Автовокзал Київ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: Московська площа, 3 (показати на мапі)

Телефон довідки: 044-5255774

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:55Миколаїв — Бориспіль
05:45Київ — Миколаїв
06:00Херсон — Берестя (Біл)
06:10Миколаїв — Мінськ (Біл)
06:10Київ — Білгород-Дністровський
06:25Київ — Дубно
06:30Київ — Полтава
06:45Київ — Тростянець
06:50Київ — Надлак
07:00Дніпропетровськ — Гомель (Біл)
07:00Севастополь — Гамбург (Нім)
07:00Дніпропетровськ — Гомель (Біл)
07:00Київ — Ярцево (РФ)
07:10Київ — Суми
07:10Бориспіль (Аеропорт) — Львів
07:10Київ — Новгород-Сіверський
07:15Київ — Миколаїв
07:15Київ — Миколаїв
07:20Київ — Харків
07:30Бориспіль (Аеропорт) — Одеса (Аеропорт)
07:30Бориспіль (Аеропорт) — Кишинів (Мол)
07:30Київ — Бердянськ
07:30Київ — Верховина
07:35Київ — Тальне
07:40Київ — Бєлгород (РФ)
07:40Київ — Ободівка
07:40Київ — Бєлгород (РФ)
07:45Київ — Донецьк
08:00Київ — Харків
08:00Київ — Махачкала (РФ)
08:05Київ — Дубно
08:05Київ — Орел (РФ)
08:05Київ — Орел (РФ)
08:05Київ — Червоноград
08:05Київ — Одеса
08:10Київ — Котовськ
08:15Київ — Кам'янець-Подільський
08:30Берестя (Біл) — Херсон
08:40Житомир — Чернігів
08:40Київ — Умань
08:40Київ — Могилів-Подільський
08:45Бориспіль (Аеропорт) — Одеса
08:50Київ — Миргород
09:00Донецьк — Малага (Ісп)
09:00Київ — Херсон
09:00Київ — Бершадь
09:00Київ — Одеса
09:00Київ — Донецьк
09:15Київ — Кам'янець-Подільський
09:20Київ — Маньківка
09:35Київ — Котовськ
09:35Київ — Косів
09:35Київ — Косів
09:40Київ — Полтава
09:45Бориспіль (Аеропорт) — Херсон
09:50Київ — Тростянець
09:50Київ — Славутич
10:05Київ — Миколаїв
10:05Київ — Кіровоград
10:05Київ — Харків
10:05Київ — Хмільник
10:05Київ — Миколаїв
10:10Київ — Могильов (Біл)
10:15Бориспіль (Аеропорт) — Одеса
10:15Київ — Первомайськ
10:25Київ — Котовськ
10:30Гайворон — Чернігів
10:30Київ — Ладижин
10:30Київ — Нововолинськ
10:47Чернігів — Гайворон
10:50Київ — Лебедин
10:50Київ — Лебедин
11:00Київ — Одеса
11:00Київ — Генічеськ
11:00Київ — Дніпропетровськ
11:00Київ — Харків
11:30Київ — Гомель (Біл)
11:30Київ — Гомель (Біл)
11:35Київ — Ульяновка
11:45Київ — Кишинів (Мол)
11:45Київ — Ладижин
12:00Київ — Одеса
12:00Київ — Санкт-Петербург (РФ)
12:00Київ — Харків
12:05Київ — Бершадь
12:15Київ — Нововолинськ
12:15Київ — Нововолинськ
12:25Київ — Христинівка
12:30Київ — Волгоград (РФ)
12:30Київ — Волгоград (РФ)
12:35Київ — Олевськ
12:40Київ — Умань
12:45Бориспіль (Аеропорт) — Одеса
13:00Бориспіль — Миколаїв
13:00Київ — Лебедин
13:00Київ — Ладижин
13:15Київ — Мінськ (Біл)
13:15Одеса — Таллінн (Ест)
13:30Київ — Харків
13:30Київ — Кам'янець-Подільський
13:30Київ — Саврань
13:40Київ — Умань
13:40Бориспіль (Аеропорт) — Одеса
13:50Київ — Теплик
14:10Київ — Миколаїв
14:15Київ — Городниця
14:20Київ — Тальне
14:20Київ — Вишково
14:20Київ — Вишково
14:25Київ — Запоріжжя
14:25Київ — Харків
14:27Київ — Хмільник
14:30Київ — Тростянець
14:35Київ — Одеса
14:35Київ — Лохвиця
14:40Київ — Дубно
14:40Київ — Славутич
14:45Київ — Ульяновка
14:50Київ — Новоград-Волинський
14:55Київ — Сімферополь
15:00Київ — Полтава
15:00Київ — Маньківка
15:00Київ — Чернівці
15:00Київ — Новгород-Сіверський
15:00Київ — Чернівці
15:00Київ — Мозир (Біл)
15:00Київ — Миколаїв
15:05Київ — Умань
15:10Київ — Ізмаїл
