Автовокзал Житомир

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Київська, 93 (приховати карту)

Телефон довідки: 0412-412303

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:01Київ — Могилів-Подільський
01:20Харків — Чернівці
01:20Мінськ (Біл) — Поляниця (Буковель)
01:35Могилів-Подільський — Київ
02:05Запоріжжя — Вроцлав (Пол)
02:30Трускавець — Київ
02:50Кам'янець-Подільський — Київ
03:30Городенка — Київ
04:00Івано-Франківськ — Київ
04:50Житомир — Чоповичі
04:55Нововолинськ — Київ
04:55Нововолинськ — Київ
05:10Житомир — Святошино
05:30Житомир — Новгород-Волинський
05:30Житомир — Авратин
05:40Житомир — Санаторій "Дениші"
05:40Житомир — Турчинівка
05:50Житомир — Миропіль
05:50Житомир — Висока Піч
06:00Житомир — Киянка
06:00Житомир — Киянка
06:05Житомир — Вересна
06:10Житомир — Катеринівка
06:10Житомир — Катеринівка
06:10Житомир — Святошино
06:15Житомир — Панасівка
06:15Житомир — Чайківка
06:20Житомир — Висока Піч
06:20Житомир — Малин
06:25Житомир — Ярунь
06:25Житомир — Чернігів
06:25Житомир — Вінниця
06:30Ємільчине — Київ
06:30Житомир — Почуйки
06:35Житомир — Грушки
06:40Житомир — Словечне
06:45Житомир — Прутівка
06:50Житомир — Малин
06:50Познань (Пол) — Чернігів
06:50Житомир — Висока Піч
06:51Житомир — Хмельницький
07:00Житомир — Малин
07:00Житомир — Радомишль
07:05Житомир — Коростень
07:10Житомир — Ємільчине
07:10Житомир — Романів
07:15Біла Церква — Свиноуйсьце (Пол)
07:20Житомир — Висока Піч
07:25Олевськ — Київ
07:30Житомир — Малин
07:30Житомир — Бердичів
07:35Бердичів — Ємільчине
07:40Житомир — Луцьк
07:40Житомир — Баранівка
07:40Житомир — Олевськ
07:40Малин — Хмільник
07:50Житомир — Радомишль
07:50Житомир — Висока Піч
07:55Житомир — Іршанськ
08:00Житомир — Зарубинці
08:00Житомир — Вінниця
08:00Житомир — Овруч
08:05Житомир — Олевськ
08:10Москва (РФ) — Косів
08:10Житомир — Нова Чортория
08:10Залізний Порт — Ковель
08:15Малин — Станишівка
08:15Житомир — Бердичів
08:20Житомир — Висока Піч
08:25Бердичів — Овруч
08:25Бердичів — Малин
08:25Запоріжжя — Щецин (Пол)
08:25Житомир — Стовпів
08:30Житомир — Макарівка
08:30Валбжих (Пол) — Київ
08:30Житомир — Малин
08:30Житомир — Рогізно
08:35Малин — Вінниця
08:35Житомир — Пилиповичі
08:50Житомир — Івановичі
08:50Житомир — Святошино
08:50Житомир — Висока Піч
08:50Житомир — Іршанськ
08:55Житомир — Миропіль
08:55Житомир — Бердичів
08:55Житомир — Коростень
09:00Житомир — Брусилів
09:00Житомир — Суємці
09:00Житомир — Ємільчине
09:03Житомир — Ружин
09:03Житомир — Ружин
09:05Житомир — Серби
09:05Київ — Вроцлав (Пол)
09:10Житомир — Святошино
09:10Житомир — Колодяжне
09:15Житомир — Бистріївка
09:15Житомир — Овруч
09:15Житомир — Малин
09:20Ковель — Маріуполь
09:20Житомир — Миньківці
09:25Житомир — Долинівка
09:25Житомир — Біла Церква
09:25Житомир — Новгород-Волинський
09:30Житомир — Святошино
09:30Київ — Львів
09:35Житомир — Радомишль
09:35Новгород-Волинський — Вінниця
09:35Житомир — Радомишль
09:35Житомир — Мар'янівка
09:40Житомир — Коростень
09:40Київ — Дубно
09:45Житомир — Стетківці
09:45Житомир — Бердичів
09:50Житомир — Малин
09:55Житомир — Борушківці
10:00Харків — Гдиня (Пол)
10:00Житомир — Словечне
10:00Харків — Гдиня (Пол)
10:00Житомир — Андрушки
