Автовокзал Липова Долина

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Горького, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05452-51172

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:20Липова Долина — Суми ч/з Беєве
05:25Липова Долина — Суми ч/з Семенівка
06:00Ромни — Харків
06:05Липова Долина — Суми (Пн-Сб)
06:10Лучка — Суми
07:00Липова Долина — Суми (Пн-Сб)
07:50Яганівка — Суми (Нд)
07:50Лебедин — Ромни ч/з Липова Долина
07:50Суми — Гадяч
07:50Яганівка — Суми (Пн,Ср,Пт)
07:50Липова Долина — Суми (Вт,Чт,Сб)
08:25Семенівка — Ромни ч/з Капустинці (Ср)
08:25Семенівка — Ромни (Чт-Вт)
08:45Липова Долина — Суха Грунь (Пн-Пт)
09:35Конотоп — Полтава (Пт,Нд)
09:55Гадяч — Суми
10:40Ромни — Лебедин ч/з Липова Долина
11:10Липова Долина — Суми
11:40Ромни — Саї ч/з Семенівка
11:57Суми — Лучка
12:00Суми — Липова Долина (Нд)
12:35Харків — Ромни
12:50Липова Долина — Суми
13:30Лучка — Суми
13:43Саї — Ромни ч/з Семенівка (Ср)
13:43Саї — Ромни ч/з Семенівка (Чт-Вт)
14:20Липова Долина — Суми
14:25Суми — Яганівка (Ср,Пт,Нд)
15:00Липова Долина — Суми ч/з Беєве (Пт,Нд)
15:25Суми — Гадяч
15:30Ромни — Харків
15:45Яганівка — Суми (Ср,Пт,Нд)
15:45Липова Долина — Суми (Пн-Вт,Чт,Сб)
16:05Ромни — Семенівка ч/з Капустинці (Ср)
16:05Ромни — Семенівка (Чт-Вт)
16:10Лебедин — Ромни ч/з Липова Долина
16:30Липова Долина — Суми (Пт,Нд)
17:40Гадяч — Суми
18:20Ромни — Лебедин ч/з Липова Долина
19:05Полтава — Конотоп (Пт,Нд)
20:26Харків — Ромни
20:29Суми — Лучка

за маршрутами автобусів

Гадяч — Суми
09:55 17:40

Конотоп — Полтава
09:35(Пт,Нд)

Лебедин — Ромни ч/з Липова Долина
07:50 16:10

Липова Долина — Суми
06:05(Пн-Сб) 07:00(Пн-Сб) 07:50(Вт,Чт,Сб) 11:10 12:50 14:20 15:45(Пн-Вт,Чт,Сб) 16:30(Пт,Нд)

Липова Долина — Суми ч/з Беєве
05:20 15:00(Пт,Нд)

Липова Долина — Суми ч/з Семенівка
05:25

Липова Долина — Суха Грунь
08:45(Пн-Пт)

Лучка — Суми
06:10 13:30

Полтава — Конотоп
19:05(Пт,Нд)

Ромни — Лебедин ч/з Липова Долина
10:40 18:20

Ромни — Саї ч/з Семенівка
11:40

Ромни — Семенівка
16:05(Чт-Вт)

Ромни — Семенівка ч/з Капустинці
16:05(Ср)

Ромни — Харків
06:00 15:30

Саї — Ромни ч/з Семенівка
13:43(Ср) 13:43(Чт-Вт)

Семенівка — Ромни
08:25(Чт-Вт)

Семенівка — Ромни ч/з Капустинці
08:25(Ср)

Суми — Гадяч
07:50 15:25

Суми — Липова Долина
12:00(Нд)

Суми — Лучка
11:57 20:29

Суми — Яганівка
14:25(Ср,Пт,Нд)

Харків — Ромни
12:35 20:26

Яганівка — Суми
07:50(Нд) 07:50(Пн,Ср,Пт) 15:45(Ср,Пт,Нд)

Інформація оновлена: 16.12.2019