Автовокзал Білопілля

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. 1 Травня, 24 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05443-92791

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Білопілля — Товста (Пн-Пт)
05:20Білопілля — Терещенки ч/з Куянівка (Ср,Пт)
05:40Білопілля — Суми
06:00Білопілля — Супрунівка (Ср,Пт,Нд)
06:00Білопілля — Ободи ч/з Волфине (Пт)
06:05Суми — Шостка
06:10Білопілля — Сергіївка ч/з Супрунівка (Пн)
06:14Суми — Конотоп ч/з Буринь
06:20Білопілля — Рижівка (Ср,Сб)
06:30Ободи — Суми (Сб)
06:30Суми — Шостка
06:45Суми — Руднєве
06:45Глухів — Суми (Пн-Пт)
07:00Білопілля — Безсалівка (Ср)
07:00Білопілля — Безсалівка (Чт-Вт)
07:00Суми — Ямпіль ч/з Глухів
07:14Суми — Ободи
07:20Рижівка — Білопілля (Ср,Сб)
07:21Глухів — Суми (Пн-Сб)
07:30Суми — Кролевець ч/з Глухів
07:30Леонтіївка — Суми (Вт,Чт)
07:30Слобода — Суми (Пт-Пн,Ср)
07:39Білопілля — Суми
07:53Суми — Новгород-Сіверський
07:55Бошівка — Суми (Пн)
07:55Суми — Курськ (РФ)
08:00Москва (РФ) — Суми
08:04Суми — Конотоп
08:10Білопілля — Суми (Пн-Пт)
08:10Суми — Рижівка (Чт-Нд)
08:10Білопілля — Рижівка (Вт)
08:20Суми — Шостка
08:30Шостка — Суми
08:35Суми — Свеса
08:40Шалигине — Суми
08:45Суми — Глухів (Пт,Нд)
08:50Суми — Глухів (Пн-Чт,Сб)
08:55Кролевець — Суми ч/з Воргол
09:00Дружба — Суми
09:05Суми — Зноб-Новгородське
09:10Суми — Ворожба
09:10Ободи — Суми
09:15Суми — Ободи (Сб)
09:20Свеса — Суми
09:25Суми — Конотоп
09:30Рижівка — Суми (Чт-Нд)
09:35Ворожба — Суми (Сб-Вт,Чт)
09:35Ворожба — Суми (Ср,Пт)
09:35Шостка — Суми
09:40Суми — Шостка
10:00Кролевець — Суми
10:10Суми — Шалигине
10:20Білопілля — Куянівка (Ср,Пт)
10:20Руднєве — Суми
10:30Суми — Шостка (Ср,Пт-Сб)
10:50Суми — Путивль (Пн-Пт)
10:50Суми — Путивль (Сб-Нд)
11:05Шостка — Суми
11:05Суми — Шостка
11:10Ободи — Суми (Пт-Нд)
11:21Конотоп — Суми ч/з Буринь
11:25Суми — Кролевець ч/з Воргол
11:30Білопілля — Безсалівка (Ср)
11:30Білопілля — Безсалівка (Чт-Пн)
11:32Суми — Конотоп ч/з Буринь (Сб-Чт)
11:40Суми — Сопич ч/з Глухів (Нд)
11:40Суми — Глухів (Пн-Чт,Сб)
11:55Суми — Ворожба
11:55Суми — Шостка
12:00Білопілля — Ободи ч/з Волфине (Пт)
12:05Глухів — Харків
12:15Білопілля — Товста (Пн-Пт)
12:20Шалигине — Суми
12:30Білопілля — Сергіївка ч/з Супрунівка (Пн)
12:30Білопілля — Супрунівка (Ср,Пт)
