Автовокзал Путивль

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Кірова, 55а (приховати карту)

Телефон довідки: 05442-54934

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:25Путивль — Рівне (Ср,Пт,Нд)
04:40Путивль — Гірки (Вт)
04:50Путивль — Юр'єве (Ср,Пт,Нд)
05:00Путивль — Мачулища (Вт)
05:00Путивль — Гірки (Чт-Пт,Нд)
05:00Путивль — Буринь
05:20Путивль — Волокитине (Ср,Нд)
05:20Путивль — Суми (Пн-Пт)
05:30Путивль — Веселе (Чт)
05:35Глухів — Суми (Пн-Пт)
06:00Шостка — Суми
06:20Глухів — Суми (Пн-Сб)
06:55Путивль — Ротівка (Ср,Пт,Нд)
07:00Путивль — Нова Слобода (Сб)
07:00Путивль — Красне (Ср)
07:00Москва (РФ) — Суми
07:10Суми — Шостка
07:10Путивль — Суми (Пн-Пт)
07:20Шостка — Суми
07:25Путивль — Мазівка (Нд-Пт)
07:30Путивль — Ст. Гончари (Нд)
07:32Шалигине — Суми
07:40Суми — Кролевець ч/з Воргол
07:45Кролевець — Суми ч/з Воргол
07:50Дружба — Суми
07:50Суми — Шостка
07:55Суми — Руднєве
07:58Шостка — Суми (Пн-Сб)
08:00Суми — Ямпіль ч/з Глухів
08:15Свеса — Суми
08:30Суми — Кролевець ч/з Глухів
08:35Шостка — Суми
08:52Кролевець — Суми
09:00Суми — Новгород-Сіверський
09:10Руднєве — Суми
09:15Зноб-Новгородське — Суми
09:25Суми — Шостка
09:32Шостка — Ромни
09:35Кролевець — Суми ч/з Глухів (Пн-Сб)
09:45Суми — Свеса
09:50Суми — Глухів (Пт,Нд)
09:55Суми — Глухів (Пн-Чт,Сб)
09:55Шостка — Суми
10:10Суми — Зноб-Новгородське
10:20Ромни — Шостка ч/з Буринь
10:40Путивль — Конотоп (Пн,Ср,Пт)
10:40Путивль — Буринь (Пт,Нд)
10:45Глухів — Харків
11:00Путивль — Мазівка (Ср,Пт,Нд)
11:00Путивль — Юр'єве (Нд)
11:00Путивль — Рівне (Нд)
11:05Суми — Шостка
11:05Шалигине — Суми
11:15Суми — Шалигине
11:25Шостка — Суми
11:30Путивль — Ротівка (Ср)
11:40Суми — Шостка (Ср,Пт-Сб)
11:50Путивль — Ст. Гончари (Нд)
12:00Путивль — Мачулища (Вт)
12:10Путивль — Волокитине (Ср,Нд)
12:10Суми — Шостка
12:15Глухів — Суми (Пн-Чт,Сб)
12:15Глухів — Суми (Пт,Нд)
12:20Шостка — Харків
12:30Суми — Кролевець ч/з Воргол
12:35Путивль — Ротівка (Нд)
12:42Ямпіль — Суми ч/з Глухів
12:45Суми — Глухів (Нд)
12:45Суми — Глухів (Пн-Чт,Сб)
12:45Суми — Глухів (Пт)
12:50Путивль — Рівне (Ср)
13:00Путивль — Красне (Ср)
13:00Путивль — Нова Слобода (Сб)
13:00Путивль — Гірки (Чт,Нд)
13:00Путивль — Веселе (Чт)
13:00Путивль — Юр'єве (Ср,Пт)
13:00Путивль — Гірки (Вт)
13:00Новгород-Сіверський — Суми
13:00Суми — Шостка
13:20Кролевець — Суми
13:30Путивль — Буринь
13:45Суми — Шостка ч/з Глухів
13:45Шостка — Суми
13:58Путивль — Суми (Пт,Нд)
14:00Суми — Кролевець ч/з Глухів (Нд-Пт)
14:10Суми — Глухів (Пн-Пт)
14:17Суми — Руднєве
14:25Суми — Шостка
14:30Путивль — Мазівка (Пн-Пт)
14:30Путивль — Гірки (Пт)
14:30Свеса — Суми
14:40Путивль — Конотоп (Пт)
14:50Путивль — Ротівка (Пт)
14:55Суми — Шостка
15:00Шостка — Суми (Сб-Чт)
15:00Шостка — Суми (Пт)
15:15Суми — Шалигине (Пт)
15:15Суми — Шалигине (Сб-Чт)
15:20Суми — Степне
15:30Путивль — Рівне (Пт)
15:30Шалигине — Суми
15:45Суми — Глухів
15:50Новгород-Сіверський — Суми
16:00Путивль — Волокитине (Пт)
16:00Ромни — Шостка
16:00Руднєве — Суми
16:10Харків — Шостка
16:15Кролевець — Суми ч/з Глухів
16:20Путивль — Буринь
16:22Суми — Кролевець ч/з Воргол
16:30Путивль — Юр'єве (Пт)
16:35Суми — Дружба
16:50Шостка — Суми
16:52Суми — Глухів (Сб-Чт)
16:52Суми — Глухів (Пт)
17:00Сопич — Суми (Нд)
17:00Суми — Шостка (Нд-Чт)
17:00Суми — Шостка (Пт)
17:10Кролевець — Суми ч/з Воргол
17:14Суми — Кролевець ч/з Глухів (Сб-Чт)
17:14Суми — Кролевець ч/з Глухів (Пт)
17:15Шостка — Суми
17:30Суми — Зноб-Новгородське
17:40Путивль — Конотоп (Нд)
17:40Глухів — Суми
17:48Суми — Шостка (Сб-Чт)
17:48Суми — Шостка (Пт)
18:00Суми — Москва (РФ)
18:00Суми — Шостка (Нд-Вт,Чт)
18:05Шостка — Суми (Нд)
18:05Шостка — Ромни ч/з Буринь
18:05Шостка — Суми (Пн-Сб)
18:15Суми — Новгород-Сіверський (Сб-Чт)
18:20Суми — Свеса
18:25Зноб-Новгородське — Суми
18:30Суми — Шостка (Сб-Чт)
19:05Глухів — Суми (Сб-Чт)
19:05Глухів — Суми (Пт)
19:15Шостка — Суми
19:25Харків — Глухів
19:50Шостка — Суми
19:58Суми — Шостка (Пт)
20:05Суми — Шостка (Сб-Чт)
20:47Суми — Шалигине (Пт)
20:47Суми — Шалигине (Сб-Чт)

