Автовокзал Кам'янка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Гоголя, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04732-61242

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

07:40Кам'янка — Черкаси
07:55Кам'янка — Черкаси
08:40Кам'янка — Черкаси
08:45Черкаси — Кривий Ріг
08:50Кам'янка — Київ
09:10Кам'янка — Черкаси
09:50Черкаси — Миколаїв
09:55Кропивницький — Черкаси
10:00Кам'янка — Умань
11:00Кам'янка — Черкаси
11:00Кам'янка — Олянино
11:00Кам'янка — Грушківка
11:30Кам'янка — Київ
11:40Кривий Ріг — Черкаси
12:00Черкаси — Кропивницький
12:00Кам'янка — Лузанівка
12:01Київ — Жовті Води
12:15Кам'янка — Черкаси
12:45Кам'янка — Коханівка
13:05Кам'янка — Черкаси
13:25Кам'янка — Лубенці
13:40Жовті Води — Київ
13:50Черкаси — Кропивницький
14:00Миколаїв — Черкаси
14:55Кам'янка — Черкаси
15:10Черкаси — Кривий Ріг
15:40Кам'янка — Телепино
15:50Кам'янка — Черкаси
16:30Кам'янка — Коханівка
16:40Кам'янка — Черкаси
17:00Кам'янка — Черкаси

за маршрутами автобусів

Жовті Води — Київ
13:40

Кам'янка — Грушківка
11:00

Кам'янка — Київ
08:50 11:30

Кам'янка — Коханівка
12:45 16:30

Кам'янка — Лубенці
13:25

Кам'янка — Лузанівка
12:00

Кам'янка — Олянино
11:00

Кам'янка — Телепино
15:40

Кам'янка — Умань
10:00

Кам'янка — Черкаси
07:40 07:55 08:40 09:10 11:00 12:15 13:05 14:55 15:50 16:40 17:00

Київ — Жовті Води
12:01

Кривий Ріг — Черкаси
11:40

Кропивницький — Черкаси
09:55

Миколаїв — Черкаси
14:00

Черкаси — Кривий Ріг
08:45 15:10

Черкаси — Кропивницький
12:00 13:50

Черкаси — Миколаїв
09:50

Інформація оновлена: 07.02.2017