10:00Харків — Гдиня (Пол)
10:00Житомир — Словечне
10:00Київ — Прага (Чех)
10:10Житомир — Гайки
10:10Хмільник — Київ
10:10Житомир — Бердичів
10:10Житомир — Олевськ
10:15Житомир — Короченки
10:15Київ — Вроцлав (Пол)
10:15Житомир — Губенкове
10:20Житомир — Висока Піч
10:20Вінниця — Луцьк
10:20Житомир — Червоне
10:20Київ — Хмільник
10:25Рівне — Вінниця
10:25Житомир — Малин
10:26Житомир — Радомишль
10:30Житомир — Романів
10:30Житомир — Олевськ
10:35Житомир — Малин
10:35Житомир — Радулін
10:40Житомир — Велика Глумча
10:40Житомир — Великі Деревичі
10:40Житомир — Овруч
10:40Житомир — Лазарівка
10:40Житомир — Новгород-Волинський
10:50Житомир — Висока Піч
10:50Житомир — Бараші
10:50Житомир — Вінниця
10:55Кельце (Пол) — Київ
11:00Житомир — Новгород-Волинський
11:00Харків — Колобжег (Пол)
11:00Житомир — Жеребки
11:00Харків — Колобжег (Пол)
11:00Київ — Плзень (Чех)
11:00Харків — Колобжег (Пол)
11:00Житомир — Ягнятин
11:00Житомир — Іршанськ
11:00Житомир — Фастів
11:00Харків — Колобжег (Пол)
11:05Житомир — Овруч
11:05Житомир — Бичева
11:10Житомир — Довбиш
11:10Київ — Кам'янець-Подільський
11:15Житомир — Малин
11:15Запоріжжя — Кошалін (Пол)
11:15Житомир — Новгород-Волинський
11:20Кошалін (Пол) — Харків
11:20Житомир — Висока Піч
11:20Житомир — Радомишль
11:25Київ — Дубно
11:25Житомир — Авратин
11:30Житомир — Баранівка
11:30Житомир — Грушки
11:30Житомир — Лебединці
11:35Вінниця — Москва (РФ)
11:35Житомир — Чуднів
11:35Коростень — Вінниця
11:40Житомир — Коростень
11:45Вінниця — Єленя-Ґура (Пол)
11:45Житомир — Ружин
11:50Житомир — Новгород-Волинський
11:50Житомир — Миропіль
11:50Житомир — Висока Піч
11:50Житомир — Святошино
11:55Хмільник — Київ
11:55Київ — Ємільчине
12:00Бориспіль — Голенюв (Пол)
12:00Житомир — Малин
12:00Житомир — Олевськ
12:05Житомир — Олевськ
12:05Житомир — Радомишль
12:05Житомир — Тартак
12:10Житомир — Чоповичі
12:10Бориспіль — Гданськ (Пол)
12:15Житомир — Овруч
12:15Житомир — Турчинівка
12:15Житомир — Баранівка
12:15Житомир — Овруч
12:20Житомир — Хорошів
12:20Київ — Кам'янець-Подільський
12:20Олевськ — Київ
12:25Житомир — Коростень
12:25Черкаси — Прага (Чех)
12:30Житомир — Новгород-Волинський
12:30Житомир — Корнин
12:30Житомир — Іванопіль
12:30Житомир — Кропивня
12:30Житомир — Сущанка
12:35Житомир — Малин
12:35Житомир — Святошино
12:35Житомир — Вересна
12:40Житомир — Брусилів
12:40Житомир — Колодянка
12:40Житомир — Лугини
12:40Житомир — Брусилів
12:45Житомир — Панасівка
12:50Житомир — Словечне
12:50Житомир — Висока Піч
12:54Житомир — Вінниця
12:55Житомир — Радомишль
12:55Житомир — Радомишль
12:56Житомир — Радомишль
13:00Житомир — Зарубинці
13:00Житомир — Коростень
13:00Київ — Пйотркув-Трибунальський (Пол)
13:00Київ — Живець (Пол)
13:00Житомир — Суслівка
13:05Житомир — Новгород-Волинський
13:10Черкаси — Вроцлав (Пол)
13:15Київ — Нововолинськ
13:15Житомир — Базар
13:15Житомир — Ємільчине
13:15Житомир — Стовпів
13:20Житомир — Івановичі
13:20Житомир — Радомишль
13:20Житомир — Овруч
13:20Житомир — Радомишль
13:20Житомир — Висока Піч
13:20Луцьк — Вінниця
13:25Житомир — Іршанськ
13:25Житомир — Березівка
13:25Житомир — Велика Волиця
13:30Житомир — Баранівка
13:30Житомир — Мохначка
