Автовокзал Кривий Ріг АС-1

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Дніпропетровське шосе, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0564-405382

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:40Дніпропетровськ — Одеса
01:25Миколаїв — Харків
02:10Харків — Миколаїв
02:20Одеса — Донецьк
03:30Донецьк — Одеса
03:40Одеса — Дніпропетровськ
04:05Донецьк — Миколаїв
04:05Донецьк — Коблеве
05:00Луганськ — Миколаїв
05:25Харків — Миколаїв
05:30Кривий Ріг — Дніпропетровськ
05:30Ялта — Кіровоград
06:05Кривий Ріг — Дніпропетровськ
06:10Кишинів — Луганськ
06:15Кривий Ріг — Кирилівка
06:20Кривий Ріг — Лазурне
06:20Кривий Ріг — Київ
06:20Кривий Ріг — Верхньодніпровськ
06:25Кривий Ріг — Черкаси
06:40Кривий Ріг — Ялта
06:50Кривий Ріг — Миколаїв
06:50Кривий Ріг — Вінниця
06:50Кривий Ріг — Стрілкове
06:50Кривий Ріг — Стрілкове
06:50Кривий Ріг — Генічеськ
07:00Кривий Ріг — Полтава
07:00Кривий Ріг — Шахтарськ
07:00Кривий Ріг — Запоріжжя
07:05Кривий Ріг — Дніпропетровськ
07:15Кривий Ріг — Одеса
07:15Кривий Ріг — Харків
07:30Кривий Ріг — Дніпропетровськ
07:30Кривий Ріг — Кременчук
07:35Кривий Ріг — Маріуполь
07:40Кривий Ріг — Слов'янськ
07:45Кривий Ріг — Новомиргород
07:45Кривий Ріг — Лазурне
08:15Кривий Ріг — Бахмут (Артемівськ)
08:25Кривий Ріг — Дніпропетровськ
08:35Кривий Ріг — Комсомольськ
08:45Кривий Ріг — Дніпропетровськ
08:50Кривий Ріг — Миколаїв
08:55Жовті Води — Стрілкове
08:55Жовті Води — Генічеськ
09:00Нікополь — П'ятихатки
09:05Кривий Ріг — Дніпропетровськ
09:20Дніпропетровськ — Умань
09:25Кривий Ріг — Бердянськ
09:30Кривий Ріг — Дніпропетровськ
09:45Нова Одеса — Дніпропетровськ
10:00Кривий Ріг — Запоріжжя
10:00Кривий Ріг — Миргород
10:05Нікополь — Кіровоград
10:05Кривий Ріг — Первомайськ
10:20Кривий Ріг — Дніпропетровськ
10:45Кривий Ріг — Дніпропетровськ
10:45Дніпропетровськ — Одеса
11:05Кривий Ріг — Кіровоград
11:05Кривий Ріг — Дніпропетровськ
11:25Кривий Ріг — Вознесенськ
11:30Кривий Ріг — Дніпропетровськ
11:40Нова Одеса — Дніпропетровськ
11:55Кривий Ріг — Дніпропетровськ
12:00Кривий Ріг — Котовськ
12:00Кривий Ріг — Запоріжжя
12:05Кривий Ріг — Кіровоград
12:20Кривий Ріг — Дніпропетровськ
12:30Дніпропетровськ — Очаків
12:40Кривий Ріг — Харків
12:40Кривий Ріг — Верхньодніпровськ
12:45Кривий Ріг — Дніпропетровськ
13:00Кривий Ріг — Київ
13:05Кривий Ріг — Дніпропетровськ
13:10Кривий Ріг — Дніпродзержинськ
13:15Кривий Ріг — Світловодськ
13:30Кривий Ріг — Херсон
13:30Дніпропетровськ — Одеса
13:30Кривий Ріг — Херсон
13:30Кривий Ріг — Дніпропетровськ
13:55Кривий Ріг — Дніпропетровськ
14:07Миколаїв — Харків
14:10Первомайськ — Запоріжжя
14:20Кривий Ріг — Дніпропетровськ
14:45Кривий Ріг — Полтава
14:45Кривий Ріг — Дніпропетровськ
14:50Дніпропетровськ — Зеленодольськ
15:00Кривий Ріг — Миколаїв
15:00Кривий Ріг — Миколаїв
15:00Кривий Ріг — Запоріжжя
15:05Кривий Ріг — Черкаси
15:05Кривий Ріг — Дніпропетровськ
15:10Кривий Ріг — Кіровоград
15:15Очаків — Дніпропетровськ
15:30Кривий Ріг — Херсон
15:30Кривий Ріг — Дніпропетровськ
15:30П'ятихатки — Нікополь
15:30Кривий Ріг — Херсон
15:50Генічеськ — Жовті Води
15:50Генічеськ — Жовті Води
15:55Умань — Дніпропетровськ
15:55Кривий Ріг — Дніпропетровськ
16:15Кривий Ріг — Комсомольськ
16:20Кривий Ріг — Каховка
16:20Одеса — Дніпропетровськ
16:20Кривий Ріг — Дніпропетровськ
16:20Дніпропетровськ — Нова Одеса
16:45Кіровоград — Нікополь
16:45Кривий Ріг — Дніпропетровськ
17:00Кривий Ріг — Кіровоград
17:05Кривий Ріг — Дніпропетровськ
18:10Дніпропетровськ — Вознесенськ
18:10Дніпропетровськ — Вознесенськ
18:20Кривий Ріг — Дніпропетровськ
18:45Кривий Ріг — Дніпропетровськ
19:50Кривий Ріг — Ялта
19:55Дніпропетровськ — Нова Одеса
19:55Кривий Ріг — Дніпропетровськ
20:15Кіровоград — Ялта
20:25Кривий Ріг — Дніпропетровськ
21:00Кривий Ріг — Дніпропетровськ
21:00Одеса — Луганськ
21:40Миколаїв — Харків
22:15Луганськ — Одеса
22:30Миколаїв — Донецьк
22:30Коблеве — Донецьк
23:55Луганськ — Кишинів

