XI Фестиваль вина у Берегові

З чим у вас асоціюється Франція, якщо не брати до уваги Ейфелеву вежу? Думаю більшість гурманів дадуть відповідь: «З вином і сиром!». Але для того, щоб покуштувати ці вишукані ласощі не треба замовляти туристичні візи, бронювати готелі та авіаквитки. Адже на Закарпатті є своя Франція в мініатюрі – містечко Берегове. Щоправда мова там не французький, а угорський, але є й давні підвали з дубовими бочками, і сироварні з великими головками сиру, і віковий палац.

А потрапити в цей райський куточок у березні місяці – взагалі велика удача. Адже щороку в цей час там проходить фестиваль вина, в цьому році вже одинадцятий.

Це дійство буде проходити з 3 по 6 березня на головній площі міста. Так початок фестивалю ознаменується відкриттям «Музею вина» (вул. Бетлена Габора, 1). Сама насичена програма розрахована на 4 – 5 березня. У ці дні крім дегустації, конкурсів та розваг під келих хорошого вина можна і партію в шахи зіграти в турнірі на «Винний кубок», і книгу добру почитати, куплену тут же на виставці – продажу, і навіть стати лицарем ордена Святого Венцела.

А детальну інформацію ви можете знайти тут.

17-02-2011 Вікторія Шовчко

Обговорити статтю в спільноті

Поділитися в FacebookДодати в TwitterДодати в Telegram

Коментар

Залишити коментар

Відповідь на XI Фестиваль вина у Берегові