Автовокзал Житомир

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Київська, 93 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0412-412303

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:25Бориспіль (Аеропорт) — Львів
01:20Харків — Чернівці
02:25Сокиряни — Київ
02:25Сокиряни — Київ
02:25Городенка — Київ
02:30Трускавець — Київ
02:50Кам'янець-Подільський — Київ
03:10Кельменці — Київ
03:40Чернівці — Київ
03:45Хуст — Київ
03:45Хуст — Київ
04:00Івано-Франківськ — Київ
04:00Івано-Франківськ — Київ
04:25Верховина — Київ
04:25Верховина — Київ
04:50Чернівці — Київ
04:50Житомир — Чоповичі
04:50Чернівці — Київ
04:55Нововолинськ — Київ
05:00Житомир — Новоград-Волинський
05:05Вишково — Київ
05:05Вишково — Київ
05:10Житомир — Бориспіль (Аеропорт)
05:30Житомир — Авратин
05:30Верховина — Київ
05:30Житомир — Новоград-Волинський
05:30Житомир — Київ
05:30Верховина — Київ
05:35Івано-Франківськ — Бориспіль
05:45Берестя (Біл) — Херсон
05:50Житомир — Вільха
05:50Житомир — Київ
05:55Калуш — Київ
05:55Калуш — Київ
06:00Житомир — Киянка
06:00Житомир — Зарічани
06:00Житомир — Киянка
06:00Житомир — Чайківка
06:00Житомир — Довжик
06:00Житомир — Велика Цвіля
06:05Житомир — Вересна
06:05Житомир — Мохначка
06:05Одеса — Рівне
06:09Житомир — Зарічани
06:10Житомир — Катеринівка
06:10Житомир — Бориспіль (Аеропорт)
06:20Житомир — Малин
06:25Житомир — Чернігів
06:25Житомир — Вінниця
06:25Житомир — Ярунь
06:30Ємільчине — Київ
06:30Житомир — Малин
06:30Житомир — Соколівський масив
06:35Житомир — Грушки
06:40Житомир — Словечне
06:40Житомир — Почуйки
06:40Житомир — Турчинівка
06:40Житомир — Зарічани
06:45Житомир — Київ
06:45Житомир — Жовтий Брід
06:50Житомир — Хмельницький
06:50Житомир — Довжик
06:50Житомир — Малин
07:00Житомир — Радомишль
07:00Житомир — Малин
07:00Житомир — Фастів
07:05Житомир — Одеса
07:05Житомир — Новоград-Волинський
07:05Житомир — Коростень
07:10Житомир — Ємільчине
07:10Житомир — Романів
07:10Житомир — Київ
07:12Житомир — Зарічани
07:25Олевськ — Київ
07:30Житомир — Київ
07:30Житомир — Малин
07:35Бердичів — Ємільчине
07:40Малин — Хмільник
07:40Житомир — Луцьк
07:40Житомир — Баранівка
07:40Житомир — Олевськ
07:50Житомир — Радомишль
07:50Житомир — Київ
08:00Житомир — Іршанськ
08:00Житомир — Зарубинці
08:00Житомир — Вінниця
08:05Житомир — Коростень
08:10Житомир — Любар
08:10Житомир — Київ
08:10Житомир — Олевськ
08:10Житомир — Бердичів
08:15Малин — Станишівка
08:20Бердичів — Овруч
08:20Житомир — Макарівка
08:25Житомир — Стовпів
08:25Бердичів — Малин
08:30Житомир — Малин
08:30Житомир — Київ
08:30Житомир — Рогізна
08:35Малин — Вінниця
08:35Житомир — Пилиповичі
08:40Житомир — Бердичів
08:50Житомир — Іршанськ
08:50Київ — Берн (Швейц)
08:50Київ — Штутгарт (Нім)
08:50Київ — Варшава (Пол)
08:50Київ — Мюнстер (Нім)
08:50Херсон — Берестя (Біл)
08:50Житомир — Київ
08:50Житомир — Івановичі
08:55Житомир — Бердичів
