Автовокзал Ратне

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Центральна, 65 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03366-21339

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:25Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
04:30Ратне — Рівне
04:35Берестя (Біл) — Ковель (Пт-Нд)
05:15Сільце — Луцьк
05:25Самари — Луцьк
05:40Черче — Луцьк
05:50Ратне — Львів
05:56Кобринь (Біл) — Ковель (Чт,Сб-Нд)
06:00Дошне — Луцьк
06:10Березники — Луцьк
06:20Ратне — Луцьк ч/з Стара Вижівка
06:25Тур — Луцьк ч/з Заболоття
06:40Ратне — Якушів
06:40Ковель — Датинь
06:40Ратне — Луцьк
06:40Комарове — Луцьк (Сб-Пн)
06:50Ковель — Берестя (Біл)
06:56Пружани (Біл) — Ковель
07:00Ратне — Замшани
07:00Хабарище — Луцьк
07:20Ковель — Адамівка
07:30Ратне — Здомишель
07:30Піски-Річицькі — Луцьк
07:35Тур — Камінь-Каширський
07:45Ратне — Броди (кр Сб)
07:45Ратне — Сільце
07:45Датинь — Луцьк
07:50Ковель — Берестя (Біл)
07:55Тур — Ковель
07:58Кортеліси — Ратне
08:00Камінь-Каширський — Берестя (Біл)
08:05Ратне — Жиричі
08:05Берестя (Біл) — Ковель (Пт-Нд)
08:10Датинь — Ковель
08:20Ратне — Заболоття
08:25Межисить — Луцьк
08:30Ратне — Датинь
08:35Ратне — Конище
08:40Луцьк — Ковель ч/з Хабарище
08:45Ратне — Краска
08:45Ратне — Здомишель
09:00Жиричі — Луцьк
09:05Ратне — Камінь-Каширський
09:05Ковель — Берестя (Біл)
09:10Берестя (Біл) — Ковель
09:15Ратне — Броди (кр Сб)
09:20Ратне — Ковель ч/з Стара Вижівка
09:20Луцьк — Самари
09:20Хабарище — Луцьк
09:26Берестя (Біл) — Ковель
09:30Ратне — Тур
09:30Берестя (Біл) — Червоноград
09:35Ратне — Задолина
09:40Височне — Луцьк
09:40Кортеліси — Ратне
09:55Ратне — Броди
10:00Ратне — Жиричі
10:05Ратне — Гута
10:05Луцьк — Берестя (Біл)
10:15Кортеліси — Ратне
10:35Луцьк — Самари
10:40Ратне — Жиричі
10:45Ратне — Піски-Річицькі
10:45Ратне — Ковель
10:45Ратне — Здомишель
10:50Ратне — Камінь-Каширський
10:50Берестя (Біл) — Ковель
10:55Ратне — Конище
11:00Ратне — Кортеліси
11:00Ратне — Березники
11:05Ратне — Конище
11:10Ратне — Заболоття ч/з Тур
11:15Ратне — Жиричі
11:20Луцьк — Межисить
11:30Ратне — Броди (кр Сб)
11:40Ратне — Жиричі
11:40Самари — Луцьк
11:45Ратне — Щедрогір ч/з Піски-Річицькі