13:30Львів — Черкаси
13:30Житомир — Верхівня
13:35Житомир — Олевськ
13:40Житомир — Хмельницький
13:40Житомир — Калинівка
13:40Дубно — Київ
13:45Станишівка — Малин
13:45Житомир — Базар
13:45Житомир — Базар
13:50Житомир — Тульчин
13:50Харків — Кошалін (Пол)
13:50Житомир — Висока Піч
13:55Житомир — Киянка
13:55Житомир — Пилиповичі
13:55Житомир — Киянка
14:00Житомир — Романів
14:00Черкаси — Львів
14:00Житомир — Миньківці
14:00Житомир — Ковганівка
14:00Житомир — Миролюбів
14:05Житомир — Малин
14:05Житомир — Велика Цвіля
14:10Запоріжжя — Свебодзін (Пол)
14:15Київ — Могилів-Подільський
14:15Житомир — Любар
14:15Кропивницький — Гдиня (Пол)
14:20Житомир — Висока Піч
14:20Житомир — Рокитне
14:20Житомир — Калинівка
14:20Житомир — Баранівка
14:20Житомир — Авратин
14:20Житомир — Радомишль
14:20Житомир — Авратин
14:25Житомир — Іршанськ
14:30Житомир — Бігунь
14:30Ємільчине — Київ
14:30Житомир — Брониця
14:30Житомир — Макарівка
14:35Житомир — Стетківці
14:40Житомир — Березники
14:40Київ — Познань (Пол)
14:40Малин — Бердичів
14:40Житомир — Миропіль
14:40Могилів-Подільський — Київ
14:40Хмільник — Малин
14:40Хмільник — Малин
14:45Житомир — Короченки
14:50Житомир — Коростень
14:50Житомир — Катеринівка
14:50Житомир — Брусилів
14:50Житомир — Любар
14:50Житомир — Ружин
14:51Житомир — Радча
14:55Житомир — Любар
15:00Житомир — Новгород-Волинський
15:00Дубно — Київ
15:00Житомир — Червоне
15:00Житомир — Вінниця
15:00Житомир — Листвин
15:10Житомир — Чайківка
15:10Житомир — Хмельницький
15:10Житомир — Хмельницький
15:10Житомир — Кам'яний Брід
15:10Житомир — Овруч
15:10Житомир — Чайківка
15:10Житомир — Довбиш
15:20Київ — Олевськ
15:20Житомир — Овруч
15:20Житомир — Березівка
15:20Житомир — Почуйки
15:20Житомир — Овруч
15:25Овруч — Бердичів
15:30Житомир — Копище
15:30Житомир — Дубрівка
15:31Житомир — Брусилів
15:35Житомир — Іршанськ
15:40Житомир — Коростень
15:40Київ — Прага (Чех)
15:40Житомир — Ружин
15:40Київ — Прага (Чех)
15:45Житомир — Романів
15:50Житомир — Овруч
15:50Житомир — Іванопіль
15:50Житомир — Малин
15:50Житомир — Ярунь
15:50Житомир — Могилів-Подільський
15:50Житомир — Висока Піч
15:50Житомир — Іванопіль
15:50Полтава — Щецин (Пол)
15:55Житомир — Ставки
16:00Харків — Слупськ (Пол)
16:00Житомир — Рогізно
16:00Житомир — Бистріївка
16:00Житомир — Савлуки
16:00Харків — Слупськ (Пол)
16:05Ружин — Бердичів
16:05Житомир — Покровське
16:05Житомир — Колодяжне
16:05Житомир — Олевськ
16:05Житомир — Коростень
16:05Житомир — Колодяжне
16:10Житомир — Грушки
16:10Звенигородка — Щецин (Пол)
16:10Київ — Кам'янець-Подільський
16:10Житомир — Святошино
16:10Житомир — Хорошів
16:15Житомир — Прутівка
16:15Нововолинськ — Київ
16:15Житомир — Липники
16:15Житомир — Хмельницький
16:20Житомир — Біла Церква
16:20Житомир — Біла Церква
16:20Житомир — Першотравенськ
16:20Житомир — Висока Піч
16:25Житомир — Коростень
16:25Житомир — Вінниця
16:30Вінниця — Малин
16:30Житомир — Новгород-Волинський
16:30Київ — Кельце (Пол)
16:30Павлоград — Познань (Пол)
16:30Житомир — Миропіль
16:30Житомир — Святошино
16:40Житомир — Симони
16:40Житомир — Авратин
16:40Житомир — Авратин
16:40Житомир — Лебединці
16:45Житомир — Лазарівка
16:45Житомир — Олевськ
