Білгородські рогаті

Ніч. І сприйняття реальності вже порушується. Навіть самі відчайдушні сміливці (хоч і не зізнаючись самим собі) загострено реагують на тіні, звуки, відблиски…

Що вже говорити про таке загадкове і мало вивчене місці як Білгород-Дністровська фортеця та її околиці. Тут таємниць хоч відбавляй, чому чимало сприяє тривала бурхлива історія існування, починаючи з VI століття до н.е.

Однією з найбільш знаменитих таємниць служать рогаті мешканці фортечних підземних лабіринтів на березі Дністровського лиману. Масове зникнення живності та іншого провіанту з місцевих господарств в період з 1935 по 1951 рік лише дає непряме підтвердження свідченнями очевидців.

Хоча немає достовірних історичних фактів як існування ходів під Білгород-Дністровською твердинею або поруч з нею, так і дійсності існування загадкових рогатих істот, але охочих висунути свою версію обгрунтування їх достатньо. Тут і ховалася від людських очей деградована гілка австралопітеків, і сонцебоязнені інопланетяни з НЛО, що потерпіло катастрофу, і румунські солдати окупаційної армії, які дезертирували в 1944 з міста. Але всі версії сходяться в одному – все закінчилося відразу в далекому 1951-му після серії підземних поштовхів і вибухів.

Бувальщина це або небилиця, але легенди – це так цікаво, адже це казки для дорослих… Але ось у відблисках багаття ковзнула неясна тінь і розум моментально сковує льодовий холод «а може не все в легендах вигадка і є своя частка правди?»

23-05-2012 Вікторія Шовчко

Обговорити статтю в спільноті

Поділитися в FacebookДодати в TwitterДодати в Telegram

Коментар

Залишити коментар

Відповідь на Білгородські рогаті