Автовокзал Кам'янка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Гоголя, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04732-61242

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:25Кам'янка — Черкаси
06:30Кам'янка — Телепино
07:40Кам'янка — Черкаси
07:55Кам'янка — Черкаси
08:45Черкаси — Кривий Ріг
08:50Кам'янка — Київ
09:10Кам'янка — Черкаси
09:20Кам'янка — Черкаси
09:50Черкаси — Миколаїв
11:00Кам'янка — Черкаси
11:00Кам'янка — Олянино
11:00Кам'янка — Грушківка
11:30Дніпро (Дніпропетровськ) — Черкаси
12:00Кам'янка — Лузанівка
12:00Черкаси — Кропивницький
12:15Кам'янка — Черкаси
12:45Кам'янка — Коханівка
13:05Кам'янка — Черкаси
13:55Миколаїв — Черкаси
14:30Черкаси — Дніпро (Дніпропетровськ)
14:55Кам'янка — Черкаси
15:30Кам'янка — Київ
15:40Кам'янка — Телепино
15:50Кам'янка — Черкаси
17:00Кам'янка — Черкаси
17:20Кам'янка — Черкаси
17:20Кропивницький — Черкаси
18:25Кам'янка — Черкаси

за маршрутами автобусів

Дніпро (Дніпропетровськ) — Черкаси
11:30

Кам'янка — Грушківка
11:00

Кам'янка — Київ
08:50 15:30

Кам'янка — Коханівка
12:45

Кам'янка — Лузанівка
12:00

Кам'янка — Олянино
11:00

Кам'янка — Телепино
06:30 15:40

Кам'янка — Черкаси
06:25 07:40 07:55 09:10 09:20 11:00 12:15 13:05 14:55 15:50 17:00 17:20 18:25

Кропивницький — Черкаси
17:20

Миколаїв — Черкаси
13:55

Черкаси — Дніпро (Дніпропетровськ)
14:30

Черкаси — Кривий Ріг
08:45

Черкаси — Кропивницький
12:00

Черкаси — Миколаїв
09:50

Інформація оновлена: 14.03.2021