Автовокзал Сосниця

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Чернігівська, 54 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04655-21415

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:50Сосниця — Матвіївка (Пт-Нд)
05:10Сосниця — Матвіївка (Нд)
05:25Сосниця — Ляшківці (Пн,Пт,Нд)
05:30Сосниця — Матвіївка (Пн,Ср)
05:30Сосниця — Чернігів (Пн)
05:31Короп — Прилуки ч/з Ніжин
05:49Короп — Чернігів
05:50Сосниця — Гаї (Вт,Чт)
06:00Сосниця — Мена ч/з Слобідка (Нд)
06:09Короп — Чернігів
06:14Борзна — Чернігів (Пн,Ср,Пт)
06:24Атюша — Чернігів
06:30Сосниця — Конятин (кр Вт,Чт,Сб)
06:30Шабалинів — Чернігів
06:34Короп — Київ ч/з Чернігів
06:35Свердловка — Чернігів (кр Сб-Нд)
06:36Борзна — Чернігів (кр Сб-Нд)
06:48Батурин — Чернігів
06:58Борзна — Чернігів
07:03Новгород-Сіверський — Чернігів (кр Пн,Пт-Сб)
07:08Новгород-Сіверський — Чернігів
07:10Новгород-Сіверський — Чернігів
07:13Чернігів — Суми ч/з Батурин
07:24Бахмач — Чернігів
07:25Сосниця — Прилуки (Пт,Нд)
07:30Сосниця — Чернігів (кр Пт-Нд)
07:30Сосниця — Гаї (Пн)
07:30Матвіївка — Чернігів (Пт-Нд)
07:30Матвіївка — Чернігів (Пт)
07:31Семенівка — Київ ч/з Козелець (Пт,Нд)
07:36Короп — Чернігів (кр Нд)
07:40Сосниця — Бутівка (Пн,Ср,Пт)
07:41Розльоти — Чернігів
08:00Сосниця — Ляшківці (Вт,Чт)
08:04Чернігів — Борзна
08:05Чернігів — Новгород-Сіверський
08:05Новгород-Сіверський — Київ ч/з Чернігів (Пт,Нд)
08:07Новгород-Сіверський — Чернігів (кр Пт,Нд)
08:12Короп — Чернігів ч/з Вишеньки
08:21Ніжин — Семенівка ч/з Холми (кр Вт-Чт)
08:24Понорниця — Чернігів (кр Нд)
08:30Чернігів — Короп
08:49Короп — Чернігів
09:20Чернігів — Новгород-Сіверський
09:30Чернігів — Короп
09:32Новгород-Сіверський — Чернігів
09:40Короп — Чернігів ч/з Мена (кр Сб-Нд)
09:56Грем’яч — Чернігів
10:00Чернігів — Короп
10:28Чернігів — Новгород-Сіверський
10:35Чернігів — Радичів (Пт-Нд)
10:40Буда-Вороб'ївська — Чернігів (Пн,Пт,Нд)
10:54Короп — Чернігів
10:58Чернігів — Новгород-Сіверський
11:05Новгород-Сіверський — Чернігів
11:30Семенівка — Київ ч/з Козелець
11:39Короп — Чернігів
12:01Київ — Новгород-Сіверський
12:21Новгород-Сіверський — Чернігів
12:25Сосниця — Чернігів (Пт)
