Автовокзал Щорс

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: перевулок Вокзальний, 1а (показати на мапі)

Телефон довідки: 04654-21171

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:25Щорс — Низківка (Ср,Нд)
05:30Щорс — Клюси (Вт)
05:30Щорс — Чернігів ч/з Седнів
06:07Щорс — Гута-Студенецька (Вт)
06:10Щорс — Безуглівка (Вт)
06:17Чернігів — Корюківка
06:40Щорс — Смяч ч/з Петрівка (Вт)
07:00Клюси — Чернігів
07:00Щорс — Гірськ (Чт)
07:20Корюківка — Чернігів
07:25Щорс — Чернігів
08:07Чернігів — Семенівка
08:24Новгород-Сіверський — Чернігів
08:43Чернігів — Корюківка
09:17Щорс — Городня
10:14Корюківка — Чернігів
11:00Щорс — Чернігів
11:02Чернігів — Семенівка
11:08Семенівка — Чернігів (Пт,Нд)
11:10Щорс — Низківка (Нд)
11:37Чернігів — Корюківка
12:00Щорс — Гута-Студенецька (Вт)
12:30Щорс — Клюси (Пт,Нд)
12:50Корюківка — Чернігів
13:30Щорс — Безуглівка (Вт)
14:00Щорс — Клюси (Вт,Пт)
14:00Щорс — Гірськ (Чт)
14:08Щорс — Чернігів ч/з Седнів
14:10Щорс — Низківка (Ср,Нд)
14:40Щорс — Чернігів (Пт,Нд)
14:43Чернігів — Новгород-Сіверський
15:29Чернігів — Семенівка (кр Пт-Нд)
15:29Чернігів — Семенівка (Пт,Нд)
16:20Щорс — Чернігів
16:24Щорс — Городня (Пт,Нд)
17:10Щорс — Безуглівка (Пт)
17:15Семенівка — Чернігів
18:00Щорс — Гута-Студенецька (Пт)
18:17Семенівка — Чернігів
18:45Чернігів — Клюси
18:47Чернігів — Корюківка
20:02Корюківка — Чернігів

за маршрутами автобусів

Клюси — Чернігів
07:00

Корюківка — Чернігів
07:20 10:14 12:50 20:02

Новгород-Сіверський — Чернігів
08:24

Семенівка — Чернігів
11:08(Пт,Нд) 17:15 18:17

Чернігів — Клюси
18:45

Чернігів — Корюківка
06:17 08:43 11:37 18:47

Чернігів — Новгород-Сіверський
14:43

Чернігів — Семенівка
08:07 11:02 15:29(кр Пт-Нд) 15:29(Пт,Нд)

Щорс — Безуглівка
06:10(Вт) 13:30(Вт) 17:10(Пт)

Щорс — Городня
09:17 16:24(Пт,Нд)

Щорс — Гута-Студенецька
06:07(Вт) 12:00(Вт) 18:00(Пт)

Щорс — Гірськ
07:00(Чт) 14:00(Чт)

Щорс — Клюси
05:30(Вт) 12:30(Пт,Нд) 14:00(Вт,Пт)

Щорс — Низківка
05:25(Ср,Нд) 11:10(Нд) 14:10(Ср,Нд)

Щорс — Смяч ч/з Петрівка
06:40(Вт)

Щорс — Чернігів
07:25 11:00 14:40(Пт,Нд) 16:20

Щорс — Чернігів ч/з Седнів
05:30 14:08

Інформація оновлена: 12.08.2016