Автовокзал Путивль

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Кірова, 55а (показати на мапі)

Телефон довідки: 05442-54934

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:25Путивль — Рівне (Пн,Ср,Пт,Нд)
04:40Путивль — Гірки (Ср,Нд)
04:40Путивль — Бунякине (Вт,Чт)
04:45Путивль — Веселе (Ср,Нд)
04:50Путивль — Юр'єве (Пн,Ср,Пт,Нд)
04:50Путивль — Козаче (Пт,Нд)
04:50Путивль — Чаплищи (Нд)
05:00Путивль — Бунякине (Пн,Пт)
05:00Путивль — Буринь
05:20Путивль — Кочерги (Пн,Ср,Пт)
05:48Путивль — Суми (Пн-Сб)
06:00Путивль — Мачулища (Вт)
06:00Путивль — Скуносове (Ср,Нд)
06:00Шостка — Суми
06:25Глухів — Суми (Пн-Пт)
06:40Кролевець — Суми (Пн,Сб)
06:50Кролевець — Суми
06:50Путивль — Ромни
06:55Путивль — Ротівка (Пн,Ср,Пт,Нд)
07:00Путивль — Монастир (Сб)
07:00Путивль — Красне (Ср)
07:00Путивль — Кочерги (Нд)
07:10Путивль — Старі Гончарі (Нд)
07:10Путивль — Суми
07:10Суми — Шостка
07:20Шостка — Суми
07:25Путивль — Мазівка (Пн,Ср,Пт,Нд)
07:32Шалигине — Суми
07:45Кролевець — Суми
07:50Дружба — Суми (Вт-Чт,Сб-Нд)
07:50Суми — Шостка
07:55Суми — Руднєве
07:58Шостка — Суми (Пн-Сб)
08:00Суми — Ямпіль
08:10Путивль — Буринь
08:15Свеса — Суми
08:15Суми — Кролевець ч/з Воргол
08:20Путивль — Красне (Нд)
08:30Суми — Кролевець ч/з Глухів
08:30Дружба — Суми (Пн,Пт)
08:35Шостка — Суми
08:40Путивль — Конотоп
08:52Кролевець — Суми
08:55Суми — Новгород-Сіверський
09:05Глухів — Полтава (Сб)
09:10Руднєве — Суми
09:15Зноб-Новгородське — Суми
09:20Суми — Шостка
09:30Путивль — Нова Слобода (Нд)
09:32Шостка — Ромни
09:35Зноб-Новгородське — Суми
09:45Суми — Зноб-Новгородське
09:50Путивль — Чаплищи (Нд)
09:55Суми — Глухів
09:55Шостка — Суми (Нд-Пт)
10:10Суми — Свеса
10:20Ромни — Шостка
10:30Путивль — Скуносове (Ср,Нд)
10:40Путивль — Буринь
10:45Глухів — Харків (Пн-Вт)
11:00Путивль — Мазівка (Ср,Нд)
11:00Путивль — Рівне (Нд)
11:00Путивль — Веселе (Ср,Нд)
11:05Суми — Шостка (Пн-Вт)
11:05Шалигине — Суми
11:10Суми — Середина-Буда (Пт,Нд)
11:15Суми — Шалигине
11:25Шостка — Суми
11:30Путивль — Ротівка (Ср,Нд)
11:30Путивль — Мазівка (Пн)
11:35Суми — Глухів (Пн)
11:40Суми — Шостка (Ср,Пт-Сб)
12:00Путивль — Красне (Нд)
12:00Путивль — Нова Слобода (Пн,Пт)
12:10Путивль — Старі Гончарі (Нд)
12:10Путивль — Кочерги (Ср)