11:50Луцьк — Датинь
11:55Ковель — Берестя (Біл)
12:00Ратне — Адамівка
12:00Ратне — Нововолинськ ч/з Стара Вижівка
12:15Ковель — Тур
12:15Ратне — Самари
12:21Берестя (Біл) — Луцьк
12:25Самари — Луцьк
12:30Луцьк — Ратне
12:30Луцьк — Комарове
12:30Ратне — Броди (кр Сб)
12:35Ковель — Берестя (Біл) (Пт-Нд)
12:45Ковель — Датинь
12:50Ратне — Кортеліси
12:55Луцьк — Піски-Річицькі
13:00Ратне — Краска
13:00Ратне — Жиричі
13:00Ратне — Здомишель
13:00Ратне — Луцьк (Вт-Пт)
13:00Комарове — Луцьк (Сб-Пн)
13:05Червоноград — Берестя (Біл)
13:15Ратне — Гута
13:42Ратне — Самари
13:45Датинь — Луцьк
13:50Ратне — Задолина
13:55Ратне — Жиричі
14:00Луцьк — Хабарище
14:10Берестя (Біл) — Луцьк (Нд)
14:10Берестя (Біл) — Ковель
14:20Ратне — Сільце
14:20Ковель — Берестя (Біл)
14:25Ратне — Луцьк ч/з Камінь-Каширський
14:30Ратне — Березники
14:30Ратне — Ковель
14:35Жиричі — Тур
14:41Ковель — Кобринь (Біл)
14:42Берестя (Біл) — Камінь-Каширський
14:55Ратне — Луцьк
15:00Луцьк — Жиричі
15:00Ратне — Ковель ч/з Велимче
15:01Ковель — Пружани (Біл)
15:15Ратне — Гута
15:20Ратне — Щедрогір
15:25Піски-Річицькі — Луцьк
15:35Луцьк — Межисить
15:45Берестя (Біл) — Луцьк
15:50Ратне — Тур
15:50Межисить — Луцьк
16:00Ратне — Камінь-Каширський
16:10Луцьк — Датинь
16:15Луцьк — Хабарище
16:20Ратне — Заболоття ч/з Тур
16:25Жиричі — Луцьк
16:30Ратне — Жиричі
16:30Ковель — Берестя (Біл) (Пт-Нд)
16:45Луцьк — Сільце
16:50Ковель — Датинь
17:00Тур — Ковель
17:05Луцьк — Хабарище
17:20Ратне — Якушів
17:25Ратне — Ковель ч/з Стара Вижівка
17:25Берестя (Біл) — Ковель
17:25Луцьк — Тур ч/з Заболоття
17:30Ратне — Ковель ч/з Велимче
17:30Ковель — Берестя (Біл)
17:35Ковель — Жиричі
17:45Луцьк — Березники
17:50Ратне — Ковель
18:05Луцьк — Височне
18:10Ратне — Датинь
18:20Ратне — Якушів
18:25Ратне — Гута
18:25Ратне — Жиричі
18:25Ратне — Луцьк
18:30Луцьк — Черче
18:40Датинь — Луцьк
18:49Луцьк — Берестя (Біл)
19:15Ратне — Щедрогір ч/з Броди
19:30Берестя (Біл) — Ковель
19:30Луцьк — Дошне
19:50Ратне — Луцьк
20:10Луцьк — Ратне
20:10Луцьк — Комарове
20:25Ковель — Тур
20:50Датинь — Ковель
20:58Берестя (Біл) — Чернівці
21:00Луцьк — Датинь
21:04Берестя (Біл) — Кам'янець-Подільський
21:10Луцьк — Піски-Річицькі

