Автовокзал Ромни

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Горького, 89 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05448-22210

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

01:53Харків — Чернігів (Пн-Вт)
03:30Суми — Київ
04:45Ромни — Косарівщина (Пт,Нд)
04:45Ромни — Голенка (Вт-Ср,Пт-Нд)
04:50Ромни — Вощилиха (Вт,Пт,Нд)
04:55Ромни — Галка (Вт,Пт,Нд)
05:00Ромни — Холодник (Вт-Ср,Пт,Нд)
05:00Ромни — Харків
05:00Ромни — Київ
05:15Ромни — Глинськ
05:30Ромни — Новопетрівка (Пт-Вт)
05:35Ромни — Коновали (Пт-Ср)
05:40Ромни — Пустовійтівка
05:40Ромни — Харків
05:45Ромни — Гринівка ч/з Сміле (Нд)
05:45Ромни — Малі Бубни
06:00Ромни — Москалівка (Вт-Ср,Сб)
06:00Ромни — Суми
06:05Ромни — Хоминці (Ср,Пт,Нд)
06:10Ромни — Суми (Пт)
06:15Ромни — Миколаївське (Ср)
06:15Ромни — Рогинці
06:15Ромни — Сміле (Пн-Пт)
06:20Ромни — Левченки
06:20Ромни — Біловоди (Пн,Чт-Пт,Нд)
06:30Ромни — Волошнівка
06:32Глинськ — Суми
06:37Ромни — Калинівка (Сб-Вт,Чт)
06:37Ромни — Горове (Ср,Пт)
06:45Ромни — Конотоп
06:50Ромни — М. Хутір (Вт-Ср,Пт-Нд)
06:50Ромни — Пустовійтівка
06:50Ромни — Суми (Пн-Пт)
07:00Ромни — Гришине (Вт,Пт)
07:05Ромни — Суми
07:25Лучка — Суми
07:27Левченки — Ромни
07:30Ромни — Москалівка (Пт,Нд)
07:30Ромни — Шостка
07:35Артюхівка — Суми (Пт)
07:40Ромни — Суми (Пн-Сб)
07:40Ромни — Конотоп
07:45Посад — Ромни
07:50Ромни — Пустовійтівка
07:50Гринівка — Ромни (Нд)
07:50Сміле — Ромни (Пн-Пт)
07:50Салогубівка — Суми
07:50Ромни — Київ (Вт)
07:50Ромни — Київ (Пн)
08:00Прилуки — Суми
08:00Суми — Великі Бубни
08:20Ромни — Суми
08:36Миколаївське — Ромни (Ср)
08:36Гришине — Ромни (Вт,Пт,Нд)
08:40Суми — Глинськ
08:40Миргород — Суми
08:45Конотоп — Полтава
08:50Ромни — Суми
08:50Суми — Київ
09:15Ромни — Суми
09:20Лебедин — Київ (Пн-Вт)
09:25Великі Бубни — Суми
09:30Ромни — Лебедин
09:38Суми — Миргород
09:40Ромни — Суми
09:50Ромни — Глинськ
09:50Ромни — Талалаївка
10:05Суми — Черкаси
10:10Ромни — Суми
10:10Ромни — Конотоп
10:25Ромни — Суми
10:40Ромни — Суми (Пт-Нд)
10:45Ромни — Семенівка
11:00Ромни — Пустовійтівка
11:05Ромни — Біловоди
11:05Глинськ — Суми
11:07Ромни — Калинівка
11:25Ромни — Посад
11:25Суми — Лучка
11:30Ромни — Суми (Пн-Сб)
11:30Ромни — Конотоп
11:30Ромни — Суми (Нд)
11:40Ромни — Малі Бубни
11:50Київ — Суми
11:55Ромни — Гринівка ч/з Сміле (Нд)
11:55Ромни — Сміле (Пн-Пт)
11:56Ромни — Новопетрівка (Пт-Вт)
12:00Ромни — Миколаївське (Ср)
12:00Ромни — Гришине (Вт,Пт)
12:00Ромни — Суми
12:00Прилуки — Харків (Пн)