16:50Житомир — Ружин
16:50Житомир — Висока Піч
16:50Житомир — Радулін
16:50Житомир — Словечне
16:55Житомир — Малин
16:55Житомир — Бердичів
17:00Дніпро — Свиноуйсьце (Пол)
17:00Ємільчине — Київ
17:00Житомир — Борушківці
17:00Житомир — Москва (РФ)
17:00Житомир — Новгород-Волинський
17:00Житомир — Корнин
17:00Житомир — Коростень
17:00Житомир — Велика Цвіля
17:00Житомир — Сущанка
17:00Ковель — Залізний Порт
17:00Дніпро — Свиноуйсьце (Пол)
17:05Кам'янець-Подільський — Київ
17:05Житомир — Хорошів
17:10Житомир — Іршанськ
17:10Житомир — Слобідка
17:10Харків — Познань (Пол)
17:10Харків — Познань (Пол)
17:15Житомир — Довбиш
17:15Ємільчине — Бердичів
17:20Житомир — Висока Піч
17:20Житомир — Романів
17:20Житомир — Романів
17:20Житомир — Радомишль
17:20Житомир — Новгород-Волинський
17:22Київ — Хмільник
17:22Житомир — Суємці
17:25Житомир — Олевськ
17:30Житомир — Святошино
17:30Житомир — Гайки
17:30Вінниця — Рівне
17:30Житомир — Фастів
17:30Кам'янець-Подільський — Москва (РФ)
17:35Житомир — Коростень
17:40Житомир — Великі Деревичі
17:40Житомир — Рубежівка
17:40Хмільник — Київ
17:40Житомир — Вінниця
17:40Житомир — Ягнятин
17:40Житомир — Симони
17:45Житомир — Мар'янівка
17:50Кам'янець-Подільський — Київ
17:50Житомир — Висока Піч
17:50Житомир — Словечне
17:50Житомир — Словечне
18:00Київ — Свиноуйсьце (Пол)
18:00Житомир — Ємільчине
18:00Житомир — Ємільчине
18:00Житомир — Кропивня
18:00Житомир — Малин
18:00Київ — Прага (Чех)
18:00Житомир — Радомишль
18:00Житомир — Жеребки
18:05Житомир — Радомишль
18:05Житомир — Народичі
18:05Житомир — Народичі
18:10Житомир — Баранівка
18:15Житомир — Велика Глумча
18:20Житомир — Висока Піч
18:20Житомир — Зарубинці
18:20Житомир — Іршанськ
18:20Житомир — Бердичів
18:30Житомир — Малин
18:30Краснодар (РФ) — Чернівці
18:30Житомир — Івановичі
18:30Житомир — Святошино
18:35Житомир — Першотравневе
18:35Житомир — Велика Волиця
18:35Житомир — Новгород-Волинський
18:40Житомир — Санаторій "Дениші"
18:40Житомир — Вінниця
18:45Вінниця — Новгород-Волинський
18:50Житомир — Висока Піч
18:50Житомир — Коростень
18:50Київ — Ємільчине
19:00Житомир — Хорошів
19:00Житомир — Андрушки
19:00Житомир — Миропіль
19:10Чернівці — Москва (РФ)
19:10Вінниця — Коростень
19:20Житомир — Андрушівка
19:20Житомир — Висока Піч
19:20Чернігів — Познань (Пол)
19:20Житомир — Червоне
19:25Київ — Хмільник
19:25Житомир — Тартак
19:25Житомир — Коростишів
19:30Житомир — Чуднів
19:30Житомир — Губенкове
19:30Житомир — Святошино
19:30Київ — Гдиня (Пол)
19:30Київ — Зелена Гура (Пол)
19:35Житомир — Верхівня
19:40Житомир — Новгород-Волинський
19:40Житомир — Колодянка
19:40Київ — Валбжих (Пол)
19:45Житомир — Бігунь
19:50Київ — Івано-Франківськ
20:00Житомир — Святошино
20:00Житомир — Вінниця
20:00Поляниця (Буковель) — Мінськ (Біл)
20:05Житомир — Малин
20:10Київ — Олевськ
20:30Житомир — Андрушівка
20:40Житомир — Коростень
20:55Чернівці — Харків
21:10Київ — Ємільчине
21:10Маріуполь — Ковель
21:10Кривий Ріг — Мінськ (Біл)
21:55Київ — Городенка
22:10Харків — Познань (Пол)
22:10Харків — Познань (Пол)
22:10Харків — Познань (Пол)
22:20Київ — Прага (Чех)
22:30Київ — Чернівці
22:50Київ — Кишинів (Мол)
23:30Київ — Трускавець
23:50Київ — Нововолинськ

