Автовокзал Дубно

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Забрама, 26 (приховати карту)

Телефон довідки: 03656-42632

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:05Варшава (Пол) — Хмельницький
05:30Дубно — Клинці
05:30Дубно — Клипець
05:30Дубно — Демидівка
05:40Дубно — Комарівка
05:40Дубно — Майдан
05:40Вроцлав (Пол) — Кропивницький
05:40Дубно — Рівне
05:45Дубно — Старая Носовица
05:50Дубно — Онишківці
06:00Дубно — Мильча
06:00Дубно — Луцьк
06:00Дубно — Переросля
06:00Дубно — Травневе
06:05Дубно — Вараш
06:10Дубно — Копані
06:10Дубно — Копані
06:15Слубіце (Пол) — Харків
06:15Колобжег (Пол) — Харків
06:15Щецин (Пол) — Харків
06:15Слупськ (Пол) — Харків
06:20Дубно — Острог
06:25Дубно — Іваннє
06:25Дубно — Мартинівка
06:25Дубно — Рівне
06:30Дубно — Нараїв
06:30Дубно — Нараїв
06:30Дубно — Івано-Франківськ
06:30Пйотркув-Трибунальський (Пол) — Київ
06:32Млинів — Яблунівка
06:32Млинів — Підбрусинь
06:32Млинів — Яблунівка
06:40Дубно — Рівне
06:40Дубно — Сапанівчик
06:45Броди — Рівне
06:50Дубно — Нова Пляшева
07:00Дубно — Рівне
07:00Дубно — Переросля
07:00Дубно — Іваниничі
07:05Дубно — Млинів
07:10Броди — Луцьк
07:15Рівне — Радивилів
07:15Рівне — Івано-Франківськ
07:15Дубно — Бортниця
07:15Рівне — Миколаївка
07:15Рівне — Івано-Франківськ
07:20Козин — Рівне
07:20Дубно — Хорупань
07:20Дубно — Млинів
07:20Плзень (Чех) — Київ
07:25Луцьк — Тернопіль
07:25Кременець — Рівне
07:30Дубно — Бондарі
07:30Дубно — Млинів
07:30Дубно — Переросля
07:30Дубно — Млинів
07:35Дубно — Великі Сади
07:40Рівне — Почаїв
07:45Дубно — Мізоч
07:45Рідків — Рівне
07:48Привільне — Дитиничі
07:55Дубно — Рівне
08:00Дубно — Іваннє
08:00Яблунівка — Млинів
08:00Яблунівка — Млинів
08:00Підбрусинь — Млинів
08:05Дубно — Мильча
08:10Дубно — Рівне
08:10Дубно — Княгинин
08:15Дубно — Костянець
08:20Дубно — Рівне
08:25Дубно — Костянець
08:25Дубно — Рівне
08:30Дубно — Київ
08:30Дубно — Луцьк
08:30Дубно — Рівне
08:40Тернопіль — Варшава (Пол)
08:45Дитиничі — Привільне
08:50Дубно — Млинів
08:50Дубно — Млинів
08:55Дубно — Рівне
09:05Дубно — Рівне
09:10Дубно — Кам'яниця
09:28Привільне — Дитиничі
09:35Дубно — Млинів
09:45Дубно — Клинці
09:45Дубно — Рівне
09:55Дубно — Млинів
09:55Дубно — Млинів
09:55Дубно — Іваннє
10:00Дубно — Нараїв
10:00Дубно — Нараїв
10:05Дубно — Семидуби
10:10Липкани (Мол) — Луцьк
10:10Дубно — Київ
10:10Дубно — Грядки
10:10Дубно — Мильча
10:15Дубно — Млинів
10:15Дубно — Рівне
10:20Дубно — Київ
10:25Дитиничі — Привільне
10:30Дубно — Бондарі
10:40Дубно — Млинів
10:40Дубно — Млинів
10:45Дубно — Рівне
10:45Дубно — Онишківці
10:45Тернопіль — Рівне
10:45Дубно — Шумськ
10:50Дружба — Рівне
11:00Дубно — Хорупань
11:00Тернопіль — Луцьк
11:00Лодзь (Пол) — Рівне
11:00Дубно — Переросля
11:10Дубно — Рівне
11:15Дубно — Демидівка
11:30Дубно — Луцьк
11:30Дубно — Княгинин
11:30Дубно — Рівне
11:30Дубно — Іваниничі
11:35Дубно — Білогородка
11:40Москва (РФ) — Косів
11:40Липкани (Мол) — Рівне
11:40Почаїв — Рівне
11:40Ковель — Хмельницький
11:43Привільне — Дитиничі