за маршрутами автобусів

Березники — Луцьк
06:10

Берестя (Біл) — Кам'янець-Подільський
21:04

Берестя (Біл) — Камінь-Каширський
14:42

Берестя (Біл) — Ковель
04:35(Пт-Нд) 08:05(Пт-Нд) 09:10 09:26 10:50 14:10 17:25 19:30

Берестя (Біл) — Луцьк
12:21 14:10(Нд) 15:45

Берестя (Біл) — Червоноград
09:30

Берестя (Біл) — Чернівці
20:58

Височне — Луцьк
09:40

Датинь — Ковель
08:10 20:50

Датинь — Луцьк
07:45 13:45 18:40

Дошне — Луцьк
06:00

Жиричі — Луцьк
09:00 16:25

Жиричі — Тур
14:35

Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
04:25

Камінь-Каширський — Берестя (Біл)
08:00

Кобринь (Біл) — Ковель
05:56(Чт,Сб-Нд)

Ковель — Адамівка
07:20

Ковель — Берестя (Біл)
06:50 07:50 09:05 11:55 12:35(Пт-Нд) 14:20 16:30(Пт-Нд) 17:30

Ковель — Датинь
06:40 12:45 16:50

Ковель — Жиричі
17:35

Ковель — Кобринь (Біл)
14:41

Ковель — Пружани (Біл)
15:01

Ковель — Тур
12:15 20:25

Комарове — Луцьк
06:40(Сб-Пн) 13:00(Сб-Пн)

Кортеліси — Ратне
07:58 09:40 10:15

Луцьк — Березники
17:45

Луцьк — Берестя (Біл)
10:05 18:49

Луцьк — Височне
18:05

Луцьк — Датинь
11:50 16:10 21:00

Луцьк — Дошне
19:30

Луцьк — Жиричі
15:00

Луцьк — Ковель ч/з Хабарище
08:40

Луцьк — Комарове
12:30 20:10

Луцьк — Межисить
11:20 15:35

Луцьк — Піски-Річицькі
12:55 21:10

Луцьк — Ратне
12:30 20:10

Луцьк — Самари
09:20 10:35

Луцьк — Сільце
16:45

Луцьк — Тур ч/з Заболоття
17:25

Луцьк — Хабарище
14:00 16:15 17:05

Луцьк — Черче
18:30

Межисить — Луцьк
08:25 15:50

Пружани (Біл) — Ковель
06:56

Піски-Річицькі — Луцьк
07:30 15:25

Ратне — Адамівка
12:00

Ратне — Березники
11:00 14:30

Ратне — Броди
07:45(кр Сб) 09:15(кр Сб) 09:55 11:30(кр Сб) 12:30(кр Сб)

Ратне — Гута
10:05 13:15 15:15 18:25

Ратне — Датинь
08:30 18:10

Ратне — Жиричі
08:05 10:00 10:40 11:15 11:40 13:00 13:55 16:30 18:25

Ратне — Заболоття
08:20

Ратне — Заболоття ч/з Тур
11:10 16:20

Ратне — Задолина
09:35 13:50

Ратне — Замшани
07:00

Ратне — Здомишель
07:30 08:45 10:45 13:00

Ратне — Камінь-Каширський
09:05 10:50 16:00

Ратне — Ковель
10:45 14:30 17:50

Ратне — Ковель ч/з Велимче
15:00 17:30

Ратне — Ковель ч/з Стара Вижівка
09:20 17:25

Ратне — Конище
08:35 10:55 11:05

Ратне — Кортеліси
11:00 12:50

Ратне — Краска
08:45 13:00

Ратне — Луцьк
06:40 13:00(Вт-Пт) 14:55 18:25 19:50

Ратне — Луцьк ч/з Камінь-Каширський
14:25

Ратне — Луцьк ч/з Стара Вижівка
06:20

Ратне — Львів
05:50

Ратне — Нововолинськ ч/з Стара Вижівка
12:00

Ратне — Піски-Річицькі
10:45

Ратне — Рівне
04:30

Ратне — Самари
12:15 13:42

Ратне — Сільце
07:45 14:20

Ратне — Тур
09:30 15:50

Ратне — Щедрогір
15:20

Ратне — Щедрогір ч/з Броди
19:15

Ратне — Щедрогір ч/з Піски-Річицькі
11:45

Ратне — Якушів
06:40 17:20 18:20

Самари — Луцьк
05:25 11:40 12:25

Сільце — Луцьк
05:15

Тур — Камінь-Каширський
07:35

Тур — Ковель
07:55 17:00

Тур — Луцьк ч/з Заболоття
06:25

Хабарище — Луцьк
07:00 09:20

Червоноград — Берестя (Біл)
13:05

Черче — Луцьк
05:40

Інформація оновлена: 26.08.2016