за маршрутами автобусів

Генічеськ — Жовті Води
15:50 15:50

Дніпропетровськ — Вознесенськ
18:10 18:10

Дніпропетровськ — Зеленодольськ
14:50

Дніпропетровськ — Нова Одеса
16:20 19:55

Дніпропетровськ — Одеса
00:40 10:45 13:30

Дніпропетровськ — Очаків
12:30

Дніпропетровськ — Умань
09:20

Донецьк — Коблеве
04:05

Донецьк — Миколаїв
04:05

Донецьк — Одеса
03:30

Жовті Води — Генічеськ
08:55

Жовті Води — Стрілкове
08:55

Кишинів — Луганськ
06:10

Коблеве — Донецьк
22:30

Кривий Ріг — Бахмут (Артемівськ)
08:15

Кривий Ріг — Бердянськ
09:25

Кривий Ріг — Верхньодніпровськ
06:20 12:40

Кривий Ріг — Вознесенськ
11:25

Кривий Ріг — Вінниця
06:50

Кривий Ріг — Генічеськ
06:50

Кривий Ріг — Дніпродзержинськ
13:10

Кривий Ріг — Дніпропетровськ
05:30 06:05 07:05 07:30 08:25 08:45 09:05 09:30 10:20 10:45 11:05 11:30 11:55 12:20 12:45 13:05 13:30 13:55 14:20 14:45 15:05 15:30 15:55 16:20 16:45 17:05 18:20 18:45 19:55 20:25 21:00

Кривий Ріг — Запоріжжя
07:00 10:00 12:00 15:00

Кривий Ріг — Каховка
16:20

Кривий Ріг — Кирилівка
06:15

Кривий Ріг — Київ
06:20 13:00

Кривий Ріг — Комсомольськ
08:35 16:15

Кривий Ріг — Котовськ
12:00

Кривий Ріг — Кременчук
07:30

Кривий Ріг — Кіровоград
11:05 12:05 15:10 17:00

Кривий Ріг — Лазурне
06:20 07:45

Кривий Ріг — Маріуполь
07:35

Кривий Ріг — Миколаїв
06:50 08:50 15:00 15:00

Кривий Ріг — Миргород
10:00

Кривий Ріг — Новомиргород
07:45

Кривий Ріг — Одеса
07:15

Кривий Ріг — Первомайськ
10:05

Кривий Ріг — Полтава
07:00 14:45

Кривий Ріг — Світловодськ
13:15

Кривий Ріг — Слов'янськ
07:40

Кривий Ріг — Стрілкове
06:50 06:50

Кривий Ріг — Харків
07:15 12:40

Кривий Ріг — Херсон
13:30 13:30 15:30 15:30

Кривий Ріг — Черкаси
06:25 15:05

Кривий Ріг — Шахтарськ
07:00

Кривий Ріг — Ялта
06:40 19:50

Кіровоград — Нікополь
16:45

Кіровоград — Ялта
20:15

Луганськ — Кишинів
23:55

Луганськ — Миколаїв
05:00

Луганськ — Одеса
22:15

Миколаїв — Донецьк
22:30

Миколаїв — Харків
01:25 14:07 21:40

Нова Одеса — Дніпропетровськ
09:45 11:40

Нікополь — Кіровоград
10:05

Нікополь — П'ятихатки
09:00

Одеса — Дніпропетровськ
03:40 16:20

Одеса — Донецьк
02:20

Одеса — Луганськ
21:00

Очаків — Дніпропетровськ
15:15

П'ятихатки — Нікополь
15:30

Первомайськ — Запоріжжя
14:10

Умань — Дніпропетровськ
15:55

Харків — Миколаїв
02:10 05:25

Ялта — Кіровоград
05:30

Інформація оновлена: 25.09.2013