Автовокзал Корсунь-Шевченківський

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Ювілейна, 13 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04735-20300

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:45Корсунь-Шевченківський — Черкаси
06:00Корсунь-Шевченківський — Квітки
06:00Корсунь-Шевченківський — Сахнівка
06:00Корсунь-Шевченківський — Виграїв
06:00Корсунь-Шевченківський — Бровахи
06:00Корсунь-Шевченківський — Завадівка
06:10Корсунь-Шевченківський — Черкаси
06:30Корсунь-Шевченківський — Яблунівка
06:40Корсунь-Шевченківський — Кичинці
06:45Стеблев — Київ
07:00Корсунь-Шевченківський — Черкаси
07:00Корсунь-Шевченківський — Черепин
07:20Корсунь-Шевченківський — Умань
07:35Лисянка — Черкаси
07:35Шпола — Київ
07:45Корсунь-Шевченківський — Сотники
07:45Корсунь-Шевченківський — Черепин
07:55Олександрія — Київ
08:10Корсунь-Шевченківський — Черкаси
08:15Корсунь-Шевченківський — Драбівка
08:15Черкаси — Жашків
08:20Мала Виска — Київ
08:25Лисянка — Черкаси
08:30Корсунь-Шевченківський — Звенигородка
08:55Черкаси — Київ
09:10Черкаси — Сегединці
09:10Канів — Черкаси
09:15Черкаси — Комарівка
09:15Жашків — Черкаси
09:30Корсунь-Шевченківський — Канів
09:30Шпола — Київ
09:50Корсунь-Шевченківський — Комарівка
09:55Київ — Жовті Води
10:00Умань — Черкаси
10:05Черкаси — Київ
10:15Долинська — Київ
10:25Київ — Новомиргород
10:30Корсунь-Шевченківський — Квітки
10:45Корсунь-Шевченківський — Черкаси
10:45Сегединці — Черкаси
11:00Корсунь-Шевченківський — Сахнівка
11:00Корсунь-Шевченківський — Черепин
11:05Кам'янка — Київ
11:05Комарівка — Черкаси
11:15Корсунь-Шевченківський — Бровахи
11:15Корсунь-Шевченківський — Бровахи
11:20Корсунь-Шевченківський — Деренковець
11:30Корсунь-Шевченківський — Сухини
11:30Корсунь-Шевченківський — Завадівка
11:30Черкаси — Біла Церква
11:30Корсунь-Шевченківський — Сотники
11:40Київ — Шпола
11:40Шпола — Київ
11:45Київ — Херсон
11:50Кривий Ріг — Київ
12:00Корсунь-Шевченківський — Виграїв
12:00Корсунь-Шевченківський — Драбівка
12:10Корсунь-Шевченківський — Квітки
12:25Київ — Кривий Ріг
12:30Корсунь-Шевченківський — Кичинці
12:30Корсунь-Шевченківський — Скрипчинці
12:55Черкаси — Лисянка
13:00Корсунь-Шевченківський — Черепин
13:00Корсунь-Шевченківський — Черкаси
13:05Звенигородка — Київ
13:40Черкаси — Жашків
13:40Корсунь-Шевченківський — Київ
13:45Київ — Стеблев
13:50Корсунь-Шевченківський — Черкаси
14:00Корсунь-Шевченківський — Звенигородка
14:20Корсунь-Шевченківський — Черкаси
14:30Корсунь-Шевченківський — Черепин
14:30Корсунь-Шевченківський — Бровахи
14:30Корсунь-Шевченківський — Деренковець
14:45Стеблев — Київ
14:45Черкаси — Канів
14:50Корсунь-Шевченківський — Черкаси
14:55Черкаси — Комарівка
15:15Київ — Черкаси
15:35Жовті Води — Київ
15:40Черкаси — Лисянка
15:45Київ — Олександрія
15:50Київ — Шпола
15:55Херсон — Київ
16:10Київ — Долинська
16:40Черкаси — Сегединці
16:45Черкаси — Умань
16:55Комарівка — Черкаси
17:00Корсунь-Шевченківський — Канів
17:00Корсунь-Шевченківський — Сахнівка
17:05Київ — Кривий Ріг
17:05Жашків — Черкаси
17:10Корсунь-Шевченківський — Яблунівка
17:30Корсунь-Шевченківський — Квітки
17:30Київ — Черкаси
17:30Корсунь-Шевченківський — Драбівка
17:40Шпола — Київ
18:10Сегединці — Черкаси
18:20Біла Церква — Черкаси
18:25Київ — Шпола
18:25Кривий Ріг — Київ
18:30Новомиргород — Київ
18:30Київ — Кам'янка

за маршрутами автобусів

Біла Церква — Черкаси
18:20

Долинська — Київ
10:15

Жашків — Черкаси
09:15 17:05

Жовті Води — Київ
15:35

Звенигородка — Київ
13:05

Кам'янка — Київ
11:05

Канів — Черкаси
09:10

Київ — Долинська
16:10

Київ — Жовті Води
09:55

Київ — Кам'янка
18:30

Київ — Кривий Ріг
12:25 17:05

Київ — Новомиргород
10:25

Київ — Олександрія
15:45

Київ — Стеблев
13:45

Київ — Херсон
11:45

Київ — Черкаси
15:15 17:30

Київ — Шпола
11:40 15:50 18:25

Комарівка — Черкаси
11:05 16:55

Корсунь-Шевченківський — Бровахи
06:00 11:15 11:15 14:30

Корсунь-Шевченківський — Виграїв
06:00 12:00

Корсунь-Шевченківський — Деренковець
11:20 14:30

Корсунь-Шевченківський — Драбівка
08:15 12:00 17:30

Корсунь-Шевченківський — Завадівка
06:00 11:30

Корсунь-Шевченківський — Звенигородка
08:30 14:00

Корсунь-Шевченківський — Канів
09:30 17:00

Корсунь-Шевченківський — Квітки
06:00 10:30 12:10 17:30

Корсунь-Шевченківський — Кичинці
06:40 12:30

Корсунь-Шевченківський — Київ
13:40

Корсунь-Шевченківський — Комарівка
09:50

Корсунь-Шевченківський — Сахнівка
06:00 11:00 17:00

Корсунь-Шевченківський — Скрипчинці
12:30

Корсунь-Шевченківський — Сотники
07:45 11:30

Корсунь-Шевченківський — Сухини
11:30

Корсунь-Шевченківський — Умань
07:20

Корсунь-Шевченківський — Черепин
07:00 07:45 11:00 13:00 14:30

Корсунь-Шевченківський — Черкаси
05:45 06:10 07:00 08:10 10:45 13:00 13:50 14:20 14:50

Корсунь-Шевченківський — Яблунівка
06:30 17:10

Кривий Ріг — Київ
11:50 18:25

Лисянка — Черкаси
07:35 08:25

Мала Виска — Київ
08:20

Новомиргород — Київ
18:30

Олександрія — Київ
07:55

Сегединці — Черкаси
10:45 18:10

Стеблев — Київ
06:45 14:45

Умань — Черкаси
10:00

Херсон — Київ
15:55

Черкаси — Біла Церква
11:30

Черкаси — Жашків
08:15 13:40

Черкаси — Канів
14:45

Черкаси — Київ
08:55 10:05

Черкаси — Комарівка
09:15 14:55

Черкаси — Лисянка
12:55 15:40

Черкаси — Сегединці
09:10 16:40

Черкаси — Умань
16:45

Шпола — Київ
07:35 09:30 11:40 17:40

Інформація оновлена: 07.02.2017