Великодні послання Богу

У Світле свято Великодня хочеться щоб здійснилося маленьке диво і виповнилося заповітне бажання. Адже символ Великодня – писанка, як символ підтвердження Воскресіння Христа, дарує надію всім християнам, навіть тим, хто в звичайному житті не дуже релігійний, на здійснення неможливого.

А коли ж не найкращий день, щоб донести свої молитви Богові, як не в день прояви його великої ласки звершення дива? Ну і звичайно для такого випадку не годиться стандартний аркуш паперу або листівка, а ось писанка – символ свята – в самий раз, адже при її виготовленні всі помисли зосереджені на головному і немає часу відволікатися на дрібниці, адже це така тендітна річ…

А найкращим способом зберегти свої мрії і бажання в розписаному символі свята можуть допомогти колективні майстер-класи з розпису писанок, які проходять з 15 березня по 17 квітня в київському музеї Івана Гончара по вулиці Івана Мазепи, 29, тел. (044) 288-92-68. У рамках заходу передбачена цікава програма для маленьких і дорослих.

Так само поповнити великодній кошик можна буде на відкритих площах київського “​​Експоцентру України“у павільйоні № 7 (що по пр. Академіка Глушкова, 1, тел: (044) 596-91-01), де з 15 по 17 квітня відбудеться фестиваль-виставка “Великодня писанка”, що передбачає виставку-продаж пасхальної атрибутики, майстер-класи з розпису і дитячу розважальну програму з іграми та конкурсами.

Кожен вільний сам подарувати собі надію на здійснення мрії. Намагайтесь, і нехай допоможе Вам Бог.

18-03-2011 Вікторія Шовчко

Обговорити статтю в спільноті

Поділитися в FacebookДодати в TwitterДодати в Telegram

Коментар

Залишити коментар

Відповідь на Великодні послання Богу