Автовокзал Ромни

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Горького, 89 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05448-22210

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:50Ромни — Вощилиха (Вт,Пт)
04:55Ромни — Галка (Вт,Пт,Нд)
05:00Ромни — Харків
05:15Ромни — Новопетрівка (Ср,Пт,Нд)
05:40Ромни — Пустовійтівка
05:40Ромни — Суми (Пн)
05:50Ромни — Малі Бубни (Нд-Пт)
06:00Ромни — Біловоди (Сб)
06:00Ромни — Суми
06:10Ромни — Холодник (Вт-Ср,Пт,Нд)
06:15Ромни — Рогинці
06:20Ромни — Калинівка (Пт,Нд)
06:20Ромни — Калинівка (Пн-Чт,Сб)
06:20Ромни — Біловоди (Пн,Ср-Пт)
06:30Ромни — Волошнівка
06:32Глинськ — Суми
06:45Ромни — Конотоп
06:50Ромни — Мале (Вт-Ср,Пт-Нд)
06:50Ромни — Вовківці
06:50Ромни — Суми (Пн-Пт)
07:05Ромни — Суми
07:20Ромни — Хомінці (Ср,Пт,Нд)
07:25Лучка — Суми
07:30Ромни — Москалівка (Пт,Нд)
07:30Ромни — Шостка ч/з Буринь
07:35Артюхівка — Суми (Пт)
07:40Ромни — Конотоп
07:40Ромни — Суми (Пн-Пт)
07:45Посад — Ромни
07:49Коновали — Ромни (Ср)
07:49Коновали — Ромни (Пн,Сб)
07:50Ромни — Пустовійтівка
08:00Суми — Великі Бубни (Пт-Пн)
08:00Прилуки — Суми
08:12Косарівщина — Ромни (Вт,Пт,Нд)
08:20Ромни — Суми
08:45Конотоп — Полтава (Пт,Нд)
08:45Суми — Глинськ
08:50Суми — Київ (Пт-Вт)
08:50Ромни — Суми
09:15Ромни — Суми
09:25Великі Бубни — Суми (Пт-Пн)
09:30Ромни — Лебедин ч/з Липова Долина
09:40Ромни — Суми
09:50Ромни — Глинськ
10:05Суми — Черкаси
10:05Ромни — Суми
10:10Ромни — Конотоп
10:25Ромни — Суми
10:40Ромни — Суми (Пт-Нд)
10:45Ромни — Семенівка
11:00Ромни — Вовківці
11:05Ромни — Біловоди
11:05Глинськ — Суми
11:08Ромни — Калинівка (Пт,Нд)
11:08Ромни — Калинівка (Вт-Ср,Сб)
11:25Ромни — Посад
11:25Суми — Лучка
11:30Ромни — Конотоп
11:30Ромни — Суми
11:40Ромни — Малі Бубни (Нд-Пт)
11:55Ромни — Гринівка (Нд)
11:55Ромни — Сміле (Пн-Пт)
11:58Ромни — Суми
12:00Ромни — Новопетрівка (Ср,Пт,Нд)
12:10Ромни — Рогинці (Вт-Ср,Пт-Нд)
12:15Ромни — Суми
12:20Ромни — Коновали (Пн,Ср,Сб)
12:20Суми — Прилуки
12:30Ромни — Холодник (Вт,Пт,Нд)
12:30Ромни — Пустовійтівка
12:35Ромни — Косарівщина (Вт,Пт,Нд)
12:40Ромни — Суми
13:00Ромни — Глинськ
13:00Ромни — Мале (Вт-Ср,Пт-Нд)
13:15Суми — Глинськ (Вт,Пт)
13:15Суми — Глинськ (Сб-Пн,Ср-Чт)
13:16Рогинці — Ромни (Вт-Ср,Пт-Нд)
13:20Ромни — Суми
13:30Ромни — Шостка ч/з Конотоп
13:31Малі Бубни — Ромни (Пн-Вт,Чт)
13:34Малі Бубни — Ромни (Ср,Пт,Нд)
13:40Лебедин — Київ
13:40Ромни — Шостка
13:55Ромни — Суми
14:10Ромни — Суми
14:20Ромни — Хомінці (Ср,Пт,Нд)
14:25Лучка — Суми
14:28Ромни — Конотоп
14:30Ромни — Талалаївка
14:30Ромни — Харків
14:45Ромни — Галка (Вт,Пт,Нд)
14:50Ромни — Суми
14:55Ромни — Біловоди (Сб)
15:00Ромни — Семенівка ч/з Капустинці (Ср)
15:00Ромни — Семенівка (Чт-Вт)
15:05Ромни — Дніпро (Чт-Вт)
15:15Ромни — Полтава (Пт,Нд)
15:15Ромни — Суми
15:30Суми — Великі Бубни (Пт-Нд)
15:35Ромни — Конотоп
15:40Ромни — Волошнівка (Вт-Нд)
15:50Суми — Прилуки
15:55Ромни — Суми
16:00Посад — Ромни (Пт)
16:00Ромни — Москалівка (Вт,Пт)
16:00Ромни — Вовківці
16:00Ромни — Біловоди (Пн,Ср-Чт)
16:10Черкаси — Суми
16:28Ромни — Глинськ
16:30Ромни — Суми
16:40Ромни — Конотоп
16:40Глинськ — Суми
16:45Великі Бубни — Суми (Пт-Нд)
17:05Суми — Глинськ
17:10Ромни — Суми
17:20Ромни — Пустовійтівка
17:20Ромни — Лебедин ч/з Липова Долина
17:25Ромни — Гринівка (Нд)
17:25Ромни — Сміле (Пн-Пт)
17:28Ромни — Калинівка
17:30Ромни — Малі Бубни (Нд-Пт)
17:30Ромни — Рогинці (Нд-Пт)
17:35Ромни — Вощилиха (Пт)
17:35Ромни — Суми (Пт-Нд)
17:40Київ — Лебедин
17:50Ромни — Посад (Пт)
17:55Ромни — Суми
17:58Суми — Артюхівка (Пт)
18:15Прилуки — Суми
18:30Ромни — Новопетрівка (Пт)
18:30Ромни — Суми
18:55Ромни — Конотоп
19:10Глинськ — Суми
19:13Малі Бубни — Ромни (Нд-Пт)
19:30Ромни — Суми
19:50Полтава — Конотоп (Пт,Нд)
20:00Суми — Лучка
21:25Суми — Глинськ
21:40Київ — Суми (Пт-Вт)

