Карнавал тюльпанів

Ви не помітили? Адже настала Весна!

Першими її яскравими чарівними вісниками у нас стають подарунки далекої Персії – тюльпани, за одну цибулину яких, часом, віддавали ціле статок, адже це вісники щастя і відродження. Адже їх різнокольорові голівки всіх кольорів веселки в яскравих променях весняного сонця так радують око і так хочеться повірити у виконання заповітної мрії.

І, звичайно, перший бал на честь цих прекрасних символів весни дасть Нікітський ботанічний сад, де протягом 2 – 4 тижнів з 10 квітня у Верхньому парку відбудеться «Карнавал тюльпанів» за участю 120 сортів, одинадцять з яких не були представлені широкій публіці раніш.

А перейме ініціативу Печерський ландшафтний парк, де на схилі Дніпра, площею 30 га, можна буде побачити, коли вони розпустяться, різнобарвне море з 200 тисяч тюльпанів, а фахівці-дизайнери допоможуть вибрати потрібний Вам сорт і проконсультують щодо правил вирощування і поєднання з іншими рослинами. Крім того, на виставці можна буде побачити і інших весняних представників квіткового світу, адже вона запланована з 1 квітня по 20 травня, і кожен день буде дивувати і радувати новими фарбами.

Але сама грандіозна феєрія тюльпанового цвіту, звичайно, буде панувати в селі Янтарному Червоногвардійського району, що в 60-ти кілометрах від Сімферополя, де на площі в 10 га розпуститься близько 2 мільйонів бутонів. Такому незвичайному видовищу позаздрить сама Голландія, адже її коефіцієнт схожості цих квітів в 1,5 рази поступається кримському.

24-03-2011 Вікторія Шовчко

Обговорити статтю в спільноті

Поділитися в FacebookДодати в TwitterДодати в Telegram

Коментар

Залишити коментар

Відповідь на Карнавал тюльпанів