Автовокзал Жовті Води

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Заводська, 16А (показати на мапі)

Телефон довідки: 05652-20800

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:05Жовті Води — П'ятихатки
05:10Жовті Води — Дніпро
05:15Жовті Води — Терни
05:30Жовті Води — Кропивницький
05:30Жовті Води — Чумаки
06:00Жовті Води — Кривий Ріг
06:00Жовті Води — Дніпро
06:25Жовті Води — Терни
06:40Жовті Води — Кропивницький
06:50Жовті Води — Генічеськ
06:50Жовті Води — П'ятихатки
06:55Жовті Води — Дніпро
07:30Жовті Води — Терни
07:40Терни — П'ятихатки
07:50Жовті Води — Дніпро
07:55Жовті Води — Кременчук
07:55Кривий Ріг — Верхньодніпровськ
08:15Верхньодніпровськ — Кривий Ріг
08:55Жовті Води — Дніпро
09:15Кривий Ріг — Кременчук
09:20П'ятихатки — Терни
09:40Жовті Води — Терни
09:40Жовті Води — Дніпро
10:10Жовті Води — Кривий Ріг
10:30Кривий Ріг — Горішні Плавні
10:35Жовті Води — Дніпро
10:40Жовті Води — Чумаки
10:55Нікополь — П'ятихатки
10:55Жовті Води — Терни
11:25Жовті Води — Дніпро
11:35Жовті Води — Терни
12:20Черкаси — Кривий Ріг
12:30Жовті Води — Дніпро
13:05Жовті Води — Дніпро
13:10Жовті Води — Новоукраїнка
13:35Жовті Води — Дніпро
13:40П'ятихатки — Нікополь
13:55Жовті Води — Дніпро
14:00Жовті Води — Терни
14:00Жовті Води — Кропивницький
14:20Жовті Води — Дніпро
14:35Верхньодніпровськ — Кривий Ріг
14:40Кривий Ріг — Верхньодніпровськ
14:45Жовті Води — Дніпро
14:50Жовті Води — Терни
15:10Кривий Ріг — Світловодськ
15:20Жовті Води — Дніпро
15:20Жовті Води — Чумаки
15:20П'ятихатки — Терни
15:30Жовті Води — П'ятихатки
15:40Жовті Води — Дніпро
16:00Жовті Води — Дніпро
16:15Жовті Води — Дніпро
16:50Жовті Води — Терни
16:50Жовті Води — Дніпро
16:55Кривий Ріг — Черкаси
17:20Жовті Води — П'ятихатки
17:20Терни — П'ятихатки
17:30Жовті Води — Дніпро
17:35Жовті Води — Терни
17:40Жовті Води — Дніпро
18:05Жовті Води — Дніпро
18:30Жовті Води — Дніпро
18:50П'ятихатки — Терни
19:00Жовті Води — Дніпро
20:00Жовті Води — Дніпро

за маршрутами автобусів

Верхньодніпровськ — Кривий Ріг
08:15 14:35

Жовті Води — Генічеськ
06:50

Жовті Води — Дніпро
05:10 06:00 06:55 07:50 08:55 09:40 10:35 11:25 12:30 13:05 13:35 13:55 14:20 14:45 15:20 15:40 16:00 16:15 16:50 17:30 17:40 18:05 18:30 19:00 20:00

Жовті Води — Кременчук
07:55

Жовті Води — Кривий Ріг
06:00 10:10

Жовті Води — Кропивницький
05:30 06:40 14:00

Жовті Води — Новоукраїнка
13:10

Жовті Води — П'ятихатки
05:05 06:50 15:30 17:20

Жовті Води — Терни
05:15 06:25 07:30 09:40 10:55 11:35 14:00 14:50 16:50 17:35

Жовті Води — Чумаки
05:30 10:40 15:20

Кривий Ріг — Верхньодніпровськ
07:55 14:40

Кривий Ріг — Горішні Плавні
10:30

Кривий Ріг — Кременчук
09:15

Кривий Ріг — Світловодськ
15:10

Кривий Ріг — Черкаси
16:55

Нікополь — П'ятихатки
10:55

П'ятихатки — Нікополь
13:40

П'ятихатки — Терни
09:20 15:20 18:50

Терни — П'ятихатки
07:40 17:20

Черкаси — Кривий Ріг
12:20

Інформація оновлена: 26.11.2019