за маршрутами автобусів

Артюхівка — Суми
07:35(Пт)

Великі Бубни — Суми
09:25(Пт-Пн) 16:45(Пт-Нд)

Глинськ — Суми
06:32 11:05 16:40 19:10

Київ — Лебедин
17:40

Київ — Суми
21:40(Пт-Вт)

Коновали — Ромни
07:49(Ср) 07:49(Пн,Сб)

Конотоп — Полтава
08:45(Пт,Нд)

Косарівщина — Ромни
08:12(Вт,Пт,Нд)

Лебедин — Київ
13:40

Лучка — Суми
07:25 14:25

Малі Бубни — Ромни
13:31(Пн-Вт,Чт) 13:34(Ср,Пт,Нд) 19:13(Нд-Пт)

Полтава — Конотоп
19:50(Пт,Нд)

Посад — Ромни
07:45 16:00(Пт)

Прилуки — Суми
08:00 18:15

Рогинці — Ромни
13:16(Вт-Ср,Пт-Нд)

Ромни — Біловоди
06:00(Сб) 06:20(Пн,Ср-Пт) 11:05 14:55(Сб) 16:00(Пн,Ср-Чт)

Ромни — Вовківці
06:50 11:00 16:00

Ромни — Волошнівка
06:30 15:40(Вт-Нд)

Ромни — Вощилиха
04:50(Вт,Пт) 17:35(Пт)

Ромни — Галка
04:55(Вт,Пт,Нд) 14:45(Вт,Пт,Нд)

Ромни — Глинськ
09:50 13:00 16:28

Ромни — Гринівка
11:55(Нд) 17:25(Нд)

Ромни — Дніпро
15:05(Чт-Вт)

Ромни — Калинівка
06:20(Пт,Нд) 06:20(Пн-Чт,Сб) 11:08(Пт,Нд) 11:08(Вт-Ср,Сб) 17:28

Ромни — Коновали
12:20(Пн,Ср,Сб)

Ромни — Конотоп
06:45 07:40 10:10 11:30 14:28 15:35 16:40 18:55

Ромни — Косарівщина
12:35(Вт,Пт,Нд)

Ромни — Лебедин ч/з Липова Долина
09:30 17:20

Ромни — Мале
06:50(Вт-Ср,Пт-Нд) 13:00(Вт-Ср,Пт-Нд)

Ромни — Малі Бубни
05:50(Нд-Пт) 11:40(Нд-Пт) 17:30(Нд-Пт)

Ромни — Москалівка
07:30(Пт,Нд) 16:00(Вт,Пт)

Ромни — Новопетрівка
05:15(Ср,Пт,Нд) 12:00(Ср,Пт,Нд) 18:30(Пт)

Ромни — Полтава
15:15(Пт,Нд)

Ромни — Посад
11:25 17:50(Пт)

Ромни — Пустовійтівка
05:40 07:50 12:30 17:20

Ромни — Рогинці
06:15 12:10(Вт-Ср,Пт-Нд) 17:30(Нд-Пт)

Ромни — Семенівка
10:45 15:00(Чт-Вт)

Ромни — Семенівка ч/з Капустинці
15:00(Ср)

Ромни — Сміле
11:55(Пн-Пт) 17:25(Пн-Пт)

Ромни — Суми
05:40(Пн) 06:00 06:50(Пн-Пт) 07:05 07:40(Пн-Пт) 08:20 08:50 09:15 09:40 10:05 10:25 10:40(Пт-Нд) 11:30 11:58 12:15 12:40 13:20 13:55 14:10 14:50 15:15 15:55 16:30 17:10 17:35(Пт-Нд) 17:55 18:30 19:30

Ромни — Талалаївка
14:30

Ромни — Харків
05:00 14:30

Ромни — Холодник
06:10(Вт-Ср,Пт,Нд) 12:30(Вт,Пт,Нд)

Ромни — Хомінці
07:20(Ср,Пт,Нд) 14:20(Ср,Пт,Нд)

Ромни — Шостка
13:40

Ромни — Шостка ч/з Буринь
07:30

Ромни — Шостка ч/з Конотоп
13:30

Суми — Артюхівка
17:58(Пт)

Суми — Великі Бубни
08:00(Пт-Пн) 15:30(Пт-Нд)

Суми — Глинськ
08:45 13:15(Вт,Пт) 13:15(Сб-Пн,Ср-Чт) 17:05 21:25

Суми — Київ
08:50(Пт-Вт)

Суми — Лучка
11:25 20:00

Суми — Прилуки
12:20 15:50

Суми — Черкаси
10:05

Черкаси — Суми
16:10

Інформація оновлена: 19.12.2019