Автовокзал Ніжин АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: площа Заньковецької, 5 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04631-22407

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:10Ніжин — Петрівка
04:30Ніжин — Галиця ч/з Вікторівка
04:32Ніжин — Борзна (кр Вт,Чт)
04:32Ніжин — Оленівка (Пт-Нд)
04:35Ніжин — Богданівка (кр Ср)
04:49Ніжин — Смоляж (кр Вт,Чт)
04:50Ніжин — Терешківка
04:55Ніжин — Красносільське
05:02Ніжин — Дуболугівка
05:04Ніжин — Бакаївка
05:10Ніжин — Воловиця (Пт-Нд)
05:11Ніжин — Переходівка
05:13Ніжин — Ічня ч/з Монастирище
05:25Ніжин — Безуглівка
05:33Ніжин — Ядути (кр Чт)
05:35Ніжин — Лосинівка
05:36Ніжин — Мартинівка
05:43Ніжин — Безуглівка
05:45Ніжин — Крути
05:55Ніжин — Колісники
06:00Ніжин — Вертіївка
06:00Ніжин — Шатура
06:05Ніжин — Семенівка ч/з Сосниця (кр Вт-Чт)
06:10Ніжин — Пашківка
06:30Ніжин — Носівка ч/з Червоні Партизани
06:30Ніжин — Бережівка
06:35Ніжин — Григоро-Іванівка
06:43Ніжин — Борзна (кр Сб)
06:45Ніжин — Ічня ч/з Вишнівка
07:00Ніжин — Парафіївка
07:01Ніжин — Безуглівка
07:17Ніжин — Борзна
07:18Ніжин — Прилуки
07:20Ніжин — Носівка ч/з Червоні Партизани
07:28Ніжин — Крути
07:45Ніжин — Пашківка
07:55Ніжин — Колісники
08:00Ніжин — Лосинівка
08:00Ніжин — Григоро-Іванівка
08:00Ніжин — Іваниця
08:25Ніжин — Вертіївка
08:25Ніжин — Пашківка
08:30Ніжин — Мала Загорівка (Сб)
08:50Ніжин — Носівка ч/з Червоні Партизани
09:05Ніжин — Бакаївка
09:25Ніжин — Пашківка
09:43Ніжин — Оленівка (Сб-Нд)
09:45Ніжин — Лосинівка
09:50Ніжин — Носівка ч/з Червоні Партизани
10:00Ніжин — Вертіївка
10:00Ніжин — Шатура
10:00Ніжин — Григоро-Іванівка
10:01Ніжин — Безуглівка
10:26Ніжин — Валентіїв (Пт-Нд)
10:30Ніжин — Безуглівка
10:33Ніжин — Воловиця (Пт-Нд)
10:45Ніжин — Петрівка
10:45Ніжин — Вишнівка (кр Вт,Чт)
10:50Ніжин — Лосинівка
10:50Ніжин — Носівка ч/з Червоні Партизани
10:55Ніжин — Пашківка
11:00Ніжин — Крути
11:00Ніжин — Вертіївка (кр Пн-Вт,Чт)
11:02Ніжин — Дуболугівка (кр Пн)
11:16Ніжин — Переходівка (Пт-Нд)
11:30Ніжин — Мартинівка
11:30Ніжин — Григоро-Іванівка
11:31Ніжин — Безуглівка
11:42Ніжин — Борзна
11:55Ніжин — Богданівка (кр Ср)
11:55Ніжин — Колісники
12:05Ніжин — Безуглівка
12:07Ніжин — Смоляж (кр Вт,Чт)
12:08Ніжин — Ічня ч/з Монастирище
12:15Ніжин — Терешківка
12:15Ніжин — Вертіївка
12:26Ніжин — Валентіїв
12:28Ніжин — Пашківка
12:32Ніжин — Бережівка
12:45Ніжин — Шатура
12:47Ніжин — Дуболугівка (кр Пт-Нд)
12:50Ніжин — Бакаївка (Пт-Нд)
13:00Ніжин — Галиця ч/з Вікторівка
13:00Ніжин — Крути
13:00Ніжин — Носівка ч/з Червоні Партизани
13:10Ніжин — Ядути (кр Чт)
13:33Ніжин — Безуглівка
14:00Ніжин — Безуглівка
14:00Ніжин — Вертіївка
14:00Ніжин — Григоро-Іванівка
14:18Ніжин — Переходівка (Пт-Нд)
14:18Ніжин — Пашківка
14:20Ніжин — Лосинівка
14:29Ніжин — Дмитрівка (кр Вт)
14:40Ніжин — Парафіївка
14:43Ніжин — Воловиця ч/з Кунашівка (Пт-Нд)
14:55Ніжин — Колісники
15:00Ніжин — Петрівка
15:00Ніжин — Безуглівка
15:10Ніжин — Безуглівка
15:10Ніжин — Лосинівка
15:10Ніжин — Носівка ч/з Червоні Партизани
15:20Ніжин — Бакаївка
15:25Ніжин — Мала Загорівка (Пт-Нд)
15:40Ніжин — Терешківка
16:00Ніжин — Пашківка
16:08Ніжин — Шатура
16:10Ніжин — Носівка ч/з Червоні Партизани
16:10Ніжин — Ічня ч/з Вишнівка
16:15Ніжин — Григоро-Іванівка
16:40Ніжин — Галиця ч/з Вікторівка
16:44Ніжин — Петрівка (кр Вт,Чт)
16:45Ніжин — Безуглівка
17:00Ніжин — Бережівка (Пт)
17:00Ніжин — Вишнівка (кр Вт,Чт)
17:10Ніжин — Безуглівка
17:10Ніжин — Лосинівка
17:10Ніжин — Крути
17:13Ніжин — Ічня ч/з Монастирище (Пт,Нд)
17:15Ніжин — Богданівка (Пт,Нд)
17:30Ніжин — Носівка ч/з Червоні Партизани
17:32Ніжин — Смоляж (Пт-Нд)
17:36Ніжин — Дуболугівка
17:40Ніжин — Пашківка
17:43Ніжин — Оленівка (Пт,Нд)
17:55Ніжин — Колісники
18:00Ніжин — Переходівка
18:23Ніжин — Борзна
19:00Ніжин — Безуглівка
19:00Ніжин — Лосинівка
19:10Ніжин — Безуглівка
19:10Ніжин — Носівка ч/з Червоні Партизани