за маршрутами автобусів

Ємільчине — Бердичів
17:15

Ємільчине — Київ
06:30 14:30 17:00

Івано-Франківськ — Київ
04:00

Бердичів — Ємільчине
07:35

Бердичів — Малин
08:25

Бердичів — Овруч
08:25

Бориспіль — Гданськ (Пол)
12:10

Бориспіль — Голенюв (Пол)
12:00

Біла Церква — Свиноуйсьце (Пол)
07:15

Валбжих (Пол) — Київ
08:30

Вінниця — Єленя-Ґура (Пол)
11:45

Вінниця — Коростень
19:10

Вінниця — Луцьк
10:20

Вінниця — Малин
16:30

Вінниця — Москва (РФ)
11:35

Вінниця — Новгород-Волинський
18:45

Вінниця — Рівне
17:30

Городенка — Київ
03:30

Дніпро — Свиноуйсьце (Пол)
17:00 17:00

Дубно — Київ
13:40 15:00

Житомир — Ємільчине
07:10 09:00 13:15 18:00 18:00

Житомир — Івановичі
08:50 13:20 18:30

Житомир — Іванопіль
12:30 15:50 15:50

Житомир — Іршанськ
07:55 08:50 11:00 13:25 14:25 15:35 17:10 18:20

Житомир — Авратин
05:30 11:25 14:20 14:20 16:40 16:40

Житомир — Андрушки
10:00 19:00

Житомир — Андрушівка
19:20 20:30

Житомир — Базар
13:15 13:45 13:45

Житомир — Баранівка
07:40 11:30 12:15 13:30 14:20 18:10

Житомир — Бараші
10:50

Житомир — Бердичів
07:30 08:15 08:55 09:45 10:10 16:55 18:20

Житомир — Березники
14:40

Житомир — Березівка
13:25 15:20

Житомир — Бистріївка
09:15 16:00

Житомир — Бичева
11:05

Житомир — Борушківці
09:55 17:00

Житомир — Брониця
14:30

Житомир — Брусилів
09:00 12:40 12:40 14:50 15:31

Житомир — Бігунь
14:30 19:45

Житомир — Біла Церква
09:25 16:20 16:20

Житомир — Велика Волиця
13:25 18:35

Житомир — Велика Глумча
10:40 18:15

Житомир — Велика Цвіля
14:05 17:00

Житомир — Великі Деревичі
10:40 17:40

Житомир — Вересна
06:05 12:35

Житомир — Верхівня
13:30 19:35

Житомир — Висока Піч
05:50 06:20 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:50 13:20 13:50 14:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50 19:20