11:50Дубно — Рівне
11:55Дубно — Млинів
11:55Дубно — Млинів
12:05Дубно — Княгинин
12:10Дубно — Копані
12:10Дубно — Повча
12:10Дубно — Сапанівчик
12:10Дубно — Копані
12:15Дубно — Іваннє
12:20Луцьк — Івано-Франківськ
12:20Луцьк — Івано-Франківськ
12:25Київ — Прага (Чех)
12:25Дубно — Млинів
12:25Дубно — Рівне
12:30Рівне — Миколаївка
12:30Дубно — Старая Носовица
12:40Дитиничі — Привільне
12:45Дубно — Мартинівка
12:45Дубно — Рівне
12:55Дубно — Рівне
12:55Дубно — Млинів
12:55Дубно — Млинів
13:00Дубно — Майдан
13:00Дубно — Млинів
13:00Дубно — Рівне
13:00Дубно — Клинці
13:15Хмельницький — Ковель
13:20Дубно — Нараїв
13:20Млинів — Яблунівка
13:20Дубно — Нараїв
13:20Млинів — Яблунівка
13:20Млинів — Підбрусинь
13:25Дубно — Березне
13:28Привільне — Дитиничі
13:30Дубно — Рівне
13:30Дубно — Кам'яниця
13:35Дубно — Комарівка
13:35Дубно — Млинів
13:40Дубно — Переросля
13:50Дубно — Млинів
13:50Дубно — Острог
13:50Дубно — Нова Пляшева
13:55Дубно — Клипець
14:00Рівне — Почаїв
14:00Київ — Плзень (Чех)
14:05Дубно — Рівне
14:15Дубно — Травневе
14:20Дубно — Великі Сади
14:20Рівне — Дружба
14:20Дубно — Рівне
14:25Дубно — Млинів
14:25Дитиничі — Привільне
14:25Дубно — Млинів
14:30Дубно — Повча
14:30Рівне — Тернопіль
14:40Харків — Слубіце (Пол)
14:40Харків — Колобжег (Пол)
14:40Харків — Щецин (Пол)
14:40Харків — Слупськ (Пол)
14:50Дубно — Рівне
14:55Яблунівка — Млинів
14:55Підбрусинь — Млинів
14:55Чернівці — Москва (РФ)
14:55Яблунівка — Млинів
15:00Луцьк — Тернопіль
15:00Дубно — Луцьк
15:00Дубно — Іваннє
15:10Дубно — Рівне
15:10Щецин (Пол) — Київ
15:20Дубно — Рівне
15:20Рівне — Почаїв
15:30Дубно — Бондарі
15:35Рівне — Липкани (Мол)
15:35Дубно — Мізоч
15:35Рівне — Липкани (Мол)
15:38Привільне — Дитиничі
15:40Дубно — Млинів
15:40Дубно — Млинів
15:50Косів — Москва (РФ)
16:00Дубно — Кам'яниця
16:05Дубно — Рівне
16:10Дубно — Рівне
16:15Дубно — Нараїв
16:15Дубно — Нараїв
16:20Київ — Щецин (Пол)
16:25Дубно — Рівне
16:30Дубно — Демидівка
16:30Дубно — Сапанівчик
16:30Дубно — Іваниничі
16:40Дубно — Млинів
16:40Луцьк — Липкани (Мол)
16:40Луцьк — Липкани (Мол)
16:40Дитиничі — Привільне
16:45Дубно — Рівне
16:50Рівне — Тернопіль
17:00Дубно — Нова Пляшева
17:00Дубно — Луцьк
17:05Рівне — Миколаївка
17:15Дружба — Рівне
17:15Дубно — Рівне
17:25Дубно — Іваннє
17:28Привільне — Дитиничі
17:30Дубно — Княгинин
17:30Київ — Пйотркув-Трибунальський (Пол)
17:30Дубно — Переросля
17:40Млинів — Яблунівка
17:40Дубно — Онишківці
17:40Млинів — Підбрусинь
17:40Дубно — Рівне
17:40Млинів — Яблунівка
17:40Дубно — Клинці
17:45Дубно — Млинів
17:45Дубно — Млинів
18:10Дубно — Млинів
18:15Дубно — Рівне
18:15Дубно — Млинів
18:25Дубно — Бондарі
18:25Дубно — Мильча
18:30Дубно — Іваннє
18:35Дитиничі — Привільне
18:45Дубно — Білогородка
18:50Дубно — Млинів
18:50Дубно — Рівне
19:00Дубно — Костянець
19:10Хмельницький — Варшава (Пол)
19:20Яблунівка — Млинів
19:20Підбрусинь — Млинів
19:20Яблунівка — Млинів
19:25Дубно — Мізоч
19:30Рівне — Лодзь (Пол)
20:00Кропивницький — Вроцлав (Пол)
20:05Рівне — Дружба