12:00Талалаївка — Харків (Вт)
12:10Ромни — Рогинці (Вт-Ср,Пт-Нд)
12:15Ромни — Суми
12:20Ромни — Вощилиха (Вт,Пт,Нд)
12:20Ромни — Коновали (Пт-Ср)
12:20Суми — Прилуки
12:30Ромни — Холодник (Вт-Ср)
12:30Ромни — Пустовійтівка
12:35Ромни — Левченки
12:40Ромни — Суми
13:00Ромни — М. Хутір (Вт-Ср,Пт-Нд)
13:00Ромни — Глинськ
13:00Ромни — Путивль
13:15Суми — Глинськ
13:16Рогинці — Ромни (Ср,Пт-Нд)
13:20Ромни — Суми
13:30Ромни — Шостка
13:36Гришине — Ромни (Вт,Пт,Нд)
13:40Лебедин — Київ
13:42Левченки — Ромни
13:45Ромни — Голенка (Вт-Ср,Нд)
13:50Ромни — Шостка
13:51Суми — Салогубівка
13:55Ромни — Суми
14:10Ромни — Суми
14:15Гринівка — Ромни (Нд)
14:20Сміле — Ромни (Пн-Пт)
14:20Ромни — Голенка (Пт-Сб)
14:24Миколаївське — Ромни (Ср)
14:25Лучка — Суми
14:28Ромни — Суми
14:30Ромни — Холодник (Пт,Нд)
14:30Ромни — Хоминці (Ср,Пт,Нд)
14:30Ромни — Талалаївка
14:30Ромни — Харків
14:45Ромни — Галка (Вт,Пт,Нд)
14:50Ромни — Суми
14:55Ромни — Москалівка (Вт-Ср,Пт-Нд)
14:55Ромни — Біловоди (Пн,Чт)
15:00Ромни — Семенівка
15:00Харків — Прилуки (Вт)
15:00Харків — Талалаївка (Пн)
15:05Ромни — Дніпропетровськ
15:10Ромни — Косарівщина (Пт,Нд)
15:15Ромни — Суми
15:15Ромни — Полтава
15:30Суми — Великі Бубни
15:30Ромни — Охтирка (Нд-Пт)
15:35Ромни — Конотоп
15:35Київ — Суми
15:40Ромни — Волошнівка
15:40Київ — Лебедин (Пн-Вт)
15:50Суми — Прилуки
15:55Ромни — Суми
16:00Ромни — Пустовійтівка
16:00Посад — Ромни
16:10Черкаси — Суми
16:28Ромни — Глинськ
16:30Ромни — Суми
16:35Салогубівка — Суми (Пт,Нд)
16:40Ромни — Конотоп
16:40Глинськ — Суми
16:45Великі Бубни — Суми
16:55Миргород — Суми
17:05Ромни — Коновали (Пт,Нд)
17:05Суми — Глинськ
17:10Ромни — Суми
17:15Ромни — Вощилиха (Пт)
17:20Ромни — Пустовійтівка
17:20Ромни — Малі Бубни
17:20Ромни — Лебедин
17:25Ромни — Гринівка ч/з Сміле (Нд)
17:25Ромни — Сміле (Пн-Пт)
17:25Суми — Миргород
17:27Ромни — Калинівка (Сб-Вт,Чт)
17:27Ромни — Горове (Ср,Пт)
17:30Ромни — Рогинці (Нд-Пт)
17:35Ромни — Суми (Пт-Нд)
17:40Київ — Лебедин
17:46Косарівщина — Ромни (Пт)
17:46Косарівщина — Ромни (Нд)
17:50Ромни — Посад (Пн-Пт)
17:50Ромни — Левченки
17:55Ромни — Суми
17:58Суми — Артюхівка (Пт)
18:15Прилуки — Суми
18:20Суми — Київ
18:30Ромни — Новопетрівка (Пт)
18:30Ромни — Суми
18:50Сміле — Ромни (Пн-Пт)
18:55Ромни — Конотоп
18:57Левченки — Ромни
19:10Глинськ — Суми
19:20Гринівка — Ромни (Нд)
19:30Ромни — Суми
19:50Полтава — Конотоп
20:00Суми — Лучка
21:25Суми — Глинськ
21:40Київ — Суми
21:50Суми — Салогубівка (Пт,Нд)
21:53Чернігів — Харків (Пн-Вт)