15:13Київ — Новоархангельськ
15:15Київ — Катеринопіль
15:15Київ — Харків
15:23Київ — Христинівка
15:25Київ — Гадяч
15:27Київ — Ємільчине
15:30Київ — Чечельник
15:30Київ — Кельменці
15:30Київ — Одеса
15:30Київ — Первомайськ
15:35Київ — Умань
15:40Київ — Маньківка
15:40Київ — Ромни
15:40Київ — Донецьк
15:40Київ — Гайворон
15:45Київ — Умань
16:00Київ — Тульчин
16:00Київ — Москва (РФ)
16:05Київ — Кіровоград
16:10Київ — Ольгопіль
16:10Київ — Умань
16:20Київ — Хуст
16:20Київ — Бердянськ
16:20Київ — Бердянськ
16:20Київ — Хуст
16:20Київ — Івано-Франківськ
16:20Київ — Івано-Франківськ
16:25Київ — Гайворон
16:30Київ — Хмільник
16:30Бориспіль (Аеропорт) — Одеса
16:30Київ — Теплик
16:35Київ — Скадовськ
16:40Київ — Зіньків
16:40Київ — Бершадь
16:45Київ — Клімово (РФ)
16:50Київ — Гомель (Біл)
16:50Київ — Олевськ
16:52Київ — Голованівськ
17:00Київ — Івано-Франківськ
17:00Одеса — Калінінград (РФ)
17:00Київ — Маріуполь
17:00Київ — Івано-Франківськ
17:00Київ — Чернігів
17:00Київ — Луганськ
17:05Київ — Ободівка
17:05Київ — Саврань
17:10Одеса — Чернігів
17:15Київ — Одеса
17:15Київ — Тальне
17:20Київ — Косів
17:20Київ — Оболонь
17:30Київ — Славутич
17:35Київ — Южноукраїнськ
17:40Київ — Верховина
17:40Київ — Тростянець
17:40Київ — Верховина
17:45Чернігів — Житомир
17:55Київ — Бєльці (Мол)
17:55Київ — Сімферополь
18:00Київ — Луганськ
18:00Бориспіль (Аеропорт) — Одеса
18:00Київ — Луганськ
18:00Київ — Ямпіль
18:00Київ — Умань
18:15Київ — Городенка
18:20Київ — Бендери (Мол)
18:25Київ — Бендери (Мол)
18:30Київ — Одеса
18:30Київ — Таллінн (Ест)
18:35Київ — Донецьк
18:40Київ — Калуш
18:40Київ — Калуш
18:40Київ — Новоархангельськ
18:50Київ — Червонозаводське
18:50Київ — Ладижин
19:00Запоріжжя — Рига (Лат)
19:05Бориспіль (Аеропорт) — Кишинів (Мол)
19:05Київ — Умань
19:05Бориспіль (Аеропорт) — Кишинів (Мол)
19:10Київ — Кілія
19:20Київ — Сокиряни
19:20Київ — Ізмаїл
19:20Чернівці — Москва (РФ)
19:20Київ — Сокиряни
19:20Київ — Ізмаїл
19:30Київ — Харків
19:30Миколаїв — Мінськ (Біл)
19:30Київ — Каховка
19:30Київ — Чернівці
19:30Київ — Чернівці
19:40Київ — Паланга (Літ)
19:45Київ — Яремче
19:45Київ — Яремче
20:00Київ — Донецьк
20:00Київ — Нова Ушиця
20:00Київ — Умань
20:10Бориспіль — Миколаїв
20:20Київ — Ізмаїл
20:20Київ — Рені
20:20Київ — Кельменці
20:20Київ — Кельменці
20:30Київ — Кишинів (Мол)
20:30Київ — Тульчин
20:30Київ — Чернівці
20:30Київ — Славутич
20:30Київ — Чернівці
20:40Бориспіль (Аеропорт) — Івано-Франківськ
20:40Київ — Донецьк
20:40Бориспіль (Аеропорт) — Івано-Франківськ
21:00Київ — Нововолинськ
21:05Київ — Надрічне
21:10Київ — Умань
21:20Київ — Трускавець
21:35Мінськ (Біл) — Миколаїв
21:40Київ — Верховина
21:40Київ — Верховина
21:45Київ — Кишинів (Мол)
21:45Київ — Кишинів (Мол)
21:55Київ — Дніпропетровськ
22:00Бориспіль (Аеропорт) — Одеса
22:00Київ — Донецьк
22:05Бориспіль (Аеропорт) — Львів
22:05Київ — Миколаїв
22:15Гомель (Біл) — Дніпропетровськ
22:15Київ — Харків
22:30Київ — Кишинів (Мол)
22:30Київ — Запоріжжя
22:30Київ — Кіровоград
22:30Київ — Кишинів (Мол)
22:45Бориспіль (Аеропорт) — Херсон
22:45Київ — Харків
22:50Харків — Чернівці
23:00Бориспіль (Аеропорт) — Одеса
23:30Бориспіль (Аеропорт) — Кишинів (Мол)
23:30Київ — Миколаїв
23:30Київ — Миколаїв
23:35Чернівці — Харків
23:45Бориспіль (Аеропорт) — Одеса
23:50Київ — Харків

