Автовокзал Ромни АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Соборна, 19-а (показати на мапі)

Телефон довідки: (05448)-54377

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:15Ромни — Кононенкове ч/з Сененкове (Вт-Ср,Пт,Нд)
05:40Ромни — Плавинище
05:47Ромни — Пустовійтівка
05:50Ромни — Перехрестівка (Пн-Сб)
06:00Ромни — Лісківщина (Ср,Нд)
06:00Ромни — Кашпури (Пн,Ср,Нд)
06:00Ромни — Гаврилівка (Вт,Пт)
06:04Ромни — Біловоди (Сб)
06:10Ромни — Левондівка (Вт,Пт,Нд)
06:20Ромни — Салогубівка ч/з Гаврилівка (Пн,Ср,Нд)
06:20Ромни — Лісківщина (Пн-Вт,Чт,Сб)
06:24Ромни — Біловоди (Пн,Ср-Пт)
06:34Ромни — Волошнівка
06:45Ромни — Плавинище
06:58Ромни — Вовківці
07:00Ромни — Мале (Вт-Ср,Пт-Нд)
07:00Ромни — Перехрестівка
07:34Ромни — Москалівка (Пт,Нд)
07:45Ромни — Плавинище
07:57Ромни — Пустовійтівка
08:10Ромни — Перехрестівка
08:45Ромни — Плавинище
08:50Суми — Глинськ
09:30Ромни — Перехрестівка
09:33Ромни — Лебедин ч/з Липова Долина
09:45Ромни — Плавинище
09:53Ромни — Глинськ
10:15Суми — Черкаси
10:40Ромни — Перехрестівка
11:06Ромни — Вовківці
11:09Ромни — Біловоди
11:15Ромни — Посад
11:28Суми — Лучка
11:30Ромни — Кононенкове ч/з Сененкове (Вт-Ср,Пт,Нд)
11:30Ромни — Малі Бубни (Пн-Вт,Чт)
11:30Ромни — Малі Бубни (Ср,Пт,Нд)
11:45Ромни — Плавинище
11:45Ромни — Сміле (Пн-Пт)
11:45Ромни — Гринівка (Нд)
11:50Ромни — Салогубівка ч/з Гаврилівка (Пн,Ср,Нд)
11:50Ромни — Кашпури (Пн,Ср,Нд)
11:50Ромни — Гаврилівка (Вт,Пт)
12:00Ромни — Левондівка (Вт,Пт,Нд)
12:00Ромни — Лісківщина
12:00Ромни — Рогинці (Пн-Вт,Чт,Сб)
12:10Ромни — Перехрестівка (Пн,Ср-Чт,Сб)
12:15Ромни — Коновали (Пн,Сб)
12:15Ромни — Авраменкове ч/з Коновали (Ср)
12:30Ромни — Косарівщина (Вт,Пт,Нд)
12:35Ромни — Холодник (Вт,Пт,Нд)
12:37Ромни — Пустовійтівка
12:45Ромни — Плавинище
13:03Ромни — Глинськ
13:05Ромни — Мале (Вт-Ср,Пт-Нд)
13:18Суми — Глинськ (Сб-Пн,Ср-Чт)
13:18Суми — Глинськ (Вт,Пт)
13:45Ромни — Плавинище
14:00Ромни — Перехрестівка
14:35Ромни — Харків
14:59Ромни — Біловоди (Сб)
15:30Ромни — Перехрестівка (Пн-Пт)
15:45Ромни — Волошнівка (Вт-Нд)
15:45Ромни — Плавинище
16:04Ромни — Біловоди (Пн,Ср-Чт)
16:04Ромни — Москалівка (Вт,Пт)
16:06Ромни — Вовківці
16:31Ромни — Глинськ
16:40Ромни — Перехрестівка
16:45Ромни — Плавинище
17:15Ромни — Сміле (Пн-Пт)
17:15Ромни — Гринівка (Нд)
17:17Суми — Глинськ
17:20Ромни — Малі Бубни (Нд-Пт)
17:24Ромни — Лебедин ч/з Липова Долина
17:27Ромни — Пустовійтівка
17:30Ромни — Ярмолинці (Нд)
17:30Ромни — Лісківщина (Пн-Чт,Сб)
17:40Ромни — Посад (Пт)
17:40Ромни — Перехрестівка (Пн-Пт)
17:45Ромни — Плавинище
18:45Ромни — Плавинище
19:00Ромни — Перехрестівка
19:45Ромни — Плавинище
20:35Ромни — Плавинище
21:28Суми — Глинськ

за маршрутами автобусів

Ромни — Авраменкове ч/з Коновали
12:15(Ср)

Ромни — Біловоди
06:04(Сб) 06:24(Пн,Ср-Пт) 11:09 14:59(Сб) 16:04(Пн,Ср-Чт)

Ромни — Вовківці
06:58 11:06 16:06

Ромни — Волошнівка
06:34 15:45(Вт-Нд)

Ромни — Гаврилівка
06:00(Вт,Пт) 11:50(Вт,Пт)

Ромни — Глинськ
09:53 13:03 16:31

Ромни — Гринівка
11:45(Нд) 17:15(Нд)

Ромни — Кашпури
06:00(Пн,Ср,Нд) 11:50(Пн,Ср,Нд)

Ромни — Коновали
12:15(Пн,Сб)

Ромни — Кононенкове ч/з Сененкове
05:15(Вт-Ср,Пт,Нд) 11:30(Вт-Ср,Пт,Нд)

Ромни — Косарівщина
12:30(Вт,Пт,Нд)

Ромни — Лебедин ч/з Липова Долина
09:33 17:24

Ромни — Левондівка
06:10(Вт,Пт,Нд) 12:00(Вт,Пт,Нд)

Ромни — Лісківщина
06:00(Ср,Нд) 06:20(Пн-Вт,Чт,Сб) 12:00 17:30(Пн-Чт,Сб)

Ромни — Мале
07:00(Вт-Ср,Пт-Нд) 13:05(Вт-Ср,Пт-Нд)

Ромни — Малі Бубни
11:30(Пн-Вт,Чт) 11:30(Ср,Пт,Нд) 17:20(Нд-Пт)

Ромни — Москалівка
07:34(Пт,Нд) 16:04(Вт,Пт)

Ромни — Перехрестівка
05:50(Пн-Сб) 07:00 08:10 09:30 10:40 12:10(Пн,Ср-Чт,Сб) 14:00 15:30(Пн-Пт) 16:40 17:40(Пн-Пт) 19:00

Ромни — Плавинище
05:40 06:45 07:45 08:45 09:45 11:45 12:45 13:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:35

Ромни — Посад
11:15 17:40(Пт)

Ромни — Пустовійтівка
05:47 07:57 12:37 17:27

Ромни — Рогинці
12:00(Пн-Вт,Чт,Сб)

Ромни — Салогубівка ч/з Гаврилівка
06:20(Пн,Ср,Нд) 11:50(Пн,Ср,Нд)

Ромни — Сміле
11:45(Пн-Пт) 17:15(Пн-Пт)

Ромни — Харків
14:35

Ромни — Холодник
12:35(Вт,Пт,Нд)

Ромни — Ярмолинці
17:30(Нд)

Суми — Глинськ
08:50 13:18(Сб-Пн,Ср-Чт) 13:18(Вт,Пт) 17:17 21:28

Суми — Лучка
11:28

Суми — Черкаси
10:15

Інформація оновлена: 22.12.2019