12:30Суми — Шостка ч/з Глухів
12:30Суми — Ободи (Пн,Ср-Чт)
12:30Суми — Ободи (Пт-Нд)
12:33Ворожба — Суми
12:35Шостка — Суми
12:45Суми — Слобода (Пт-Пн,Ср)
12:45Суми — Леонтіївка (Вт,Чт)
12:50Суми — Кролевець ч/з Глухів (Нд-Пт)
12:55Суми — Глухів (Пн-Пт)
13:00Білопілля — Терещенки ч/з Куянівка (Ср,Пт)
13:10Суми — Руднєве
13:20Суми — Рижівка (Ср,Сб)
13:20Суми — Рижівка (Чт-Пт,Нд)
13:20Глухів — Суми (Пт,Нд)
13:20Глухів — Суми (Пн-Чт,Сб)
13:20Білопілля — Рижівка (Вт)
13:30Білопілля — Супрунівка (Нд)
13:40Шостка — Харків
13:40Суми — Шостка
13:55Ямпіль — Суми ч/з Глухів
13:55Суми — Шалигине (Пт)
13:55Суми — Шалигине (Сб-Чт)
14:05Новгород-Сіверський — Суми
14:15Суми — Путивль (Пн-Пт)
14:23Ободи — Суми (Пт-Нд)
14:25Суми — Степне
14:30Кролевець — Суми
14:30Суми — Ободи (Пн-Чт)
14:35Суми — Глухів
14:44Суми — Конотоп ч/з Буринь
14:45Рижівка — Суми (Чт-Пт,Нд)
14:50Шостка — Суми
15:00Харків — Шостка
15:10Суми — Кролевець ч/з Воргол
15:11Білопілля — Суми
15:20Суми — Дружба
15:20Путивль — Суми (Пт,Нд)
15:25Суми — Бошівка (Пн)
15:35Свеса — Суми
15:45Суми — Глухів (Сб-Чт)
15:50Білопілля — Суми (Нд)
16:00Білопілля — Безсалівка
16:05Суми — Кролевець ч/з Глухів (Сб-Чт)
16:10Шостка — Суми (Пт)
16:10Шостка — Суми (Сб-Чт)
16:20Суми — Зноб-Новгородське
16:20Ободи — Суми (Пн-Чт)
16:20Ободи — Суми (Пт,Нд)
16:29Суми — Конотоп (Пт)
16:35Суми — Шостка (Сб-Чт)
16:40Білопілля — Сергіївка ч/з Супрунівка (Пт)
16:40Шалигине — Суми
16:50Суми — Шостка (Нд-Вт,Чт)
17:00Суми — Москва (РФ)
17:00Новгород-Сіверський — Суми
17:00Суми — Новгород-Сіверський (Сб-Чт)
17:15Суми — Свеса
17:17Руднєве — Суми
17:19Бошівка — Суми (Нд)
17:27Кролевець — Суми ч/з Глухів
17:40Суми — Ободи (Пт-Сб)
17:45Ромни — Конотоп
18:03Шостка — Суми
18:05Харків — Глухів
18:08Суми — Ворожба
18:09Суми — Слобода
18:10Сопич — Суми (Нд)
18:25Ворожба — Суми
18:25Кролевець — Суми ч/з Воргол
18:35Суми — Путивль (Пт,Нд)
18:45Глухів — Суми
18:50Суми — Ободи (Пт)
18:52Суми — Шостка (Сб-Чт)
19:20Шостка — Суми (Пн-Сб)
19:20Шостка — Суми (Нд)
19:33Зноб-Новгородське — Суми
19:35Суми — Шалигине (Пт)
19:35Суми — Шалигине (Сб-Чт)
19:40Суми — Конотоп ч/з Буринь (Сб-Чт)
19:40Ободи — Суми (Пт-Сб)
19:56Конотоп — Суми ч/з Буринь
20:10Суми — Бошівка (Нд)
20:10Глухів — Суми (Сб-Чт)
20:45Курськ (РФ) — Суми
20:48Конотоп — Суми (Пт)
20:55Шостка — Суми