12:30Сосниця — Конятин (кр Вт,Чт,Сб)
12:30Чернігів — Матвіївка (Сб-Нд)
12:40Чернігів — Короп
12:44Короп — Чернігів
12:55Сосниця — Ляшківці (Вт,Чт)
13:00Сосниця — Бутівка (Пн,Ср,Пт)
13:04Чернігів — Понорниця (кр Пн,Пт)
13:16Новгород-Сіверський — Чернігів (Пт,Нд)
13:30Чернігів — Новгород-Сіверський
13:31Понорниця — Чернігів (Нд)
13:35Сосниця — Ляшківці (Нд)
13:57Чернігів — Шабалинів ч/з Короп
14:01Чернігів — Бахмач
14:17Чернігів — Новгород-Сіверський
14:19Новгород-Сіверський — Чернігів
14:25Чернігів — Короп
14:30Сосниця — Чернігів (кр Пт,Нд)
14:30Конятин — Чернігів (Пт,Нд)
14:43Короп — Чернігів ч/з Мена (Нд)
14:50Київ — Семенівка ч/з Холми (Пт,Нд)
14:55Сосниця — Матвіївка (Пн,Ср)
15:13Прилуки — Короп
15:15Сосниця — Гаї (Пн-Вт,Чт)
15:15Новгород-Сіверський — Чернігів
15:23Чернігів — Борзна ч/з Ядути (Пн,Ср,Пт)
15:25Чернігів — Борзна ч/з Шаповалівка (кр Сб-Нд)
15:30Чернігів — Буда-Вороб'ївська ч/з Чайкине (Пн,Пт,Нд)
15:44Чернігів — Грем’яч ч/з Новгород-Сіверський
15:45Матвіївка — Чернігів (Нд)
15:50Новгород-Сіверський — Чернігів
15:51Чернігів — Атюша ч/з Короп
15:56Понорниця — Чернігів (кр Пн,Пт)
15:57Семенівка — Ніжин (кр Вт-Чт)
16:06Сосниця — Ляшківці (Пт)
16:07Чернігів — Матвіївка (Пт)
16:10Чернігів — Короп
16:12Борзна — Чернігів
16:30Київ — Семенівка ч/з Холми
16:44Чернігів — Короп
16:48Чернігів — Борзна ч/з Шаповалівка
16:49Короп — Чернігів
16:50Чернігів — Новгород-Сіверський
17:03Новгород-Сіверський — Київ ч/з Козелець
17:34Короп — Чернігів
17:34Чернігів — Понорниця (Сб)
17:34Чернігів — Понорниця (кр Сб)
17:38Новгород-Сіверський — Чернігів
17:40Чернігів — Свердловка (кр Сб-Нд)
17:44Чернігів — Короп (кр Нд)
17:48Чернігів — Новгород-Сіверський
17:53Чернігів — Батурин
17:58Радичів — Чернігів (Пт-Нд)
18:00Сосниця — Чернігів (Нд)
18:03Чернігів — Розльоти
18:05Новгород-Сіверський — Чернігів
18:23Чернігів — Новгород-Сіверський (Пт,Нд)
18:26Чернігів — Короп (кр Сб-Нд)
18:26Чернігів — Короп (Нд)
18:58Київ — Короп
19:05Чернігів — Новгород-Сіверський
19:14Новгород-Сіверський — Чернігів
19:33Чернігів — Новгород-Сіверський (кр Пт,Нд)
19:35Київ — Новгород-Сіверський (Пт,Нд)
20:26Чернігів — Короп
20:28Суми — Чернігів
21:20Чернігів — Короп