за маршрутами автобусів

Броди — Луцьк
07:10

Броди — Рівне
06:45

Варшава (Пол) — Хмельницький
04:05

Вроцлав (Пол) — Кропивницький
05:40

Дитиничі — Привільне
08:45 10:25 12:40 14:25 16:40 18:35

Дружба — Рівне
10:50 17:15

Дубно — Іваниничі
07:00 11:30 16:30

Дубно — Іваннє
06:25 08:00 09:55 12:15 15:00 17:25 18:30

Дубно — Івано-Франківськ
06:30

Дубно — Березне
13:25

Дубно — Бондарі
07:30 10:30 15:30 18:25

Дубно — Бортниця
07:15

Дубно — Білогородка
11:35 18:45

Дубно — Вараш
06:05

Дубно — Великі Сади
07:35 14:20

Дубно — Грядки
10:10

Дубно — Демидівка
05:30 11:15 16:30

Дубно — Кам'яниця
09:10 13:30 16:00

Дубно — Київ
08:30 10:10 10:20

Дубно — Клинці
05:30 09:45 13:00 17:40

Дубно — Клипець
05:30 13:55

Дубно — Княгинин
08:10 11:30 12:05 17:30

Дубно — Комарівка
05:40 13:35

Дубно — Копані
06:10 06:10 12:10 12:10

Дубно — Костянець
08:15 08:25 19:00

Дубно — Луцьк
06:00 08:30 11:30 15:00 17:00

Дубно — Майдан
05:40 13:00

Дубно — Мартинівка
06:25 12:45

Дубно — Мильча
06:00 08:05 10:10 18:25

Дубно — Млинів
07:05 07:20 07:30 07:30 08:50 08:50 09:35 09:55 09:55 10:15 10:40 10:40 11:55 11:55 12:25 12:55 12:55 13:00 13:35 13:50 14:25 14:25 15:40 15:40 16:40 17:45 17:45 18:10 18:15 18:50

Дубно — Мізоч
07:45 15:35 19:25

Дубно — Нараїв
06:30 06:30 10:00 10:00 13:20 13:20 16:15 16:15

Дубно — Нова Пляшева
06:50 13:50 17:00

Дубно — Онишківці
05:50 10:45 17:40

Дубно — Острог
06:20 13:50

Дубно — Переросля
06:00 07:00 07:30 11:00 13:40 17:30

Дубно — Повча
12:10 14:30

Дубно — Рівне
05:40 06:25 06:40 07:00 07:55 08:10 08:20 08:25 08:30 08:55 09:05 09:45 10:15 10:45 11:10 11:30 11:50 12:25 12:45 12:55 13:00 13:30 14:05 14:20 14:50 15:10 15:20 16:05 16:10 16:25 16:45 17:15 17:40 18:15 18:50

Дубно — Сапанівчик
06:40 12:10 16:30

Дубно — Семидуби
10:05

Дубно — Старая Носовица
05:45 12:30

Дубно — Травневе
06:00 14:15

Дубно — Хорупань
07:20 11:00

Дубно — Шумськ
10:45

Київ — Пйотркув-Трибунальський (Пол)
17:30

Київ — Плзень (Чех)
14:00

Київ — Прага (Чех)
12:25

Київ — Щецин (Пол)
16:20

Ковель — Хмельницький
11:40

Козин — Рівне
07:20

Колобжег (Пол) — Харків
06:15

Косів — Москва (РФ)
15:50

Кременець — Рівне
07:25

Кропивницький — Вроцлав (Пол)
20:00

Липкани (Мол) — Луцьк
10:10

Липкани (Мол) — Рівне
11:40

Лодзь (Пол) — Рівне
11:00

Луцьк — Івано-Франківськ
12:20 12:20

Луцьк — Липкани (Мол)
16:40 16:40

Луцьк — Тернопіль
07:25 15:00

Млинів — Підбрусинь
06:32 13:20 17:40

Млинів — Яблунівка
06:32 06:32 13:20 13:20 17:40 17:40

Москва (РФ) — Косів
11:40

Пйотркув-Трибунальський (Пол) — Київ
06:30

Плзень (Чех) — Київ
07:20

Почаїв — Рівне
11:40

Привільне — Дитиничі
07:48 09:28 11:43 13:28 15:38 17:28

Підбрусинь — Млинів
08:00 14:55 19:20

Рівне — Івано-Франківськ
07:15 07:15

Рівне — Дружба
14:20 20:05

Рівне — Липкани (Мол)
15:35 15:35

Рівне — Лодзь (Пол)
19:30

Рівне — Миколаївка
07:15 12:30 17:05

Рівне — Почаїв
07:40 14:00 15:20

Рівне — Радивилів
07:15

Рівне — Тернопіль
14:30 16:50

Рідків — Рівне
07:45

Слубіце (Пол) — Харків
06:15

Слупськ (Пол) — Харків
06:15

Тернопіль — Варшава (Пол)
08:40

Тернопіль — Луцьк
11:00

Тернопіль — Рівне
10:45

Харків — Колобжег (Пол)
14:40

Харків — Слубіце (Пол)
14:40

Харків — Слупськ (Пол)
14:40

Харків — Щецин (Пол)
14:40

Хмельницький — Варшава (Пол)
19:10

Хмельницький — Ковель
13:15

Чернівці — Москва (РФ)
14:55

Щецин (Пол) — Київ
15:10

Щецин (Пол) — Харків
06:15

Яблунівка — Млинів
08:00 08:00 14:55 14:55 19:20 19:20

Інформація оновлена: 28.11.2019