Автовокзал Кривий Ріг АС-1

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Дніпропетровське шосе, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0564-405382, 050-3422534, 067-4030920

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:40Дніпро — Одеса
01:30Дніпро — Львів
01:31Дніпро — Познань (Пол)
05:30Кривий Ріг — Дніпро
06:00Кривий Ріг — Сарни
06:01Кривий Ріг — Щецин (Пол)
06:01Кривий Ріг — Москва (РФ)
06:05Кривий Ріг — Дніпро
06:20Кривий Ріг — Верхньодніпровськ
06:25Інгулець — Дніпро
06:35Кривий Ріг — Дніпро
06:45Кривий Ріг — Запоріжжя
06:50Кривий Ріг — Вінниця
06:50Кривий Ріг — Миколаїв
06:50Кривий Ріг — Дніпро
07:00Кривий Ріг — Полтава
07:05Кривий Ріг — Дніпро
07:15Кривий Ріг — Харків
07:30Кривий Ріг — Дніпро
07:30Кривий Ріг — Кременчук
07:35Кривий Ріг — Маріуполь
07:40Кривий Ріг — Бахмут
07:45Кривий Ріг — Новомиргород
07:45Кривий Ріг — Лазурне
08:00Інгулець — Дніпро
08:05Кривий Ріг — Херсон
08:10Кривий Ріг — Жовті Води
08:15Кривий Ріг — Бахмут
08:25Кривий Ріг — Дніпро
08:35Кривий Ріг — Горішні Плавні
08:45Кривий Ріг — Дніпро
08:55Жовті Води — Генічеськ
09:00Нікополь — П'ятихатки
09:05Кривий Ріг — Дніпро
09:20Дніпро — Умань
09:30Кривий Ріг — Дніпро
10:05Нікополь — Кропивницький
10:05Кривий Ріг — Первомайськ
10:20Кривий Ріг — Дніпро
10:45Дніпро — Одеса
10:45Кривий Ріг — Дніпро
10:45Дніпро — Одеса
11:00Кривий Ріг — Кам`янське
11:05Кривий Ріг — Дніпро
11:30Кривий Ріг — Дніпро
11:55Кривий Ріг — Дніпро
12:00Кривий Ріг — Запоріжжя
12:05Кривий Ріг — Кропивницький
12:10Кривий Ріг — Харків
12:10Кривий Ріг — Харків
12:20Кривий Ріг — Дніпро
12:30Дніпро — Очаків
12:40Кривий Ріг — Верхньодніпровськ
12:45Кривий Ріг — Дніпро
13:00Кривий Ріг — Київ
13:05Кривий Ріг — Дніпро
13:15Кривий Ріг — Світловодськ
13:30Кривий Ріг — Херсон
13:30Кривий Ріг — Дніпро
13:30Кривий Ріг — Херсон
13:30Дніпро — Одеса
13:55Кривий Ріг — Дніпро
14:10Одеса — Дніпро
14:20Кривий Ріг — Дніпро
14:30Запоріжжя — Первомайськ
14:40Кривий Ріг — Жовті Води
14:45Кривий Ріг — Дніпро
14:45Кривий Ріг — Полтава
14:50Дніпро — Зеленодольськ
15:00Кривий Ріг — Запоріжжя
15:05Кривий Ріг — Черкаси
15:05Кривий Ріг — Дніпро
15:10Кривий Ріг — Кропивницький
15:30Кривий Ріг — Херсон
15:30П'ятихатки — Нікополь
15:30Кривий Ріг — Дніпро
15:30Кривий Ріг — Херсон
15:40Очаків — Дніпро
15:50Генічеськ — Жовті Води
15:55Умань — Дніпро
15:55Кривий Ріг — Дніпро
16:05Дніпро — Одеса
16:20Кривий Ріг — Дніпро
16:45Кривий Ріг — Дніпро
16:46Кропивницький — Нікополь
17:00Кривий Ріг — Кам`янське
17:05Кривий Ріг — Дніпро
17:30Кривий Ріг — Дніпро
17:40Одеса — Дніпро
17:40Інгулець — Дніпро
17:55Кривий Ріг — Дніпро
18:20Кривий Ріг — Дніпро
18:45Кривий Ріг — Дніпро
19:05Кривий Ріг — Дніпро
19:30Кривий Ріг — Дніпро
19:55Дніпро — Зеленодольськ
19:55Кривий Ріг — Дніпро
21:00Кривий Ріг — Дніпро
23:40Кишинів (Мол) — Харків

за маршрутами автобусів

Інгулець — Дніпро
06:25 08:00 17:40

Генічеськ — Жовті Води
15:50

Дніпро — Зеленодольськ
14:50 19:55

Дніпро — Львів
01:30

Дніпро — Одеса
00:40 10:45 10:45 13:30 16:05

Дніпро — Очаків
12:30

Дніпро — Познань (Пол)
01:31

Дніпро — Умань
09:20

Жовті Води — Генічеськ
08:55

Запоріжжя — Первомайськ
14:30

Кишинів (Мол) — Харків
23:40

Кривий Ріг — Бахмут
07:40 08:15

Кривий Ріг — Верхньодніпровськ
06:20 12:40

Кривий Ріг — Вінниця
06:50

Кривий Ріг — Горішні Плавні
08:35

Кривий Ріг — Дніпро
05:30 06:05 06:35 06:50 07:05 07:30 08:25 08:45 09:05 09:30 10:20 10:45 11:05 11:30 11:55 12:20 12:45 13:05 13:30 13:55 14:20 14:45 15:05 15:30 15:55 16:20 16:45 17:05 17:30 17:55 18:20 18:45 19:05 19:30 19:55 21:00

Кривий Ріг — Жовті Води
08:10 14:40

Кривий Ріг — Запоріжжя
06:45 12:00 15:00

Кривий Ріг — Кам`янське
11:00 17:00

Кривий Ріг — Київ
13:00

Кривий Ріг — Кременчук
07:30

Кривий Ріг — Кропивницький
12:05 15:10

Кривий Ріг — Лазурне
07:45

Кривий Ріг — Маріуполь
07:35

Кривий Ріг — Миколаїв
06:50

Кривий Ріг — Москва (РФ)
06:01

Кривий Ріг — Новомиргород
07:45

Кривий Ріг — Первомайськ
10:05

Кривий Ріг — Полтава
07:00 14:45

Кривий Ріг — Сарни
06:00

Кривий Ріг — Світловодськ
13:15

Кривий Ріг — Харків
07:15 12:10 12:10

Кривий Ріг — Херсон
08:05 13:30 13:30 15:30 15:30

Кривий Ріг — Черкаси
15:05

Кривий Ріг — Щецин (Пол)
06:01

Кропивницький — Нікополь
16:46

Нікополь — Кропивницький
10:05

Нікополь — П'ятихатки
09:00

Одеса — Дніпро
14:10 17:40

Очаків — Дніпро
15:40

П'ятихатки — Нікополь
15:30

Умань — Дніпро
15:55

Інформація оновлена: 26.11.2019