Автовокзал Новгород-Сіверський

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Вокзальна, 7а (показати на мапі)

Телефон довідки: 04658-21134

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Шостка — Семенівка (кр Вт-Чт)
05:10Новгород-Сіверський — Чернігів ч/з Корюківка
05:11Новгород-Сіверський — Чернігів
05:17Новгород-Сіверський — Красний Хутір (Пн,Пт)
05:17Шостка — Грем’яч
05:30Новгород-Сіверський — Рогівка (Вт,Нд)
05:30Новгород-Сіверський — Чернігів
05:33Шостка — Фаївка (кр Пн-Вт,Чт)
05:40Новгород-Сіверський — Попівка ч/з Володимирівка (Ср)
05:40Новгород-Сіверський — Попівка (Пн,Пт,Нд)
05:41Новгород-Сіверський — Буда-Вороб'ївська
06:05Новгород-Сіверський — Студинка (кр Вт,Чт,Сб)
06:15Новгород-Сіверський — Будище (Вт)
06:20Новгород-Сіверський — Київ ч/з Чернігів (Пт,Нд)
06:25Новгород-Сіверський — Прокопівка (Пн,Чт,Нд)
06:26Новгород-Сіверський — Чернігів (кр Пт,Нд)
06:30Новгород-Сіверський — Мурав’ї (Вт)
06:30Новгород-Сіверський — Шостка
07:49Новгород-Сіверський — Чернігів
07:55Фаївка — Шостка (кр Пн-Вт,Чт)
07:55Новгород-Сіверський — Леньків (Вт,Нд)
08:10Грем’яч — Чернігів
08:29Грем’яч — Шостка
08:44Семенівка — Шостка (кр Вт-Чт)
08:45Буда-Вороб'ївська — Чернігів (Пн,Пт,Нд)
09:25Новгород-Сіверський — Чернігів
10:10Новгород-Сіверський — Суми
10:45Новгород-Сіверський — Чернігів
11:40Новгород-Сіверський — Чернігів (Пт,Нд)
11:55Новгород-Сіверський — Буда-Вороб'ївська
12:40Новгород-Сіверський — Чернігів
12:50Новгород-Сіверський — Грем’яч (кр Вт)
12:50Новгород-Сіверський — Суми
12:50Новгород-Сіверський — Мурав’ї (Вт)
13:00Новгород-Сіверський — Леньків (Вт,Нд)
13:30Новгород-Сіверський — Чернігів
13:40Новгород-Сіверський — Шостка
13:40Новгород-Сіверський — Красний Хутір (Пн,Пт)
13:53Шостка — Фаївка (кр Пн-Вт,Чт)
14:00Новгород-Сіверський — Будище (Вт)
14:10Новгород-Сіверський — Чернігів
14:35Новгород-Сіверський — Рогівка (Вт,Нд)
14:40Новгород-Сіверський — Прокопівка (Пн,Чт,Нд)
14:40Новгород-Сіверський — Попівка (Ср)
14:40Новгород-Сіверський — Попівка (Пн,Пт,Нд)
14:50Шостка — Буда-Вороб'ївська (Пт-Нд)
15:15Новгород-Сіверський — Київ ч/з Козелець
15:25Ярцево (РФ) — Київ ч/з Чернігів
15:28Шостка — Семенівка (Пт)
15:40Шостка — Семенівка (кр Вт,Чт)
15:50Новгород-Сіверський — Чернігів
16:10Фаївка — Шостка (кр Пн-Вт,Чт)
16:15Шостка — Грем’яч
16:16Новгород-Сіверський — Студинка (кр Вт,Чт,Сб)
16:40Новгород-Сіверський — Чернігів
17:15Буда-Вороб'ївська — Шостка (Пт-Нд)
17:25Новгород-Сіверський — Чернігів
17:35Чернігів — Грем’яч
17:40Чернігів — Буда-Вороб'ївська ч/з Чайкине (Пн,Пт,Нд)
18:30Новгород-Сіверський — Шостка
19:15Грем’яч — Шостка
19:28Семенівка — Шостка (кр Вт,Чт)

за маршрутами автобусів

Буда-Вороб'ївська — Чернігів
08:45(Пн,Пт,Нд)

Буда-Вороб'ївська — Шостка
17:15(Пт-Нд)

Грем’яч — Чернігів
08:10

Грем’яч — Шостка
08:29 19:15

Новгород-Сіверський — Буда-Вороб'ївська
05:41 11:55

Новгород-Сіверський — Будище
06:15(Вт) 14:00(Вт)

Новгород-Сіверський — Грем’яч
12:50(кр Вт)

Новгород-Сіверський — Київ ч/з Козелець
15:15

Новгород-Сіверський — Київ ч/з Чернігів
06:20(Пт,Нд)

Новгород-Сіверський — Красний Хутір
05:17(Пн,Пт) 13:40(Пн,Пт)

Новгород-Сіверський — Леньків
07:55(Вт,Нд) 13:00(Вт,Нд)

Новгород-Сіверський — Мурав’ї
06:30(Вт) 12:50(Вт)

Новгород-Сіверський — Попівка
05:40(Пн,Пт,Нд) 14:40(Ср) 14:40(Пн,Пт,Нд)

Новгород-Сіверський — Попівка ч/з Володимирівка
05:40(Ср)

Новгород-Сіверський — Прокопівка
06:25(Пн,Чт,Нд) 14:40(Пн,Чт,Нд)

Новгород-Сіверський — Рогівка
05:30(Вт,Нд) 14:35(Вт,Нд)

Новгород-Сіверський — Студинка
06:05(кр Вт,Чт,Сб) 16:16(кр Вт,Чт,Сб)

Новгород-Сіверський — Суми
10:10 12:50

Новгород-Сіверський — Чернігів
05:11 05:30 06:26(кр Пт,Нд) 07:49 09:25 10:45 11:40(Пт,Нд) 12:40 13:30 14:10 15:50 16:40 17:25

Новгород-Сіверський — Чернігів ч/з Корюківка
05:10

Новгород-Сіверський — Шостка
06:30 13:40 18:30

Семенівка — Шостка
08:44(кр Вт-Чт) 19:28(кр Вт,Чт)

Фаївка — Шостка
07:55(кр Пн-Вт,Чт) 16:10(кр Пн-Вт,Чт)

Чернігів — Буда-Вороб'ївська ч/з Чайкине
17:40(Пн,Пт,Нд)

Чернігів — Грем’яч
17:35

Шостка — Буда-Вороб'ївська
14:50(Пт-Нд)

Шостка — Грем’яч
05:17 16:15

Шостка — Семенівка
05:00(кр Вт-Чт) 15:28(Пт) 15:40(кр Вт,Чт)

Шостка — Фаївка
05:33(кр Пн-Вт,Чт) 13:53(кр Пн-Вт,Чт)

Ярцево (РФ) — Київ ч/з Чернігів
15:25

Інформація оновлена: 12.08.2016