Автовокзал Прилуки

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Пирятинська, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04637-52361

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:00Прилуки — Васьківці (кр Пн-Вт,Чт)
04:03Харків — Чернігів
04:50Прилуки — Іваниця (кр Вт,Чт)
05:00Прилуки — Варва
05:00Прилуки — Чернігів (кр Сб-Нд)
05:00Прилуки — Голубівка
05:05Прилуки — Київ
05:05Прилуки — Тростянець (Пт-Нд)
05:20Прилуки — Левки (Ср,Сб-Нд)
05:22Прилуки — Варва
05:30Прилуки — Брагинці
05:32Прилуки — Бажанівка
05:35Талалаївка — Чернігів (кр Сб-Нд)
05:40Прилуки — Яблунівка (Вт,Чт,Сб)
05:48Прилуки — Сухоліски (Пн)
05:50Прилуки — Даньківка
05:55Прилуки — Суми
06:00Прилуки — Київ
06:00Прилуки — Білошапки (кр Пн,Чт)
06:00Прилуки — Красляни (кр Пн,Чт,Сб)
06:00Прилуки — Рудівка (кр Пн-Вт,Чт)
06:00Прилуки — Іванківці ч/з Варва (Пт-Сб)
06:00Прилуки — Пирогівці
06:00Прилуки — Погреби (кр Пн,Чт,Сб)
06:01Прилуки — Оникіївка ч/з Ряшки
06:02Прилуки — Буди (кр Пн)
06:05Прилуки — Голубівка
06:05Талалаївка — Чернігів
06:10Прилуки — Рудівка (кр Пн,Чт)
06:10Прилуки — Линовиця (кр Нд)
06:10Прилуки — Замістя
06:17Прилуки — Петрівка (Ср,Пт,Нд)
06:20Прилуки — Остапівка ч/з Варва (кр Пн,Ср,Пт)
06:20Прилуки — Варва ч/з Антонівка (Пн,Ср,Пт)
06:25Прилуки — Крутоярівка (Пн)
06:26Прилуки — Подище
06:30Прилуки — Обичів
06:30Прилуки — Полонки (Пн-Вт,Пт)
06:30Прилуки — Полонки (Ср,Сб-Нд)
06:35Прилуки — Срібне ч/з Іванківці
06:40Прилуки — Яблунівка (кр Вт,Чт,Сб)
06:40Прилуки — Пирогівці
06:41Заїзд — Валки
06:45Прилуки — Дащенки
07:01Валки — Заїзд
07:13Варва — Чернігів
07:30Прилуки — Даньківка
07:35Прилуки — Київ
07:40Прилуки — Голубівка
07:40Прилуки — Пирогівці
07:40Прилуки — Замістя
07:45Валки — Заїзд
08:05Талалаївка — Київ
08:05Прилуки — Полтава
08:20Ніжин — Варва
08:21Срібне — Ніжин (кр Вт-Ср)
08:25Прилуки — Київ
08:35Заїзд — Валки
08:35Срібне — Чернігів
08:40Прилуки — Пирогівці
08:41Валки — Заїзд
08:50Срібне — Чернігів
09:00Прилуки — Голубівка
09:00Прилуки — Замістя
09:05Прилуки — Київ
09:05Чернігів — Остапівка
09:20Прилуки — Левки (Ср,Сб-Нд)
09:30Прилуки — Пирогівці
09:40Прилуки — Харків (кр Вт,Чт,Сб)
09:45Прилуки — Ніжин
09:50Ніжин — Полтава (кр Пн,Ср)
09:56Заїзд — Валки
10:00Прилуки — Київ
10:00Прилуки — Брагинці
10:00Прилуки — Яблунівка
10:05Чернігів — Черкаси
10:08Чернігів — Срібне
10:15Прилуки — Пирогівці
10:30Прилуки — Васьківці (кр Пн-Вт,Чт)
10:30Прилуки — Обичів
10:34Прилуки — Короп ч/з Сосниця
10:50Прилуки — Голубівка
10:50Прилуки — Київ
10:55Прилуки — Ічня
10:59Варва — Ніжин
11:00Прилуки — Срібне ч/з Іванківці
11:05Прилуки — Замістя
11:10Миргород — Чернігів (Пн,Чт,Сб)
11:15Прилуки — Варва (Пн,Ср,Пт)
11:15Прилуки — Пирогівці
