Автовокзал Жовті Води

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Заводська, 16А (показати на мапі)

Телефон довідки: 05652-20800

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:05Жовті Води — П'ятихатки
05:10Жовті Води — Дніпропетровськ
05:15Жовті Води — Терни
05:45Жовті Води — Дніпропетровськ
06:00Жовті Води — Зелене
06:00Жовті Води — Дніпропетровськ
06:00Жовті Води — Кирилівка
06:00Жовті Води — Жовте
06:15Жовті Води — Дніпропетровськ
06:25Жовті Води — Терни
06:30Жовті Води — Дніпропетровськ
06:40Жовті Води — Кіровоград
06:50Жовті Води — Генічеськ
06:50Жовті Води — Стрілкове
06:50Жовті Води — П'ятихатки
06:55Жовті Води — Дніпропетровськ
07:20Терни — Дніпропетровськ
07:30Жовті Води — Терни
07:30Жовті Води — Дніпропетровськ
07:45Жовті Води — Дніпропетровськ
07:55Кривий Ріг — Верхньодніпровськ
07:55Жовті Води — Кременчук
08:00Жовті Води — Дніпропетровськ
08:00Кривий Ріг — Черкаси
08:10Жовті Води — Бердянськ
08:15Верхньодніпровськ — Кривий Ріг
08:30Жовті Води — Київ
08:40Жовті Води — Дніпропетровськ
09:15Кривий Ріг — Кременчук
09:20Жовті Води — Дніпропетровськ
09:40Жовті Води — Терни
09:50Світловодськ — Кривий Ріг
09:50Жовті Води — П'ятихатки
10:10Жовті Води — Дніпропетровськ
10:30Кривий Ріг — Комсомольськ
10:40Жовті Води — Чумаки
10:55Нікополь — П'ятихатки
10:55Жовті Води — Дніпропетровськ
10:55Жовті Води — Терни
11:10Жовті Води — П'ятихатки
11:25Жовті Води — Дніпропетровськ
11:35Жовті Води — Терни
11:35Кривий Ріг — Миргород
11:35Комсомольськ — Кривий Ріг
11:50Жовті Води — Дніпропетровськ
12:00Жовті Води — Жовте
12:00Жовті Води — Зелене
12:15Жовті Води — Дніпропетровськ
12:30Жовті Води — Дніпропетровськ
13:00Жовті Води — Зелене
13:05Жовті Води — Дніпропетровськ
13:10Жовті Води — Новоукраїнка
13:15Жовті Води — П'ятихатки
13:35Жовті Води — Дніпропетровськ
13:40П'ятихатки — Нікополь
13:55Жовті Води — Дніпропетровськ
14:00Жовті Води — Кіровоград
14:00Жовті Води — Терни
14:20Жовті Води — Дніпропетровськ
14:35Верхньодніпровськ — Кривий Ріг
14:40Кривий Ріг — Верхньодніпровськ
14:45Жовті Води — Дніпропетровськ
14:50Жовті Води — Терни
15:00Жовті Води — Дніпропетровськ
15:10Кривий Ріг — Світловодськ
15:20Жовті Води — Дніпропетровськ
15:20Жовті Води — Чумаки
15:30Миргород — Кривий Ріг
15:40Жовті Води — Дніпропетровськ
15:50Жовті Води — П'ятихатки
16:00Жовті Води — Дніпропетровськ
16:15Жовті Води — Дніпропетровськ
16:25Дніпропетровськ — Терни
16:25Жовті Води — Дніпропетровськ
16:45Жовті Води — Жовте
16:50Жовті Води — Терни
16:50Жовті Води — Дніпропетровськ
16:55Кривий Ріг — Черкаси
17:00Кирилівка — Жовті Води
17:15Жовті Води — Дніпропетровськ
17:25Терни — Дніпропетровськ
17:25Кременчук — Петрове
17:30Жовті Води — Зелене
17:35Жовті Води — Терни
17:40Жовті Води — Дніпропетровськ
18:05Жовті Води — Дніпропетровськ
18:10Кременчук — Кривий Ріг
18:10Кривий Ріг — Комсомольськ
18:30Жовті Води — Дніпропетровськ
18:40Черкаси — Кривий Ріг
19:00Жовті Води — Дніпропетровськ
19:30Жовті Води — Дніпропетровськ
20:00Жовті Води — Дніпропетровськ
20:35Жовті Води — Дніпропетровськ
22:00Жовті Води — Київ

за маршрутами автобусів

Верхньодніпровськ — Кривий Ріг
08:15 14:35

Дніпропетровськ — Терни
16:25

Жовті Води — Бердянськ
08:10

Жовті Води — Генічеськ
06:50

Жовті Води — Дніпропетровськ
05:10 05:45 06:00 06:15 06:30 06:55 07:30 07:45 08:00 08:40 09:20 10:10 10:55 11:25 11:50 12:15 12:30 13:05 13:35 13:55 14:20 14:45 15:00 15:20 15:40 16:00 16:15 16:25 16:50 17:15 17:40 18:05 18:30 19:00 19:30 20:00 20:35

Жовті Води — Жовте
06:00 12:00 16:45

Жовті Води — Зелене
06:00 12:00 13:00 17:30

Жовті Води — Кирилівка
06:00

Жовті Води — Київ
08:30 22:00

Жовті Води — Кременчук
07:55

Жовті Води — Кіровоград
06:40 14:00

Жовті Води — Новоукраїнка
13:10

Жовті Води — П'ятихатки
05:05 06:50 09:50 11:10 13:15 15:50

Жовті Води — Стрілкове
06:50

Жовті Води — Терни
05:15 06:25 07:30 09:40 10:55 11:35 14:00 14:50 16:50 17:35

Жовті Води — Чумаки
10:40 15:20

Кирилівка — Жовті Води
17:00

Комсомольськ — Кривий Ріг
11:35

Кременчук — Кривий Ріг
18:10

Кременчук — Петрове
17:25

Кривий Ріг — Верхньодніпровськ
07:55 14:40

Кривий Ріг — Комсомольськ
10:30 18:10

Кривий Ріг — Кременчук
09:15

Кривий Ріг — Миргород
11:35

Кривий Ріг — Світловодськ
15:10

Кривий Ріг — Черкаси
08:00 16:55

Миргород — Кривий Ріг
15:30

Нікополь — П'ятихатки
10:55

П'ятихатки — Нікополь
13:40

Світловодськ — Кривий Ріг
09:50

Терни — Дніпропетровськ
07:20 17:25

Черкаси — Кривий Ріг
18:40

Інформація оновлена: 25.09.2013