Київ
08:30Десна — Козелець (Пн,Ср)
08:50Чернігів — Київ
09:50Десна — Ніжин ч/з Вертіївка (Пт-Пн)
10:00Київ — Гончарівське (Сб-Нд)
11:15Десна — Київ
11:40Десна — Чернігів
13:15Десна — Ніжин (Вт-Чт)
13:15Київ — Чернігів
13:20Десна — Київ
13:34Гончарівське — Київ (Сб-Нд)
14:05Десна — Чернігів
14:40Чернігів — Київ
14:56Козелець — Тужар (Нд)
15:50Десна — Ніжин ч/з Вертіївка (Пт-Пн)
16:00Десна — Київ
16:50Десна — Чернігів
17:00Тужар — Чернігів (Нд)
17:28Тужар — Козелець (Нд)
17:45Десна — Козелець (Пн,Ср)
17:56Козелець — Тужар (Пт)
19:00Київ — Чернігів
19:20Десна — Київ
20:28Тужар — Козелець (Пт)

за маршрутами автобусів

Гончарівське — Київ
13:34(Сб-Нд)

Десна — Київ
05:40 06:30 08:00 11:15 13:20 16:00 19:20

Десна — Козелець
07:00 08:30(Пн,Ср) 17:45(Пн,Ср)

Десна — Ніжин
13:15(Вт-Чт)

Десна — Ніжин ч/з Вертіївка
09:50(Пт-Пн) 15:50(Пт-Пн)

Десна — Чернігів
07:00(Вт,Чт,Сб-Нд) 11:40 14:05 16:50

Десна — Чернігів ч/з Отрохи
07:00(Пн,Ср,Пт)

Київ — Гончарівське
10:00(Сб-Нд)

Київ — Чернігів
13:15 19:00

Козелець — Тужар
14:56(Нд) 17:56(Пт)

Тужар — Козелець
17:28(Нд) 20:28(Пт)

Тужар — Чернігів
17:00(Нд)

Чернігів — Київ
08:50 14:40

Інформація оновлена: 10.08.2016