Автовокзал Липова Долина

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Горького, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05452-51172

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

01:00Харків — Чернігів (Пн)
05:20Липова Долина — Суми
06:00Липова Долина — Столярове (Чт)
06:00Липова Долина — Столярове (Вт)
06:00Ромни — Харків
06:05Липова Долина — Суми
06:10Лучка — Суми
06:20Гадяч — Суми (Пн,Чт-Пт)
06:50Липова Долина — Суми (Пн-Пт)
07:00Липова Долина — Суми
07:30Липова Долина — Лучка (Пн-Пт)
07:45Лебедин — Ромни
07:50Яганівка — Суми (Вт,Чт,Сб-Нд)
07:50Суми — Гадяч
07:50Липова Долина — Суми (Пн,Ср,Пт)
08:25Семенівка — Ромни
08:30Лебедин — Київ ч/з Ромни
08:45Липова Долина — Суми ч/з Калінінське (Пн-Пт)
08:55Липова Долина — Суми ч/з Недригайлів
09:35Конотоп — Полтава
09:55Гадяч — Суми
10:40Ромни — Лебедин
11:00Липова Долина — Суми
11:02Липова Долина — Лучка (Пн-Пт)
11:40Ромни — Семенівка
11:57Суми — Лучка
12:00Липова Долина — Столярове (Чт)
12:00Липова Долина — Столярове (Вт,Пт)
12:00Суми — Байрак (Нд)
12:10Липова Долина — Великий Ліс (Пн,Ср,Пт)
12:15Лебедин — Дніпропетровськ
12:30Липова Долина — Капустинці (Вт,Чт)
12:35Харків — Ромни
12:50Липова Долина — Суми
13:00Талалаївка — Харків (Вт)
13:02Липова Долина — Грабщина (Пн,Ср,Пт)
13:30Лучка — Суми
13:43Семенівка — Ромни
13:55Харків — Талалаївка (Пн)
13:55Харків — Прилуки (Пн)
14:00Липова Долина — Капустинці (Пт)
14:20Липова Долина — Суми
14:25Суми — Яганівка (Вт,Чт-Нд)
15:00Липова Долина — Суми
15:25Суми — Гадяч
15:30Ромни — Харків
15:42Ромни — Дніпропетровськ
15:45Яганівка — Суми (Вт,Чт-Нд)
15:45Липова Долина — Суми (Пн,Ср)
16:05Ромни — Семенівка
16:10Лебедин — Ромни
16:30Липова Долина — Суми ч/з Недригайлів
16:35Суми — Гадяч (Пн,Чт-Пт)
16:40Київ — Лебедин ч/з Ромни (Пн-Вт)
17:40Гадяч — Суми
18:20Ромни — Лебедин
18:50Дніпропетровськ — Лебедин
19:05Полтава — Конотоп
20:26Харків — Ромни
20:29Суми — Лучка
22:43Чернігів — Харків (Вт)

за маршрутами автобусів

Гадяч — Суми
06:20(Пн,Чт-Пт) 09:55 17:40

Дніпропетровськ — Лебедин
18:50

Київ — Лебедин ч/з Ромни
16:40(Пн-Вт)

Конотоп — Полтава
09:35

Лебедин — Дніпропетровськ
12:15

Лебедин — Київ ч/з Ромни
08:30

Лебедин — Ромни
07:45 16:10

Липова Долина — Великий Ліс
12:10(Пн,Ср,Пт)

Липова Долина — Грабщина
13:02(Пн,Ср,Пт)

Липова Долина — Капустинці
12:30(Вт,Чт) 14:00(Пт)

Липова Долина — Лучка
07:30(Пн-Пт) 11:02(Пн-Пт)

Липова Долина — Столярове
06:00(Чт) 06:00(Вт) 12:00(Чт) 12:00(Вт,Пт)

Липова Долина — Суми
05:20 06:05 06:50(Пн-Пт) 07:00 07:50(Пн,Ср,Пт) 11:00 12:50 14:20 15:00 15:45(Пн,Ср)

Липова Долина — Суми ч/з Калінінське
08:45(Пн-Пт)

Липова Долина — Суми ч/з Недригайлів
08:55 16:30

Лучка — Суми
06:10 13:30

Полтава — Конотоп
19:05

Ромни — Дніпропетровськ
15:42

Ромни — Лебедин
10:40 18:20

Ромни — Семенівка
11:40 16:05

Ромни — Харків
06:00 15:30

Семенівка — Ромни
08:25 13:43

Суми — Байрак
12:00(Нд)

Суми — Гадяч
07:50 15:25 16:35(Пн,Чт-Пт)

Суми — Лучка
11:57 20:29

Суми — Яганівка
14:25(Вт,Чт-Нд)

Талалаївка — Харків
13:00(Вт)

Харків — Прилуки
13:55(Пн)

Харків — Ромни
12:35 20:26

Харків — Талалаївка
13:55(Пн)

Харків — Чернігів
01:00(Пн)

Чернігів — Харків
22:43(Вт)

Яганівка — Суми
07:50(Вт,Чт,Сб-Нд) 15:45(Вт,Чт-Нд)

Інформація оновлена: 07.07.2014