за маршрутами автобусів

Артюхівка — Суми
07:35(Пт)

Великі Бубни — Суми
09:25 16:45

Глинськ — Суми
06:32 11:05 16:40 19:10

Гринівка — Ромни
07:50(Нд) 14:15(Нд) 19:20(Нд)

Гришине — Ромни
08:36(Вт,Пт,Нд) 13:36(Вт,Пт,Нд)

Київ — Лебедин
15:40(Пн-Вт) 17:40

Київ — Суми
11:50 15:35 21:40

Конотоп — Полтава
08:45

Косарівщина — Ромни
17:46(Пт) 17:46(Нд)

Лебедин — Київ
09:20(Пн-Вт) 13:40

Левченки — Ромни
07:27 13:42 18:57

Лучка — Суми
07:25 14:25

Миколаївське — Ромни
08:36(Ср) 14:24(Ср)

Миргород — Суми
08:40 16:55

Полтава — Конотоп
19:50

Посад — Ромни
07:45 16:00

Прилуки — Суми
08:00 18:15

Прилуки — Харків
12:00(Пн)

Рогинці — Ромни
13:16(Ср,Пт-Нд)

Ромни — Біловоди
06:20(Пн,Чт-Пт,Нд) 11:05 14:55(Пн,Чт)

Ромни — Волошнівка
06:30 15:40

Ромни — Вощилиха
04:50(Вт,Пт,Нд) 12:20(Вт,Пт,Нд) 17:15(Пт)

Ромни — Галка
04:55(Вт,Пт,Нд) 14:45(Вт,Пт,Нд)

Ромни — Глинськ
05:15 09:50 13:00 16:28

Ромни — Голенка
04:45(Вт-Ср,Пт-Нд) 13:45(Вт-Ср,Нд) 14:20(Пт-Сб)

Ромни — Горове
06:37(Ср,Пт) 17:27(Ср,Пт)

Ромни — Гринівка ч/з Сміле
05:45(Нд) 11:55(Нд) 17:25(Нд)

Ромни — Гришине
07:00(Вт,Пт) 12:00(Вт,Пт)

Ромни — Дніпропетровськ
15:05

Ромни — Калинівка
06:37(Сб-Вт,Чт) 11:07 17:27(Сб-Вт,Чт)

Ромни — Київ
05:00 07:50(Вт) 07:50(Пн)

Ромни — Коновали
05:35(Пт-Ср) 12:20(Пт-Ср) 17:05(Пт,Нд)

Ромни — Конотоп
06:45 07:40 10:10 11:30 15:35 16:40 18:55

Ромни — Косарівщина
04:45(Пт,Нд) 15:10(Пт,Нд)

Ромни — Лебедин
09:30 17:20

Ромни — Левченки
06:20 12:35 17:50

Ромни — М. Хутір
06:50(Вт-Ср,Пт-Нд) 13:00(Вт-Ср,Пт-Нд)

Ромни — Малі Бубни
05:45 11:40 17:20

Ромни — Миколаївське
06:15(Ср) 12:00(Ср)

Ромни — Москалівка
06:00(Вт-Ср,Сб) 07:30(Пт,Нд) 14:55(Вт-Ср,Пт-Нд)

Ромни — Новопетрівка
05:30(Пт-Вт) 11:56(Пт-Вт) 18:30(Пт)

Ромни — Охтирка
15:30(Нд-Пт)

Ромни — Полтава
15:15

Ромни — Посад
11:25 17:50(Пн-Пт)

Ромни — Пустовійтівка
05:40 06:50 07:50 11:00 12:30 16:00 17:20

Ромни — Путивль
13:00

Ромни — Рогинці
06:15 12:10(Вт-Ср,Пт-Нд) 17:30(Нд-Пт)

Ромни — Семенівка
10:45 15:00

Ромни — Сміле
06:15(Пн-Пт) 11:55(Пн-Пт) 17:25(Пн-Пт)

Ромни — Суми
06:00 06:10(Пт) 06:50(Пн-Пт) 07:05 07:40(Пн-Сб) 08:20 08:50 09:15 09:40 10:10 10:25 10:40(Пт-Нд) 11:30(Пн-Сб) 11:30(Нд) 12:00 12:15 12:40 13:20 13:55 14:10 14:28 14:50 15:15 15:55 16:30 17:10 17:35(Пт-Нд) 17:55 18:30 19:30

Ромни — Талалаївка
09:50 14:30

Ромни — Харків
05:00 05:40 14:30

Ромни — Холодник
05:00(Вт-Ср,Пт,Нд) 12:30(Вт-Ср) 14:30(Пт,Нд)

Ромни — Хоминці
06:05(Ср,Пт,Нд) 14:30(Ср,Пт,Нд)

Ромни — Шостка
07:30 13:30 13:50

Салогубівка — Суми
07:50 16:35(Пт,Нд)

Сміле — Ромни
07:50(Пн-Пт) 14:20(Пн-Пт) 18:50(Пн-Пт)

Суми — Артюхівка
17:58(Пт)

Суми — Великі Бубни
08:00 15:30

Суми — Глинськ
08:40 13:15 17:05 21:25

Суми — Київ
03:30 08:50 18:20

Суми — Лучка
11:25 20:00

Суми — Миргород
09:38 17:25

Суми — Прилуки
12:20 15:50

Суми — Салогубівка
13:51 21:50(Пт,Нд)

Суми — Черкаси
10:05

Талалаївка — Харків
12:00(Вт)

Харків — Прилуки
15:00(Вт)

Харків — Талалаївка
15:00(Пн)

Харків — Чернігів
01:53(Пн-Вт)

Черкаси — Суми
16:10

Чернігів — Харків
21:53(Пн-Вт)

Інформація оновлена: 04.07.2014