Ластівчине гніздо визнають пам'ятником архітектури

Напевно немає на Україні, та мабуть і у всіх країнах пострадянського простору, людини, яка б не знала що таке “Ластівчине гніздо”. Одна згадка про цей шедевр архітектури… і уява живо малює картинку білого палацу на самому краю високої Аврориної скелі з бурхливими хвилями Чорного моря біля підніжжя…

Уряд Криму занепокоївшись долею всесвітньовідомого пам’ятника ухвалив рішення про передачу “Ластівчиного гнізда”, яке до сорому української культури, поки зазначений лише в реєстрі громадських пунктів харчування комунальної власності Ялти, до складу майна Кримської автономії.

Це знакова подія передбачає, крім присвоєння палацу статусу об’єкта культурно-туристичної сфери, відновлення культурного життя палацу, де знову лунатиме класична музика, де будуть чутися побожні кроки відвідувачів, а не такий банальний скрегіт ножів по тарілці.

Крім того, влада Кримської автономії має намір забезпечити історичний об’єкт всією необхідною інформаційною базою як то: друкованими буклетами, власним сайтом, інформацією в ЗМІ.

Будемо сподіватися, що благородне починання не зіткнеться з непереборними фінансовими перешкодами на шляху свого відродження.

16-03-2011 Вікторія Шовчко

Обговорити статтю в спільноті

Поділитися в FacebookДодати в TwitterДодати в Telegram

Коментар

Залишити коментар

Відповідь на Ластівчине гніздо визнають пам'ятником архітектури