за маршрутами автобусів

Ніжин — Іваниця
08:00

Ніжин — Ічня ч/з Вишнівка
06:45 16:10

Ніжин — Ічня ч/з Монастирище
05:13 12:08 17:13(Пт,Нд)

Ніжин — Бакаївка
05:04 09:05 12:50(Пт-Нд) 15:20

Ніжин — Безуглівка
05:25 05:43 07:01 10:01 10:30 11:31 12:05 13:33 14:00 15:00 15:10 16:45 17:10 19:00 19:10

Ніжин — Бережівка
06:30 12:32 17:00(Пт)

Ніжин — Богданівка
04:35(кр Ср) 11:55(кр Ср) 17:15(Пт,Нд)

Ніжин — Борзна
04:32(кр Вт,Чт) 06:43(кр Сб) 07:17 11:42 18:23

Ніжин — Валентіїв
10:26(Пт-Нд) 12:26

Ніжин — Вертіївка
06:00 08:25 10:00 11:00(кр Пн-Вт,Чт) 12:15 14:00

Ніжин — Вишнівка
10:45(кр Вт,Чт) 17:00(кр Вт,Чт)

Ніжин — Воловиця
05:10(Пт-Нд) 10:33(Пт-Нд)

Ніжин — Воловиця ч/з Кунашівка
14:43(Пт-Нд)

Ніжин — Галиця ч/з Вікторівка
04:30 13:00 16:40

Ніжин — Григоро-Іванівка
06:35 08:00 10:00 11:30 14:00 16:15

Ніжин — Дмитрівка
14:29(кр Вт)

Ніжин — Дуболугівка
05:02 11:02(кр Пн) 12:47(кр Пт-Нд) 17:36

Ніжин — Колісники
05:55 07:55 11:55 14:55 17:55

Ніжин — Красносільське
04:55

Ніжин — Крути
05:45 07:28 11:00 13:00 17:10

Ніжин — Лосинівка
05:35 08:00 09:45 10:50 14:20 15:10 17:10 19:00

Ніжин — Мала Загорівка
08:30(Сб) 15:25(Пт-Нд)

Ніжин — Мартинівка
05:36 11:30

Ніжин — Носівка ч/з Червоні Партизани
06:30 07:20 08:50 09:50 10:50 13:00 15:10 16:10 17:30 19:10

Ніжин — Оленівка
04:32(Пт-Нд) 09:43(Сб-Нд) 17:43(Пт,Нд)

Ніжин — Парафіївка
07:00 14:40

Ніжин — Пашківка
06:10 07:45 08:25 09:25 10:55 12:28 14:18 16:00 17:40

Ніжин — Переходівка
05:11 11:16(Пт-Нд) 14:18(Пт-Нд) 18:00

Ніжин — Петрівка
04:10 10:45 15:00 16:44(кр Вт,Чт)

Ніжин — Прилуки
07:18

Ніжин — Семенівка ч/з Сосниця
06:05(кр Вт-Чт)

Ніжин — Смоляж
04:49(кр Вт,Чт) 12:07(кр Вт,Чт) 17:32(Пт-Нд)

Ніжин — Терешківка
04:50 12:15 15:40

Ніжин — Шатура
06:00 10:00 12:45 16:08

Ніжин — Ядути
05:33(кр Чт) 13:10(кр Чт)

Інформація оновлена: 10.08.2016