за маршрутами автобусів

Глухів — Суми
05:35(Пн-Пт) 06:20(Пн-Сб) 12:15(Пн-Чт,Сб) 12:15(Пт,Нд) 17:40 19:05(Сб-Чт) 19:05(Пт)

Глухів — Харків
10:45

Дружба — Суми
07:50

Зноб-Новгородське — Суми
09:15 18:25

Кролевець — Суми
08:52 13:20

Кролевець — Суми ч/з Воргол
07:45 17:10

Кролевець — Суми ч/з Глухів
09:35(Пн-Сб) 16:15

Москва (РФ) — Суми
07:00

Новгород-Сіверський — Суми
13:00 15:50

Путивль — Буринь
05:00 10:40(Пт,Нд) 13:30 16:20

Путивль — Веселе
05:30(Чт) 13:00(Чт)

Путивль — Волокитине
05:20(Ср,Нд) 12:10(Ср,Нд) 16:00(Пт)

Путивль — Гірки
04:40(Вт) 05:00(Чт-Пт,Нд) 13:00(Чт,Нд) 13:00(Вт) 14:30(Пт)

Путивль — Конотоп
10:40(Пн,Ср,Пт) 14:40(Пт) 17:40(Нд)

Путивль — Красне
07:00(Ср) 13:00(Ср)

Путивль — Мазівка
07:25(Нд-Пт) 11:00(Ср,Пт,Нд) 14:30(Пн-Пт)

Путивль — Мачулища
05:00(Вт) 12:00(Вт)

Путивль — Нова Слобода
07:00(Сб) 13:00(Сб)

Путивль — Ротівка
06:55(Ср,Пт,Нд) 11:30(Ср) 12:35(Нд) 14:50(Пт)

Путивль — Рівне
04:25(Ср,Пт,Нд) 11:00(Нд) 12:50(Ср) 15:30(Пт)

Путивль — Ст. Гончари
07:30(Нд) 11:50(Нд)

Путивль — Суми
05:20(Пн-Пт) 07:10(Пн-Пт) 13:58(Пт,Нд)

Путивль — Юр'єве
04:50(Ср,Пт,Нд) 11:00(Нд) 13:00(Ср,Пт) 16:30(Пт)

Ромни — Шостка
16:00

Ромни — Шостка ч/з Буринь
10:20

Руднєве — Суми
09:10 16:00

Свеса — Суми
08:15 14:30

Сопич — Суми
17:00(Нд)

Суми — Глухів
09:50(Пт,Нд) 09:55(Пн-Чт,Сб) 12:45(Нд) 12:45(Пн-Чт,Сб) 12:45(Пт) 14:10(Пн-Пт) 15:45 16:52(Сб-Чт) 16:52(Пт)

Суми — Дружба
16:35

Суми — Зноб-Новгородське
10:10 17:30

Суми — Кролевець ч/з Воргол
07:40 12:30 16:22

Суми — Кролевець ч/з Глухів
08:30 14:00(Нд-Пт) 17:14(Сб-Чт) 17:14(Пт)

Суми — Москва (РФ)
18:00

Суми — Новгород-Сіверський
09:00 18:15(Сб-Чт)

Суми — Руднєве
07:55 14:17

Суми — Свеса
09:45 18:20

Суми — Степне
15:20

Суми — Шалигине
11:15 15:15(Пт) 15:15(Сб-Чт) 20:47(Пт) 20:47(Сб-Чт)

Суми — Шостка
07:10 07:50 09:25 11:05 11:40(Ср,Пт-Сб) 12:10 13:00 14:25 14:55 17:00(Нд-Чт) 17:00(Пт) 17:48(Сб-Чт) 17:48(Пт) 18:00(Нд-Вт,Чт) 18:30(Сб-Чт) 19:58(Пт) 20:05(Сб-Чт)

Суми — Шостка ч/з Глухів
13:45

Суми — Ямпіль ч/з Глухів
08:00

Харків — Глухів
19:25

Харків — Шостка
16:10

Шалигине — Суми
07:32 11:05 15:30

Шостка — Ромни
09:32

Шостка — Ромни ч/з Буринь
18:05

Шостка — Суми
06:00 07:20 07:58(Пн-Сб) 08:35 09:55 11:25 13:45 15:00(Сб-Чт) 15:00(Пт) 16:50 17:15 18:05(Нд) 18:05(Пн-Сб) 19:15 19:50

Шостка — Харків
12:20

Ямпіль — Суми ч/з Глухів
12:42

Інформація оновлена: 17.12.2019