08:55Житомир — Коростень
08:55Житомир — Романів
09:00Житомир — Суемці
09:00Житомир — Брусилів
09:00Житомир — Ємільчине
09:03Житомир — Ружин
09:03Житомир — Ружин
09:05Житомир — Серби
09:10Житомир — Київ
09:10Житомир — Колодяжне
09:15Житомир — Малин
09:15Житомир — Овруч
09:15Житомир — Бистріївка
09:15Житомир — Любар
09:20Житомир — Міньківці
09:20Житомир — Бердичів
09:25Житомир — Новоград-Волинський
09:25Житомир — Біла Церква
09:30Київ — Дортмунд (Нім)
09:30Житомир — Київ
09:35Житомир — Баранівка
09:35Житомир — Радомишль
09:35Житомир — Радомишль
09:35Новоград-Волинський — Вінниця
09:35Житомир — Мар'янівка
09:40Житомир — Коростень
09:40Київ — Дубно
09:45Житомир — Бердичів
09:45Житомир — Стетківці
09:50Житомир — Бориспіль (Аеропорт)
09:50Житомир — Добринь
09:50Житомир — Малин
09:50Житомир — Іршанськ
09:55Житомир — Виноградівка
10:00Житомир — Словечне
10:00Київ — Франкфурт-на-Майні (Нім)
10:00Житомир — Вінниця
10:00Житомир — Бердичів
10:00Житомир — Словечне
10:00Житомир — Андрушки
10:05Новоград-Волинський — Київ
10:05Житомир — Морозівка
10:10Хмільник — Київ
10:10Житомир — Гайки
10:10Житомир — Київ
10:10Житомир — Олевськ
10:15Житомир — Короченки
10:20Житомир — Андрушівка
10:25Рівне — Вінниця
10:25Житомир — Бердичів
10:25Житомир — Піщанка
10:25Житомир — Малин
10:25Житомир — Ярунь
10:30Київ — Вроцлав (Пол)
10:30Київ — Прага (Чех)
10:30Житомир — Мовчанівка
10:30Київ — Прага (Чех)
10:30Житомир — Бердичів
10:30Житомир — Олевськ
10:30Житомир — Київ
10:30Житомир — Миропіль
10:35Житомир — Малин
10:40Вінниця — Луцьк
10:40Житомир — Великі Деревичі
10:40Житомир — Лазарівка
10:40Вінниця — Луцьк
10:40Житомир — Велика Глумча
10:40Житомир — Овруч
10:45Ємільчине — Київ
10:45Житомир — Бердичів
10:50Житомир — Вінниця
10:50Житомир — Київ
10:50Житомир — Романів
10:50Житомир — Симони
11:00Житомир — Бердичів
11:00Житомир — Іршанськ
11:00Київ — Карлові Вари (Чех)
11:00Житомир — Ягнятин
11:00Житомир — Фастів
11:00Київ — Прага (Чех)
11:00Київ — Карлові Вари (Чех)
11:00Житомир — Жеребки
11:00Київ — Прага (Чех)
11:00Житомир — Ємільчине
11:05Житомир — Овруч
11:05Житомир — Бичева
11:10Житомир — Довбиш
11:10Житомир — Радомишль
11:10Київ — Кам'янець-Подільський
11:10Житомир — Київ
11:15Житомир — Малин
11:15Житомир — Бердичів
11:15Житомир — Новоград-Волинський
11:20Київ — Червоноград
11:20Житомир — Романів
11:20Київ — Дубно
11:25Житомир — Піщанка
11:25Житомир — Авратин
11:30Житомир — Баранівка
11:30Київ — Іршанськ
11:30Житомир — Київ
11:30Житомир — Грушки
11:30Житомир — Лебединці
11:35Житомир — Чуднів
11:35Дубно — Київ
11:35Коростень — Вінниця
11:40Житомир — Коростень
11:40Житомир — Бердичів
11:45Київ — Кельн (Нім)
11:45Житомир — Ружин
11:45Київ — Кельн (Нім)
11:50Житомир — Новоград-Волинський
11:50Житомир — Миропіль
11:50Житомир — Миропіль
11:50Житомир — Київ
11:50Житомир — Бердичів
11:50Житомир — Радомишль
11:55Київ — Ємільчине
11:55Хмільник — Київ
