Весняні повітряні фестивалі

Захоплення заворожливого видовища яскравих іграшок – повітряних куль на тлі яскравого синього небосхилу в білих пухнастих хмарах йде корінням, напевно, в дитячий сон, а може бути в мрію про вільний польот, де немає земної тверді лише безмежно-прозора височінь. І нехай не всі готові здійснити свою мрію, але все ж її близькість, блиск, сяйво вже будить адреналін у крові.

А коли як не навесні найвище і найпрекрасніше небо і кращий час для того, щоб вкрасти у долі шматочок мрії, подивившись, хоч одним оком, на диво під назвою фестиваль повітряних куль?

Так в Україні навесні відбудеться цілих чотири кубка, старти яких у ранкові години передбачені з 6-00 до 9-00, а у вечірні – з 18-00 до 21-00:

  • “Кубок Криму” з 30 квітня по 3 травня у Феодосії (Крим) з гори Тепе-Оба, закриття можливо на Набережній;
  • “Кубок Переяслава” з 6 по 9 травня в Переяславі (Київська область), де ранкові старти будуть проходити від “Музею архітектури і побуту”, а вечірні – з центральної площі міста;
  • “Кубок Поділля” з 19 по 23 травня в Кам’янець-Подільському (Хмельницька область) старти будуть проходити з мотобольним стадіону та пам’ятника “Семи культур” поруч з фортецею, далі по руслу річки Смотрич під мостом “Швидка лань”;
  • “Кубок Києва” з 27 по 29 травня в столиці.

Офіційний сайт Федерації повітроплавання України

27-04-2011 Вікторія Шовчко

Обговорити статтю в спільноті

Поділитися в FacebookДодати в TwitterДодати в Telegram

Коментар

Залишити коментар

Відповідь на Весняні повітряні фестивалі