за маршрутами автобусів

Берестя (Біл) — Херсон
08:30

Бориспіль — Миколаїв
13:00 20:10

Бориспіль (Аеропорт) — Івано-Франківськ
20:40 20:40

Бориспіль (Аеропорт) — Кишинів (Мол)
07:30 19:05 19:05 23:30

Бориспіль (Аеропорт) — Львів
07:10 22:05

Бориспіль (Аеропорт) — Одеса
08:45 10:15 12:45 13:40 16:30 18:00 22:00 23:00 23:45

Бориспіль (Аеропорт) — Одеса (Аеропорт)
07:30

Бориспіль (Аеропорт) — Херсон
09:45 22:45

Гайворон — Чернігів
10:30

Гомель (Біл) — Дніпропетровськ
22:15

Дніпропетровськ — Гомель (Біл)
07:00 07:00

Донецьк — Малага (Ісп)
09:00

Житомир — Чернігів
08:40

Запоріжжя — Рига (Лат)
19:00

Київ — Ємільчине
15:27

Київ — Івано-Франківськ
16:20 16:20 17:00 17:00

Київ — Ізмаїл
15:10 19:20 19:20 20:20

Київ — Бендери (Мол)
18:20 18:25

Київ — Бердянськ
07:30 16:20 16:20

Київ — Бершадь
09:00 12:05 16:40

Київ — Бєлгород (РФ)
07:40 07:40

Київ — Бєльці (Мол)
17:55

Київ — Білгород-Дністровський
06:10

Київ — Верховина
07:30 17:40 17:40 21:40 21:40

Київ — Вишково
14:20 14:20

Київ — Волгоград (РФ)
12:30 12:30

Київ — Гадяч
15:25

Київ — Гайворон
15:40 16:25

Київ — Генічеськ
11:00

Київ — Голованівськ
16:52

Київ — Гомель (Біл)
11:30 11:30 16:50

Київ — Городенка
18:15

Київ — Городниця
14:15

Київ — Дніпропетровськ
11:00 21:55

Київ — Донецьк
07:45 09:00 15:40 18:35 20:00 20:40 22:00

Київ — Дубно
06:25 08:05 14:40

Київ — Запоріжжя
14:25 22:30

Київ — Зіньків
16:40

Київ — Калуш
18:40 18:40

Київ — Кам'янець-Подільський
08:15 09:15 13:30

Київ — Катеринопіль
15:15

Київ — Каховка
19:30

Київ — Кельменці
15:30 20:20 20:20

Київ — Кишинів (Мол)
11:45 20:30 21:45 21:45 22:30 22:30

Київ — Клімово (РФ)
16:45

Київ — Косів
09:35 09:35 17:20

Київ — Котовськ
08:10 09:35 10:25

Київ — Кілія
19:10

Київ — Кіровоград
10:05 16:05 22:30

Київ — Ладижин
10:30 11:45 13:00 18:50

Київ — Лебедин
10:50 10:50 13:00

Київ — Лохвиця
14:35

Київ — Луганськ
17:00 18:00 18:00

Київ — Маньківка
09:20 15:00 15:40

Київ — Маріуполь
17:00

Київ — Махачкала (РФ)
08:00

Київ — Миколаїв
05:45 07:15 07:15 10:05 10:05 14:10 15:00 22:05 23:30 23:30

Київ — Миргород