12:00Житомир — Малин
12:00Київ — Штутгарт (Нім)
12:00Житомир — Олевськ
12:00Житомир — Мала П'ятигірка
12:05Житомир — Тартак
12:05Житомир — Олевськ
12:05Київ — Шепетівка
12:10Житомир — Київ
12:10Житомир — Чоповичі
12:15Житомир — Баранівка
12:15Житомир — Турчинівка
12:15Житомир — Овруч
12:15Житомир — Овруч
12:20Олевськ — Київ
12:20Київ — Кам'янець-Подільський
12:20Житомир — Володимир-Волинський
12:25Житомир — Коростень
12:30Житомир — Євпаторія
12:30Київ — Косів
12:30Житомир — Кропивня
12:30Київ — Косів
12:30Житомир — Київ
12:30Житомир — Городниця
12:30Житомир — Сущанка
12:30Житомир — Іванопіль
12:30Житомир — Корнин
12:35Житомир — Колодянка
12:35Житомир — Вересна
12:40Житомир — Брусилів
12:40Житомир — Брусилів
12:40Житомир — Дубрівка
12:40Житомир — Лугини
12:50Житомир — Київ
12:50Житомир — Романів
12:50Житомир — Словечне
12:50Житомир — Бердичів
12:54Житомир — Вінниця
12:55Житомир — Радомишль
12:55Житомир — Радомишль
13:00Житомир — Коростень
13:00Житомир — Зарубинці
13:00Житомир — Суслівка
13:00Житомир — Полонне
13:00Житомир — Довжик
13:00Житомир — Бердичів
13:05Житомир — Новоград-Волинський
13:10Житомир — Київ
13:15Житомир — Рубежівка
13:15Житомир — Стовпів
13:15Київ — Нововолинськ
13:15Житомир — Романів
13:15Житомир — Ємільчине
13:20Житомир — Радомишль
13:20Житомир — Радомишль
13:20Луцьк — Вінниця
13:20Луцьк — Вінниця
13:20Житомир — Овруч
13:20Житомир — Івановичі
13:25Житомир — Велика Волиця
13:25Житомир — Іршанськ
13:25Житомир — Березівка
13:25Житомир — Бердичів
13:30Житомир — Довжик
13:30Житомир — Верхівня
13:30Житомир — Мохначка
13:30Шепетівка — Київ
13:30Житомир — Баранівка
13:30Житомир — Київ
13:35Житомир — Олевськ
13:40Житомир — Хмельницький
13:40Дубно — Київ
13:40Житомир — Жовтневе
13:45Житомир — Базар
13:45Станишівка — Малин
13:45Житомир — Базар
13:50Житомир — Тульчин
13:50Житомир — Радча
13:50Житомир — Рогачів
13:50Житомир — Зарічани
13:50Житомир — Київ
13:55Житомир — Киянка
13:55Житомир — Киянка
13:55Житомир — Пилиповичі
13:59Житомир — Зарічани
14:00Житомир — Жовтневе
14:00Житомир — Романів
14:00Житомир — Міньківці
14:00Житомир — Ковганівка
14:00Житомир — Бердичів
14:05Житомир — Велика Цвіля
14:05Житомир — Малин
14:10Житомир — Лопатичі
14:10Житомир — Київ
14:15Житомир — Любар
14:15Житомир — Велика Цвіля
14:20Житомир — Авратин
14:20Житомир — Радомишль
14:20Житомир — Рогачів
14:20Житомир — Рокитне
14:20Житомир — Баранівка
14:20Житомир — Калинівка
14:20Житомир — Авратин
14:25Житомир — Іршанськ
14:25Житомир — Молочки
14:30Житомир — Жмеринка
14:30Житомир — Піщанка
14:30Житомир — Київ
14:30Житомир — Червона Воля
14:30Житомир — Брусилів
14:30Житомир — Бігунь
14:30Житомир — Варшава (Пол)
14:30Ємільчине — Київ
14:30Житомир — Макарівка
14:35Житомир — Стетківці
14:40Житомир — Олевськ
14:40Хмільник — Малин
14:40Житомир — Вільха
14:40Житомир — Березники
14:40Житомир — Вільха
14:45Житомир — Короченки
14:45Житомир — Новоград-Волинський
