Автовокзал Білопілля

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. 1 Травня, 24 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05443-92791

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:26Білопілля — Ободи (Ср-Пн)
05:00Білопілля — Рижівка (Ср,Сб)
06:00Білопілля — Біликівка
06:05Суми — Шостка
06:14Суми — Конотоп
06:25Суми — Глушково (РФ) (Пт-Нд)
06:30Суми — Шостка
06:30Ободи — Суми (Ср-Пн)
06:45Суми — Руднєве
06:55Суми — Ямпіль
06:56Путивль — Суми (Пн-Сб)
07:00Білопілля — Іскрисківщина (Чт-Вт)
07:00Білопілля — Безсалівка (Ср)
07:05Білопілля — Рижівка (Ср,Сб)
07:08Суми — Кролевець
07:14Суми — Ободи
07:15Суми — Ромни
07:25Суми — Ворожба (Пн-Вт,Чт)
07:27Суми — Ворожба (Ср,Пт-Нд)
07:30Суми — Кролевець
07:30Слобода — Суми (Пт-Пн,Ср)
07:30Леонтіївка — Суми (Вт,Чт)
07:40Глухів — Суми (Пн-Пт)
07:45Кролевець — Суми (Пн,Сб)
07:50Шостка — Суми (Сб-Нд)
07:53Суми — Новгород-Сіверський
07:55Суми — Курськ (РФ)
07:58Кролевець — Суми
08:04Суми — Конотоп
08:05Ворожба — Суми
08:10Білопілля — Суми (Нд-Пт)
08:10Суми — Рижівка
08:15Суми — Шостка
08:19Путивль — Суми
08:30Шостка — Суми
08:35Суми — Зноб-Новгородське
08:40Шалигине — Суми
08:50Суми — Глухів
08:55Кролевець — Суми
08:59Суми — Ворожба
09:00Дружба — Суми (Вт-Чт,Сб-Нд)
09:05Суми — Свеса
09:10Ободи — Суми
09:20Свеса — Суми
09:25Суми — Ромни
09:25Суми — Ободи (Пт-Нд)
09:30Рижівка — Суми
09:35Шостка — Суми
09:37Ворожба — Суми
09:40Суми — Шостка (Пн)
09:50Дружба — Суми (Пн,Пт)
09:55Суми — Зноб-Новгородське (Пт,Нд)
10:00Кролевець — Суми
10:10Суми — Шалигине
10:20Білопілля — Куянівка (Ср,Пт)
10:20Руднєве — Суми
10:30Суми — Шостка (Ср,Пт-Сб)
10:50Білопілля — Біликівка (Нд)
10:50Суми — Путивль (Пн-Сб)
10:50Білопілля — Суми (Пт)
10:50Суми — Путивль (Нд)
11:05Шостка — Суми
11:05Суми — Шостка
11:21Конотоп — Суми
11:25Суми — Кролевець
11:30Білопілля — Іскрисківщина (Чт-Пн)
11:30Білопілля — Безсалівка (Ср)
11:30Ободи — Суми (Пт-Нд)
11:32Суми — Конотоп (Сб-Чт)
11:45Суми — Глухів (Пн-Пт)
11:58Суми — Ворожба
12:00Білопілля — Біликівка
12:00Білопілля — Суми (Нд)
12:05Глухів — Харків (Пн-Вт)
12:15Білопілля — Товста (Вт)
12:20Шалигине — Суми
12:30Суми — Шостка
12:30Суми — Ободи (Ср-Пн)
12:35Шостка — Суми
12:37Ворожба — Суми
12:45Суми — Слобода (Пт-Пн,Ср)