12:10Суми — Шостка
12:15Глухів — Суми
12:20Шостка — Харків
12:30Суми — Кролевець ч/з Воргол
12:36Ямпіль — Суми
12:45Новгород-Сіверський — Суми
12:50Путивль — Рівне (Пн,Ср)
12:55Путивль — Буринь
12:55Суми — Шостка
13:00Путивль — Бунякине (Вт,Чт)
13:00Путивль — Мачулища (Вт)
13:00Путивль — Юр'єве (Ср,Пт,Нд)
13:00Путивль — Монастир (Сб)
13:00Путивль — Красне (Ср)
13:05Глухів — Суми (Пт)
13:10Путивль — Кочерги (Нд)
13:10Суми — Глухів (Пн-Пт)
13:15Кролевець — Суми
13:45Шостка — Суми
13:45Суми — Шостка
13:50Путивль — Козаче (Пт,Нд)
13:58Путивль — Суми (Пт,Нд)
13:58Путивль — Суми (Пн)
14:00Суми — Зноб-Новгородське
14:05Глухів — Суми (Пт)
14:17Суми — Руднєве
14:20Суми — Кролевець ч/з Воргол
14:25Суми — Шостка
14:30Путивль — Мазівка (Ср,Пт)
14:30Путивль — Гірки (Ср,Нд)
14:30Свеса — Суми
14:40Путивль — Конотоп
14:55Суми — Шостка (Сб-Чт)
15:00Шостка — Суми
15:10Глухів — Ромни (Пт)
15:15Суми — Шалигине
15:20Путивль — Рівне (Пт)
15:20Суми — Степне
15:30Путивль — Ротівка (Пт)
15:30Шалигине — Суми
15:45Суми — Глухів
15:50Новгород-Сіверський — Суми
16:00Путивль — Кочерги (Пт)
16:00Руднєве — Суми (Пн-Сб)
16:00Ромни — Шостка
16:00Руднєве — Суми (Нд)
16:10Харків — Шостка
16:15Кролевець — Суми
16:20Путивль — Буринь
16:22Суми — Кролевець ч/з Воргол
16:35Суми — Дружба
16:35Глухів — Суми (Нд)
16:45Путивль — Веселе (Пт)
16:45Полтава — Глухів (Нд)
16:50Шостка — Суми (Вт)
16:50Шостка — Суми (Пн)
16:52Суми — Глухів
17:00Суми — Шостка (Пн-Сб)
17:10Кролевець — Суми
17:14Суми — Кролевець ч/з Глухів
17:15Путивль — Юр'єве (Пт)
17:15Середина-Буда — Суми (Пт,Нд)
17:15Шостка — Суми
17:30Путивль — Гірки (Пт)
17:30Суми — Зноб-Новгородське
17:40Глухів — Суми
17:45Суми — Шостка (Пт)
17:48Суми — Шостка (Сб-Чт)
18:05Шостка — Ромни
18:05Шостка — Суми
18:05Суми — Шостка (Нд-Вт,Чт)
18:10Суми — Глухів (Пт)
18:15Суми — Новгород-Сіверський
18:15Путивль — Конотоп (Пн-Чт,Сб)
18:20Суми — Свеса
18:25Зноб-Новгородське — Суми
18:51Суми — Кролевець (Пт,Нд)
18:55Шостка — Суми
18:55Суми — Шостка (Пн-Чт)
19:10Путивль — Конотоп (Пт,Нд)
19:15Глухів — Суми
19:16Суми — Глухів (Пт)
19:25Харків — Глухів
19:30Шостка — Суми
19:55Суми — Шостка (Сб-Чт)
19:58Суми — Шостка (Пт)
20:00Путивль — Буринь (Пт,Нд)
20:47Суми — Шалигине