14:50Житомир — Брусилів
14:50Малин — Бердичів
14:50Житомир — Любар
14:50Житомир — Бориспіль (Аеропорт)
14:50Житомир — Коростень
14:50Житомир — Ружин
14:50Житомир — Катеринівка
14:50Житомир — Зарічани
14:51Житомир — Коростень
14:55Житомир — Любар
15:00Житомир — Городниця
15:00Житомир — Листвин
15:00Житомир — Баранівка
15:00Житомир — Вінниця
15:00Житомир — Городниця
15:00Житомир — Андрушівка
15:02Житомир — Зарічани
15:05Житомир — Бердичів
15:05Житомир — Малин
15:10Житомир — Кам'яний Брід
15:10Київ — Нововолинськ
15:10Житомир — Овруч
15:10Житомир — Хмельницький
15:10Житомир — Чайківка
15:10Житомир — Малин
15:10Житомир — Хмельницький
15:10Житомир — Київ
15:10Київ — Нововолинськ
15:10Житомир — Чайківка
15:15Житомир — Соколівський масив
15:20Житомир — Романів
15:20Київ — Олевськ
15:20Житомир — Почуйки
15:20Житомир — Овруч
15:20Житомир — Романів
15:20Житомир — Березівка
15:25Овруч — Бердичів
15:30Житомир — Копище
15:30Житомир — Дубрівка
15:30Харків — Вроцлав (Пол)
15:30Житомир — Любар
15:30Житомир — Київ
15:35Житомир — Баранівка
15:35Житомир — Іршанськ
15:40Дубно — Київ
15:40Житомир — Коростень
15:40Червоноград — Київ
15:40Житомир — Ружин
15:45Житомир — Романів
15:50Житомир — Могилів-Подільський
15:50Житомир — Київ
15:50Житомир — Малин
15:50Житомир — Овруч
15:50Житомир — Ярунь
15:55Житомир — Мініно
16:00Житомир — Бистріївка
16:00Житомир — Рогізна
16:00Житомир — Полонне
16:00Житомир — Савлуки
16:00Київ — Катовіце (Пол)
16:00Житомир — Полонне
16:05Житомир — Колодяжне
16:05Житомир — Бердичів
16:05Житомир — Комсомольське
16:05Житомир — Колодяжне
16:05Житомир — Коростень
16:10Житомир — Київ
16:10Київ — Кам'янець-Подільський
16:10Житомир — Іванопіль
16:10Житомир — Іванопіль
16:10Житомир — Грушки
16:15Нововолинськ — Київ
16:15Житомир — Хмельницький
16:15Житомир — Липники
16:15Житомир — Малин
16:20Житомир — Біла Церква
16:20Житомир — Біла Церква
16:20Житомир — Першотравенськ
16:20Житомир — Жовтий Брід
16:25Житомир — Новоград-Волинський
16:25Житомир — Вінниця
16:25Житомир — Коростень
16:25Житомир — Бичева
16:30Житомир — Київ
16:30Вінниця — Малин
16:30Житомир — Мовчанівка
16:30Житомир — Романів
16:40Чернівці — Москва (РФ)
16:40Житомир — Андрієвичі
16:40Житомир — Авратин
16:40Житомир — Лебединці
16:45Житомир — Лазарівка
16:45Житомир — Олевськ
16:45Житомир — Городок
16:50Житомир — Бердичів
16:50Житомир — Словечне
16:50Житомир — Виноградівка
16:50Житомир — Київ
16:50Житомир — Радулин
16:55Житомир — Морозівка
17:00Житомир — Сущанка
17:00Ємільчине — Київ
17:00Житомир — Корнин
17:00Житомир — Коростень
17:00Житомир — Серби
17:05Житомир — Володимир-Волинський
17:05Кам'янець-Подільський — Київ
17:05Житомир — Бердичів
17:10Житомир — Жмеринка
17:10Житомир — Слобідка
17:10Київ — Вишково
17:10Житомир — Київ
17:10Житомир — Іршанськ
17:10Київ — Вишково
17:15Київ — Городниця
17:15Житомир — Довбиш
17:15Ємільчине — Бердичів
