Автовокзал Рогатин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Галицька, 8 (приховати карту)

Телефон довідки: 03435-21499

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Бурштин — Львів
06:00Черче — Івано-Франківськ
06:00Рогатин — Новий Розділ
06:30Рогатин — Івано-Франківськ
06:35Івано-Франківськ — Рівне
06:35Івано-Франківськ — Рівне
06:45Рогатин — Чесники
06:45Стратин — Івано-Франківськ
07:00Рогатин — Фрага
07:00Липівка — Івано-Франківськ
07:00Рогатин — Лучинці
07:20Черче — Тернопіль
07:20Долиняни — Івано-Франківськ
07:30Івано-Франківськ — Львів
07:35Дички — Івано-Франківськ
07:45Руда — Івано-Франківськ
07:50Рогатин — Заланів
07:50Рогатин — Чесники
07:55Івано-Франківськ — Тернопіль
07:55Помонята — Івано-Франківськ
08:00Луковець-Журівський — Івано-Франківськ
08:00Бережани — Трускавець
08:00Рогатин — Черче (санаторій)
08:00Бурштин — Львів
08:10Поляниця (Буковель) — Луцьк
08:25Уїзд — Івано-Франківськ
08:30Рогатин — Калуш
08:40Верхня Липиця — Івано-Франківськ
08:45Броди — Івано-Франківськ
08:55Городенка — Львів
08:55Калуш — Тернопіль
09:00Львів — Івано-Франківськ
09:05Галич — Львів
09:15Любша — Івано-Франківськ
09:20Львів — Кути
09:30Моршин — Тернопіль
09:40Рогатин — Букачівці
09:40Львів — Івано-Франківськ
09:50Рогатин — Калуш
09:50Рогатин — Новий Розділ
10:05Яремче — Львів
10:05Рогатин — Івано-Франківськ
10:10Тернопіль — Трускавець
10:25Кути — Львів
10:40Івано-Франківськ — Варшава (Пол)
10:45Львів — Івано-Франківськ
10:50Івано-Франківськ — Черче
11:00Рогатин — Івано-Франківськ
11:10Самбір — Тернопіль
11:15Рогатин — Новий Розділ
11:15Львів — Чернівці
11:15Львів — Чернівці
11:15Коломия — Львів
11:20Івано-Франківськ — Стратин
11:40Черче — Івано-Франківськ
11:40Івано-Франківськ — Дички
11:45Рогатин — Букачівці
11:45Ворохта — Львів
11:50Сокаль — Івано-Франківськ
11:55Рогатин — Світанок
12:05Івано-Франківськ — Черче
12:10Долина — Тернопіль
12:18Львів — Івано-Франківськ
12:30Львів — Івано-Франківськ
12:34Рогатин — Васючин
12:35Львів — Косів
12:35Івано-Франківськ — Уїзд
12:40Черче — Івано-Франківськ
12:45Чернівці — Львів
13:00Яремче — Львів
13:10Івано-Франківськ — Долиняни
13:10Стратин — Івано-Франківськ
13:15Івано-Франківськ — Варшава (Пол)
13:15Івано-Франківськ — Варшава (Пол)
13:25Рогатин — Калуш
13:30Рівне — Івано-Франківськ
13:30Івано-Франківськ — Львів
13:30Рівне — Івано-Франківськ
13:45Бурштин — Львів
13:50Дички — Івано-Франківськ
13:55Тернопіль — Самбір
14:15Рогатин — Івано-Франківськ
14:15Рогатин — Виспа
14:20Калуш — Прага (Чех)
14:20Рогатин — Стратин
14:25Уїзд — Івано-Франківськ
14:30Чернівці — Львів
14:30Рогатин — Миколаїв
14:30Рогатин — Тернопіль
14:30Чернівці — Львів
14:40Львів — Івано-Франківськ
14:45Тернопіль — Івано-Франківськ
14:50Івано-Франківськ — Львів
14:50Івано-Франківськ — Верхня Липиця
15:00Івано-Франківськ — Львів
15:05Мамалига — Бидгощ (Пол)
15:10Івано-Франківськ — Черче
15:20Долиняни — Івано-Франківськ
15:30Івано-Франківськ — Луковець-Журівський
15:30Івано-Франківськ — Броди
15:30Заліщики — Кралупи-на-Влтаві (Чех)
15:30Заліщики — Кралупи-на-Влтаві (Чех)
15:35Коломия — Плзень (Чех)
15:40Львів — Городенка
15:45Рогатин — Івано-Франківськ
16:00Рогатин — Львів
16:00Львів — Ворохта
16:01Хуст — Хмельницький
16:05Тернопіль — Моршин
16:10Верхня Липиця — Івано-Франківськ
16:10Рогатин — Калуш
16:10Івано-Франківськ — Сокаль
16:20Коломия — Познань (Пол)
16:20Хмельницький — Хуст
16:25Івано-Франківськ — Львів
16:30Трускавець — Бережани
16:30Львів — Коломия
16:30Тернопіль — Калуш
16:50Івано-Франківськ — Львів
17:09Рогатин — Васючин
17:10Рогатин — Журавеньки
17:25Івано-Франківськ — Помонята
17:28Львів — Івано-Франківськ
17:30Рогатин — Світанок
17:30Рогатин — Виспа
17:30Рогатин — Липівка
17:40Рогатин — Калуш
17:45Рогатин — Стратин
17:55Косів — Львів
18:05Львів — Яремче
18:05Трускавець — Тернопіль
18:05Рогатин — Уїзд
18:10Івано-Франківськ — Дички
18:20Львів — Бурштин
18:25Львів — Івано-Франківськ
18:30Тернопіль — Долина
18:40Луцьк — Поляниця (Буковель)
18:40Рогатин — Стратин
18:40Долина — Варшава (Пол)
18:55Івано-Франківськ — Уїзд
19:10Коломия — Варшава (Пол)
19:10Коломия — Варшава (Пол)
19:15Івано-Франківськ — Долиняни
19:20Косів — Познань (Пол)
19:55Львів — Чернівці
19:55Тернопіль — Черче
20:00Івано-Франківськ — Львів
20:00Кам'янець-Подільський — Зелена Гура (Пол)
20:20Калуш — Варшава (Пол)