08:50

Київ — Могильов (Біл)
10:10

Київ — Могилів-Подільський
08:40

Київ — Мозир (Біл)
15:00

Київ — Москва (РФ)
16:00

Київ — Мінськ (Біл)
13:15

Київ — Надлак
06:50

Київ — Надрічне
21:05

Київ — Нова Ушиця
20:00

Київ — Новгород-Сіверський
07:10 15:00

Київ — Новоархангельськ
15:13 18:40

Київ — Нововолинськ
10:30 12:15 12:15 21:00

Київ — Новоград-Волинський
14:50

Київ — Ободівка
07:40 17:05

Київ — Оболонь
17:20

Київ — Одеса
08:05 09:00 11:00 12:00 14:35 15:30 17:15 18:30

Київ — Олевськ
12:35 16:50

Київ — Ольгопіль
16:10

Київ — Орел (РФ)
08:05 08:05

Київ — Паланга (Літ)
19:40

Київ — Первомайськ
10:15 15:30

Київ — Полтава
06:30 09:40 15:00

Київ — Рені
20:20

Київ — Ромни
15:40

Київ — Саврань
13:30 17:05

Київ — Санкт-Петербург (РФ)
12:00

Київ — Скадовськ
16:35

Київ — Славутич
09:50 14:40 17:30 20:30

Київ — Сокиряни
19:20 19:20

Київ — Суми
07:10

Київ — Сімферополь
14:55 17:55

Київ — Таллінн (Ест)
18:30

Київ — Тальне
07:35 14:20 17:15

Київ — Теплик
13:50 16:30

Київ — Тростянець
06:45 09:50 14:30 17:40

Київ — Трускавець
21:20

Київ — Тульчин
16:00 20:30

Київ — Ульяновка
11:35 14:45

Київ — Умань
08:40 12:40 13:40 15:05 15:35 15:45 16:10 18:00 19:05 20:00 21:10

Київ — Харків
07:20 08:00 10:05 11:00 12:00 13:30 14:25 15:15 19:30 22:15 22:45 23:50

Київ — Херсон
09:00

Київ — Хмільник
10:05 14:27 16:30

Київ — Христинівка
12:25 15:23

Київ — Хуст
16:20 16:20

Київ — Червоноград
08:05

Київ — Червонозаводське
18:50

Київ — Чернівці
15:00 15:00 19:30 19:30 20:30 20:30

Київ — Чернігів
17:00

Київ — Чечельник
15:30

Київ — Южноукраїнськ
17:35

Київ — Ямпіль
18:00

Київ — Яремче
19:45 19:45

Київ — Ярцево (РФ)
07:00

Миколаїв — Бориспіль
04:55

Миколаїв — Мінськ (Біл)
06:10 19:30

Мінськ (Біл) — Миколаїв
21:35

Одеса — Калінінград (РФ)
17:00

Одеса — Таллінн (Ест)
13:15

Одеса — Чернігів
17:10

Севастополь — Гамбург (Нім)
07:00

Харків — Чернівці
22:50

Херсон — Берестя (Біл)
06:00

Чернівці — Москва (РФ)
19:20

Чернівці — Харків
23:35

Чернігів — Гайворон
10:47

Чернігів — Житомир
17:45

Інформація оновлена: 25.09.2013