17:20Житомир — Романів
17:20Житомир — Романів
17:20Житомир — Радомишль
17:22Житомир — Суемці
17:22Київ — Хмільник
17:25Житомир — Олевськ
17:30Житомир — Київ
17:30Житомир — Фастів
17:30Житомир — Гайки
17:35Вінниця — Рівне
17:35Житомир — Коростень
17:40Житомир — Вінниця
17:40Житомир — Ягнятин
17:40Житомир — Рубежівка
17:40Житомир — Симони
17:40Житомир — Великі Деревичі
17:45Житомир — Мар'янівка
17:45Київ — Новоград-Волинський
17:50Житомир — Словечне
17:50Житомир — Бориспіль (Аеропорт)
17:50Житомир — Словечне
17:50Київ — Дубно
17:50Кам'янець-Подільський — Київ
17:55Житомир — Радомишль
18:00Житомир — Ємільчине
18:00Житомир — Кропивня
18:00Косів — Київ
18:00Житомир — Малин
18:00Косів — Київ
18:00Житомир — Жеребки
18:05Житомир — Народичі
18:05Житомир — Народичі
18:05Житомир — Радомишль
18:10Житомир — Бердичів
18:10Житомир — Київ
18:10Житомир — Баранівка
18:15Львів — Бориспіль (Аеропорт)
18:15Житомир — Велика Глумча
18:20Житомир — Іршанськ
18:20Київ — Ємільчине
18:20Житомир — Зарубинці
18:30Житомир — Малин
18:30Житомир — Івановичі
18:30Житомир — Миропіль
18:30Житомир — Миропіль
18:35Нововолинськ — Київ
18:35Житомир — Новоград-Волинський
18:35Житомир — Велика Волиця
18:35Нововолинськ — Київ
18:35Житомир — Першотравневе
18:35Житомир — Першотравневе
18:40Житомир — Соколівський масив
18:40Житомир — Вінниця
18:45Вінниця — Новоград-Волинський
18:50Київ — Ємільчине
18:50Київ — Прага (Чех)
18:50Житомир — Коростень
19:00Житомир — Радомишль
19:00Київ — Хуст
19:00Житомир — Миропіль
19:00Житомир — Андрушки
19:00Житомир — Володимир-Волинський
19:00Київ — Хуст
19:00Житомир — Миропіль
19:00Одеса — Калінінград (РФ)
19:05Житомир — Добринь
19:10Вінниця — Коростень
19:15Житомир — Лопатичі
19:20Житомир — Першотравенськ
19:20Житомир — Андрушівка
19:25Житомир — Коростишів
19:25Київ — Хмільник
19:25Житомир — Тартак
19:30Житомир — Чуднів
19:35Житомир — Верхівня
19:40Житомир — Колодянка
19:45Житомир — Бігунь
19:45Житомир — Довжик
19:45Житомир — Бігунь
19:50Київ — Івано-Франківськ
19:50Київ — Івано-Франківськ
19:50Житомир — Зарічани
19:59Житомир — Зарічани
20:00Житомир — Зарічани
20:00Житомир — Вінниця
20:00Житомир — Іршанськ
20:05Житомир — Малин
20:10Київ — Олевськ
20:15Житомир — Довжик
20:15Житомир — Макарівка
20:15Київ — Верховина
20:15Київ — Верховина
20:20Житомир — Коростень
20:30Житомир — Андрушівка
20:30Київ — Іршанськ
20:55Чернівці — Харків
21:00Київ — Городенка
21:02Житомир — Зарічани
21:10Київ — Ємільчине
21:15Київ — Калуш
21:15Київ — Калуш
22:00Київ — Чернівці
22:05Київ — Сокиряни
22:05Київ — Сокиряни
22:20Рівне — Одеса
22:30Київ — Вроцлав (Пол)
22:35Київ — Яремче
22:35Київ — Яремче
22:50Київ — Кишинів (Мол)
22:50Київ — Кельменці
22:55Бориспіль — Івано-Франківськ
22:55Бориспіль — Івано-Франківськ
23:00Київ — Чернівці
23:00Київ — Чернівці
23:30Київ — Трускавець
23:50Київ — Нововолинськ
23:55Київ — Верховина
23:55Київ — Верховина