Житомир — Вінниця
06:25 08:00 10:50 12:54 15:00 16:25 17:40 18:40 20:00

Житомир — Гайки
10:10 17:30

Житомир — Грушки
06:35 11:30 16:10

Житомир — Губенкове
10:15 19:30

Житомир — Довбиш
11:10 15:10 17:15

Житомир — Долинівка
09:25

Житомир — Дубрівка
15:30

Житомир — Жеребки
11:00 18:00

Житомир — Зарубинці
08:00 13:00 18:20

Житомир — Калинівка
13:40 14:20

Житомир — Кам'яний Брід
15:10

Житомир — Катеринівка
06:10 06:10 14:50

Житомир — Киянка
06:00 06:00 13:55 13:55

Житомир — Ковганівка
14:00

Житомир — Колодяжне
09:10 16:05 16:05

Житомир — Колодянка
12:40 19:40

Житомир — Копище
15:30

Житомир — Корнин
12:30 17:00

Житомир — Коростень
07:05 08:55 09:40 11:40 12:25 13:00 14:50 15:40 16:05 16:25 17:00 17:35 18:50 20:40

Житомир — Коростишів
19:25

Житомир — Короченки
10:15 14:45

Житомир — Кропивня
12:30 18:00

Житомир — Лазарівка
10:40 16:45

Житомир — Лебединці
11:30 16:40

Житомир — Липники
16:15

Житомир — Листвин
15:00

Житомир — Лугини
12:40

Житомир — Луцьк
07:40

Житомир — Любар
14:15 14:50 14:55

Житомир — Макарівка
08:30 14:30

Житомир — Малин
06:20 06:50 07:00 07:30 08:30 09:15 09:50 10:25 10:35 11:15 12:00 12:35 14:05 15:50 16:55 18:00 18:30 20:05

Житомир — Мар'янівка
09:35 17:45

Житомир — Миньківці
09:20 14:00

Житомир — Миролюбів
14:00

Житомир — Миропіль
05:50 08:55 11:50 14:40 16:30 19:00

Житомир — Могилів-Подільський
15:50

Житомир — Москва (РФ)
17:00

Житомир — Мохначка
13:30

Житомир — Народичі
18:05 18:05

Житомир — Нова Чортория
08:10

Житомир — Новгород-Волинський
05:30 09:25 10:40 11:00 11:15 11:50 12:30 13:05 15:00 16:30 17:00 17:20 18:35 19:40

Житомир — Овруч
08:00 09:15 10:40 11:05 12:15 12:15 13:20 15:10 15:20 15:20 15:50

Житомир — Олевськ
07:40 08:05 10:10 10:30 12:00 12:05 13:35 16:05 16:45 17:25

Житомир — Панасівка
06:15 12:45

Житомир — Першотравенськ
16:20

Житомир — Першотравневе
18:35

Житомир — Пилиповичі
08:35 13:55

Житомир — Покровське
16:05

Житомир — Почуйки
06:30 15:20

Житомир — Прутівка
06:45 16:15

Житомир — Радомишль
07:00 07:50 09:35 09:35 10:26 11:20 12:05 12:55 12:55 12:56 13:20 13:20 14:20 17:20 18:00 18:05

Житомир — Радулін
10:35 16:50

Житомир — Радча
14:51

Житомир — Рогізно
08:30 16:00

Житомир — Рокитне
14:20

Житомир — Романів
07:10 10:30 14:00 15:45 17:20 17:20

Житомир — Рубежівка
17:40

Житомир — Ружин
09:03 09:03 11:45 14:50 15:40 16:50

Житомир — Савлуки
16:00

Житомир — Санаторій "Дениші"
05:40 18:40

Житомир — Святошино
05:10 06:10 08:50 09:10 09:30 11:50 12:35 16:10 16:30 17:30 18:30 19:30 20:00

