Автовокзал Сатанів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Заводська (показати на мапі)

Телефон довідки: 03851-42040

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:30Волочиськ — Чернівці
06:47Гусятин — Вінниця
08:18Чемерівці — Київ
08:35Волочиськ — Кам'янець-Подільський
09:00Кам'янець-Подільський — Луцьк
09:15Волочиськ — Кам'янець-Подільський
09:50Тернопіль — Кам'янець-Подільський
10:00Волочиськ — Чернівці
10:30Кам'янець-Подільський — Тернопіль
10:50Волочиськ — Кам'янець-Подільський
11:15Тернопіль — Кам'янець-Подільський
11:20Кам'янець-Подільський — Ямпіль
12:10Хмельницький — Тернопіль
13:00Рівне — Кам'янець-Подільський
13:55Санаторій Товтри — Вінниця
14:10Кам'янець-Подільський — Волочиськ
14:45Кам'янець-Подільський — Рівне
15:20Кам'янець-Подільський — Волочиськ
16:15Кам'янець-Подільський — Волочиськ
16:20Тернопіль — Кам'янець-Подільський
16:35Кам'янець-Подільський — Тернопіль
16:40Чернівці — Волочиськ
18:40Кам'янець-Подільський — Тернопіль
19:10Тернопіль — Хмельницький
19:50Чернівці — Волочиськ
20:30Чернівці — Волочиськ

за маршрутами автобусів

Волочиськ — Кам'янець-Подільський
08:35 09:15 10:50

Волочиськ — Чернівці
06:30 10:00

Гусятин — Вінниця
06:47

Кам'янець-Подільський — Волочиськ
14:10 15:20 16:15

Кам'янець-Подільський — Луцьк
09:00

Кам'янець-Подільський — Рівне
14:45

Кам'янець-Подільський — Тернопіль
10:30 16:35 18:40

Кам'янець-Подільський — Ямпіль
11:20

Рівне — Кам'янець-Подільський
13:00

Санаторій Товтри — Вінниця
13:55

Тернопіль — Кам'янець-Подільський
09:50 11:15 16:20

Тернопіль — Хмельницький
19:10

Хмельницький — Тернопіль
12:10

Чемерівці — Київ
08:18

Чернівці — Волочиськ
16:40 19:50 20:30

Інформація оновлена: 29.08.2016