12:45Суми — Леонтіївка (Вт,Чт)
12:50Суми — Зноб-Новгородське
13:00Білопілля — Куянівка (Ср)
13:00Білопілля — Терещенки (Пт)
13:05Суми — Кролевець
13:10Суми — Руднєве
13:20Глухів — Суми
13:20Суми — Рижівка (Нд-Вт,Чт-Пт)
13:20Суми — Рижівка ч/з Білопілля (Ср,Сб)
13:30Глушково (РФ) — Суми (Пт-Нд)
13:40Шостка — Харків
13:40Суми — Шостка (Сб-Чт)
13:43Ямпіль — Суми
13:55Суми — Шалигине (Сб-Чт)
14:00Білопілля — Верхосулка (Ср)
14:00Новгород-Сіверський — Суми
14:15Кролевець — Суми
14:15Суми — Путивль (Пн-Сб)
14:23Ободи — Суми (Пт-Нд)
14:25Суми — Степне
14:30Суми — Ободи (Пн-Чт)
14:31Суми — Ворожба
14:35Суми — Глухів
14:40Шостка — Суми
14:40Суми — Ободи (Пт-Нд)
14:44Суми — Конотоп
14:45Рижівка — Суми (Нд-Вт,Чт-Пт)
14:55Суми — Глушково (РФ) (Пт-Нд)
15:00Харків — Шостка
15:08Ворожба — Суми
15:10Суми — Кролевець
15:20Суми — Дружба (Сб-Чт)
15:20Путивль — Суми (Пт,Нд)
15:25Глухів — Суми (Пт)
15:35Свеса — Суми
15:45Суми — Глухів (Сб-Чт)
15:50Білопілля — Суми (Нд)
16:00Білопілля — Іскрисківщина
16:05Суми — Кролевець (Сб-Чт)
16:10Шостка — Суми
16:20Білопілля — Біликівка
16:20Ободи — Суми (Нд-Пт)
16:20Суми — Зноб-Новгородське
16:29Суми — Конотоп
16:35Суми — Шостка (Сб-Чт)
16:40Шалигине — Суми
16:45ст. Торохтяний — Суми (Нд)
16:55Суми — Шостка (Нд-Вт,Чт)
17:00Суми — Новгород-Сіверський
17:00Новгород-Сіверський — Суми
17:15Суми — Свеса
17:17Руднєве — Суми
17:25Суми — Супрунівка ч/з Білопілля (Нд)
17:27Кролевець — Суми
17:35Бунякине — Суми (Нд)
17:40Суми — Шостка (Сб-Чт)
17:40Суми — Ободи (Пт-Нд)
17:45Суми — Кролевець (Пт,Нд)
17:55Ромни — Суми
17:58Суми — ст. Торохтяний (Пт)
17:58Суми — Ворожба
18:03Шостка — Суми (Пн)
18:05Харків — Глухів (Пн-Вт)
18:09Суми — Слобода (Пт,Нд)
18:10Суми — Супрунівка ч/з Білопілля (Пт)
18:15Суми — Бунякине (Пт)
18:25Кролевець — Суми
18:35Суми — Путивль (Пт,Нд)
18:38Ворожба — Суми
18:45Глухів — Суми
18:50Суми — Ободи (Пт)
18:52Суми — Шостка (Сб-Чт)
19:20Шостка — Суми
19:20Суми — Рижівка (Пт,Нд)
19:33Зноб-Новгородське — Суми
19:35Суми — Шалигине (Сб-Чт)
19:40Ободи — Суми (Пт-Нд)
19:40Суми — Конотоп (Сб-Чт)
19:45Курськ (РФ) — Суми
19:56Конотоп — Суми
20:06Суми — Шостка (Нд)
20:20Глухів — Суми (Сб-Чт)
20:20Рижівка — Суми (Пт,Нд)
20:35Шостка — Суми
20:48Конотоп — Суми
21:30Глушково (РФ) — Суми (Пт-Нд)