за маршрутами автобусів

Ємільчине — Бердичів
17:15

Ємільчине — Київ
06:30 10:45 14:30 17:00

Івано-Франківськ — Бориспіль
05:35

Івано-Франківськ — Київ
04:00 04:00

Бердичів — Ємільчине
07:35

Бердичів — Малин
08:25

Бердичів — Овруч
08:20

Берестя (Біл) — Херсон
05:45

Бориспіль — Івано-Франківськ
22:55 22:55

Бориспіль (Аеропорт) — Львів
00:25

Верховина — Київ
04:25 04:25 05:30 05:30

Вишково — Київ
05:05 05:05

Вінниця — Коростень
19:10

Вінниця — Луцьк
10:40 10:40

Вінниця — Малин
16:30

Вінниця — Новоград-Волинський
18:45

Вінниця — Рівне
17:35

Городенка — Київ
02:25

Дубно — Київ
11:35 13:40 15:40

Житомир — Євпаторія
12:30

Житомир — Ємільчине
07:10 09:00 11:00 13:15 18:00

Житомир — Івановичі
08:50 13:20 18:30

Житомир — Іванопіль
12:30 16:10 16:10

Житомир — Іршанськ
08:00 08:50 09:50 11:00 13:25 14:25 15:35 17:10 18:20 20:00

Житомир — Авратин
05:30 11:25 14:20 14:20 16:40

Житомир — Андрушки
10:00 19:00

Житомир — Андрушівка
10:20 15:00 19:20 20:30

Житомир — Андрієвичі
16:40

Житомир — Базар
13:45 13:45

Житомир — Баранівка
07:40 09:35 11:30 12:15 13:30 14:20 15:00 15:35 18:10

Житомир — Бердичів
08:10 08:40 08:55 09:20 09:45 10:00 10:25 10:30 10:45 11:00 11:15 11:40 11:50 12:50 13:00 13:25 14:00 15:05 16:05 16:50 17:05 18:10

Житомир — Березники
14:40

Житомир — Березівка
13:25 15:20

Житомир — Бистріївка
09:15 16:00

Житомир — Бичева
11:05 16:25

Житомир — Бориспіль (Аеропорт)
05:10 06:10 09:50 14:50 17:50

Житомир — Брусилів
09:00 12:40 12:40 14:30 14:50

Житомир — Бігунь
14:30 19:45 19:45

Житомир — Біла Церква
09:25 16:20 16:20

Житомир — Варшава (Пол)
14:30

Житомир — Велика Волиця
13:25 18:35

Житомир — Велика Глумча
10:40 18:15

Житомир — Велика Цвіля
06:00 14:05 14:15

Житомир — Великі Деревичі
10:40 17:40

Житомир — Вересна
06:05 12:35

Житомир — Верхівня
13:30 19:35

Житомир — Виноградівка
09:55 16:50

Житомир — Володимир-Волинський
12:20 17:05 19:00

Житомир — Вільха
05:50 14:40 14:40

Житомир — Вінниця
06:25 08:00 10:00 10:50 12:54 15:00 16:25 17:40 18:40 20:00

Житомир — Гайки
10:10 17:30

Житомир — Городниця
12:30 15:00 15:00

Житомир — Городок
16:45

Житомир — Грушки
06:35 11:30 16:10

Житомир — Добринь
09:50 19:05

Житомир — Довбиш
11:10 17:15

Житомир — Довжик
06:00 06:50 13:00 13:30 19:45 20:15

Житомир — Дубрівка
12:40 15:30

Житомир — Жеребки
11:00 18:00

Житомир — Жмеринка
14:30 17:10

Житомир — Жовтий Брід
06:45 16:20

Житомир — Жовтневе
13:40 14:00

Житомир — Зарубинці
08:00 13:00 18:20

Житомир — Зарічани
06:00 06:09 06:40 07:12 13:50 13:59 14:50 15:02 19:50 19:59 20:00 21:02

