Автовокзал Валки

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пр-т Героїв Чорнобиля, 15 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05753-51352

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:33Чернігів — Харків
04:50Валки — Харків
05:00Валки — Харків ч/з Перекіп
05:40Валки — Харків
05:50Валки — Ков’яги
05:50Валки — Нова Водолага
06:00Валки — Вишневе (Чт)
06:00Валки — Бугаївка (Ср,Пт)
06:20Валки — Харків
06:25Валки — Старий Мерчик (кр Сб-Нд)
06:35Миколо-Комишувата — Харків
06:35Валки — Заміське
06:50Валки — Харків
07:00Коломак — Харків ч/з Різуненкове
07:05Валки — Ков’яги
07:12Майдан — Харків
07:25Коломак — Харків ч/з Латишівка
07:25Валки — Огульці (Ср,Пт)
07:40Новоселівка — Харків
07:50Валки — Харків
07:55Валки — Заміське
08:00Миколо-Комишувата — Харків
08:20Валки — Харків
08:30Валки — Новоселівка (Ср)
08:30Валки — Ков’яги
08:45Валки — Харків
09:00Валки — Бугаївка (Нд)
09:08Харків — Дублянка
09:10Харків — Полтава
09:20Валки — Харків
09:38Харків — Київ
09:40Харків — Кропивницький (Вт,Чт-Пт,Нд)
09:50Валки — Ков’яги
10:00Валки — Харків
10:05Харків — Миколо-Комишувата
10:30Валки — Харків
11:00Валки — Нова Водолага
11:00Харків — Майдан
11:11Харків — Коломак ч/з Різуненкове
11:15Валки — Старий Мерчик (кр Сб-Нд)
11:25Харків — Новоселівка
11:35Харків — Київ
11:45Валки — Харків
11:55Валки — Ков’яги
12:00Валки — Бугаївка (Ср,Пт)
12:05Миколо-Комишувата — Харків
12:20Харків — Коломак ч/з Латишівка
12:30Валки — Огульці (Ср,Пт)
12:40Валки — Харків
13:00Валки — Харків
13:00Валки — Заміське
13:00Харків — Миколо-Комишувата
13:03Полтава — Краматорськ
13:05Валки — Вишневе (Чт)
13:35Коломак — Харків ч/з Різуненкове
13:40Валки — Ков’яги
13:45Майдан — Харків
14:00Валки — Харків
14:00Харків — Коломак ч/з Різуненкове
14:05Валки — Новоселівка (Ср)
14:10Валки — Бугаївка (Нд)
14:20Новоселівка — Харків
14:50Коломак — Харків ч/з Латишівка
15:05Валки — Харків
15:11Харків — Дублянка
15:15Харків — Полтава
15:35Валки — Харків (Пт-Нд)
15:40Харків — Миколо-Комишувата
15:50Миколо-Комишувата — Харків
16:10Харків — Коломак ч/з Ков’яги
16:20Валки — Ков’яги
16:20Полтава — Харків
16:30Коломак — Харків ч/з Різуненкове
16:35Краматорськ — Полтава
16:40Валки — Харків
17:00Валки — Нова Водолага
17:15Харків — Майдан
17:20Валки — Харків
17:20Валки — Заміське
17:25Валки — Ков’яги
17:45Харків — Новоселівка
18:10Валки — Харків
18:25Харків — Коломак ч/з Латишівка
19:10Харків — Чернігів
19:20Харків — Миколо-Комишувата

за маршрутами автобусів

Валки — Бугаївка
06:00(Ср,Пт) 09:00(Нд) 12:00(Ср,Пт) 14:10(Нд)

Валки — Вишневе
06:00(Чт) 13:05(Чт)

Валки — Заміське
06:35 07:55 13:00 17:20

Валки — Ков’яги
05:50 07:05 08:30 09:50 11:55 13:40 16:20 17:25

Валки — Нова Водолага
05:50 11:00 17:00

Валки — Новоселівка
08:30(Ср) 14:05(Ср)

Валки — Огульці
07:25(Ср,Пт) 12:30(Ср,Пт)

Валки — Старий Мерчик
06:25(кр Сб-Нд) 11:15(кр Сб-Нд)

Валки — Харків
04:50 05:40 06:20 06:50 07:50 08:20 08:45 09:20 10:00 10:30 11:45 12:40 13:00 14:00 15:05 15:35(Пт-Нд) 16:40 17:20 18:10

Валки — Харків ч/з Перекіп
05:00

Коломак — Харків ч/з Латишівка
07:25 14:50

Коломак — Харків ч/з Різуненкове
07:00 13:35 16:30

Краматорськ — Полтава
16:35

Майдан — Харків
07:12 13:45

Миколо-Комишувата — Харків
06:35 08:00 12:05 15:50

Новоселівка — Харків
07:40 14:20

Полтава — Краматорськ
13:03

Полтава — Харків
16:20

Харків — Дублянка
09:08 15:11

Харків — Київ
09:38 11:35

Харків — Коломак ч/з Ков’яги
16:10

Харків — Коломак ч/з Латишівка
12:20 18:25

Харків — Коломак ч/з Різуненкове
11:11 14:00

Харків — Кропивницький
09:40(Вт,Чт-Пт,Нд)

Харків — Майдан
11:00 17:15

Харків — Миколо-Комишувата
10:05 13:00 15:40 19:20

Харків — Новоселівка
11:25 17:45

Харків — Полтава
09:10 15:15

Харків — Чернігів
19:10

Чернігів — Харків
04:33

Інформація оновлена: 04.03.2020