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Броди
15:30

Івано-Франківськ — Варшава (Пол)
10:40 13:15 13:15

Івано-Франківськ — Верхня Липиця
14:50

Івано-Франківськ — Дички
11:40 18:10

Івано-Франківськ — Долиняни
13:10 19:15

Івано-Франківськ — Луковець-Журівський
15:30

Івано-Франківськ — Львів
07:30 13:30 14:50 15:00 16:25 16:50 20:00

Івано-Франківськ — Помонята
17:25

Івано-Франківськ — Рівне
06:35 06:35

Івано-Франківськ — Сокаль
16:10

Івано-Франківськ — Стратин
11:20

Івано-Франківськ — Тернопіль
07:55

Івано-Франківськ — Уїзд
12:35 18:55

Івано-Франківськ — Черче
10:50 12:05 15:10

Бережани — Трускавець
08:00

Броди — Івано-Франківськ
08:45

Бурштин — Львів
06:00 08:00 13:45

Верхня Липиця — Івано-Франківськ
08:40 16:10

Ворохта — Львів
11:45

Галич — Львів
09:05

Городенка — Львів
08:55

Дички — Івано-Франківськ
07:35 13:50

Долина — Варшава (Пол)
18:40

Долина — Тернопіль
12:10

Долиняни — Івано-Франківськ
07:20 15:20

Заліщики — Кралупи-на-Влтаві (Чех)
15:30 15:30

Калуш — Варшава (Пол)
20:20

Калуш — Прага (Чех)
14:20

Калуш — Тернопіль
08:55

Кам'янець-Подільський — Зелена Гура (Пол)
20:00

Коломия — Варшава (Пол)
19:10 19:10

Коломия — Львів
11:15

Коломия — Плзень (Чех)
15:35

Коломия — Познань (Пол)
16:20

Косів — Львів
17:55

Косів — Познань (Пол)
19:20

Кути — Львів
10:25

Липівка — Івано-Франківськ
07:00

Луковець-Журівський — Івано-Франківськ
08:00

Луцьк — Поляниця (Буковель)
18:40

Львів — Івано-Франківськ
09:00 09:40 10:45 12:18 12:30 14:40 17:28 18:25

Львів — Бурштин
18:20

Львів — Ворохта
16:00

Львів — Городенка
15:40

Львів — Коломия
16:30

Львів — Косів
12:35

Львів — Кути
09:20

Львів — Чернівці
11:15 11:15 19:55

Львів — Яремче
18:05

Любша — Івано-Франківськ
09:15

Мамалига — Бидгощ (Пол)
15:05

Моршин — Тернопіль
09:30

Поляниця (Буковель) — Луцьк
08:10

Помонята — Івано-Франківськ
07:55

Рогатин — Івано-Франківськ
06:30 10:05 11:00 14:15 15:45

Рогатин — Букачівці
09:40 11:45

Рогатин — Васючин
12:34 17:09

Рогатин — Виспа
14:15 17:30

Рогатин — Журавеньки
17:10

Рогатин — Заланів
07:50

Рогатин — Калуш
08:30 09:50 13:25 16:10 17:40

Рогатин — Липівка
17:30

Рогатин — Лучинці
07:00

Рогатин — Львів
16:00

Рогатин — Миколаїв
14:30

Рогатин — Новий Розділ
06:00 09:50 11:15

Рогатин — Світанок
11:55 17:30

Рогатин — Стратин
14:20 17:45 18:40

Рогатин — Тернопіль
14:30

Рогатин — Уїзд
18:05

Рогатин — Фрага
07:00

Рогатин — Черче (санаторій)
08:00

Рогатин — Чесники
06:45 07:50

Руда — Івано-Франківськ
07:45

Рівне — Івано-Франківськ
13:30 13:30

Самбір — Тернопіль
11:10

Сокаль — Івано-Франківськ
11:50

Стратин — Івано-Франківськ
06:45 13:10

Тернопіль — Івано-Франківськ
14:45

Тернопіль — Долина
18:30

Тернопіль — Калуш
16:30

Тернопіль — Моршин
16:05

Тернопіль — Самбір
13:55

Тернопіль — Трускавець
10:10

Тернопіль — Черче
19:55

Трускавець — Бережани
16:30

Трускавець — Тернопіль
18:05

Уїзд — Івано-Франківськ
08:25 14:25

Хмельницький — Хуст
16:20

Хуст — Хмельницький
16:01

Чернівці — Львів
12:45 14:30 14:30

Черче — Івано-Франківськ
06:00 11:40 12:40

Черче — Тернопіль
07:20

Яремче — Львів
10:05 13:00

Інформація оновлена: 17.11.2018