Автовокзал Коростень

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Красіна (показати на мапі)

Телефон довідки: -

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:45Коростень — Великий Дивлин
05:00Коростень — Луковець
05:10Коростень — Іршанськ
05:15Коростень — Білка
05:30Коростень — Великий Ліс
05:40Коростень — Красногірка
05:45Коростень — Хотинівка
05:50Коростень — Житомир
05:55Коростень — Липники
06:00Коростень — Заріччя
06:00Коростень — Житомир
06:05Коростень — Омелянівка
06:05Овруч — Житомир
06:10Коростень — Корма
06:10Коростень — Ходачки
06:15Народичі — Житомир
06:20Овруч — Житомир
06:20Коростень — Мала Зубівщина
06:25Калинівка — Житомир
06:30Коростень — Десятини
06:30Словечне — Житомир
06:40Коростень — Житомир
06:50Лугини — Житомир
06:50Коростень — Володимир-Волинський
06:55Коростень — Охотівка
07:00Коростень — Лугини
07:00Коростень — Михайлівка
07:10Коростень — Немирівка
07:15Усове — Житомир
07:20Коростень — Купище
07:20Коростень — Купище
07:20Коростень — Ушомир
07:25Коростень — Нивки
07:25Коростень — Житомир
07:25Коростень — Корма
07:25Коростень — Ходачки
07:30Коростень — Виступовичі
07:35Коростень — Барди
07:35Коростень — Межирічка
07:35Першотравневе — Житомир
07:40Коростень — Мала Зубівщина
07:40Коростень — Ємільчине
07:40Коростень — Білка
07:40Липники — Житомир
07:45Коростень — Радча
07:45Коростень — Обиходи
07:50Коростень — Житомир
08:00Коростень — Рудня
08:00Коростень — Клочки
08:05Коростень — Житомир
08:10Журжевичі — Житомир
08:25Коростень — Хотинівка
08:30Жовтневе — Житомир
08:40Коростень — Ходачки
08:40Коростень — Лугини
08:50Словечне — Житомир
09:00Житомир — Словечне
09:05Радча — Житомир
09:20Коростень — Заріччя
09:20Овруч — Житомир
09:30Коростень — Лугини
09:45Житомир — Олевськ
09:45Коростень — Овруч
09:45Коростень — Вінниця
10:00Коростень — Житомир
10:05Бердичів — Овруч
10:10Коростень — Ходачки
10:15Коростень — Калинівка
10:15Коростень — Омелянівка
10:20Коростень — Грозине
10:20Коростень — Житомир
10:25Коростень — Білка
10:35Бігунь — Житомир
10:45Коростень — Житомир
10:45Житомир — Овруч
10:50Коростень — Корма
10:50Коростень — Жовтневе
11:00Коростень — Ємільчине
11:00Коростень — Радча
11:00Коростень — Хотинівка
11:00Коростень — Липники
11:05Листвин — Житомир
11:10Рівне — Овруч
11:15Коростень — Житомир
11:15Коростень — Гулянка
11:20Коростень — Володимир-Волинський
11:30Коростень — Десятини
11:40Виступовичі — Житомир
11:40Коростень — Калинівка
11:45Коростень — Заріччя
11:50Житомир — Словечне
11:50Коростень — Грозине
11:55Коростень — Луковець
12:00Коростень — Мала Зубівщина
12:05Коростень — Ходачки
12:10Коростень — Житомир
12:10Коростень — Новоград-Волинський
12:25Олевськ — Житомир
12:30Коростень — Житомир
12:30Коростень — Корма
12:30Коростень — Михайлівка
12:30Коростень — Володимир-Волинський
12:30Житомир — Олевськ
12:40Житомир — Овруч
12:40Коростень — Охотівка
12:45Овруч — Житомир
12:50Коростень — Іршанськ
12:50Коростень — Михайлівка
12:55Коростень — Житомир
13:00Коростень — Великий Ліс
13:00Коростень — Межирічка
13:00Коростень — Барди
13:10Коростень — Ушомир
13:10Коростень — Лугини
13:15Олевськ — Житомир
13:15Коростень — Житомир
13:20Коростень — Купище
13:20Коростень — Купище
13:40Коростень — Житомир
13:40Овруч — Бердичів
13:45Коростень — Білка
13:50Житомир — Овруч
14:00Коростень — Десятини
14:00Коростень — Радча
14:00Коростень — Житомир
14:00Житомир — Олевськ
14:05Коростень — Ємільчине
14:10Коростень — Мала Зубівщина
14:10Коростень — Немирівка
14:20Коростень — Житомир
14:25Коростень — Житомир
14:25Коростень — Нивки
14:30Овруч — Рівне
14:30Коростень — Омелянівка
14:35Коростень — Сокорики
14:40Житомир — Словечне
14:40Коростень — Житомир
14:45Житомир — Лугини
14:45Коростень — Обиходи
14:50Коростень — Житомир
15:00Коростень — Клочки
15:00Коростень — Рудня
15:10Коростень — Хотинівка
15:15Житомир — Овруч
15:20Словечне — Житомир
15:20Коростень — Ходачки
15:30Коростень — Житомир
15:35Коростень — Мозир (Біл)
15:40Житомир — Жовтневе
15:45Олевськ — Житомир
15:50Овруч — Житомир
15:55Житомир — Жовтневе
16:05Коростень — Житомир
16:15Житомир — Бігунь
16:15Коростень — Житомир
16:15Коростень — Заріччя
16:20Коростень — Сімаківка
16:25Коростень — Лугини
16:25Житомир — Калинівка
16:30Житомир — Олевськ
16:30Коростень — Житомир
16:35Житомир — Радча
16:45Житомир — Овруч
16:55Житомир — Овруч
17:00Коростень — Рудня
17:00Житомир — Листвин
17:10Коростень — Струмок
17:10Коростень — Ємільчине
17:10Коростень — Жовтневе
17:15Коростень — Іршанськ
17:20Словечне — Житомир
17:20Коростень — Лугини
17:30Коростень — Омелянівка
17:30Коростень — Десятини
17:30Коростень — Житомир
17:30Коростень — Михайлівка
17:30Житомир — Копище
17:35Коростень — Клочки
17:35Коростень — Обиходи
17:40Коростень — Ходачки
17:40Коростень — Житомир
17:50Коростень — Барди
17:50Житомир — Овруч
17:50Коростень — Межирічка
18:00Коростень — Житомир
18:00Коростень — Білка
18:05Коростень — Ришавка
18:10Коростень — Луковець
18:15Житомир — Липники
18:20Коростень — Калинівка
18:30Олевськ — Житомир
18:45Житомир — Словечне
18:45Коростень — Житомир
18:50Коростень — Корма
19:00Овруч — Житомир
19:15Житомир — Олевськ
19:30Коростень — Ємільчине
19:40Коростень — Лугини
19:45Житомир — Словечне
20:00Житомир — Народичі
20:00Олевськ — Житомир
20:20Житомир — Першотравневе

