Бій з тінню

Нова київська влада посилено робить вигляд, що всі жахи історичної спадщини Києва позаду. Показова боротьба з корумпованими чиновниками, відкриття гучних кримінальних справ,… і тихе закриття цих самих справ після показової галасу в пресі. Влада бореться сама з собою, де бій лише ілюзія.

Та ось тільки результати говорять самі за себе: образ старого Києва блякне день від дня. Варто лише згадати готичний Замок барона на Ярославовому валу та будинок Мурашко по Малій Житомирській. Та хіба мало їх…

Новим придбанням нащадків Нерона стає будівля Академічної чоловічої хорової капели ім. Ревуцького, що на Басейній, які для його рейдерського захоплення руйнують несучі конструкції споруди з метою його повного знищення. Найцікавіше, що руйнування виробляються в момент його експлуатації в денний час.Такі протизаконні з точки зору моралі і законодавства, але не нинішньої влади, дії зайвий раз доводятьпричетність останніх до них.

Постає питання: на скільки ще вистачить терпіння народу, у якого відбирають пам‘ять? Хоча кажуть, що народ має правителя, якого заслуговує.

11-10-2011 Вікторія Шовчко

Обговорити статтю в спільноті

Поділитися в FacebookДодати в TwitterДодати в Telegram

Коментар

Залишити коментар

Відповідь на Бій з тінню