11:15Прилуки — Остапівка ч/з Варва (кр Пн,Ср,Пт)
11:17Валки — Заїзд
11:20Валки — Заїзд
11:20Прилуки — Чернігів ч/з Ніжин
11:23Суми — Київ
11:30Прилуки — Оникіївка ч/з Ряшки
11:37Ніжин — Срібне (кр Вт-Ср)
11:40Прилуки — Погреби (кр Пн,Чт,Сб)
11:45Прилуки — Яблунівка
11:50Прилуки — Рудівка (кр Пн,Чт)
12:00Прилуки — Київ
12:00Прилуки — Красляни (Нд)
12:00Прилуки — Петрівка (Ср,Пт,Нд)
12:00Прилуки — Дащенки
12:00Прилуки — Яготин
12:00Прилуки — Плиски
12:02Прилуки — Буди (кр Пн)
12:23Чернігів — Талалаївка
12:26Прилуки — Подище
12:27Остапівка — Чернігів
12:30Прилуки — Іваниця (кр Вт,Чт)
12:30Прилуки — Сухоліски (Пн)
12:30Прилуки — Полонки (Пн-Вт,Пт)
12:33Прилуки — Замістя
12:40Прилуки — Рудівка (кр Пн-Вт,Чт)
12:56Заїзд — Валки
13:00Прилуки — Бажанівка
13:00Прилуки — Красляни (Вт-Ср)
13:15Прилуки — Пирогівці
13:15Прилуки — Ніжин
13:20Прилуки — Іванківці ч/з Варва (Пт-Сб)
13:30Прилуки — Крутоярівка (Пн)
13:30Прилуки — Полонки (Ср,Сб-Нд)
13:37Чернігів — Срібне
13:45Прилуки — Сосниця (Пт,Нд)
13:45Чернігів — Миргород ч/з Варва (Вт,Пт,Нд)
13:50Прилуки — Тростянець (Пт-Нд)
13:50Прилуки — Замістя
14:00Прилуки — Даньківка
14:00Прилуки — Красляни (Пт)
14:00Срібне — Чернігів
14:10Прилуки — Білошапки (кр Пн,Чт)
14:15Прилуки — Пирогівці
14:20Прилуки — Київ
14:25Прилуки — Оникіївка ч/з Ряшки (Пт,Нд)
14:25Заїзд — Валки
14:27Валки — Заїзд
14:40Ніжин — Варва
15:00Прилуки — Київ
15:00Прилуки — Полтава
15:05Прилуки — Чернігів
15:15Прилуки — Пирогівці
15:17Прилуки — Замістя
15:20Чернігів — Остапівка
15:30Прилуки — Рудівка (Пт,Нд)
15:45Срібне — Ніжин (Пт,Нд)
15:45Прилуки — Київ
16:00Прилуки — Сухоліски (Пн)
16:00Срібне — Чернігів
16:05Прилуки — Суми
16:05Заїзд — Валки
16:10Короп — Кобеляки (Чт,Нд)
16:15Прилуки — Київ
16:15Прилуки — Пирогівці
16:38Прилуки — Замістя
16:40Валки — Заїзд
16:45Ніжин — Варва
16:50Прилуки — Линовиця (кр Нд)
16:50Прилуки — Київ
16:50Варва — Ніжин
16:55Полтава — Чернігів
16:56Заїзд — Валки
17:00Прилуки — Полонки (Пт)
17:02Прилуки — Буди (кр Пн)
17:05Чернігів — Полтава
17:05Київ — Талалаївка
17:10Прилуки — Голубівка
17:10Прилуки — Ічня
17:20Прилуки — Київ
17:20Прилуки — Левки (Ср,Сб-Нд)
17:20Прилуки — Оникіївка ч/з Ряшки (Пт,Нд)
17:30Прилуки — Даньківка
17:34Чернігів — Срібне
17:35Талалаївка — Чернігів
17:50Прилуки — Київ
17:51Чернігів — Талалаївка
18:00Прилуки — Красляни (Нд)
18:00Прилуки — Замістя
18:00Заїзд — Валки
18:02Чернігів — Варва
18:07Валки — Заїзд
18:09Чернігів — Талалаївка (кр Сб-Нд)
18:15Валки — Заїзд
18:25Варва — Ніжин
18:35Ніжин — Срібне (Пт,Нд)
18:35Кобеляки — Короп (Пт,Нд)
18:37Остапівка — Чернігів
18:39Чернігів — Срібне
19:05Черкаси — Чернігів ч/з Ніжин
19:32Київ — Суми
19:50Чернігів — Харків ч/з Полтава
21:46Полтава — Ніжин (кр Пн,Ср)