за маршрутами автобусів

Атюша — Чернігів
06:24

Батурин — Чернігів
06:48

Бахмач — Чернігів
07:24

Борзна — Чернігів
06:14(Пн,Ср,Пт) 06:36(кр Сб-Нд) 06:58 16:12

Буда-Вороб'ївська — Чернігів
10:40(Пн,Пт,Нд)

Грем’яч — Чернігів
09:56

Київ — Короп
18:58

Київ — Новгород-Сіверський
12:01 19:35(Пт,Нд)

Київ — Семенівка ч/з Холми
14:50(Пт,Нд) 16:30

Конятин — Чернігів
14:30(Пт,Нд)

Короп — Київ ч/з Чернігів
06:34

Короп — Прилуки ч/з Ніжин
05:31

Короп — Чернігів
05:49 06:09 07:36(кр Нд) 08:49 10:54 11:39 12:44 16:49 17:34

Короп — Чернігів ч/з Вишеньки
08:12

Короп — Чернігів ч/з Мена
09:40(кр Сб-Нд) 14:43(Нд)

Матвіївка — Чернігів
07:30(Пт-Нд) 07:30(Пт) 15:45(Нд)

Новгород-Сіверський — Київ ч/з Козелець
17:03

Новгород-Сіверський — Київ ч/з Чернігів
08:05(Пт,Нд)

Новгород-Сіверський — Чернігів
07:03(кр Пн,Пт-Сб) 07:08 07:10 08:07(кр Пт,Нд) 09:32 11:05 12:21 13:16(Пт,Нд) 14:19 15:15 15:50 17:38 18:05 19:14

Ніжин — Семенівка ч/з Холми
08:21(кр Вт-Чт)

Понорниця — Чернігів
08:24(кр Нд) 13:31(Нд) 15:56(кр Пн,Пт)

Прилуки — Короп
15:13

Радичів — Чернігів
17:58(Пт-Нд)

Розльоти — Чернігів
07:41

Свердловка — Чернігів
06:35(кр Сб-Нд)

Семенівка — Київ ч/з Козелець
07:31(Пт,Нд) 11:30

Семенівка — Ніжин
15:57(кр Вт-Чт)

Сосниця — Бутівка
07:40(Пн,Ср,Пт) 13:00(Пн,Ср,Пт)

Сосниця — Гаї
05:50(Вт,Чт) 07:30(Пн) 15:15(Пн-Вт,Чт)

Сосниця — Конятин
06:30(кр Вт,Чт,Сб) 12:30(кр Вт,Чт,Сб)

Сосниця — Ляшківці
05:25(Пн,Пт,Нд) 08:00(Вт,Чт) 12:55(Вт,Чт) 13:35(Нд) 16:06(Пт)

Сосниця — Матвіївка
04:50(Пт-Нд) 05:10(Нд) 05:30(Пн,Ср) 14:55(Пн,Ср)

Сосниця — Мена ч/з Слобідка
06:00(Нд)

Сосниця — Прилуки
07:25(Пт,Нд)

Сосниця — Чернігів
05:30(Пн) 07:30(кр Пт-Нд) 12:25(Пт) 14:30(кр Пт,Нд) 18:00(Нд)

Суми — Чернігів
20:28

Чернігів — Атюша ч/з Короп
15:51

Чернігів — Батурин
17:53

Чернігів — Бахмач
14:01

Чернігів — Борзна
08:04

Чернігів — Борзна ч/з Шаповалівка
15:25(кр Сб-Нд) 16:48

Чернігів — Борзна ч/з Ядути
15:23(Пн,Ср,Пт)

Чернігів — Буда-Вороб'ївська ч/з Чайкине
15:30(Пн,Пт,Нд)

Чернігів — Грем’яч ч/з Новгород-Сіверський
15:44

Чернігів — Короп
08:30 09:30 10:00 12:40 14:25 16:10 16:44 17:44(кр Нд) 18:26(кр Сб-Нд) 18:26(Нд) 20:26 21:20

Чернігів — Матвіївка
12:30(Сб-Нд) 16:07(Пт)

Чернігів — Новгород-Сіверський
08:05 09:20 10:28 10:58 13:30 14:17 16:50 17:48 18:23(Пт,Нд) 19:05 19:33(кр Пт,Нд)

Чернігів — Понорниця
13:04(кр Пн,Пт) 17:34(Сб) 17:34(кр Сб)

Чернігів — Радичів
10:35(Пт-Нд)

Чернігів — Розльоти
18:03

Чернігів — Свердловка
17:40(кр Сб-Нд)

Чернігів — Суми ч/з Батурин
07:13

Чернігів — Шабалинів ч/з Короп
13:57

Шабалинів — Чернігів
06:30

Інформація оновлена: 12.08.2016