Житомир — Серби
09:05

Житомир — Симони
16:40 17:40

Житомир — Слобідка
17:10

Житомир — Словечне
06:40 10:00 10:00 12:50 16:50 17:50 17:50

Житомир — Ставки
15:55

Житомир — Стетківці
09:45 14:35

Житомир — Стовпів
08:25 13:15

Житомир — Суслівка
13:00

Житомир — Сущанка
12:30 17:00

Житомир — Суємці
09:00 17:22

Житомир — Тартак
12:05 19:25

Житомир — Тульчин
13:50

Житомир — Турчинівка
05:40 12:15

Житомир — Фастів
11:00 17:30

Житомир — Хмельницький
06:51 13:40 15:10 15:10 16:15

Житомир — Хорошів
12:20 16:10 17:05 19:00

Житомир — Чайківка
06:15 15:10 15:10

Житомир — Червоне
10:20 15:00 19:20

Житомир — Чернігів
06:25

Житомир — Чоповичі
04:50 12:10

Житомир — Чуднів
11:35 19:30

Житомир — Ягнятин
11:00 17:40

Житомир — Ярунь
06:25 15:50

Залізний Порт — Ковель
08:10

Запоріжжя — Вроцлав (Пол)
02:05

Запоріжжя — Кошалін (Пол)
11:15

Запоріжжя — Свебодзін (Пол)
14:10

Запоріжжя — Щецин (Пол)
08:25

Звенигородка — Щецин (Пол)
16:10

Кам'янець-Подільський — Київ
02:50 17:05 17:50

Кам'янець-Подільський — Москва (РФ)
17:30

Кельце (Пол) — Київ
10:55

Київ — Ємільчине
11:55 18:50 21:10

Київ — Івано-Франківськ
19:50

Київ — Валбжих (Пол)
19:40

Київ — Вроцлав (Пол)
09:05 10:15

Київ — Гдиня (Пол)
19:30

Київ — Городенка
21:55

Київ — Дубно
09:40 11:25

Київ — Живець (Пол)
13:00

Київ — Зелена Гура (Пол)
19:30

Київ — Кам'янець-Подільський
11:10 12:20 16:10

Київ — Кельце (Пол)
16:30

Київ — Кишинів (Мол)
22:50

Київ — Львів
09:30

Київ — Могилів-Подільський
00:01 14:15

Київ — Нововолинськ
13:15 23:50

Київ — Олевськ
15:20 20:10

Київ — Пйотркув-Трибунальський (Пол)
13:00

Київ — Плзень (Чех)
11:00

Київ — Познань (Пол)
14:40

Київ — Прага (Чех)
10:00 15:40 15:40 18:00 22:20

Київ — Свиноуйсьце (Пол)
18:00

Київ — Трускавець
23:30

Київ — Хмільник
10:20 17:22 19:25

Київ — Чернівці
22:30

Ковель — Залізний Порт
17:00

Ковель — Маріуполь
09:20

Коростень — Вінниця
11:35

Кошалін (Пол) — Харків
11:20

Краснодар (РФ) — Чернівці
18:30

Кривий Ріг — Мінськ (Біл)
21:10

Кропивницький — Гдиня (Пол)
14:15

Луцьк — Вінниця
13:20

Львів — Черкаси
13:30

Малин — Бердичів
14:40

Малин — Вінниця
08:35

Малин — Станишівка
08:15

Малин — Хмільник
07:40

Маріуполь — Ковель
21:10

Могилів-Подільський — Київ
01:35 14:40

Москва (РФ) — Косів
08:10

Мінськ (Біл) — Поляниця (Буковель)
01:20

Новгород-Волинський — Вінниця
09:35

Нововолинськ — Київ
04:55 04:55 16:15

Овруч — Бердичів
15:25

Олевськ — Київ
07:25 12:20

Павлоград — Познань (Пол)
16:30

Познань (Пол) — Чернігів
06:50

Полтава — Щецин (Пол)
15:50

Поляниця (Буковель) — Мінськ (Біл)
20:00

Ружин — Бердичів
16:05

Рівне — Вінниця
10:25

Станишівка — Малин
13:45

Трускавець — Київ
02:30

Харків — Гдиня (Пол)
10:00 10:00 10:00

Харків — Колобжег (Пол)
11:00 11:00 11:00 11:00

Харків — Кошалін (Пол)
13:50

Харків — Познань (Пол)
17:10 17:10 22:10 22:10 22:10

Харків — Слупськ (Пол)
16:00 16:00

Харків — Чернівці
01:20

Хмільник — Київ
10:10 11:55 17:40

Хмільник — Малин
14:40 14:40

Черкаси — Вроцлав (Пол)
13:10

Черкаси — Львів
14:00

Черкаси — Прага (Чех)
12:25

Чернівці — Москва (РФ)
19:10

Чернівці — Харків
20:55

Чернігів — Познань (Пол)
19:20

Інформація оновлена: 19.11.2019