за маршрутами автобусів

Валки — Заїзд
07:01 07:45 08:41 11:17 11:20 14:27 16:40 18:07 18:15

Варва — Ніжин
10:59 16:50 18:25

Варва — Чернігів
07:13

Заїзд — Валки
06:41 08:35 09:56 12:56 14:25 16:05 16:56 18:00

Київ — Суми
19:32

Київ — Талалаївка
17:05

Кобеляки — Короп
18:35(Пт,Нд)

Короп — Кобеляки
16:10(Чт,Нд)

Миргород — Чернігів
11:10(Пн,Чт,Сб)

Ніжин — Варва
08:20 14:40 16:45

Ніжин — Полтава
09:50(кр Пн,Ср)

Ніжин — Срібне
11:37(кр Вт-Ср) 18:35(Пт,Нд)

Остапівка — Чернігів
12:27 18:37

Полтава — Ніжин
21:46(кр Пн,Ср)

Полтава — Чернігів
16:55

Прилуки — Іваниця
04:50(кр Вт,Чт) 12:30(кр Вт,Чт)

Прилуки — Іванківці ч/з Варва
06:00(Пт-Сб) 13:20(Пт-Сб)

Прилуки — Ічня
10:55 17:10

Прилуки — Бажанівка
05:32 13:00

Прилуки — Брагинці
05:30 10:00

Прилуки — Буди
06:02(кр Пн) 12:02(кр Пн) 17:02(кр Пн)

Прилуки — Білошапки
06:00(кр Пн,Чт) 14:10(кр Пн,Чт)

Прилуки — Варва
05:00 05:22 11:15(Пн,Ср,Пт)

Прилуки — Варва ч/з Антонівка
06:20(Пн,Ср,Пт)

Прилуки — Васьківці
04:00(кр Пн-Вт,Чт) 10:30(кр Пн-Вт,Чт)

Прилуки — Голубівка
05:00 06:05 07:40 09:00 10:50 17:10

Прилуки — Даньківка
05:50 07:30 14:00 17:30

Прилуки — Дащенки
06:45 12:00

Прилуки — Замістя
06:10 07:40 09:00 11:05 12:33 13:50 15:17 16:38 18:00

Прилуки — Київ
05:05 06:00 07:35 08:25 09:05 10:00 10:50 12:00 14:20 15:00 15:45 16:15 16:50 17:20 17:50

Прилуки — Короп ч/з Сосниця
10:34

Прилуки — Красляни
06:00(кр Пн,Чт,Сб) 12:00(Нд) 13:00(Вт-Ср) 14:00(Пт) 18:00(Нд)

Прилуки — Крутоярівка
06:25(Пн) 13:30(Пн)

Прилуки — Левки
05:20(Ср,Сб-Нд) 09:20(Ср,Сб-Нд) 17:20(Ср,Сб-Нд)

Прилуки — Линовиця
06:10(кр Нд) 16:50(кр Нд)

Прилуки — Ніжин
09:45 13:15

Прилуки — Обичів
06:30 10:30

Прилуки — Оникіївка ч/з Ряшки
06:01 11:30 14:25(Пт,Нд) 17:20(Пт,Нд)

Прилуки — Остапівка ч/з Варва
06:20(кр Пн,Ср,Пт) 11:15(кр Пн,Ср,Пт)

Прилуки — Петрівка
06:17(Ср,Пт,Нд) 12:00(Ср,Пт,Нд)

Прилуки — Пирогівці
06:00 06:40 07:40 08:40 09:30 10:15 11:15 13:15 14:15 15:15 16:15

Прилуки — Плиски
12:00

Прилуки — Погреби
06:00(кр Пн,Чт,Сб) 11:40(кр Пн,Чт,Сб)

Прилуки — Подище
06:26 12:26

Прилуки — Полонки
06:30(Пн-Вт,Пт) 06:30(Ср,Сб-Нд) 12:30(Пн-Вт,Пт) 13:30(Ср,Сб-Нд) 17:00(Пт)

Прилуки — Полтава
08:05 15:00

Прилуки — Рудівка
06:00(кр Пн-Вт,Чт) 06:10(кр Пн,Чт) 11:50(кр Пн,Чт) 12:40(кр Пн-Вт,Чт) 15:30(Пт,Нд)

Прилуки — Сосниця
13:45(Пт,Нд)

Прилуки — Срібне ч/з Іванківці
06:35 11:00

Прилуки — Суми
05:55 16:05

Прилуки — Сухоліски
05:48(Пн) 12:30(Пн) 16:00(Пн)

Прилуки — Тростянець
05:05(Пт-Нд) 13:50(Пт-Нд)

Прилуки — Харків
09:40(кр Вт,Чт,Сб)

Прилуки — Чернігів
05:00(кр Сб-Нд) 15:05

Прилуки — Чернігів ч/з Ніжин
11:20

Прилуки — Яблунівка
05:40(Вт,Чт,Сб) 06:40(кр Вт,Чт,Сб) 10:00 11:45

Прилуки — Яготин
12:00

Срібне — Ніжин
08:21(кр Вт-Ср) 15:45(Пт,Нд)

Срібне — Чернігів
08:35 08:50 14:00 16:00

Суми — Київ
11:23

Талалаївка — Київ
08:05

Талалаївка — Чернігів
05:35(кр Сб-Нд) 06:05 17:35

Харків — Чернігів
04:03

Черкаси — Чернігів ч/з Ніжин
19:05

Чернігів — Варва
18:02

Чернігів — Миргород ч/з Варва
13:45(Вт,Пт,Нд)

Чернігів — Остапівка
09:05 15:20

Чернігів — Полтава
17:05

Чернігів — Срібне
10:08 13:37 17:34 18:39

Чернігів — Талалаївка
12:23 17:51 18:09(кр Сб-Нд)

Чернігів — Харків ч/з Полтава
19:50

Чернігів — Черкаси
10:05

Інформація оновлена: 12.08.2016