за маршрутами автобусів

Бердичів — Овруч
10:05

Бігунь — Житомир
10:35

Виступовичі — Житомир
11:40

Житомир — Бігунь
16:15

Житомир — Жовтневе
15:40 15:55

Житомир — Калинівка
16:25

Житомир — Копище
17:30

Житомир — Липники
18:15

Житомир — Листвин
17:00

Житомир — Лугини
14:45

Житомир — Народичі
20:00

Житомир — Овруч
10:45 12:40 13:50 15:15 16:45 16:55 17:50

Житомир — Олевськ
09:45 12:30 14:00 16:30 19:15

Житомир — Першотравневе
20:20

Житомир — Радча
16:35

Житомир — Словечне
09:00 11:50 14:40 18:45 19:45

Жовтневе — Житомир
08:30

Журжевичі — Житомир
08:10

Калинівка — Житомир
06:25

Коростень — Ємільчине
07:40 11:00 14:05 17:10 19:30

Коростень — Іршанськ
05:10 12:50 17:15

Коростень — Барди
07:35 13:00 17:50

Коростень — Білка
05:15 07:40 10:25 13:45 18:00

Коростень — Великий Дивлин
04:45

Коростень — Великий Ліс
05:30 13:00

Коростень — Виступовичі
07:30

Коростень — Володимир-Волинський
06:50 11:20 12:30

Коростень — Вінниця
09:45

Коростень — Грозине
10:20 11:50

Коростень — Гулянка
11:15

Коростень — Десятини
06:30 11:30 14:00 17:30

Коростень — Житомир
05:50 06:00 06:40 07:25 07:50 08:05 10:00 10:20 10:45 11:15 12:10 12:30 12:55 13:15 13:40 14:00 14:20 14:25 14:40 14:50 15:30 16:05 16:15 16:30 17:30 17:40 18:00 18:45

Коростень — Жовтневе
10:50 17:10

Коростень — Заріччя
06:00 09:20 11:45 16:15

Коростень — Калинівка
10:15 11:40 18:20

Коростень — Клочки
08:00 15:00 17:35

Коростень — Корма
06:10 07:25 10:50 12:30 18:50

Коростень — Красногірка
05:40

Коростень — Купище
07:20 07:20 13:20 13:20

Коростень — Липники
05:55 11:00

Коростень — Лугини
07:00 08:40 09:30 13:10 16:25 17:20 19:40

Коростень — Луковець
05:00 11:55 18:10

Коростень — Мала Зубівщина
06:20 07:40 12:00 14:10

Коростень — Межирічка
07:35 13:00 17:50

Коростень — Михайлівка
07:00 12:30 12:50 17:30

Коростень — Мозир (Біл)
15:35

Коростень — Немирівка
07:10 14:10

Коростень — Нивки
07:25 14:25

Коростень — Новоград-Волинський
12:10

Коростень — Обиходи
07:45 14:45 17:35

Коростень — Овруч
09:45

Коростень — Омелянівка
06:05 10:15 14:30 17:30

Коростень — Охотівка
06:55 12:40

Коростень — Радча
07:45 11:00 14:00

Коростень — Ришавка
18:05

Коростень — Рудня
08:00 15:00 17:00

Коростень — Сокорики
14:35

Коростень — Струмок
17:10

Коростень — Сімаківка
16:20

Коростень — Ушомир
07:20 13:10

Коростень — Ходачки
06:10 07:25 08:40 10:10 12:05 15:20 17:40

Коростень — Хотинівка
05:45 08:25 11:00 15:10

Липники — Житомир
07:40

Листвин — Житомир
11:05

Лугини — Житомир
06:50

Народичі — Житомир
06:15

Овруч — Бердичів
13:40

Овруч — Житомир
06:05 06:20 09:20 12:45 15:50 19:00

Овруч — Рівне
14:30

Олевськ — Житомир
12:25 13:15 15:45 18:30 20:00

Першотравневе — Житомир
07:35

Радча — Житомир
09:05

Рівне — Овруч
11:10

Словечне — Житомир
06:30 08:50 15:20 17:20

Усове — Житомир
07:15

Інформація оновлена: 25.09.2013