Автовокзал Рожище

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Героїв УПА, 15 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03368-21393

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:15Рожище — Малинівка
06:25Луцьк — Годомичі
07:00Рожище — Колки ч/з Незвір
07:00Рожище — Навіз
07:00Рожище — Львів
09:00Годомичі — Луцьк
10:30Колки — Луцьк
11:00Колки — Луцьк
11:10Луцьк — Колки
12:55Луцьк — Студині
13:00Луцьк — Колки ч/з Незвір
13:35Луцьк — Рожище
13:40Малинівка — Луцьк
14:50Колки — Луцьк
15:30Луцьк — Годомичі
16:35Луцьк — Малинівка
17:20Рожище — Нововолинськ
17:30Луцьк — Колки
18:10Годомичі — Луцьк
20:30Колки — Луцьк

за маршрутами автобусів

Годомичі — Луцьк
09:00 18:10

Колки — Луцьк
10:30 11:00 14:50 20:30

Луцьк — Годомичі
06:25 15:30

Луцьк — Колки
11:10 17:30

Луцьк — Колки ч/з Незвір
13:00

Луцьк — Малинівка
16:35

Луцьк — Рожище
13:35

Луцьк — Студині
12:55

Малинівка — Луцьк
13:40

Рожище — Колки ч/з Незвір
07:00

Рожище — Львів
07:00

Рожище — Малинівка
06:15

Рожище — Навіз
07:00

Рожище — Нововолинськ
17:20

Інформація оновлена: 26.08.2016