Автовокзал Київ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: Деміївська площа, 3 (показати на мапі)

Телефон довідки: 044-5255774

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:45Київ — Миколаїв
06:10Київ — Білгород-Дністровський
06:15Каховка — Костшин-над-Одрою (Пол)
06:15Каховка — Костшин-над-Одрою (Пол)
06:20Миколаїв — Мінськ (Біл)
06:25Київ — Дубно
06:30Варшава (Пол) — Харків
06:30Київ — Полтава
06:30Ченстохова (Пол) — Харків
06:50Київ — Надлак
07:00Маріуполь — Мінськ (Біл)
07:00Київ — Тальне
07:10Київ — Новгород-Сіверський
07:15Київ — Миколаїв
07:15Херсон — Москва (РФ)
07:20Миколаїв — Мінськ (Біл)
07:25Київ — Хмільник
07:35Київ — Тальне
07:40Київ — Ободівка
07:50Київ — Гомель (Біл)
08:00Київ — Сквира
08:00Київ — Харків
08:05Київ — Одеса
08:10Київ — Подільськ
08:15Київ — Кам'янець-Подільський
08:16Київ — Кам'янець-Подільський
08:40Житомир — Чернігів
08:40Київ — Могилів-Подільський
08:41Київ — Дубно
08:50Київ — Миргород
09:00Київ — Херсон
09:00Київ — Одеса
09:00Київ — Бершадь
09:10Київ — Сквира
09:15Київ — Кам'янець-Подільський
09:20Київ — Маньківка
09:25Москва (РФ) — Одеса
09:30Київ — Кисловодськ (РФ)
09:30Київ — Кисловодськ (РФ)
09:35Київ — Подільськ
09:40Київ — Полтава
09:45аеропорт Бориспіль — Херсон
10:00Київ — Санкт-Петербург (РФ)
10:05Київ — Кропивницький
10:05Київ — Харків
10:15аеропорт Бориспіль — Одеса
10:15Київ — Сквира
10:25Київ — Подільськ
10:30Київ — Нововолинськ
10:30Київ — Ямпіль
10:30Київ — Москва (РФ)
11:00Київ — Одеса
11:00Київ — Дніпро
11:05Київ — Умань
11:15Щецин (Пол) — Сєвєродонецьк
11:25Київ — Могилів-Подільський
11:30Київ — Гомель (Біл)
11:30Київ — Гомель (Біл)
11:35Київ — Благовіщенське
12:00Київ — Махачкала (РФ)
12:00Вінниця — Москва (РФ)
12:05Київ — Бершадь
12:25Київ — Христинівка
12:30Київ — Прага (Чех)
12:30Київ — Тальне
12:30Вроцлав (Пол) — Кропивницький
12:30Київ — Прага (Чех)
12:35Київ — Олевськ
12:45Київ — Сквира
13:00Київ — Лебедин
13:00Одеса — Таллінн (Ест)
13:00Київ — Ладижин
13:00Київ — Москва (РФ)
13:00Мінськ (Біл) — Коблеве
13:30Київ — Харків
13:30Київ — Саврань
13:30Київ — Кам'янець-Подільський
13:40аеропорт Бориспіль — Одеса
13:40Кропивницький — Вроцлав (Пол)
13:40Київ — Умань
13:50Київ — Теплик
14:00Харків — Познань (Пол)
14:00Харків — Познань (Пол)
14:00Київ — Кельце (Пол)
14:05Київ — Гайсин
14:27Київ — Хмільник
14:30Київ — Волгоград
14:30Київ — Тростянець