за маршрутами автобусів

Бошівка — Суми
07:55(Пн) 17:19(Нд)

Білопілля — Безсалівка
07:00(Ср) 07:00(Чт-Вт) 11:30(Ср) 11:30(Чт-Пн) 16:00

Білопілля — Куянівка
10:20(Ср,Пт)

Білопілля — Ободи ч/з Волфине
06:00(Пт) 12:00(Пт)

Білопілля — Рижівка
06:20(Ср,Сб) 08:10(Вт) 13:20(Вт)

Білопілля — Сергіївка ч/з Супрунівка
06:10(Пн) 12:30(Пн) 16:40(Пт)

Білопілля — Суми
05:40 07:39 08:10(Пн-Пт) 15:11 15:50(Нд)

Білопілля — Супрунівка
06:00(Ср,Пт,Нд) 12:30(Ср,Пт) 13:30(Нд)

Білопілля — Терещенки ч/з Куянівка
05:20(Ср,Пт) 13:00(Ср,Пт)

Білопілля — Товста
05:00(Пн-Пт) 12:15(Пн-Пт)

Ворожба — Суми
09:35(Сб-Вт,Чт) 09:35(Ср,Пт) 12:33 18:25

Глухів — Суми
06:45(Пн-Пт) 07:21(Пн-Сб) 13:20(Пт,Нд) 13:20(Пн-Чт,Сб) 18:45 20:10(Сб-Чт)

Глухів — Харків
12:05

Дружба — Суми
09:00

Зноб-Новгородське — Суми
19:33

Конотоп — Суми
20:48(Пт)

Конотоп — Суми ч/з Буринь
11:21 19:56

Кролевець — Суми
10:00 14:30

Кролевець — Суми ч/з Воргол
08:55 18:25

Кролевець — Суми ч/з Глухів
17:27

Курськ (РФ) — Суми
20:45

Леонтіївка — Суми
07:30(Вт,Чт)

Москва (РФ) — Суми
08:00

Новгород-Сіверський — Суми
14:05 17:00

Ободи — Суми
06:30(Сб) 09:10 11:10(Пт-Нд) 14:23(Пт-Нд) 16:20(Пн-Чт) 16:20(Пт,Нд) 19:40(Пт-Сб)

Путивль — Суми
15:20(Пт,Нд)

Рижівка — Білопілля
07:20(Ср,Сб)

Рижівка — Суми
09:30(Чт-Нд) 14:45(Чт-Пт,Нд)

Ромни — Конотоп
17:45

Руднєве — Суми
10:20 17:17

Свеса — Суми
09:20 15:35

Слобода — Суми
07:30(Пт-Пн,Ср)

Сопич — Суми
18:10(Нд)

Суми — Бошівка
15:25(Пн) 20:10(Нд)

Суми — Ворожба
09:10 11:55 18:08

Суми — Глухів
08:45(Пт,Нд) 08:50(Пн-Чт,Сб) 11:40(Пн-Чт,Сб) 12:55(Пн-Пт) 14:35 15:45(Сб-Чт)

Суми — Дружба
15:20

Суми — Зноб-Новгородське
09:05 16:20

Суми — Конотоп
08:04 09:25 16:29(Пт)

Суми — Конотоп ч/з Буринь
06:14 11:32(Сб-Чт) 14:44 19:40(Сб-Чт)

Суми — Кролевець ч/з Воргол
11:25 15:10

Суми — Кролевець ч/з Глухів
07:30 12:50(Нд-Пт) 16:05(Сб-Чт)

Суми — Курськ (РФ)
07:55

Суми — Леонтіївка
12:45(Вт,Чт)

Суми — Москва (РФ)
17:00

Суми — Новгород-Сіверський
07:53 17:00(Сб-Чт)

Суми — Ободи
07:14 09:15(Сб) 12:30(Пн,Ср-Чт) 12:30(Пт-Нд) 14:30(Пн-Чт) 17:40(Пт-Сб) 18:50(Пт)

Суми — Путивль
10:50(Пн-Пт) 10:50(Сб-Нд) 14:15(Пн-Пт) 18:35(Пт,Нд)

Суми — Рижівка
08:10(Чт-Нд) 13:20(Ср,Сб) 13:20(Чт-Пт,Нд)

Суми — Руднєве
06:45 13:10

Суми — Свеса
08:35 17:15

Суми — Слобода
12:45(Пт-Пн,Ср) 18:09

Суми — Сопич ч/з Глухів
11:40(Нд)

Суми — Степне
14:25

Суми — Шалигине
10:10 13:55(Пт) 13:55(Сб-Чт) 19:35(Пт) 19:35(Сб-Чт)

Суми — Шостка
06:05 06:30 08:20 09:40 10:30(Ср,Пт-Сб) 11:05 11:55 13:40 16:35(Сб-Чт) 16:50(Нд-Вт,Чт) 18:52(Сб-Чт)

Суми — Шостка ч/з Глухів
12:30

Суми — Ямпіль ч/з Глухів
07:00

Харків — Глухів
18:05

Харків — Шостка
15:00

Шалигине — Суми
08:40 12:20 16:40

Шостка — Суми
08:30 09:35 11:05 12:35 14:50 16:10(Пт) 16:10(Сб-Чт) 18:03 19:20(Пн-Сб) 19:20(Нд) 20:55

Шостка — Харків
13:40

Ямпіль — Суми ч/з Глухів
13:55

Інформація оновлена: 16.12.2019