Житомир — Калинівка
14:20

Житомир — Кам'яний Брід
15:10

Житомир — Катеринівка
06:10 14:50

Житомир — Киянка
06:00 06:00 13:55 13:55

Житомир — Київ
05:30 05:50 06:45 07:10 07:30 07:50 08:10 08:30 08:50 09:10 09:30 10:10 10:30 10:50 11:10 11:30 11:50 12:10 12:30 12:50 13:10 13:30 13:50 14:10 14:30 15:10 15:30 15:50 16:10 16:30 16:50 17:10 17:30 18:10

Житомир — Ковганівка
14:00

Житомир — Колодяжне
09:10 16:05 16:05

Житомир — Колодянка
12:35 19:40

Житомир — Комсомольське
16:05

Житомир — Копище
15:30

Житомир — Корнин
12:30 17:00

Житомир — Коростень
07:05 08:05 08:55 09:40 11:40 12:25 13:00 14:50 14:51 15:40 16:05 16:25 17:00 17:35 18:50 20:20

Житомир — Коростишів
19:25

Житомир — Короченки
10:15 14:45

Житомир — Кропивня
12:30 18:00

Житомир — Лазарівка
10:40 16:45

Житомир — Лебединці
11:30 16:40

Житомир — Липники
16:15

Житомир — Листвин
15:00

Житомир — Лопатичі
14:10 19:15

Житомир — Лугини
12:40

Житомир — Луцьк
07:40

Житомир — Любар
08:10 09:15 14:15 14:50 14:55 15:30

Житомир — Макарівка
08:20 14:30 20:15

Житомир — Мала П'ятигірка
12:00

Житомир — Малин
06:20 06:30 06:50 07:00 07:30 08:30 09:15 09:50 10:25 10:35 11:15 12:00 14:05 15:05 15:10 15:50 16:15 18:00 18:30 20:05

Житомир — Мар'янівка
09:35 17:45

Житомир — Миропіль
10:30 11:50 11:50 18:30 18:30 19:00 19:00

Житомир — Мовчанівка
10:30 16:30

Житомир — Могилів-Подільський
15:50

Житомир — Молочки
14:25

Житомир — Морозівка
10:05 16:55

Житомир — Мохначка
06:05 13:30

Житомир — Міньківці
09:20 14:00

Житомир — Мініно
15:55

Житомир — Народичі
18:05 18:05

Житомир — Новоград-Волинський
05:00 05:30 07:05 09:25 11:15 11:50 13:05 14:45 16:25 18:35

Житомир — Овруч
09:15 10:40 11:05 12:15 12:15 13:20 15:10 15:20 15:50

Житомир — Одеса
07:05

Житомир — Олевськ
07:40 08:10 10:10 10:30 12:00 12:05 13:35 14:40 16:45 17:25

Житомир — Першотравенськ
16:20 19:20

Житомир — Першотравневе
18:35 18:35

Житомир — Пилиповичі
08:35 13:55

Житомир — Полонне
13:00 16:00 16:00

Житомир — Почуйки
06:40 15:20

Житомир — Піщанка
10:25 11:25 14:30

Житомир — Радомишль
07:00 07:50 09:35 09:35 11:10 11:50 12:55 12:55 13:20 13:20 14:20 17:20 17:55 18:05 19:00

Житомир — Радулин
16:50

Житомир — Радча
13:50

Житомир — Рогачів
13:50 14:20

Житомир — Рогізна
08:30 16:00

Житомир — Рокитне
14:20

Житомир — Романів
07:10 08:55 10:50 11:20 12:50 13:15 14:00 15:20 15:20 15:45 16:30 17:20 17:20