14:30Київ — Тальне
14:35Київ — Лохвиця
14:35Київ — Одеса
14:35Київ — Климово (РФ)
14:45Київ — Гайворон
15:00Київ — Маньківка
15:00Вінниця — Москва (РФ)
15:00Київ — Москва (РФ)
15:05Київ — Умань
15:10Київ — Сквира
15:10Краснодар (РФ) — Чернівці
15:13Київ — Новоархангельськ
15:16Київ — Катеринопіль
15:23Київ — Христинівка
15:25Київ — Гадяч
15:30Київ — Чечельник
15:30Київ — Одеса
15:50Познань (Пол) — Харків
16:00Люблін (Пол) — Маріуполь
16:00Київ — Москва (РФ)
16:00Чернігів — Познань (Пол)
16:10Київ — Умань
16:15Київ — Гомель (Біл)
16:25Київ — Гайворон
16:30Київ — Валбжих (Пол)
16:30Київ — Хмільник
16:30Київ — Теплик
16:35Київ — Скадовськ
16:35Київ — Скадовськ
16:40Київ — Зіньків
16:40Київ — Бершадь
16:40Одеса — Москва (РФ)
16:50Київ — Олевськ
16:50Київ — Гомель (Біл)
17:00Київ — Івано-Франківськ
17:00Київ — Сквира
17:00Одеса — Москва (РФ)
17:00Київ — Вільнюс (Лит)
17:05Київ — Ободівка
17:15Київ — Тальне
17:15Київ — Одеса
17:30Київ — Тальне
17:30Київ — Умань
17:35Ізмаїл — Санкт-Петербург (РФ)
17:35Київ — Южноукраїнськ
17:45Чернігів — Житомир
18:00Київ — Ямпіль
18:00Київ — Умань
18:10Колобжег (Пол) — Маріуполь
18:20Київ — Бендери (Мол)
18:30Ізмаїл — Москва (РФ)
18:30Київ — Галац (Рум)
18:30Київ — Одеса
18:35Київ — Покровськ
18:40Київ — Новоархангельськ
18:40Колобжег (Пол) — Маріуполь
18:50Київ — Ладижин
19:00Костшин-над-Одрою (Пол) — Каховка
19:00Очаків — Мінськ (Біл)
19:00Київ — Городенка
19:05Київ — Умань
19:10Київ — Кілія
19:20Чернівці — Москва (РФ)
19:25Херсон — Москва (РФ)
19:40Київ — Вільнюс (Лит)
20:00Київ — Сучава (Рум)
20:00Харків — Варшава (Пол)
20:00Чернівці — Краснодар (РФ)
20:00Київ — Умань
20:00Житомир — Москва (РФ)
20:00Харків — Ченстохова (Пол)
20:30Київ — Кишинів (Мол)
20:30Київ — Тульчин
20:50Київ — Могилів-Подільський
21:00Київ — Нововолинськ
21:00Одеса — Вільнюс (Лит)
21:05Затока — Мінськ (Біл)
21:10Київ — Умань
21:25Познань (Пол) — Запоріжжя
21:30Київ — Мінськ (Біл)
21:45Київ — Кишинів (Мол)
21:45Київ — Кишинів (Мол)
21:55Київ — Дніпро
22:00Київ — Перемишль (Пол)
22:00Київ — Херсон
22:10Мінськ (Біл) — Коблеве
22:30Київ — Харків
22:30Київ — Запоріжжя
22:35Мінськ (Біл) — Маріуполь
22:40Київ — Речиця (Біл)
22:45Київ — Харків
22:45аеропорт Бориспіль — Херсон
22:50Харків — Чернівці
22:50Мінськ (Біл) — Поляниця (Буковель)
23:00аеропорт Бориспіль — Одеса
23:30Бориспіль — Кишинів (Мол)
23:35Чернівці — Харків