за маршрутами автобусів

Глухів — Полтава
09:05(Сб)

Глухів — Ромни
15:10(Пт)

Глухів — Суми
06:25(Пн-Пт) 12:15 13:05(Пт) 14:05(Пт) 16:35(Нд) 17:40 19:15

Глухів — Харків
10:45(Пн-Вт)

Дружба — Суми
07:50(Вт-Чт,Сб-Нд) 08:30(Пн,Пт)

Зноб-Новгородське — Суми
09:15 09:35 18:25

Кролевець — Суми
06:40(Пн,Сб) 06:50 07:45 08:52 13:15 16:15 17:10

Новгород-Сіверський — Суми
12:45 15:50

Полтава — Глухів
16:45(Нд)

Путивль — Бунякине
04:40(Вт,Чт) 05:00(Пн,Пт) 13:00(Вт,Чт)

Путивль — Буринь
05:00 08:10 10:40 12:55 16:20 20:00(Пт,Нд)

Путивль — Веселе
04:45(Ср,Нд) 11:00(Ср,Нд) 16:45(Пт)

Путивль — Гірки
04:40(Ср,Нд) 14:30(Ср,Нд) 17:30(Пт)

Путивль — Козаче
04:50(Пт,Нд) 13:50(Пт,Нд)

Путивль — Конотоп
08:40 14:40 18:15(Пн-Чт,Сб) 19:10(Пт,Нд)

Путивль — Кочерги
05:20(Пн,Ср,Пт) 07:00(Нд) 12:10(Ср) 13:10(Нд) 16:00(Пт)

Путивль — Красне
07:00(Ср) 08:20(Нд) 12:00(Нд) 13:00(Ср)

Путивль — Мазівка
07:25(Пн,Ср,Пт,Нд) 11:00(Ср,Нд) 11:30(Пн) 14:30(Ср,Пт)

Путивль — Мачулища
06:00(Вт) 13:00(Вт)

Путивль — Монастир
07:00(Сб) 13:00(Сб)

Путивль — Нова Слобода
09:30(Нд) 12:00(Пн,Пт)

Путивль — Ромни
06:50

Путивль — Ротівка
06:55(Пн,Ср,Пт,Нд) 11:30(Ср,Нд) 15:30(Пт)

Путивль — Рівне
04:25(Пн,Ср,Пт,Нд) 11:00(Нд) 12:50(Пн,Ср) 15:20(Пт)

Путивль — Скуносове
06:00(Ср,Нд) 10:30(Ср,Нд)

Путивль — Старі Гончарі
07:10(Нд) 12:10(Нд)

Путивль — Суми
05:48(Пн-Сб) 07:10 13:58(Пт,Нд) 13:58(Пн)

Путивль — Чаплищи
04:50(Нд) 09:50(Нд)

Путивль — Юр'єве
04:50(Пн,Ср,Пт,Нд) 13:00(Ср,Пт,Нд) 17:15(Пт)

Ромни — Шостка
10:20 16:00

Руднєве — Суми
09:10 16:00(Пн-Сб) 16:00(Нд)

Свеса — Суми
08:15 14:30

Середина-Буда — Суми
17:15(Пт,Нд)

Суми — Глухів
09:55 11:35(Пн) 13:10(Пн-Пт) 15:45 16:52 18:10(Пт) 19:16(Пт)

Суми — Дружба
16:35

Суми — Зноб-Новгородське
09:45 14:00 17:30

Суми — Кролевець
18:51(Пт,Нд)

Суми — Кролевець ч/з Воргол
08:15 12:30 14:20 16:22

Суми — Кролевець ч/з Глухів
08:30 17:14

Суми — Новгород-Сіверський
08:55 18:15

Суми — Руднєве
07:55 14:17

Суми — Свеса
10:10 18:20

Суми — Середина-Буда
11:10(Пт,Нд)

Суми — Степне
15:20

Суми — Шалигине
11:15 15:15 20:47

Суми — Шостка
07:10 07:50 09:20 11:05(Пн-Вт) 11:40(Ср,Пт-Сб) 12:10 12:55 13:45 14:25 14:55(Сб-Чт) 17:00(Пн-Сб) 17:45(Пт) 17:48(Сб-Чт) 18:05(Нд-Вт,Чт) 18:55(Пн-Чт) 19:55(Сб-Чт) 19:58(Пт)

Суми — Ямпіль
08:00

Харків — Глухів
19:25

Харків — Шостка
16:10

Шалигине — Суми
07:32 11:05 15:30

Шостка — Ромни
09:32 18:05

Шостка — Суми
06:00 07:20 07:58(Пн-Сб) 08:35 09:55(Нд-Пт) 11:25 13:45 15:00 16:50(Вт) 16:50(Пн) 17:15 18:05 18:55 19:30

Шостка — Харків
12:20

Ямпіль — Суми
12:36

Інформація оновлена: 08.07.2014