Житомир — Рубежівка
13:15 17:40

Житомир — Ружин
09:03 09:03 11:45 14:50 15:40

Житомир — Савлуки
16:00

Житомир — Серби
09:05 17:00

Житомир — Симони
10:50 17:40

Житомир — Слобідка
17:10

Житомир — Словечне
06:40 10:00 10:00 12:50 16:50 17:50 17:50

Житомир — Соколівський масив
06:30 15:15 18:40

Житомир — Стетківці
09:45 14:35

Житомир — Стовпів
08:25 13:15

Житомир — Суемці
09:00 17:22

Житомир — Суслівка
13:00

Житомир — Сущанка
12:30 17:00

Житомир — Тартак
12:05 19:25

Житомир — Тульчин
13:50

Житомир — Турчинівка
06:40 12:15

Житомир — Фастів
07:00 11:00 17:30

Житомир — Хмельницький
06:50 13:40 15:10 15:10 16:15

Житомир — Чайківка
06:00 15:10 15:10

Житомир — Червона Воля
14:30

Житомир — Чернігів
06:25

Житомир — Чоповичі
04:50 12:10

Житомир — Чуднів
11:35 19:30

Житомир — Ягнятин
11:00 17:40

Житомир — Ярунь
06:25 10:25 15:50

Калуш — Київ
05:55 05:55

Кам'янець-Подільський — Київ
02:50 17:05 17:50

Кельменці — Київ
03:10

Київ — Ємільчине
11:55 18:20 18:50 21:10

Київ — Івано-Франківськ
19:50 19:50

Київ — Іршанськ
11:30 20:30

Київ — Берн (Швейц)
08:50

Київ — Варшава (Пол)
08:50

Київ — Верховина
20:15 20:15 23:55 23:55

Київ — Вишково
17:10 17:10

Київ — Вроцлав (Пол)
10:30 22:30

Київ — Городенка
21:00

Київ — Городниця
17:15

Київ — Дортмунд (Нім)
09:30

Київ — Дубно
09:40 11:20 17:50

Київ — Калуш
21:15 21:15

Київ — Кам'янець-Подільський
11:10 12:20 16:10

Київ — Карлові Вари (Чех)
11:00 11:00

Київ — Катовіце (Пол)
16:00

Київ — Кельменці
22:50

Київ — Кельн (Нім)
11:45 11:45

Київ — Кишинів (Мол)
22:50

Київ — Косів
12:30 12:30

Київ — Мюнстер (Нім)
08:50

Київ — Нововолинськ
13:15 15:10 15:10 23:50

Київ — Новоград-Волинський
17:45

Київ — Олевськ
15:20 20:10

Київ — Прага (Чех)
10:30 10:30 11:00 11:00 18:50

Київ — Сокиряни
22:05 22:05

Київ — Трускавець
23:30

Київ — Франкфурт-на-Майні (Нім)
10:00

Київ — Хмільник
17:22 19:25

Київ — Хуст
19:00 19:00

Київ — Червоноград
11:20

Київ — Чернівці
22:00 23:00 23:00

Київ — Шепетівка
12:05

Київ — Штутгарт (Нім)
08:50 12:00

Київ — Яремче
22:35 22:35

Коростень — Вінниця
11:35

Косів — Київ
18:00 18:00

Луцьк — Вінниця
13:20 13:20

Львів — Бориспіль (Аеропорт)
18:15

Малин — Бердичів
14:50

Малин — Вінниця
08:35

Малин — Станишівка
08:15

Малин — Хмільник
07:40

Нововолинськ — Київ
04:55 16:15 18:35 18:35

Новоград-Волинський — Вінниця
09:35

Новоград-Волинський — Київ
10:05

Овруч — Бердичів
15:25

Одеса — Калінінград (РФ)
19:00

Одеса — Рівне
06:05

Олевськ — Київ
07:25 12:20

Рівне — Вінниця
10:25

Рівне — Одеса
22:20

Сокиряни — Київ
02:25 02:25

Станишівка — Малин
13:45

Трускавець — Київ
02:30

Харків — Вроцлав (Пол)
15:30

Харків — Чернівці
01:20

Херсон — Берестя (Біл)
08:50

Хмільник — Київ
10:10 11:55

Хмільник — Малин
14:40

Хуст — Київ
03:45 03:45

Червоноград — Київ
15:40

Чернівці — Київ
03:40 04:50 04:50

Чернівці — Москва (РФ)
16:40

Чернівці — Харків
20:55

Шепетівка — Київ
13:30

Інформація оновлена: 25.09.2013