Автовокзал Корсунь-Шевченківський

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Ювілейна, 13 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04735-20300

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:45Корсунь-Шевченківський — Черкаси
06:00Корсунь-Шевченківський — Бровахи
06:00Корсунь-Шевченківський — Сахнівка
06:10Корсунь-Шевченківський — Черкаси
06:20Корсунь-Шевченківський — Квітки
06:30Корсунь-Шевченківський — Виграїв
06:45Стеблев — Київ
06:50Корсунь-Шевченківський — Завадівка
07:00Корсунь-Шевченківський — Черкаси
07:00Корсунь-Шевченківський — Черепин
07:20Корсунь-Шевченківський — Умань
07:35Лисянка — Черкаси
07:45Корсунь-Шевченківський — Сотники
07:45Корсунь-Шевченківський — Черепин
07:50Корсунь-Шевченківський — Кичинці
08:10Корсунь-Шевченківський — Черкаси
08:30Корсунь-Шевченківський — Драбівка
08:30Корсунь-Шевченківський — Драбівка
09:10Мала Виска — Київ
09:10Канів — Черкаси
09:15Жашків — Черкаси
09:15Черкаси — Комарівка
09:30Корсунь-Шевченківський — Канів
09:50Київ — Мала Виска
10:20Корсунь-Шевченківський — Драбівка
10:20Корсунь-Шевченківський — Драбівка
10:25Київ — Новомиргород
10:30Корсунь-Шевченківський — Квітки
10:57Комарівка — Черкаси
11:00Корсунь-Шевченківський — Сахнівка
11:00Корсунь-Шевченківський — Черепин
11:05Кам'янка — Київ
11:15Корсунь-Шевченківський — Бровахи
11:15Корсунь-Шевченківський — Бровахи
11:20Корсунь-Шевченківський — Деренковець
11:30Корсунь-Шевченківський — Сотники
11:30Корсунь-Шевченківський — Сухини
11:30Черкаси — Біла Церква
11:40Київ — Кам'янка
12:00Корсунь-Шевченківський — Виграїв
12:00Корсунь-Шевченківський — Драбівка
12:00Корсунь-Шевченківський — Драбівка
12:10Корсунь-Шевченківський — Квітки
12:20Корсунь-Шевченківський — Квітки
12:30Корсунь-Шевченківський — Завадівка
12:30Корсунь-Шевченківський — Бровахи
12:30Корсунь-Шевченківський — Скрипчинці
12:50Корсунь-Шевченківський — Кичинці
13:00Корсунь-Шевченківський — Черепин
13:00Корсунь-Шевченківський — Черкаси
13:05Звенигородка — Київ
13:20Корсунь-Шевченківський — Черкаси
13:20Київ — Стеблев
13:40Черкаси — Жашків
14:00Стеблів — Черкаси
14:20Корсунь-Шевченківський — Черкаси
14:30Корсунь-Шевченківський — Черепин
14:45Черкаси — Канів
14:45Стеблев — Київ
14:50Корсунь-Шевченківський — Черкаси
15:20Черкаси — Комарівка
15:40Черкаси — Лисянка
17:00Корсунь-Шевченківський — Сахнівка
17:00Корсунь-Шевченківський — Канів
17:10Корсунь-Шевченківський — Драбівка
17:10Кам'янка — Київ
17:10Корсунь-Шевченківський — Драбівка
17:15Комарівка — Черкаси
17:30Мала Виска — Київ
17:55Київ — Кам'янка
18:20Біла Церква — Черкаси
18:30Новомиргород — Київ
19:10Київ — Мала Виска

за маршрутами автобусів

Біла Церква — Черкаси
18:20

Жашків — Черкаси
09:15

Звенигородка — Київ
13:05

Кам'янка — Київ
11:05 17:10

Канів — Черкаси
09:10

Київ — Кам'янка
11:40 17:55

Київ — Мала Виска
09:50 19:10

Київ — Новомиргород
10:25

Київ — Стеблев
13:20

Комарівка — Черкаси
10:57 17:15

Корсунь-Шевченківський — Бровахи
06:00 11:15 11:15 12:30

Корсунь-Шевченківський — Виграїв
06:30 12:00

Корсунь-Шевченківський — Деренковець
11:20

Корсунь-Шевченківський — Драбівка
08:30 08:30 10:20 10:20 12:00 12:00 17:10 17:10

Корсунь-Шевченківський — Завадівка
06:50 12:30

Корсунь-Шевченківський — Канів
09:30 17:00

Корсунь-Шевченківський — Квітки
06:20 10:30 12:10 12:20

Корсунь-Шевченківський — Кичинці
07:50 12:50

Корсунь-Шевченківський — Сахнівка
06:00 11:00 17:00

Корсунь-Шевченківський — Скрипчинці
12:30

Корсунь-Шевченківський — Сотники
07:45 11:30

Корсунь-Шевченківський — Сухини
11:30

Корсунь-Шевченківський — Умань
07:20

Корсунь-Шевченківський — Черепин
07:00 07:45 11:00 13:00 14:30

Корсунь-Шевченківський — Черкаси
05:45 06:10 07:00 08:10 13:00 13:20 14:20 14:50

Лисянка — Черкаси
07:35

Мала Виска — Київ
09:10 17:30

Новомиргород — Київ
18:30

Стеблев — Київ
06:45 14:45

Стеблів — Черкаси
14:00

Черкаси — Біла Церква
11:30

Черкаси — Жашків
13:40

Черкаси — Канів
14:45

Черкаси — Комарівка
09:15 15:20

Черкаси — Лисянка
15:40

Інформація оновлена: 14.03.2021