за маршрутами автобусів

Бунякине — Суми
17:35(Нд)

Білопілля — Іскрисківщина
07:00(Чт-Вт) 11:30(Чт-Пн) 16:00

Білопілля — Безсалівка
07:00(Ср) 11:30(Ср)

Білопілля — Біликівка
06:00 10:50(Нд) 12:00 16:20

Білопілля — Верхосулка
14:00(Ср)

Білопілля — Куянівка
10:20(Ср,Пт) 13:00(Ср)

Білопілля — Ободи
04:26(Ср-Пн)

Білопілля — Рижівка
05:00(Ср,Сб) 07:05(Ср,Сб)

Білопілля — Суми
08:10(Нд-Пт) 10:50(Пт) 12:00(Нд) 15:50(Нд)

Білопілля — Терещенки
13:00(Пт)

Білопілля — Товста
12:15(Вт)

Ворожба — Суми
08:05 09:37 12:37 15:08 18:38

Глухів — Суми
07:40(Пн-Пт) 13:20 15:25(Пт) 18:45 20:20(Сб-Чт)

Глухів — Харків
12:05(Пн-Вт)

Глушково (РФ) — Суми
13:30(Пт-Нд) 21:30(Пт-Нд)

Дружба — Суми
09:00(Вт-Чт,Сб-Нд) 09:50(Пн,Пт)

Зноб-Новгородське — Суми
19:33

Конотоп — Суми
11:21 19:56 20:48

Кролевець — Суми
07:45(Пн,Сб) 07:58 08:55 10:00 14:15 17:27 18:25

Курськ (РФ) — Суми
19:45

Леонтіївка — Суми
07:30(Вт,Чт)

Новгород-Сіверський — Суми
14:00 17:00

Ободи — Суми
06:30(Ср-Пн) 09:10 11:30(Пт-Нд) 14:23(Пт-Нд) 16:20(Нд-Пт) 19:40(Пт-Нд)

Путивль — Суми
06:56(Пн-Сб) 08:19 15:20(Пт,Нд)

Рижівка — Суми
09:30 14:45(Нд-Вт,Чт-Пт) 20:20(Пт,Нд)

Ромни — Суми
17:55

Руднєве — Суми
10:20 17:17

Свеса — Суми
09:20 15:35

Слобода — Суми
07:30(Пт-Пн,Ср)

Суми — Бунякине
18:15(Пт)

Суми — Ворожба
07:25(Пн-Вт,Чт) 07:27(Ср,Пт-Нд) 08:59 11:58 14:31 17:58

Суми — Глухів
08:50 11:45(Пн-Пт) 14:35 15:45(Сб-Чт)

Суми — Глушково (РФ)
06:25(Пт-Нд) 14:55(Пт-Нд)

Суми — Дружба
15:20(Сб-Чт)

Суми — Зноб-Новгородське
08:35 09:55(Пт,Нд) 12:50 16:20

Суми — Конотоп
06:14 08:04 11:32(Сб-Чт) 14:44 16:29 19:40(Сб-Чт)

Суми — Кролевець
07:08 07:30 11:25 13:05 15:10 16:05(Сб-Чт) 17:45(Пт,Нд)

Суми — Курськ (РФ)
07:55

Суми — Леонтіївка
12:45(Вт,Чт)

Суми — Новгород-Сіверський
07:53 17:00

Суми — Ободи
07:14 09:25(Пт-Нд) 12:30(Ср-Пн) 14:30(Пн-Чт) 14:40(Пт-Нд) 17:40(Пт-Нд) 18:50(Пт)

Суми — Путивль
10:50(Пн-Сб) 10:50(Нд) 14:15(Пн-Сб) 18:35(Пт,Нд)

Суми — Рижівка
08:10 13:20(Нд-Вт,Чт-Пт) 19:20(Пт,Нд)

Суми — Рижівка ч/з Білопілля
13:20(Ср,Сб)

Суми — Ромни
07:15 09:25

Суми — Руднєве
06:45 13:10

Суми — Свеса
09:05 17:15

Суми — Слобода
12:45(Пт-Пн,Ср) 18:09(Пт,Нд)

Суми — Степне
14:25

Суми — Супрунівка ч/з Білопілля
17:25(Нд) 18:10(Пт)

Суми — Шалигине
10:10 13:55(Сб-Чт) 19:35(Сб-Чт)

Суми — Шостка
06:05 06:30 08:15 09:40(Пн) 10:30(Ср,Пт-Сб) 11:05 12:30 13:40(Сб-Чт) 16:35(Сб-Чт) 16:55(Нд-Вт,Чт) 17:40(Сб-Чт) 18:52(Сб-Чт) 20:06(Нд)

Суми — Ямпіль
06:55

Суми — ст. Торохтяний
17:58(Пт)

Харків — Глухів
18:05(Пн-Вт)

Харків — Шостка
15:00

Шалигине — Суми
08:40 12:20 16:40

Шостка — Суми
07:50(Сб-Нд) 08:30 09:35 11:05 12:35 14:40 16:10 18:03(Пн) 19:20 20:35

Шостка — Харків
13:40

Ямпіль — Суми
13:43

ст. Торохтяний — Суми
16:45(Нд)

Інформація оновлена: 07.07.2014