за маршрутами автобусів

Ізмаїл — Москва (РФ)
18:30

Ізмаїл — Санкт-Петербург (РФ)
17:35

Бориспіль — Кишинів (Мол)
23:30

Варшава (Пол) — Харків
06:30

Вроцлав (Пол) — Кропивницький
12:30

Вінниця — Москва (РФ)
12:00 15:00

Житомир — Москва (РФ)
20:00

Житомир — Чернігів
08:40

Затока — Мінськ (Біл)
21:05

Каховка — Костшин-над-Одрою (Пол)
06:15 06:15

Київ — Івано-Франківськ
17:00

Київ — Бендери (Мол)
18:20

Київ — Бершадь
09:00 12:05 16:40

Київ — Благовіщенське
11:35

Київ — Білгород-Дністровський
06:10

Київ — Валбжих (Пол)
16:30

Київ — Волгоград
14:30

Київ — Вільнюс (Лит)
17:00 19:40

Київ — Гадяч
15:25

Київ — Гайворон
14:45 16:25

Київ — Гайсин
14:05

Київ — Галац (Рум)
18:30

Київ — Гомель (Біл)
07:50 11:30 11:30 16:15 16:50

Київ — Городенка
19:00

Київ — Дніпро
11:00 21:55

Київ — Дубно
06:25 08:41

Київ — Запоріжжя
22:30

Київ — Зіньків
16:40

Київ — Кам'янець-Подільський
08:15 08:16 09:15 13:30

Київ — Катеринопіль
15:16

Київ — Кельце (Пол)
14:00

Київ — Кисловодськ (РФ)
09:30 09:30

Київ — Кишинів (Мол)
20:30 21:45 21:45

Київ — Климово (РФ)
14:35

Київ — Кропивницький
10:05

Київ — Кілія
19:10

Київ — Ладижин
13:00 18:50

Київ — Лебедин
13:00

Київ — Лохвиця
14:35

Київ — Маньківка
09:20 15:00

Київ — Махачкала (РФ)
12:00

Київ — Миколаїв
05:45 07:15

Київ — Миргород
08:50

Київ — Могилів-Подільський
08:40 11:25 20:50

Київ — Москва (РФ)
10:30 13:00 15:00 16:00

Київ — Мінськ (Біл)
21:30

Київ — Надлак
06:50

Київ — Новгород-Сіверський
07:10

Київ — Новоархангельськ
15:13 18:40

Київ — Нововолинськ
10:30 21:00

Київ — Ободівка
07:40 17:05

Київ — Одеса
08:05 09:00 11:00 14:35 15:30 17:15 18:30

Київ — Олевськ
12:35 16:50

Київ — Перемишль (Пол)
22:00

Київ — Подільськ
08:10 09:35 10:25

Київ — Покровськ
18:35

Київ — Полтава
06:30 09:40

Київ — Прага (Чех)
12:30 12:30

Київ — Речиця (Біл)
22:40

Київ — Саврань
13:30

Київ — Санкт-Петербург (РФ)
10:00

Київ — Скадовськ
16:35 16:35

Київ — Сквира
08:00 09:10 10:15 12:45 15:10 17:00

Київ — Сучава (Рум)
20:00

Київ — Тальне
07:00 07:35 12:30 14:30 17:15 17:30

Київ — Теплик
13:50 16:30

Київ — Тростянець
14:30

Київ — Тульчин
20:30

Київ — Умань
11:05 13:40 15:05 16:10 17:30 18:00 19:05 20:00 21:10

Київ — Харків
08:00 10:05 13:30 22:30 22:45

Київ — Херсон
09:00 22:00

Київ — Хмільник
07:25 14:27 16:30

Київ — Христинівка
12:25 15:23

Київ — Чечельник
15:30

Київ — Южноукраїнськ
17:35

Київ — Ямпіль
10:30 18:00

Колобжег (Пол) — Маріуполь
18:10 18:40

Костшин-над-Одрою (Пол) — Каховка
19:00

Краснодар (РФ) — Чернівці
15:10

Кропивницький — Вроцлав (Пол)
13:40

Люблін (Пол) — Маріуполь
16:00

Маріуполь — Мінськ (Біл)
07:00

Миколаїв — Мінськ (Біл)
06:20 07:20

Москва (РФ) — Одеса
09:25

Мінськ (Біл) — Коблеве
13:00 22:10

Мінськ (Біл) — Маріуполь
22:35

Мінськ (Біл) — Поляниця (Буковель)
22:50

Одеса — Вільнюс (Лит)
21:00

Одеса — Москва (РФ)
16:40 17:00

Одеса — Таллінн (Ест)
13:00

Очаків — Мінськ (Біл)
19:00

Познань (Пол) — Запоріжжя
21:25

Познань (Пол) — Харків
15:50

Харків — Варшава (Пол)
20:00

Харків — Познань (Пол)
14:00 14:00

Харків — Ченстохова (Пол)
20:00

Харків — Чернівці
22:50

Херсон — Москва (РФ)
07:15 19:25

Ченстохова (Пол) — Харків
06:30

Чернівці — Краснодар (РФ)
20:00

Чернівці — Москва (РФ)
19:20

Чернівці — Харків
23:35

Чернігів — Житомир
17:45

Чернігів — Познань (Пол)
16:00

Щецин (Пол) — Сєвєродонецьк
11:15

аеропорт Бориспіль — Одеса
10:15 13:40 23:00

аеропорт Бориспіль — Херсон
09:45 22:45

Інформація оновлена: 25.12.2019